Skoly filipinskeho boje v Cechach

barmský box, escrima, silat, viet vo dao a jiná exotická bojová umění

Příspěvekod Tenzatebou » čtv 22. kvě, 2008 17:41

Píšeš, že jsi zvládnul celý program jako Schovanec. Ale zatímco on na úroveň kadua guro dosáhl, ty jsi zůstal pouze jako kasama. Proto to za lež považuji.
Tenzatebou
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát 26. říj, 2007 23:00

 

Příspěvekod severin » čtv 22. kvě, 2008 18:01

Nejsem Kadua Guro to ví každý i moji žáci,ale nechápu účel toho proč si vytrhnul větu z kontextu.Jaký je závěr ?
severin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 818
Registrován: pon 21. čer, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Tenzatebou » čtv 22. kvě, 2008 18:17

Ta věta není vytržená z kontextu. Citace dostatečně vystihovala celý text. Ostatně-kdybych chtěl s významem nějak manipulovat, tak nebudu dávat odkaz na celé znění, ne?

To myslíš vážně, že to všichni vědí včetně tvých žáků? Už jenom třeba příklad tady Jendise, který k tobě asi jezdí cvičit.

A závěr? Snad jen přání fma scéně v Čechách, aby nebyla propagována pouze pod heslem "naším cílem je black belt" http://nd.blog.cz/m/modernarnis.blog.cz ... 130433.jpg :roll:
Tenzatebou
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát 26. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Jendis » čtv 22. kvě, 2008 18:53

Jendis byl u Severina jednou...a dá-li zdraví(které asi dá),tak přijede znovu.Ale hlavně tituly a stupně neřeším.....Tomáš umí,o čemž mne přesvědčil a vzhledem k tomu,že mne zajímá MA,tak Kali Sikaran taky neřeším.

Co se týče Tvého přání České FMA scéně...tak za sebe,vzhledem k tomu,jak se tu prezentuješ.......přestaň rejpat a třeba se toho sám ujmi
:wink: Zatím je tady totiž Severin s lidma od DPS docela osamocen....p.Schovanec směřuje jinam a p.Hradecký jede v dosti uzavřeném kruhu.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod severin » čtv 22. kvě, 2008 20:56

Tenzatebou píše:A závěr? Snad jen přání fma scéně v Čechách, aby nebyla propagována pouze pod heslem "naším cílem je black belt" http://nd.blog.cz/m/modernarnis.blog.cz ... 130433.jpg :roll:


Tohle se ti fakt povedlo ! :D Můžeš na tohle téma napsat článek a já ho rád uveřejním na KAE blogu.
severin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 818
Registrován: pon 21. čer, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » pát 23. kvě, 2008 16:53

Pro Tenzatebou :

1) Reakci na to "Našim cílem je Blackbelt". No možná pokud jednou přijedeš do tělocvičny Tiger Teamu, tak pochopíš, že ten nápis nemá s MA vůbec nic společného. :roll: A i kdyby měl, pro někoho to také může být motivace, proč cvičit a nevidím na tom nic špatného. Jelikož na začátku každý z nás věděl o BU ci BS úplný kulový a ono nakonec bylo všechno úplně jinak. Teda, abych se někoho nedotkl, aspoň u mě to tak bylo.

2) K tomu, jestli Tomáš zvládl techniky na stupeň Kadua Guro. A proč by nemohl? Já když jsem ještě cvičil kobudo, tak jsem taky uměl techniky na hnědý pás a to jsem měl teprve oranžový. To jako znamená, že nemůžeš umět techniky vyšších pásů? Tohle jsem zažil pouze ve EWTO, kdy když jsem na semináři cvičil techniky o stupeň výš, tak když na to přišli, tak z toho byly úplně hotový. Tím jako nic proti WT jako bojovému umění či systému.

3) K těm blogům. A co jako? Je to jeho věc, kolik si založí internetových stránek. Aspoň tam nepíše bludy, ale povětšinou svoje názory a postřehy ze seminářů či dějepisná fakta.

Jinak Ti to moc mluví respektive píše. Možná kdyby si radši zajel k Tomášovi na nějaký seminář, udělal by jsi lépe. A nebo radši ne, protože budeš asi moc velkej profík v FMA. Nakonec bychom mohli zjistit, že ten Tomáš asi fakt nic neumí. :( A to bych nepřežil, protože dle mého skromného názoru Tomáš zná, ví a umí.

No a to je vše, co jsem Ti chtěl sdělit. Jinak Ti přeji hodně štěstí a pěkný den. Jo a ještě slunce v duši na to bych zapomněl. :oops:

PS: Jo a ještě - VO CO TI VLASTNĚ DE? :lol:
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod severin » ned 21. pro, 2008 14:11

27.6. - 4.7.2009
Soustředění Modern Arnis
Červená Řečice - ubytko + plná penze,cvičení 6h-9h denně
3500Kč

Tato akce je mimořádně přístupná všem zájemcům.Zváni jsou ti co nedrželi tyč nikdy v ruce nebo studenti jiných bojových umění,kteří se chtějí něco nového naučit.

severin@centrum.cz
606787493

http://www.youtube.com/watch?v=53oHOUKS ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=BMQAmasoVt8
Naposledy upravil severin dne stř 11. bře, 2009 23:02, celkově upraveno 5
severin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 818
Registrován: pon 21. čer, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod wader » ned 21. pro, 2008 15:59

já se tedy FMA nevěnuju, ale jak to tady pročítám a koukám na ty vídea, tak se o to asi začnu minimálně zajímat!

Ta Červená Řečice vypadá jako solidní akce...


Vela vela zaujimavé
wader
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 82
Registrován: sob 03. lis, 2007 0:00

DIETER KNUTTEL 8.DAN MODERN ARNIS

Příspěvekod severin » úte 27. led, 2009 19:09

Dovoluji si všechny, kdo mají rádi boj s tyčemi, pozvat na jedinečný seminář Modern Arnis. Dieter Knuttel /8.dan modern Arnis, a spousta dalších/ patří mezi pionýry filipínských bojových umění v Evropě a dnes je velmi uznávaný nejen v Německu, ale i v zahraničí. Spolupracuje s filipínskými organizacemi,různými mistry a dokonce pořádá kempy na Filipínách. Je to nejen bojovník, ale také výborný pedagog, který pomáhal sjednotit techniky do přehledných systémů. Jeho organizace D.A.V. patří k největším v Evropě a z více než 5000 členů vzešlo mnoho dalších výborných pokračovatelů.
D. Knuttell často vyučuje na seminářích JiuJitsu,Taekwondo a mnoho dalších stylů, které se nebojí nových věcí a postrádají kvalitnější systém boje se zbraněmi.Všichni jsou vítáni.

Dieter Knuttel /8.dan MA/
Boj s jednou tyčí - blokování,kontrolování,páčení,hody,strhy,podmety
Neozbrojený boj - gunting,blokování,útoky na nervová centra,kombinace

2.5. - 3.5. 2009
So 14h - 18h /18h30 zkoušky,přístupné/
Ne 10h - 14h

Cena
850 Kč /2 dny /
500 Kč /1 den /

CENTRUM JIU-JITSU a KICKBOXU
Makovského 1392/b, Obchodní dům OVUS 2.patro.

Sebou : 2 tyče, pohodlné oblečení /cvičí se na tatami/

Nocleh v dojo Pankrác : podle domluvy nejpozději do 21.4.

Info
tel. 606787493
severin@centrum.cz
www.modernarnis.blog.cz


Pro zájemce : můžete si zdarma přijít zacvičit na trénink MA a získat základ pro seminář s mistrem.
Po - St
20h - 21h45
Na Pankráci 32,Praha 4
Naposledy upravil severin dne stř 15. dub, 2009 13:19, celkově upraveno 1
severin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 818
Registrován: pon 21. čer, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod severin » stř 15. dub, 2009 12:55

http://www.youtube.com/watch?v=T6jubAqFaA8

Klub JKD v Nelahozevsi.Instruktor se učil mimo jiné i u Ivo Schovance a Michala Mařatky /www.modernarnis.cz/ techniky Modern Arnis,IKAEF a další.
severin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 818
Registrován: pon 21. čer, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Rony » stř 15. dub, 2009 21:15

Ta Nelahozeves, to má být jako ftip nebo co? Jestli si to Severine takhle myslel, tak to tam radši příště připiš. Málem mně to zabilo :wink:
Rony
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 79
Registrován: pát 26. říj, 2007 23:00

Příspěvekod severin » stř 15. dub, 2009 22:12

Nehodnotím,pouze informuji co se děje na fma scéně v ČR. Náhodou jsem narazil na jejich první video a určitě si zaslouží,aby se o nich vědělo.
Po letech cvičení jdou s kůží na trh,tak se uvidí co se z toho vyklube.Každopádně jim fandím,jako každému,kdo se snaží.
severin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 818
Registrován: pon 21. čer, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » čtv 16. dub, 2009 19:17

BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod severin » čtv 16. dub, 2009 21:43

Maul je výbornej,ale pokud vím tak nechce být moc spojován s fma !
Co mě zarazilo,že na jeho stránkách už nenarazíš na skupinu v ČR.Nebo se pletu ?
severin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 818
Registrován: pon 21. čer, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » pát 17. dub, 2009 13:13

Hele Tomáši, tak to vůbec netuším. Vím jen, že mu instruktora z čech dělá Anthony Nowak - dobrej týpek. Jinak víc nevím. Ani jsem nevěděl, že má v Čechách pobočku. :)
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod severin » pát 17. dub, 2009 15:38

Nemá pobočku,ale byl uveden jako čekatel SSBD v ČR.To je fuk, třeba se někdo v budoucnu ukáže.
Ale zpět k vláknu fma v ČR, vypadá to že se celkem nic neděje,ale rozrůstá se.

http://docepares.blog.cz/galerie/fotky/33889263
http://www.jujitsu.cz/Listopadky/2008/C ... DeLeon.htm
severin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 818
Registrován: pon 21. čer, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod BuFF » pát 17. dub, 2009 17:38

super... tak to by jsme se už konečně mohli začít kydlit i po filipínsku mezi sebou. Doufám, že se brzy kluci taky zapojej...minimálně ty DP mě potěšili :wink: podle blogísku maj rozumnej přístup
Inter verba et actus magnus quidam mons est
Mezi slovy a činy stojí vysoká hora.
BuFF
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 277
Registrován: pon 04. zář, 2006 23:00

Příspěvekod Jendis » pát 17. dub, 2009 17:42

koukám,že zbraňová komunita se nám rozrůstá...... :twisted: :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod RadekP » pát 17. dub, 2009 19:11

Abych to upřesnil-žádná skupina Cacoy Doce Pares u nás není a ani není v plánu. Tenhle styl jsem cvičil tři měsíce u mastera Craiga (7.dan Cacoy DP). Letos mám v plánu se tam vrátit, ale už (jenom:)) na dva měsíce. To, co jsem se tam naučil, dál předávám v rámci našich treninků v Arnis Training Academy (www.modernarnis.cz).

To, co je na blogu, jsem si překládal spíš tak nějak pro sebe, proto jsem adresu nikdy nikde nezveřejňoval a proto je taky občas úroveň překladu opravdu hrozná:)
RadekP
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 71
Registrován: čtv 16. dub, 2009 23:00

Příspěvekod Rony » pát 17. dub, 2009 22:34

Hmm, škoda :cry:
Rony
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 79
Registrován: pát 26. říj, 2007 23:00

PředchozíDalší

Zpět na ostatní asijská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron