Bujinkan vs. BS

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Bujinkan vs. BS

Příspěvekod ghekon » úte 24. úno, 2009 14:10

Tak kdyz nam to Picard tak pekne promazal, tady muzeme pokracovat :twisted:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

 

Příspěvekod toddb » stř 25. úno, 2009 12:47

Ghekon: ted jsem se koukal na ten zapas mezi Morrisem a Smithem a tomu ninjovi ten zapas moc nevysel, to je jedna vec, resp. byl totalne znicenej behem minuty. ALE! Nevim jestli sis vsim, tak to bylo ctvrtfinale a v prvnim kole Morris porazil Daughertyho, tudiz v boji bez pravidel jednoho protivnika zvladl, takze asi neco umel. Navic, rikas ze Pat Smith nebyl nijak elitni bojovnik, ale komentator rika, ze mel pres 200 vyhranych zapasu, coz je podle me znamka supertridy. Kazdopadne, narez to byl slusnej a docela jsem se divil, ze vstal tak rychle, po tech vsech ranach.

http://www.youtube.com/watch?v=ef8l3bCPjNM

tady je ten zapas, Morris v. Daugherty (jeho specialita je taekwondo, alespon dle komentatoru)
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod ghekon » stř 25. úno, 2009 13:02

Jo, to mas uplne pravdu, ale je tady par ALE - Ten taekwondak byl o nekolik desitek liber lehci a taekwondo je jedno z nejmene pouzitelnych bu do klece :lol: Ale na druhou stranu to beru, ukazal peknou gilotinu z mountu ale souper no coment. Jinak Pat Smith byl urcite na svou dobu dost dobry kickboxer ( v podstate thai boxer ) mnel i zapasy s lidmi typu andy hug atd. ale nebyl pripraveny na mma, myslim si ze do toho mountu se dostal celkem nahodou...
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod toddb » stř 25. úno, 2009 13:05

S tema ale jsi me predbehl, diky spatnymu pripojeni jsem zapas dokoukal az ted, takze jasny, techniku co aplikoval na nezkusenym o mnoho kilo lehcim borcovi, uz nefungovala na mnohem tezsim Smithovi.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod ghekon » stř 25. úno, 2009 13:28

Asi tak, celkove ta "prevracecka" z gilotiny je tezko pouzitelna ( a v modernim mma jsem ji snad nevidel vubec ) na nekoho stejne vahy.
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod toddb » stř 25. úno, 2009 13:55

Zalovil jsem ted na netu a nasel jsem jeste jednoho ninjutsu zastupce v UFC a to je Steve Jennum, ted tady ctu , ze vyhral nejaky turnaj UFC 3 ci co, UFC nesleduju, tak nevim, co to presne znamena, postnul bych i nejaky videa, ale ted nemam uz cas.

Jeste upresneni: In mma the only guys that did ninjutsu were Steve Jennum and Scott Morris, Jennum won UFC 3 when he replaced Ken Shamrock in the finals against Harold Howard. Jennum fought in UFC 4 against a boxer named Melton Bowen and won via submission(armbar) but had to step down from the tournament becaus of a hand injury. He fought again in the UFC in UU'95 and lost to Tank Abbot in the first match. He lost 2 more fights, one against Marco Ruas and the other against Jason Goodsey.

Scott Morris fought in UFC 2, he won his preliminary match in about 20 secs via a rolling guillotine choke(kuruma nage with guillotine choke). But when he fought against Pat Smith, he got owned because he tried to do a belly to belly suplex but Smith landed on top of him mounted and Morris received one of the worst beatings in MMA history in my opinion.

None of them were Bujinkan practitioners but according to some people Jennum had ranking in the Bujinkan but this is a rumor. They were both with Robert Bussey, Scott went with Bussey to UFC 2 and Jennum left Bussey before entering UFC 3.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling


Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník