©ikana

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod Nefakt » čtv 12. bře, 2009 22:48

Vrozkrokkop píše:Zdravim,
To je taky hezkej zpusob reseni, zni sverazne :)
Ja mel zatim to stesti, ze jsem od doby co jsem se udravil ze svych chorob nepotkal nikoho, na koho bych nestacil sam.
Dulezity je to rozhodnuti a vedomi, ze clovek si musi predevsim umet pomoct sam jakymkoli zpusobem, ze nikdo jinej to za nej neudela.
(prvni trida, byla narez - Ja po prasklym slepaku a jeden psycho 2x prolitlej devatak me solidne zkopal do bricha. To vcelku bolelo)

Edit: Jenom rekni, jak jste mu dali vedet, ze dostal pres drzku z vasi iniciativy?


No ty deváťáci...to je hustý... :lol: Je to asi čímdál horší koukám :?

Mě se stalo že sem byl už ve druháku a klučina ze 6 třídy(hned vedle nás byla základka)po mě venku hodil jen tak z ničeho nic šutr a řekl "nečum" :lol:
Prostě žádnej respekt dneska nemaj...Já když sem byl v šestý třídě a viděl sem deváťáka tak sem sklonil hlavu a prošel :o

No my mu samozřejmně vůbec nic tomu skíňákovi neřekli,ale vážně dal pokoj takže nebyl blbej a asi mu to došlo.Každopádně nám nemohl nic dokázat.Tenkrát byl litr velkej peníz dneska by za litr nikoho nikdo nesejmul.Minimum je tak 3,zlomená ruka tak 5,vypíchnutí oka 10-15 atd...samozřejmně dle toho kdo to dělá :lol:

Nejdráž vyjdou asi bývalý legionáři a ještě dražší budou asi USA Vojáci,ty za mučení a zabíjení nevinných lidí pobírají ale stálý plat takže asi takový věci nedělaj :lol: 8O Vůbec si kolikrát říkám že klasické ozbrojené státní složky napáchají kvůli honbě za mocí a financemi daleko více zla než klasické mafie,ale oni jim to pánové nahoře vždycky nějak zdůvodněj-jako že se někomu pomáhá,koná se spravedlnost a jiný sračky :? :idea:
Nefakt
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 12. bře, 2009 0:00

 

Příspěvekod Makoto » pát 13. bře, 2009 9:50

Nefakt píše:Nejdráž vyjdou asi bývalý legionáři a ještě dražší budou asi USA Vojáci,ty za mučení a zabíjení nevinných lidí pobírají ale stálý plat takže asi takový věci nedělaj :lol: 8O Vůbec si kolikrát říkám že klasické ozbrojené státní složky napáchají kvůli honbě za mocí a financemi daleko více zla než klasické mafie,ale oni jim to pánové nahoře vždycky nějak zdůvodněj-jako že se někomu pomáhá,koná se spravedlnost a jiný sračky :? :idea:

Covece by me zajimalo, odkud mas tenhle cenik sluzeb? :wink: Nechce se mi verit, ze tohle nekde nejak koluje a proto bych spise tvrdil, ze jde o dalsi legendu ze skupiny cernych sanitek, Yetti, apod. Ale nechme toho, nebudeme se preci prit kvuli takove hlouposti :wink:

Vzpominam si, kdyz se pokouseli dva kokoti sikanovat na zakladce me (3.-4.trida). Nastesti jsem to odchytil v okamziku, kdy slovni urazky presli do plivani do polevky ci liti caje do polevky. V tom okamziku jsem vedel, ze tohle uz prestava byt legrace (urazek jsem si nevsimal, blbec me nerozhodi). Takze jsem se prihlasil na kurz sebeobrany organizovany mistnim klubem judo a nenapadne to rozhlasil po skole. Ucinek byl videt do tydne. Sikana zmizela nejen u me, ale i v cele tride, protoze ti kokoti si asi mysleli, ze po prvnim treninku uz asi umim zabijet holejma rukama nebo co...a popravde receno ja je z toho omylu nijak nevyvedl ;-)
Jako vedlejsi efekt pak byl, ze jsem u bojovek zustal az dodnes.
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod ghekon » pát 13. bře, 2009 11:58

Par mych nazoru -

Mam pocit ze vetsina z vas tady nikdy zadnou sikanu nezazila, nebo mozna nekde ve druhe tride na zakladni skole ve stylu "dej mi svacinu, nebo ti jednu ubalim", coz je spis takova detska blbost, ale ja treba zazil na prvnich rocnicich 8-leteho gymplu ( tak 12,13 ) psychickou sikanu, ktera casem prerostla na CELOU tridu, vcetne holek a obcas i nekterych ucitelu, ke konci to vypadalo tak, ze kdykoliv se neco stalo, treba nekdo neco rozbil atd. byl jsem to podle vsech automaticky ja, nikdo semnou neprohodil ani slovo, obcas mi zmizel bagl, urazky a tak nepocitam, celkem mne to nesralo, chodil jsem do skoly abych se ucil coz mi celkem slo, no ale pak to casem preslo i do nasili, vzpominam si, ze na cykloturistaku mi jeden kluk napailil granat mezi oci ve stylu hit & run, kdy mi fakt z niceho nic napalil a utekl, proste typicky srac, ja byl uplne v pohode ( iron head :lol: ) a bezel jsem za nim, a kdyz jsem ho dobehl v mistnosti kde byli skoro vsichni a on nemnel kam utect, tak jsem se na neho chvili dival a pak se otocil a odesel, protoze to proste neslo, i kdyz vim ze bych z neho udelal masove kolacky, a zase jsem byl pro vsechny za srace, no a tak to pokracovalo az jsem se casem prihlasil na judo a myslel jsem si ze je vsechno super, taky se to trochu rozneslo a ja mnel relativne pokoj pokoj (fyzicky) a pocit ze se ubranim a tak asi za rok jsem se v satnach nejak pohadal s jednim klukem a skoncilo to uplne klasicky, chytil jsem tak tri mezi oci a skoncil v rohu ( zase uplne ok - iron heaaaad :lol: :lol: ) coz mne nasralo no a pak jsem se nejak seznamil s mma, zacal chodit 2x judo, 1x mma, potom 1x judo 2x mma a nakonec zustal tam, coz byl asi nejlepsi vec kterou jsem mohl udelat, behem jednoho roku uplne zmizely veskery znamky at fyzicke ci psychicke sikany. A btw: Jsem z relativne stastne rodiny a od 5 let jsem sportoval, takze toto bych vubec nezminoval. Btw2: Ne, s judem se vazne nikdy nikomu neubranite a budu to prohlasovat do roztrhani tela :wink:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Toman » pát 13. bře, 2009 12:16

gheku to že si se nubránil ty neznamená že se neubrání někdo jinej na to prosímtě nezapomínej.

Taky neumím skočit ze šesti metrů jako David Belle a netvrdím že to nejde.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Makoto » pát 13. bře, 2009 12:40

2Ghekon - to je presne pripad, kdy jste nechali sikanu zajit az moc daleko. Z meho prikladu napriklad vidis vcasne zastaveni, kdyz se to neprehouplo do fyzickeho nasili (ackoliv kdyz tak vzpominam, tak jednou dvakrat jsem musel ukazat, ze si nenecham s.at na hlavu).
Uvedom si take, ze v dobe, kdyz ja chodil do skoly, tak kopacky do bricha ci na hlavu, ci udery byly vcelku vzacne. Spise jsme zapasili, kravata, apod. A tady si troufnu rici, ze s judem, ci aplikaci juda do sebeobrany jsem si BOHATE vystacil. Jina otazka je, jak by to stacilo dnes, ale o tom jsme se uz bavili tolikrat, ze doporucuji me predchozi prispevky, opakovat se nehodlam ;-)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod ghekon » pát 13. bře, 2009 12:41

Mozna ze se nekdo jiny ubrani, ale ja bych na to moc nespolehal. Napamtuju se, kdy se mne naposledy nekdo pokouse hodit na osoto nebo soinagu :lol:

Jinak parkouru trikrat zdar :lol: ( chtel bych mit jeho kolena :cry: )
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Makoto » pát 13. bře, 2009 12:49

ghekon píše:Mozna ze se nekdo jiny ubrani, ale ja bych na to moc nespolehal. Napamtuju se, kdy se mne naposledy nekdo pokouse hodit na osoto nebo soinagu :lol:

Nastesti ma judo vice technik nez jen "osoto nebo soinagu" :wink:
Me nejvice fungovalo de ashi harai a tani otoshi...a mimochodem aj sojku se mi parkrat podarilo hodit. Ale znovu rikam, my jsme se nekopali, ale ZAPASILI a to je rozdil. A navic to bylo pred 25 lety....
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod ghekon » pát 13. bře, 2009 12:50

Makoto: To je asi pravda no, dneska pod vlivem americkych filmu ( :lol: :lol: ) necho pro pest daleko.. Ale k tomu nechat zajit daleko - Nekdo je proste od mala vedeny k tomu pilne se ucit, cist knizky a byt hodny a mirumilovny a nekdo ne :wink:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Makoto » pát 13. bře, 2009 12:58

ghekon píše:Makoto: To je asi pravda no, dneska pod vlivem americkych filmu ( :lol: :lol: ) necho pro pest daleko.. Ale k tomu nechat zajit daleko - Nekdo je proste od mala vedeny k tomu pilne se ucit, cist knizky a byt hodny a mirumilovny a nekdo ne :wink:

Ja byl ten samej pripad, ver mi. Jenom mam asi jinde posazeny prah tolerance. Lidi, co me znaj, vedi, ze jsem hodnej, milej, kluk, kterej by v pripade pozaru vytahoval hlavne svoje knizky z horiciho baraku a pak teprve krecka ;-) Ale presto si nenecham s.at na hlavu ;-)
A tohle chci ucit i sve dve dcery - svoboda jineho zacina tam, kde konci svoboda ma...nebo jak se to rika. Pokud dovolim druhym, aby mi ublizovali, nemam se pak divit....a nemaj se pak divit ostatni, az to ve me bouchne a zareaguji absolutne neadekvatne situaci (pobodam, postrilim, apod.) a to je spatne reseni. Nedavno jsem o tom hovoril s Michalem Kolarem, kapacitou v oboru vyzkumu sikany u nas. Napsal o tom i docela zajimave veci, hledej smudlo ;-)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod ghekon » pát 13. bře, 2009 12:59

Priznam se ze tani otoshi by mne v zivote nenapadlo :D Jsi mel stesti ze tam u vas na zakladce nebyl nejaky zapasnik :lol: Jinak abych to uvedl trochu na pravou miru, neurazim judo, ale ceske SPORTOVNI judo...
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod ghekon » pát 13. bře, 2009 13:03

O Kolarovi jsem neco cetl ted v novinach, byla tam myslim cela dvoustrana o sikane.. Ale popravde receno me toto tema az tak nezajima abych se nekdo probiral archivy - ted si momentalne planuju drahu z obyvaku do lednicky pro dalsi led na koleno :lol:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » pát 13. bře, 2009 13:33

Ono taky neni sikana jako sikana.
Na zakladce si vzpominam na jednoho vymachrovanyho kluka z posilky,
kterej se prave chtel na kazdym vylejt, ale vsech pet lidi, na ktery to zkusil mu rozbilo hubu, to mu fakt nezavidim, takovou frustraci :D
Me prijde fyzicky konflikt s nejakym Cipiskem mnohem lepsi, nez kdyz musite resit zvejkacky na zidli, vodu v tasce a marmeladu v sesite.
Protoze kdyz jde jenom o to, ze se nekdo vylejva, je to snadny, bud se necham, nebo ho flaknu/flakne on me, ale neni tam nic, co by clovek musel resit, a pak prastil prvniho cloveka, kterej se blbe zasmeje v domneni, ze to byl on.
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod TongPo » pát 13. bře, 2009 13:41

ghekon píše:...Ne, s judem se vazne nikdy nikomu neubranite a budu to prohlasovat do roztrhani tela :wink:

Ale ghekone, nemůžeš to takhle zobecňovat... :roll: Co se týče šikany - vždycky se najdou agresivní idioti, který si na ostatních musí dokazovat, že mají navrch... A s jídlem roste chuť, že? Když si to pak chtějí dokázat na tobě, musíš si to většinou vybojovat sám, protože ti až na naprostý výjimky nikdo nepomůže. Lidi jsou totiž ve většině případů zbabělý stádovitý ovce, který ti nejen nepomůžou, ale v případě tvé porážky a následný šikany se ještě přidají k silnějšímu - vysmějí se ti a "kopnou" si do tebe, aby zalichotili vítězi, "nakrmili" ho svým obdivem, jak je mocný a neměli tak s ním sami problémy... :? Na tomhle principu pak vznikají oni třídní otloukánci, jako jsi byl dříve ty... Jinak ono "ubránění se judem" šikaně závisí i na ostatních faktorech, například jak dlouho to judo děláš a jak seš v něm dobrej, jak seš na tom fyzicky (síla, váha) a taky hlavně to, jak seš silnej psychicky :idea: Já měl do cca sedmnácti let zkušenosti jenom z juda a jiu-jitsu na jeho bázi. Vždycky jsem byl mírumilovnej dobrák, takže jsem rvačky nikdy nevyhledával a nevyprovokovával. Přesto jsem jich ve školních letech zažil dost - a nikdy neprohrál... :wink: Postupně jsem "pomohl" několika vyhlášeným rváčům z okolních tříd i vyšších ročníků identifikovat jejich místo v potravinovém řetězci ve vztahu k mé osobě a rázem byl klid, už mě nikdo neotravoval... :twisted: Akorát při přestupu na jinou školu si člověk musel "vyjasnit" pozici znova, ale dopadlo to stejně. A co se týče role juda - dost lidí jsem sestřelil "blbou" sasankou tak, že si sami rozbili držku o zem a ani jsem je nemusel dorazit... 8) Jinak nejhorší šikana bývala na vojně, ale i tam se to dalo zvládnout... Když jsem se vrátil z P© na útvar, chtěli se mi někteří jedinci trochu věnovat, abych poznal, kdo je na rotě pánem... Ale stačilo mi večer odchytit na WC jednoho klíčovýho jedince a vést s ním "osobní pohovor" - a přestal jsem pro takzvaný mazáky existovat, ukájeli se na méně problémových obětech... Teda až na jednoho, kterej to ne a ne pochopit... Toho jsem pak musel sejmout před ostatníma a zesměšnit tak, že se dokonale odvařil... Když pak šli "starý" do civilu, byli jejich poslední noc na vojně vožralí jak prasata, spoustu toho rozmlátili a dělali takovej bordel, že prakticky nikdo nespal a někteří se klepali strachy... Vytahovali vojáčky z postelí, házeli do sprchy, mokrý posypávali moukou a jiný kratochvíle... Dévéťák byl zalezlej ve svý kukani a dělal že tam není... :roll: No a já se v tomhle bordelu klidně procházel po rotě a nikdo z nich na mě nevztáhnul ruku. Je to prostě o tom, na jakou pozici v potravinovým řetězci se zařadíš. A když seš malej, slabej a nemáš na to zvládnout to fyzicky, musíš si poradit jinak - oni pak sice ví, že je nesežereš, ale nejseš pro ně jedlej...

PS: Abys mě nepovažoval za jednu vlaštovku, co jaro nedělá - až bude luen na netu, můžeš se ho taky zeptat, jestli měl v mládí problém se ubránit judem... :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod ghekon » pát 13. bře, 2009 13:56

Vrozkrokkop: :lol: :lol: Tak to je mazec :lol: :lol:

TongPo: Asi jsem holt narazil na spatny oddil....
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod jeikob » pát 13. bře, 2009 17:32

Co tady píšou ty děti omlouvám se jim ,ale jsou to děti je smutný. No zajímavý je že se to čemu se řiká šikana rozmohlo za normalizace. Třeba lidi co byli na vojně v padesátých a šedesátých zažili těžkou buzeraci od oficírů,ale mezi vojáky nebyla. šef v divadle na civilce byl na vojně za kubánské krize a nejvetší opruz byl,že se nepodíval domů. za to třeba bratranec co byl na vojně u tankistů v osmdesátých letech tak si užil.
Jinak zajímavý jak třeba o žižkovu kolovali šílený historky ,ale já tam šikanu nezažil ano ve třídě byl šašek ,ale on byl i trochu provokatér.Spíš to bylo tak ,že jsme byli ti co se perou a ti co se neperou. A prali jsme stylem kravata,judo,řecko římský lopatky kůli prestiži potažmo holkám socialně jsme na tom byli stejně až na pár dětí co měli jen lehce cosi na víc. po základce jsem byl dva roky v děčíně na intru studoval jsem tam lodní průmyslovku ,nechal jsem toho neb mně pustil romantický sen být námořník ,byli jsme tam kluci z celýho československa dokonce jeden rusín a madar. opět šikana nebyla starší s náma vycházeli v pohodě ba co kamarádili.Ale co vím jinde byla učnáky jako zelený pruh a školy na sidlíštích .Hodně to souvisí s konzumem a výchovou ,pokud dítě vidí že táta jede karieru přes mrtvoly ,slyší jak u hokeje nadává ve stylu rozbij mu hubu hajzlovi. Media jedou ve stylu ty jsi mladej musíš bejt cool a užívat si pak naroubovaná kultura gangsta vyvolávání rasový nesnášenlivosti a pak v podstatě ohromnej stres na člověka tak se člověk té eskalaci násilí nemůže divit a tomu nihilismu
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod hellas » pát 13. bře, 2009 17:40

Co se rvaček typu kravata a spol týče, souhlas, u nás kdo kopal, mlátil pěstma nebo loktama byl největší sr*č :twisted:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod jeikob » pát 13. bře, 2009 17:54

no na žižkově se tak prali cikánata a také asocialní děti co zřejmně jejich rodiče byli trochu podsvětí. pamatuju kluka jeho máma byla nobl kurva on byl docela v pohodě ale do konfliktu s ním nikdo nechtěl. na druhou stranu já to u těhlech dětí a těch cikánat chápu prostě děti ulice. ale každý to věděl a nic si s nima nezačínal.no mimo jiné tady z okna koukám na děti a mládež z takzvaně normálních rodin a co se týká jich týká ,tak ti asocialní děti a tehdejší cikánata jsou proti nim svatý
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Nefakt » pát 13. bře, 2009 22:35

Makoto píše:
Nefakt píše:Nejdráž vyjdou asi bývalý legionáři a ještě dražší budou asi USA Vojáci,ty za mučení a zabíjení nevinných lidí pobírají ale stálý plat takže asi takový věci nedělaj :lol: 8O Vůbec si kolikrát říkám že klasické ozbrojené státní složky napáchají kvůli honbě za mocí a financemi daleko více zla než klasické mafie,ale oni jim to pánové nahoře vždycky nějak zdůvodněj-jako že se někomu pomáhá,koná se spravedlnost a jiný sračky :? :idea:

Covece by me zajimalo, odkud mas tenhle cenik sluzeb? :wink: Nechce se mi verit, ze tohle nekde nejak koluje a proto bych spise tvrdil, ze jde o dalsi legendu ze skupiny cernych sanitek, Yetti, apod. Ale nechme toho, nebudeme se preci prit kvuli takove hlouposti :wink:

Vzpominam si, kdyz se pokouseli dva kokoti sikanovat na zakladce me (3.-4.trida). Nastesti jsem to odchytil v okamziku, kdy slovni urazky presli do plivani do polevky ci liti caje do polevky. V tom okamziku jsem vedel, ze tohle uz prestava byt legrace (urazek jsem si nevsimal, blbec me nerozhodi). Takze jsem se prihlasil na kurz sebeobrany organizovany mistnim klubem judo a nenapadne to rozhlasil po skole. Ucinek byl videt do tydne. Sikana zmizela nejen u me, ale i v cele tride, protoze ti kokoti si asi mysleli, ze po prvnim treninku uz asi umim zabijet holejma rukama nebo co...a popravde receno ja je z toho omylu nijak nevyvedl ;-)
Jako vedlejsi efekt pak byl, ze jsem u bojovek zustal az dodnes.


No ten ceník to je reál :wink: :!:
Dostal sem se k jednomu Kazachstánci kterej mi dal své číslo a pak mi dal seznam služeb...No nevěřili byste děvčata za kolik -za jak málo!je možný si objednat Mord :?

Ještě k té šikaně-jeden z důvodů proč sem uplatil doktora a nešel na vojnu byla právě obava ze šikany :lol:
Nefakt
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 12. bře, 2009 0:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » sob 14. bře, 2009 0:07

Nejhnusnejsi na sikane je, ze se vetsinou zacne dit, kdyz je "obet" nejakym zpusobem na dne - nemocnej, resp. jinak zdeptanej clovek.
Lidi po vas nejdou, dokad se citite dobre, ale jak uciti nejakou slabost, jdou po vas jako smecka, je to asi zpusobem zivota, kdy je potreba najit si cloveka, na kterym si vylit vsechno hnusny, nekdo treba mit dojem, ze ma kontrolu aspon nad necim.
I ja mam rad treba takovy ty souteze jako treba kdo komu rozmackne ruku, atd, nevim ani proc a neni to z niterny touhy nekomu pusobit bolest, neco dokazovat, nebo vydobyvat, ale proc me to tak zatracene bavi, to nevim.

Jinak kdo z vas si vsiml ty zvlastni pasivni agresivite vuci lidem, kterym neni dobre?
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod nekdojiny » sob 14. bře, 2009 0:42

Tak třeba já. Mám s tím vlastní zkušenosti ještě ze základky a je to přesně tak, totiž tehdy jsem byl slabej, nesebevědomej, špatně vypadající a nic moc neumějící nedochůdče a tak si na mě každej dovolovaj, protože věděli, že můžou, že nejsem schopen se bránit. No a od střední, kdy jsem se začal někam vyvíjet, si nikdo nic nedovolil a teď jsem úplně jinej člověk. Když tak uvažuju tak možná právě tyhle zkušenosti mě přivedli do světa BU. A ještě jedna věc mi z těch dob zůstala, je to jedna z mála věcí které mě dokážou rozčílit a to když mi někdo vyhrožuje, ať už čímkoliv, to skáču tři metry do stropu :evil:
Vivas loco, mortuos plango, fulgura frango!
®ivé volám, mrtvé oplakávám, blesky lámu!

Nápis na zvonu
nekdojiny
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 55
Registrován: stř 25. čer, 2008 23:00
Bydliště: Karviná

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků