Brazilian jiu jitsu

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Brazilian jiu jitsu

Příspěvekod MAXBJJ » sob 24. led, 2009 6:50

Caute vsichni,
mam k vam vsem dotaz.Nevite nekdo kde se v CR uci BJJ.nejlepe Brno?Zatim jsem stale v USA a tady se ucim u Paula Creightona a z jeho technik jsem nadseny.Mam v planu se za 2mesice vratit domu,tak mapuju teren kde by jsem v tom mohl pokracovat.Nasel jsem nejake kluby,ale zadny kde by bylo opravdu Brazilske jiu jitsu.Prosim poradte moc dik
MAXBJJ
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 23. led, 2009 0:00

 

Příspěvekod hellas » sob 24. led, 2009 6:55

Bohužel v Brně BJJ není :?
Ale můžeš se toho chopit, až se vrátíš, třeba pro začátek jen organizování víkendových seminářů s Fernandem s Jungle BJJ 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod NOKT » sob 24. led, 2009 12:18

hellas píše:Bohužel v Brně BJJ není :?
Ale můžeš se toho chopit, až se vrátíš, třeba pro začátek jen organizování víkendových seminářů s Fernandem s Jungle BJJ 8)


Nebo s lidma z Bratislavi.
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod hellas » sob 24. led, 2009 12:20

V pondělí budu mluvit s klukem, co trénoval v Brazílii, tak uvidíme, budou-li jeho zkušenosti stačit na nějaký trénování :wink:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod Hrugar » stř 10. úno, 2010 12:10

Nevíte náhodou někdo jestli se neučí BJJ v Kralovehradeckém Kraji? Snažil se se něco najít, ale vždy je to samé Vale Tudo nebo podobná směska. Nejbližší je až v Praze což je cesta kterou jsem ochoten pravidelně podstupovat, ale raděj bych něco blíže.

EDIT: Nebráním se ani skoukromým hodinám.
Hrugar
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: pon 07. pro, 2009 0:00

Příspěvekod marcelo » stř 10. úno, 2010 16:44

Hrugar píše:Nevíte náhodou někdo jestli se neučí BJJ v Kralovehradeckém Kraji? Snažil se se něco najít, ale vždy je to samé Vale Tudo nebo podobná směska. Nejbližší je až v Praze což je cesta kterou jsem ochoten pravidelně podstupovat, ale raděj bych něco blíže.

EDIT: Nebráním se ani skoukromým hodinám.



...tak to sa priprav ze budes calovat..ja platim za 4hod. sukromneho treningu BJJ 1vs 1 okolo 70 euro..a to mam kamaradsku cenu :wink:
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod hellas » stř 10. úno, 2010 19:13

marcelo píše:
Hrugar píše:Nevíte náhodou někdo jestli se neučí BJJ v Kralovehradeckém Kraji? Snažil se se něco najít, ale vždy je to samé Vale Tudo nebo podobná směska. Nejbližší je až v Praze což je cesta kterou jsem ochoten pravidelně podstupovat, ale raděj bych něco blíže.

EDIT: Nebráním se ani skoukromým hodinám.



...tak to sa priprav ze budes calovat..ja platim za 4hod. sukromneho treningu BJJ 1vs 1 okolo 70 euro..a to mam kamaradsku cenu :wink:


To je v poho cena 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod marcelo » stř 10. úno, 2010 19:28

hellas píše:
marcelo píše:
Hrugar píše:Nevíte náhodou někdo jestli se neučí BJJ v Kralovehradeckém Kraji? Snažil se se něco najít, ale vždy je to samé Vale Tudo nebo podobná směska. Nejbližší je až v Praze což je cesta kterou jsem ochoten pravidelně podstupovat, ale raděj bych něco blíže.

EDIT: Nebráním se ani skoukromým hodinám.



...tak to sa priprav ze budes calovat..ja platim za 4hod. sukromneho treningu BJJ 1vs 1 okolo 70 euro..a to mam kamaradsku cenu :wink:


To je v poho cena 8)



...ja viem,ale na vychode SVK spocitam mozno na jednej ruke ludi,co su ochotni dat tolko za sukromky BU-BS...ludia z vysky seru na BU-BS,je to pre zvysok populacie total picovina a strateny cas,hlavne v dnesnej dobe ekonomickej krizy..to ze ja som "pacient" a bavi ma strkat prachy na vybavenie pre moje "dojo" a vyuku BS-BU je uz vec druha :lol: :lol: :wink:
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod Hrugar » stř 10. úno, 2010 21:17

Cena v tomhle případě není až tak podstatná, protože dojíždět tři dny v týdnu 100 km (tam i zpět je to celkem 200) bude taky něco stát :o)
Hrugar
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: pon 07. pro, 2009 0:00


Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 12 návštevníků