Účinná sebeobrana.

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod pavela » pon 26. led, 2009 4:02

ghekon píše:hellas: Jo, kdysi jsem o tom videl nejake video. Pavela by mi urcite rekl, ze to vychazi v vseobecneho vnimani, ktere vychazi z toho, co se naucili na wushu... Ne, ja vazne nenarazim na cinske styly, treba hung ga mi prijde srovnatelen s x-boxem, ale wushu proste ne... :arrow:
Ne to opravdu nemá cenu,to je jak u blbejch na dvorku: CO JUE TO HUNGGA KDY® NE JEDEN ZE STYLŮ WU©U? AAAAAAAAAAAAUAAAAÁÁÁ.Lidi já už fakt nemůžu. Prostě nevím jak ale někomu se zafixovalo,nevím proč wušu=tanečky, tvrdé sporty= drill. Booože, lidičky WU©U= BOJOVÉ UMĚNÍ,chápete? U vás v čechách je prostě Hladík nesmrtelný: Vyučujeme Kungfu, Wušu,Hunggar a Taiči. POMÓÓÓÓÓC.Nikdo nechce dát logickou odpověď na moje JASNÉ otázky.pořád bláboly o PYTLÍCH,LAPÁCH,DRILU,ZEMI,SPARRINGU(=praktické,moderní účinné blábláblá,že se tak cvičilo WU©U už před 1000 lety NEVÍTE?V©ECHNO Z TOHO SE V NORMÁLNÍ WU©U ©KOLE CVIČÍ!!!!!) a proti tomu chození do kruhu(kurva každej dědek co chodí v kruhu by s vámy vymet podlahu,to je jeden z nejuctívanějších stylů v Číně),tanečky,nesmyslné ztrouchnivělé techniky(NEZNÁTE ANI CHOZENÍ DO KRUHU,CO BÁBOLÍTE VO TECHNIKÁCH,UMÍTE ASPOŇ JEDNU?KTERÁ JE TA NEÚČINNÁ,U® MI TO KURVA NĚKDO KONEČNĚ ŘEKNĚTE !!!!!). To opravdu nemá cenu, dal jsem sem videa,jak bojujou WU©U číňani v ringu... NE k tomu nikdo neřekl ani prd.(ale dovedu si představit ty kecy, TOHLE NENI WU©U,TO JE SANDA blablabla.Sanda vážení soudruzi NENÍ STYL, jsou to RINGOVÁ PRAVIDLA ti kluci, třeba Liu Hai Long cvičí WU©U systém,©AOLIN systém, ZÁKLADY WU©U! Když se Liu Hai Long stal absolutním mistrem ringu,cvičil Wušu teprve 6 let!!!!!!! ) Přál bych vám potkat Liu Hai Longa aby vám vysvětlil co to je ČÍNSKÉ WU©U! Objevujete s těma svejma mixedpixled AMERIKU, nebo spíše ČÍNU protože každá z těch věcí,které se MODERNĚ DĚLÁ V TĚCHTO STYLECH U® SE DÁVNO,PŘED 1000 LETY V ČÍNĚ CVIČILA, ty vaše slavný PYTLE jsou u nás ©AOLINU na nástěnné malbě STARÉ 1000 LET,co furt blábolíte o moderních věcech a wušu tanečcích? Odkud čerpáte svoje informace? Yiwan Rzounek ve svojí škole Wingchun(jihočínský styl WU©U) nemá pytel? Nemá tam dřevěnýho panáka do kterýho mydlej hlava nehlava? Moderní školy jsou jistě taky dobré a špatné.A když se nějaká škola "SKUTEČNÉHO KUNGFU" SCHOVÁVÁ ZA TO,®E MASTER NESMÍ BOJOVAT A PODOBNÉ BLÁBOLY,tak to NENÍ škola wušu ale shit, podvod,nekdo kdo L®E že dělá wušu a jenom podvádí lidi. Já fakt NEMŮ®U ZA TO,že pár debilů bělochů udělalo z Wušu na západě blábol a shit a to vám pokazilo mínění, za to já NEMŮ®U. Já kvalitu piva BUDVAR nebudu taky posuzovat podle amerického Budweisera!.Sorry slavim tady novej rok a nemám víc času.Čest
Naposledy upravil pavela dne pon 26. led, 2009 7:49, celkově upraveno 1
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

 

Příspěvekod Vranovsky » pon 26. led, 2009 6:21

Samej zabiják co sežral zeměkouli je tady v ČR,no chlapci nebojte oni Vám to Ivani vysvětlej až nebudete zase moci čím topit ...:lol: :lol: :lol:


Pavela nenervuj se je to zbytečný,vůbec se divim že sem píšeš,já bych byl kde sem a kašlal bych na to .Čecháčci jiný nebudou,myslej si že sou středem světa a přitom na ně každej ser..

Tady se za pár let bude mluvit Německy nebo Rusky :lol:

My sme hold takovej ten nárůdek co se vždycky radši před každym sklonil a radši si sedl do vlastního hovna :lol: :cry:
Vranovsky
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: ned 11. led, 2009 0:00
Bydliště: Hovniválov

Příspěvekod pavela » pon 26. led, 2009 8:01

Vranovsky píše:Samej zabiják co sežral zeměkouli je tady v ČR,no chlapci nebojte oni Vám to Ivani vysvětlej až nebudete zase moci čím topit ...:lol: :lol: :lol:


Pavela nenervuj se je to zbytečný,vůbec se divim že sem píšeš,já bych byl kde sem a kašlal bych na to .Čecháčci jiný nebudou,myslej si že sou středem světa a přitom na ně každej ser..

Tady se za pár let bude mluvit Německy nebo Rusky :lol:

My sme hold takovej ten nárůdek co se vždycky radši před každym sklonil a radši si sedl do vlastního hovna :lol: :cry:
Vranovsky, já s tebou absolutně souhlasim.Ale stejně si občas vzpomenu na moje milé Čechy.My emigranti máme ten kousek země furt rádi,i když ho obydlují poněkud pomalejší lidé.Krásný nový rok Bejka všem v Ćechách! Pavela PS:sortry za púřeklepy. novej rok, mám už mírně vypito... :lol:
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod Dalt » pon 26. led, 2009 10:39

pavela:tak to abys zavital do cech a zvedl nam tu iq prumer, oo mocny...

je mi jedno na ci strane je v tehle diskuzi pravda (ja se v tbu nevyznam vubec), ale vzdy jsem veril na kultivovanou diskuzi, kde pokud s nekym nesouhlasim, tak z nej hned nedelam idiota - pochop ze tve arogantni chovani a posilani do prdele kazdeho, kdo s tebou nesouhlasi o tobe hodne vypovida (ze by bezny jednaci styl v Cine?) a za sebe muzu rict, ze i kdybys byl supermistr saolinu ci ceho (coz klidne byt muzes, to ja nevim) tak diky tvemu chovani si te vazit nedokazu... :?
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod Boreas » pon 26. led, 2009 16:11

Dalt: K.O. :wink: :idea:
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod jeikob » pon 26. led, 2009 16:57

na druhou stranu pavelu chápu.když lidem pracně něco vysvětluje.obrazně řečeno princip hrušek.a lidi argumentujou tak to není jablka fungujou takhle :D tak tuhle diskusi vnímám
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Dalt » pon 26. led, 2009 17:31

vsak ja nepopiram jeho urcite znacne vedomosti a zkusenosti s bu, me jen vadi forma jeho prispevku...samo ze to muze byt jen muj problem... 8)
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod Boreas » pon 26. led, 2009 18:13

Já taky nesouhlasím s věčným oslavováním x-boxu a zastávám názor, že tady už všechno bylo.

Jenže pavela svým vystupováním nedokázal, že cvičí "moderně", ale za to se "moderně" chová. To bych spíš čekal od těch boxerů, které tu ovšem zastoupil Dalt a je to tedy pro ně 1:0 8)
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod graver » pon 26. led, 2009 18:34

pavela píše:My emigranti máme ten kousek země furt rádi,i když ho obydlují poněkud pomalejší lidé.

No, já nejsem lokálpatriot, takže mě moc nervou ty kecy nadlidí-emigrantů o tom, jak v zemi, kterou z vlastní vůle opustili, žijou jen samí blbci a hajzlové. Tímhle výhřezem dáváš nám pomalejším jen svou vizitku - a pěkně oběma rukama, jak se v Číně sluší. Pokud z tebe mluví nasrání nad nepochopením a následky oslav čínského nového roku, tak to beru - pak si jistě dokážeš dát timeout a zkusit novou verzi :wink:
4Vranovsky: mluv za sebe. Až se narovnáš a vstaneš z vlastního hovna tak se rozhlídni - možná uvidíš někoho, kdo do tvé škatulky nezapadá. A až se tady bude mluvit německy nebo rusky (zase další hospodskej politolog, že), tak týpci jako ty stejně nebudou rozumět, takže to nech plavat.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod RUNAR » pon 26. led, 2009 18:59

Nejrychlejší lidé žijí na Jamajce to je potřeba zde uvést že jo :idea:
A to že namaj nejlepčí bobisty to zas tolik neva :)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Frank » pon 26. led, 2009 19:06

4Pavela:
oháníš se tady samejma videama , mistrama, dědkama jak před 1000lety a před dinosaurama se dělo tohle a tohle. OK neberu ti to, je to tvůj názor, ale podle toho co tady čtu tak jsem si myslel, že tak báječnej bojovník jako ty, bude i trochu nad věcí. Ale trošku se mi zdá, že si ve wu-shu zapoměl potrénovat psychickou stránku:)
Frank
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 299
Registrován: pát 04. lis, 2005 0:00

Příspěvekod graver » pon 26. led, 2009 19:07

4Vranovsky: sorry, až teď jsem si přečetl tvé ostatní posty:
"Slováci byli s Fašistama"
"vždycky sem byl Primitiv"
"oni Vám to Ivani"... etc...
Tím je to jasný, zbytečná reakce z mé strany :idea:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod graver » pon 26. led, 2009 19:16

Frank píše:si ve wu-shu zapoměl potrénovat psychickou stránku:)

No jo, to je takové obecné přesvědčení, že každý, kdo praktikuje nějaké BU, je mentálně konzistentní, vždy nad věcí, nikdy se nerozčiluje, každého chápe, moudře přikyvuje a je vzorem ostatním vč. Mirka Dušína...
Bez emocí nejsme lidské bytosti. Můžeme se je naučit zvládat (i když si někdy říkám proč), ale tím se nezměníme. Kdysi jakási krá...ska v nějaké diskusi na webu neustála, že ode mě dostala virtuálně přes kloaku a ještě dlouho všem vyprávěla, že všichni karatisti jsou agresívní blbci a jak je z toho rozčarovaná :lol: Kdybych hrál šachy nebo běhal po parku s takovým tím rozdělávacím kabátem, paušalizovala by taky :roll: .Dovedeš si představit svět, kde by všichni byli ideální? Fuj, ta nuda...
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Roman12 » pon 26. led, 2009 22:31

Skvěle, že se tu ta debata tak rozjela.

Ale mohl by mi už někdo poradit? Konkrétně. Typu.: Ano, Kappap nebo Krav maga dobrý systém. Pracovalo se tam jak s tech. tak i s psych. Ten mi na ulici pomohl... Aikido, s tím by ses na ulici nechytl....
Nebo něco jiného...
Roman12
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: ned 06. črc, 2008 23:00

Příspěvekod Lada » pon 26. led, 2009 23:21

dyť se to tu a jinde probíralo tolikrát stačí hledat, o různých BU, BS systémech tu máš vlákna, ale obrázek si budeš muset udělat sám i o relevantnosti těch kdo příspěvky píší ze svého pohledu nikdo to za tebe nerozhodne (tedy by neměl)....

Nevím co chceš slyšet, když ti jeden řekne tohle je super druhej řekne úplný opak co si vybereš? a že ti někdo řekne, že mu to na ulici pomohlo o čem ti to bude vypovídat? víš okolnosti, víš kolik faktorů do toho zasahovalo, víš jak to bylo ve skutečnosti a není to třeba jen tím, že daný jedinec by se ubránil i kdyby hrál šachy, co fungovalo a pomohlo jednomu může být pro druhého nepoužitelné, slepá ulička a úplně nanic atd atd....

Udělej si čas, projdi si net z toho si vyvoď nejaký názor a vyzkoušej to co se ti bude zdát vhodné a budeš mít v dosahu, jinak zjistíš prdlajs.... jen to chce přemýšlet co ti kdo říká a proč děláš to či ono i v budoucnu...
Lada
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 793
Registrován: ned 20. srp, 2006 23:00

Příspěvekod jeikob » pon 26. led, 2009 23:45

spousta škol a klubů má také videa z treningu. ono je také důležité si realisticky přiznat jak jsem na tom s fyzičkou ,jak na toto v který škole či klubu pohlížej. tedy to by mne také zajímalo,kde maji alespon nějaké požadavky a kde vám pomůžou uplně od začátku i když kondice nulová.
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Genesis » pon 26. led, 2009 23:56

jeikob píše:spousta škol a klubů má také videa z treningu. ono je také důležité si realisticky přiznat jak jsem na tom s fyzičkou ,jak na toto v který škole či klubu pohlížej. tedy to by mne také zajímalo,kde maji alespon nějaké požadavky a kde vám pomůžou uplně od začátku i když kondice nulová.


s nějakejma požadavkama sem se nesetkal nikde, spíš si člověk sám řekne mám na to, budu makat i doma, abych to udejchal a časem se zlepší a třeba po roce bude koukat na začátečníky co tam jsou poprvý a ptát se sám sebe, jestli když přišel poprvé taky umíral už v druhý minutě rozcvičky a byl takový dřevo, nebo na to člověk nemá a vybodne se na to.
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod jeikob » úte 27. led, 2009 0:20

Genesis píše:
jeikob píše:spousta škol a klubů má také videa z treningu. ono je také důležité si realisticky přiznat jak jsem na tom s fyzičkou ,jak na toto v který škole či klubu pohlížej. tedy to by mne také zajímalo,kde maji alespon nějaké požadavky a kde vám pomůžou uplně od začátku i když kondice nulová.


s nějakejma požadavkama sem se nesetkal nikde, spíš si člověk sám řekne mám na to, budu makat i doma, abych to udejchal a časem se zlepší a třeba po roce bude koukat na začátečníky co tam jsou poprvý a ptát se sám sebe, jestli když přišel poprvé taky umíral už v druhý minutě rozcvičky a byl takový dřevo, nebo na to člověk nemá a vybodne se na to.


no jo ale právě proto je důležitý vidět ten trening. já osobně bych asi boxerskej a ani thaiboxerskej a to ani jako zdravej nedal.hlavně neudejchal.
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Frank » úte 27. led, 2009 0:20

graver píše:
Frank píše:si ve wu-shu zapoměl potrénovat psychickou stránku:)

No jo, to je takové obecné přesvědčení, že každý, kdo praktikuje nějaké BU, je mentálně konzistentní, vždy nad věcí, nikdy se nerozčiluje, každého chápe, moudře přikyvuje a je vzorem ostatním vč. Mirka Dušína...
Bez emocí nejsme lidské bytosti. Můžeme se je naučit zvládat (i když si někdy říkám proč), ale tím se nezměníme. Kdysi jakási krá...ska v nějaké diskusi na webu neustála, že ode mě dostala virtuálně přes kloaku a ještě dlouho všem vyprávěla, že všichni karatisti jsou agresívní blbci a jak je z toho rozčarovaná :lol: Kdybych hrál šachy nebo běhal po parku s takovým tím rozdělávacím kabátem, paušalizovala by taky :roll: .Dovedeš si představit svět, kde by všichni byli ideální? Fuj, ta nuda...


to netvrdim:) jen čekám od člověka rozdávající moudra taky moudrý přístup.)
Frank
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 299
Registrován: pát 04. lis, 2005 0:00

Příspěvekod Genesis » úte 27. led, 2009 0:25

jeikob: ono když to neudejcháš, tak to pak flákáš a trochu si tim odpočneš a za chvíli jedeš dál. časem si člověk zvykne a ten trénink zvládá odjet líp a líp.
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 12 návštevníků