obrana proti deväťramennému biču

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod Vranovsky » sob 31. led, 2009 8:42

Dámy a Pánové Já Vám do toho nechci kecat,ale zajímalo by mě kdo by jako na Vás vytáhl železný Bič na Ulici.... :lol: :lol: :lol:


To je harampádí které patří do Muzea...!!!!Stejně jako Katany,Cepy atd :lol: :lol: :lol:

Myslim že už se tu o tom někdo zmiňoval :?
Vranovsky
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: ned 11. led, 2009 0:00
Bydliště: Hovniválov

 

hoho

Příspěvekod wushi » pon 02. úno, 2009 15:23

no, s tým úplne nesúhlasím, je to veľmi účinná a "šikovná" zbraň..."odľahčenú" verziu dáš v poho do vrecka a odtiaľ ho "tasíš" rovnako rýchlo ako nôž, akurát že máš dosah cca.2m...čo je na boj v uliciach slušné...samozrejme ak ho dostatočne ovládaš...
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Re: hoho

Příspěvekod Vranovsky » úte 03. úno, 2009 15:14

[quote="wushi"]no, s tým úplne nesúhlasím, je to veľmi účinná a "šikovná" zbraň..."odľahčenú" verziu dáš v poho do vrecka a odtiaľ ho "tasíš" rovnako rýchlo ako nôž, akurát že máš dosah cca.2m...čo je na boj v uliciach slušné...samozrejme ak ho dostatočne ovládaš...[/quote]


Hmm..to by to s nim musel někdo v ČR umět :lol:
Viděl sem pár Sifu s tim cvičit-cvičili s tim ale tak "rychle"že by jim to každej druhej vytrhl z ruky... :lol: :lol: :cry:

Jinak dneska sou Teleskopy,spreje,pistole,elektrické obušky atd tak proč používat starožitnosti :?: :idea: 8O
Vranovsky
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: ned 11. led, 2009 0:00
Bydliště: Hovniválov

Příspěvekod lubbione » stř 04. úno, 2009 18:43

Vranovsky píše:Dámy a Pánové Já Vám do toho nechci kecat,ale zajímalo by mě kdo by jako na Vás vytáhl železný Bič na Ulici.... :lol: :lol: :lol:


To je harampádí které patří do Muzea...!!!!Stejně jako Katany,Cepy atd :lol: :lol: :lol:

Myslim že už se tu o tom někdo zmiňoval :?


nahodou, s katanou sa da dobre sekat porast... vice-mene, maceta je lepsia.
lubbione
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 30. pro, 2008 0:00

Příspěvekod lubbione » stř 04. úno, 2009 18:44

yuanfen píše:4 lubbione:
nedrazdi wushiho, bo olutujes :lol:


to by ma najskor musel najst...
lubbione
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 30. pro, 2008 0:00

Příspěvekod lubbione » stř 04. úno, 2009 18:47

Vranovsky píše:Dámy a Pánové Já Vám do toho nechci kecat,ale zajímalo by mě kdo by jako na Vás vytáhl železný Bič na Ulici.... :lol: :lol: :lol:


To je harampádí které patří do Muzea...!!!!Stejně jako Katany,Cepy atd :lol: :lol: :lol:

Myslim že už se tu o tom někdo zmiňoval :?


mimochodom, ked vies dobre narabat s bycmi - nie kozenymi, to by asi moc nepomohlo - mozes usporiadat ohnovu show, ja som uz nieco podobne videla a urcite by som si to chcela vyskusat...
lubbione
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 30. pro, 2008 0:00

Re: hoho

Příspěvekod lubbione » stř 04. úno, 2009 18:48

wushi píše:no, s tým úplne nesúhlasím, je to veľmi účinná a "šikovná" zbraň..."odľahčenú" verziu dáš v poho do vrecka a odtiaľ ho "tasíš" rovnako rýchlo ako nôž, akurát že máš dosah cca.2m...čo je na boj v uliciach slušné...samozrejme ak ho dostatočne ovládaš...


a jedno male bezvyznamne plus - nie je to nedovolene ozbrojovanie.
lubbione
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 30. pro, 2008 0:00

Re: hoho

Příspěvekod lubbione » stř 04. úno, 2009 18:50

Vranovsky píše:
wushi píše:no, s tým úplne nesúhlasím, je to veľmi účinná a "šikovná" zbraň..."odľahčenú" verziu dáš v poho do vrecka a odtiaľ ho "tasíš" rovnako rýchlo ako nôž, akurát že máš dosah cca.2m...čo je na boj v uliciach slušné...samozrejme ak ho dostatočne ovládaš...



Hmm..to by to s nim musel někdo v ČR umět :lol:
Viděl sem pár Sifu s tim cvičit-cvičili s tim ale tak "rychle"že by jim to každej druhej vytrhl z ruky... :lol: :lol: :cry:

Jinak dneska sou Teleskopy,spreje,pistole,elektrické obušky atd tak proč používat starožitnosti :?: :idea: 8O


tak napriklad preto, ze pistol zvladnem aj ja... to nie je ziadne umenie.
lubbione
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 30. pro, 2008 0:00

Příspěvekod Vranovsky » stř 04. úno, 2009 21:28

[quote="lubbione"][quote="Vranovsky"]Dámy a Pánové Já Vám do toho nechci kecat,ale zajímalo by mě kdo by jako na Vás vytáhl železný Bič na Ulici.... :lol: :lol: :lol:


To je harampádí které patří do Muzea...!!!!Stejně jako Katany,Cepy atd :lol: :lol: :lol:

Myslim že už se tu o tom někdo zmiňoval :?[/quote]

mimochodom, ked vies dobre narabat s bycmi - nie kozenymi, to by asi moc nepomohlo - mozes usporiadat ohnovu show, ja som uz nieco podobne videla a urcite by som si to chcela vyskusat...[/quote]

No tak estli to chceš vyskusat... :lol: :lol: 8) Tak můžem(teda jestli si pohledná dívka pěkných tvarů)Nabízim ale pouze Bič kožený ani velký ani malý :lol: :lol:
Ohňová show to asi nebude ale... :lol: 8O :P :P
Vranovsky
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: ned 11. led, 2009 0:00
Bydliště: Hovniválov

Příspěvekod lubbione » pát 06. úno, 2009 16:08

Vranovsky píše:
lubbione píše:
Vranovsky píše:Dámy a Pánové Já Vám do toho nechci kecat,ale zajímalo by mě kdo by jako na Vás vytáhl železný Bič na Ulici.... :lol: :lol: :lol:


To je harampádí které patří do Muzea...!!!!Stejně jako Katany,Cepy atd :lol: :lol: :lol:

Myslim že už se tu o tom někdo zmiňoval :?


mimochodom, ked vies dobre narabat s bycmi - nie kozenymi, to by asi moc nepomohlo - mozes usporiadat ohnovu show, ja som uz nieco podobne videla a urcite by som si to chcela vyskusat...


No tak estli to chceš vyskusat... :lol: :lol: 8) Tak můžem(teda jestli si pohledná dívka pěkných tvarů)Nabízim ale pouze Bič kožený ani velký ani malý :lol: :lol:
Ohňová show to asi nebude ale... :lol: 8O :P :P


no tak to by som prisla jedine s revolverom, nejaky si opatrim a dam ti vediet, ale obstaraj si rakvu.
lubbione
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 30. pro, 2008 0:00

Příspěvekod Vranovsky » pát 06. úno, 2009 19:55

[quote="lubbione"][quote="Vranovsky"][quote="lubbione"][quote="Vranovsky"]Dámy a Pánové Já Vám do toho nechci kecat,ale zajímalo by mě kdo by jako na Vás vytáhl železný Bič na Ulici.... :lol: :lol: :lol:


To je harampádí které patří do Muzea...!!!!Stejně jako Katany,Cepy atd :lol: :lol: :lol:

Myslim že už se tu o tom někdo zmiňoval :?[/quote]

mimochodom, ked vies dobre narabat s bycmi - nie kozenymi, to by asi moc nepomohlo - mozes usporiadat ohnovu show, ja som uz nieco podobne videla a urcite by som si to chcela vyskusat...[/quote]

No tak estli to chceš vyskusat... :lol: :lol: 8) Tak můžem(teda jestli si pohledná dívka pěkných tvarů)Nabízim ale pouze Bič kožený ani velký ani malý :lol: :lol:
Ohňová show to asi nebude ale... :lol: 8O :P :P[/quote]

no tak to by som prisla jedine s revolverom, nejaky si opatrim a dam ti vediet, ale obstaraj si rakvu.[/quote]

:lol: :lol: :lol:
Ok beru,ale uděláme takovou dohodu jo???Když se ti to bude líbit tak mě necháš žít a když nee tak mě zastřelíš.Platí??? :lol: :lol:
Vranovsky
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 46
Registrován: ned 11. led, 2009 0:00
Bydliště: Hovniválov

Příspěvekod lubbione » čtv 19. úno, 2009 17:14

Vranovsky píše: :lol: :lol: :lol:
Ok beru,ale uděláme takovou dohodu jo???Když se ti to bude líbit tak mě necháš žít a když nee tak mě zastřelíš.Platí??? :lol: :lol:


preco si to vsetko citoval, kto to ma potom vymazavat? mam jednu otazku, ak si kungfista, co ma spolocne kungfu a sando?

ozaj, k tvojmu dotazu, ja som mala povodne na mysli zastrelit ta este predtym, ale neze to teraz budes brat, ze som nekrofil...
lubbione
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 30. pro, 2008 0:00

správy

Příspěvekod lubbione » čtv 19. úno, 2009 17:17

ozaj pre vase info ja mozem zmazat vsetko blbe, co som napisala, takze ak ma niekto pocit, ze som to prestrelila a PRESVEDCI ma o tom, tak prosim...
lubbione
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 30. pro, 2008 0:00

hehe

Příspěvekod wushi » čtv 19. úno, 2009 20:58

sando....som sa skoro po...to je ako karatô...fakt dobré...
wushi
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 923
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00
Bydliště: SR,Čína,...

Příspěvekod luen » čtv 19. úno, 2009 22:57

lubbione píše:
preco si to vsetko citoval, kto to ma potom vymazavat? mam jednu otazku, ak si kungfista, co ma spolocne kungfu a sando?



Kung fu a sando maji spolecneho tolik, jako holinky a lehka letni obuv, tzv. skandale :lol:

Lidi to je matros Obrázek
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Re: hehe

Příspěvekod lubbione » pát 20. úno, 2009 18:31

wushi píše:sando....som sa skoro po...to je ako karatô...fakt dobré...


poznam cloveka, co ho prirovnava k boxu...
lubbione
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 30. pro, 2008 0:00

Příspěvekod lubbione » pát 20. úno, 2009 18:32

luen píše:Kung fu a sando maji spolecneho tolik, jako holinky a lehka letni obuv, tzv. skandale :lol:

Lidi to je matros Obrázek


viem si domysliet. a neurazaj, az ked sa naucis byt s lapami.
lubbione
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 30. pro, 2008 0:00

Příspěvekod lubbione » pát 20. úno, 2009 18:34

luen píše:
lubbione píše:
preco si to vsetko citoval, kto to ma potom vymazavat? mam jednu otazku, ak si kungfista, co ma spolocne kungfu a sando?



Kung fu a sando maji spolecneho tolik, jako holinky a lehka letni obuv, tzv. skandale :lol:

Lidi to je matros Obrázek


mimochodom, pekny obrazok... :twisted:
lubbione
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 172
Registrován: úte 30. pro, 2008 0:00

Příspěvekod Oja » pát 20. úno, 2009 19:56

lubbione: ty az dostanes rozum, to bude slavy :lol:
Oja
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 81
Registrován: úte 17. dub, 2007 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Oja » pát 20. úno, 2009 19:56

double post
Oja
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 81
Registrován: úte 17. dub, 2007 23:00
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků

cron