Fight pro Brno

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Fight pro Brno

Příspěvekod BaRbaK » pát 13. bře, 2009 12:42

Zdarec, nechodite nekdo z vas nahodou na tento sport v Brne? Docela by me zajimalo, jestli je to vic pro zeny nebo pro muze, ale zase bychom na to radi chodili s partnerkou, takze by nam vyhovovalo neco mezi. Jinak, co si koupit za vybavu? Pozdeji chceme chodit na thai box, tak bych si rovnou rad poridil neco, co uplatnim i tam. Diky.
BaRbaK
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 12. bře, 2009 0:00

 

Příspěvekod ghekon » pát 13. bře, 2009 12:52

Jsetli mas na mysli Fight Club Brno pod vedeni Lukase Wolfa tak je to urcite dobra volba, nemyslim ze by bylo potreba z neho odchazet na thaibox a s partnerkou neporadim, ale problem by to asi byt nemnel...
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod BaRbaK » pát 13. bře, 2009 18:24

Nene to na mysli urcite nemam, zatim chceme chodit na to, co je nize na uvedenem odkaze, chceme si tam nahonit nejakou kondicku a pote presidlit na thai box, tak se ptam, jestli s tim nema nekdo zkusenosti, hlavne ohledne toho vybaveni, ktere by se melo poridit.

http://www.big1fitness.cz/fightpro.html
BaRbaK
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 12. bře, 2009 0:00

Příspěvekod ghekon » pát 13. bře, 2009 20:21

Doufam ze si delas prdel. V tvem zajmu.
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod NOKT » pát 13. bře, 2009 20:22

ghekon píše:Doufam ze si delas prdel. V tvem zajmu.


Já tak nějak taky...
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod NOKT » pát 13. bře, 2009 20:25

Doporučuji se vykašlat na něco jako "nejdřív naberu fyzičku a pak někam pudu"... Je to ztráta času pokud se chceš něco naučit. Fyzičku získáš aj na Thaiu řekl bych že za to dáš i míň peněz než tady.
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod DaveStone » pát 13. bře, 2009 20:33

NOKT píše:Doporučuji se vykašlat na něco jako "nejdřív naberu fyzičku a pak někam pudu"... Je to ztráta času pokud se chceš něco naučit. Fyzičku získáš aj na Thaiu řekl bych že za to dáš i míň peněz než tady.


Já bych zase názor typu nejdřív naberu fyzičku a pak někam pudu nepodceňoval. Zrona loni na podzim se mi stalo, že jsem "někam šel rovnou" a trénink byl takový záhul, že jsem pak byl skoro měsíc marod... Nutno podotknout, že se to ale tak sešlo, že měsíc před tím záhulem jsem měl dost těžkou chřipku a i poté nic fyzicky namáhavého nedělal. Jde o to se rozumně domluvit s trenérem, že když jsem po nemoci nebo nemám fyzičku, tak nepojedu nadoraz. Něco v tom smyslu. Tím nechci obhajovat ani hanit ten odkaz.
DaveStone
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 144
Registrován: sob 08. zář, 2007 23:00
Bydliště: Vyškov

Příspěvekod BaRbaK » pát 13. bře, 2009 21:17

Ne nedelam si prdel, kor kdyz zacinam po nekolika letech neco delat a jak jsem psal, chceme zacit chodit s pritelkyni, ktera chce jen a pouze naucit nejake ty zaklady z boxu a zpevnit postavu, takze pro zacatek nechceme nejaky zahul ci neco podobneho..
BaRbaK
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 12. bře, 2009 0:00

Příspěvekod ghekon » pát 13. bře, 2009 21:43

Nikdy jsem nechapal jak tyhlety "projekty" muzou nekoho nalakat... No uz to chapu. Soukroma rada - a) Pritelkyni posli cvicit s babama nejaky fitnessbox, kdyz uz chce mermomoci placat rukama b) Prihlas se na ten thai.
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod BaRbaK » sob 14. bře, 2009 19:58

No, abych rekl pravdu, tak jsem rad, ze se pritelkyne konecne dokopala do neceho poradneho a chci ji v tom podporit, ona nechce chodit s babama na nejakou fitness blbost, neni jedna z tech, co by musela chodit na vylozene babska cviceni, proto bych s ni chtel parkrat na tohle zajit, az si vybudujeme nejakou kondicku, vzhledem k tomu, ze jsme oba nekolik let moc necvicili, spis jen tak neco na kole na bruslich, takze se nechceme hned zezacatku strhat. Prijde mi vcelku fajn jit s pritelkyni na neco, co neni uplne babske, ale pritom ani hodne tvrde pro zacatek, myslel jsem, ze se tady najde nekdo, kdo by mi sdelil svoje zkusenosti s timto sportem, abych vedel, do ceho jdu, ale evidentne si to musim vyzkouset sam a udelat si ciste svuj nazor..
BaRbaK
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 12. bře, 2009 0:00

 

Příspěvekod hellas » sob 14. bře, 2009 20:13

BaRbaK píše:Nene to na mysli urcite nemam, zatim chceme chodit na to, co je nize na uvedenem odkaze, chceme si tam nahonit nejakou kondicku a pote presidlit na thai box, tak se ptam, jestli s tim nema nekdo zkusenosti, hlavne ohledne toho vybaveni, ktere by se melo poridit.

http://www.big1fitness.cz/fightpro.html


Taky tomu nerozumím, když zajdeš například do jetsaam gymu, tak si myslím, že Tě(vás) na tréninku začátečníků rozhodně neodrovnají.
Alespoň já tam vale tudo (před rokem) přežil vcelku bez problémů 8)
A budete se učit rovnou MT, tudíž případný chyby, který se počítám v Big1 naučíte, nebudete muset opravovat :wink:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod Asanoth » sob 14. bře, 2009 22:13

Jsem jedinej, komu zenska na MT pride cira zvracenost? :)
Asanoth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00

Příspěvekod NOKT » sob 14. bře, 2009 22:15

Asanoth píše:Jsem jedinej, komu zenska na MT pride cira zvracenost? :)


Jo, já jsem jich pár viděl... A teda lituju, že nejsem thaiboxer... :D :D
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod funkyshit » ned 15. bře, 2009 16:51

BaRbaK - byt vama,tak na to big1 se vykaslu,jestli se bojite ze nemate dostatecnou fyzicku,nebo ze dostanete moc zahul na Thaiu,tak co skusit arenu?? www.arenakickboxbrno.cz ,z vlastnich zkusenosti vim,ze v Dcku to Miloš bere hodne na kondičku a kdyz se vam tam zalibi,tak v Ccku s Pepem si rozhodne uzijete i ten kontakt jako napriklad v Jetsaamu,kam jsem taky chodil. A kdyz uz tu ghekon zminil Fight Club,tak myslim,ze to by taky nebyla vubec spatna volba(opet vyzkouseno na vlastni kuzi :) ).Lukas je super trener.. Sory za styl psani,lepe to neumim :)

P.S: Ten strach toho Thaiu je taky zbytecnej,kondicka se nabere velmi ale velmi rychle. Opet vlastni zkusenost :)

P.S2. V Jetsaamu sem slecnu potkal 1,v Arene jich bylo asi 7,ale je to mozna taky tim,ze do areny chodi mnohem vice lidi..
funkyshit
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: stř 04. čer, 2008 23:00

Příspěvekod funkyshit » ned 15. bře, 2009 19:15

ukropcany píše:
funkyshit píše:P.S: Ten strach toho Thaiu je taky zbytecnej,kondicka se nabere velmi ale velmi rychle. Opet vlastni zkusenost :)
Laky mén... 8O 8)


proc pak? :) snad nemas jinou zkusenost? sice to bolelo ale kondicka prisla :lol:

edit.. velmi rychle = rychleji nez sem cekal :)
funkyshit
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: stř 04. čer, 2008 23:00

Příspěvekod Frank » ned 15. bře, 2009 21:14

ja si osobne myslim, ze na vyblbnuti pro holku je to dobra vec...zacvici si, zpevni si telo, neprijde k zadnejm modrinam a nohy bude mit jak z gumy....takze pokud nechces mit z holky pittbula tak ideal:)
Frank
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 299
Registrován: pát 04. lis, 2005 0:00

Příspěvekod funkyshit » ned 15. bře, 2009 21:55

ukropcany píše:
funkyshit píše:edit.. velmi rychle = rychleji nez sem cekal :)
No leda tak... lebo ja toto teda nepoznám... u mladých chlapcov (povedzme 16) ešte áno, ale u starších to teda fakt nepoznám... :D


noo myslim,ze v dobe kdy sem do jetsaamu chodil,mne cca 16-17 bylo takze myslim ze ted uz se shodneme uplne :) ted sem o neco starsi a vracim se do treninkovyho kolobehu po delsi pauze,tak sem zvedavej,jestli ti potom jeste muzu rict,ze si porad stojim za tim nazorem :D
funkyshit
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: stř 04. čer, 2008 23:00

Příspěvekod hellas » pon 16. bře, 2009 0:25

O něco, to je o rok-dva? :lol:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod Jendis » pon 16. bře, 2009 10:33

ukropcany píše:
funkyshit píše:...jestli ti potom jeste muzu rict,ze si porad stojim za tim nazorem :D
:D Skúsenosť ukazuje, že technika a pocit zostáva, ale kondička ide do ťažkej žumpy... :evil:


100% souhlas.......
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod graver » pon 16. bře, 2009 12:15

150% souhlas :oops: :?
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Další

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků