Skoly filipinskeho boje v Cechach

barmský box, escrima, silat, viet vo dao a jiná exotická bojová umění

Příspěvekod Anonymní » sob 11. čer, 2005 14:28

Ahoj, máte někdo nějaké zkušenosti s Pekiti Tirsia? Slyšel jsem, že to je dobrej styl pro nože, tyče a prý by to mělo být hodně funkční.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod Anonymní » sob 11. čer, 2005 14:37

Skoro všechny filipínské styly jsou funkční.Rozhodně všechny co jsou vyjmenovány na začátku.Na pekiti se musíš zeptat v DPS,tenhle styl se opravdu težko popisuje:-)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » úte 14. čer, 2005 11:29

Dík za tip. Tu úvodní stránku jsem nečetl.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Gino » úte 14. čer, 2005 12:07

Ach jo,

všude na netu se člověk setkává s ubožákama, kteří mají za klávesnicí velká ramena, úžasné bojové schopnosti a k drsným slovům nejdou daleko, ale když dostanou férové vyzvání, tak se jim stáhnou půlky a honěj debatu do autu. Proč jen jsem čekal, že tady žádné takové neuvidím? :-(

Nic, berte to jen jako povzdech...
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Anonymní » úte 14. čer, 2005 13:08

Gino píše:Ach jo,
všude na netu se člověk setkává s ubožákama, kteří mají za klávesnicí velká ramena, úžasné bojové schopnosti a k drsným slovům nejdou daleko, ale když dostanou férové vyzvání, tak se jim stáhnou půlky a honěj debatu do autu. Proč jen jsem čekal, že tady žádné takové neuvidím? :-(

:?: :?: :?:
Už asi měsíc je tady klid a teď zase znova tyhle vzdechy
Gino ty jsi placenej advokát lidí od AVSE nebo to máš jen jako osobní koníček :wink: ?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Gino » úte 14. čer, 2005 13:19

KCP: jestli tu už někdo takhle vzdychal, tak sorry - nečtu tu všechno, neboť jsou to většinou jen žvásty (bez urážky) :-))

Jinak Avse a já - ujištuji tě, že jediné, co mám s Avse společného je, že jsem jednou zabrousil na jejich interntové stránky. Ze zvědavosti.

Jinak samozřejmě tomu vůbec nerozumim, umim jen vzdychat. No co, každej dělá co umí :-)
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Anonymní » úte 14. čer, 2005 13:34

O tom co umíš nebo neumíš nepadlo ani slovo, buď v klidu.
Tvůj názor je v pohodě, jen mě trochu udivilo jak průběžně v diskuzích o FMA oroduješ za lidi od AVSE, tak jsem se jen zeptal jak to s Tebou je :wink:
A moje malá rada: jestli nechceš aby ty diskuze tady byly jen bláboly tak se snaž psát trochu k věci a vzdej se přílišných osobních vzdychů. Stejně nic nezmění a jen vyvolávaj novou várku plků a protivzdychů.
Když už si tady tak se ještě zeptám ty cvičíš taky FMA?? Já jen, že máš v podpisu Ju jutsu ryu??
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Gino » úte 14. čer, 2005 15:37

KCP: ne ne, nemám s nimi společného nic. Orodoval jsem jen za virgeeho, jelikož je to kamarád :-)

V některém z předchopzích příspěvků (tuším, že ve foru escrima) jsem psal, že escrimu trochu trsám, ale neoficiálně :-) Ju jutsu jinak samozřejmě platí.

PS: s tím umím a neumím - nemyslel jsem to tak, že bych se urazil. To ne, v pohodě .-)
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Anonymní » úte 14. čer, 2005 16:06

Wrah píše:newite nahodou, zda se kali(arnis, eskrima) wyucuje ani w brne??? mam o to welkej zajem!!!

No vzhledem k tvymu nicku si bez zacvitit do kanalu pod Hlavni nadrazi.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » stř 15. čer, 2005 15:39

KCP píše:
Gino píše:Ach jo,
všude na netu se člověk setkává s ubožákama, kteří mají za klávesnicí velká ramena, úžasné bojové schopnosti a k drsným slovům nejdou daleko, ale když dostanou férové vyzvání, tak se jim stáhnou půlky a honěj debatu do autu. Proč jen jsem čekal, že tady žádné takové neuvidím? :-(

:?: :?: :?:
Už asi měsíc je tady klid a teď zase znova tyhle vzdechy
Gino ty jsi placenej advokát lidí od AVSE nebo to máš jen jako osobní koníček :wink: ?



Nejspíš ani nemá smysl se tím zabývat, ale přesto - Ty jsi placenej advokát od koho?

Mirek Bušín
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod severin » úte 21. čer, 2005 6:32

:D
Naposledy upravil severin dne stř 22. čer, 2005 17:54, celkově upraveno 1
severin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 818
Registrován: pon 21. čer, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Anonymní » stř 22. čer, 2005 14:35

Člověče, Severine, nevím, o co Ti jde, třeba opravdu jen o věcnost (otázkou je, nakolik jsou různí turisti po stylech kompetentní vůbec něco posoudit), ale ten závěr Tvé zprávy, to oznámení - nepřijde Ti to poněkud... jako s malými parchantíky? ®e jim musíš s přísnou, leč spravedlivou autoritou oznámit, co mají a co nemají? Co si Ty (Nejvyšší, Nejobjektivnější...) přeješ, event. nepřeješ? Odkud máš pověření rozhodovat, co mají ostatní psát nebo ne? Nepřipomíná Ti to něco? - "Die Saubere Rasse", event. starostlivou socíkovou cenzuru, aby obyčejný (=hloupoučký) občánek nebyl nakažen západním brakem a konzumem (pozoruješ teď ten úspěch oné politiky?)...
Nechci Ti podsouvat nějaké špatné úmysly a souhlasím, že některé příspěvky by udělaly líp, kdyby zůstaly v hlavách jejich autorů, ale myslím, že Tebou zvolený způsob není nejšťastnější.
Mirek Bušín

P.S.: A jestli znáš malý parchantíky, tak stejně víš, že neposlouchají :D
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » stř 22. čer, 2005 17:53

Máš pravdu,nemá to cenu,mažu to.Ne nadarmo tu byl odkaz na forum DPS.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » stř 29. čer, 2005 4:23

Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » stř 29. čer, 2005 9:04

Anonymní píše:http://stanislav.gazdik.free.fr


:?: :?: proč zrovna v tomto vlákně :?: :?:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod raduz » stř 29. čer, 2005 11:34

Anonymní píše:http://stanislav.gazdik.free.fr


uz myslim staci, je touz aspon v piatich topicoch.... :wink:
...vsetko s mierou....
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. lis, 2004 0:00
Bydliště: NMnV

Příspěvekod Anonymní » čtv 30. čer, 2005 7:32

Tento člověk tvrdí,že za deset měsíců se vrátí z legie a bude zde vyučovat pentjak silat,ASP a já nevím co ještě na profesionální urovni.Tyto techniky pocházejí z oblasti,které si myslím,se toto vlákno věnuje.Víte o něm něco? Prý dělal seminář v Sitra Achra?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Jendis » čtv 30. čer, 2005 8:17

Jo,víme...jde o Stanislava Gazdíka,podle hodnocení M.Cibulky(Sitra Achra) je to špičkový profesionál a to,co vyučuje,opravdu ovládá.
Osobně jsem s ním necvičil,ale kluci,kteří ano,se shodli na tom,že je to zážitek 8)
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod severin » stř 20. črc, 2005 6:44

severin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 818
Registrován: pon 21. čer, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Onion » stř 20. črc, 2005 13:19

Stan Gazdik je profesionál a jeho reference? Proč se rozepisovat, když má všechno na svých stránkách http://stanislav.gazdik.free.fr ? Je příjemné s ním cvičit, protože je to po velmi, velmi, velmi dlouhé době opět člověk který bojová umění prožil oa A do Z. Od nácviku základních postojů, přez ring až po skutečné bojové střety kde na obou stranách umírali lidé. Vše co učí si osobně vyzkoušel ve chvílíc a na místech kde se lidé zabíjeli s tou nejíce představitelnou agresivitou. Je fajn s ním cvičit, protože jeho neoddiskutovatelné schopnosti dávají možnost nahlédnout za roušku tajemství i takovým hledačům mistérií jakých je naše kultura plná... Ti pak většinou odcházejí, neuspokojeni nedostatečným tajemnem zpět ke svým vnitřním technikám :-) :-) :-)
stay sharp
www.gunting.cz
Onion
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 97
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na ostatní asijská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron