BOB (Body Opponent Bag)

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod Angus » pon 30. bře, 2009 12:48

Tak ten z Ipponshopu stál 9600 Kč, ale je z Číny a nevydrží prý to, co ten original USA. Takže pro účely většiny zdejších zájemců by prý nebyl vhodný :cry: . Domluvil jsem se ale, že pro zajímavost zkusí zjistit, za kolik by byli schopni dodat originál BOB, prý má v dubnu přijet nějaký dodavatel, tak to ověří.
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

 

Příspěvekod NAIA » pon 30. bře, 2009 12:55

Podstavec je jediná vec na BOBovi co mi vadila. Já jsem ho koupil rovnou bez něj a když jsem stavěl garáž tak jsem si tam nechal odpadní roury a ted z toho mám základy. takže mi BOB "roste" z podlahy. Ocelovou tyč co jsem do něj dal jsem obalil tatami takže trénuju i lowkicky. A když mu obleču i kalhoty tak je to paráda.

Jinak jak psal Jarda BOB je dobrej i na drily na zemi. Hlavně G&P je naprosto super.
Martin Mikolášek, Olomouc
www.RBSD.cz
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 846
Registrován: stř 24. lis, 2004 0:00

Příspěvekod TongPo » pon 30. bře, 2009 13:07

Makoto píše:...Jediny nedostatek vidim, ze ackoliv naplnim podstavec vodou cca 100-120 l), presto se nam ho dari vcelku uderama posunovat po celej plose. Mozna mel byt o neco tezsi...

Možná by pomohlo naplnit podstavec místo vody pískem, ne? Každopádně ze stejnýho důvodu já osobně uvažuju o pořízení pouze hořejšku BOBa bez podstavce (v USA to samostatně prodávají běžně) s tím, že si k tomu dodělám nějakou bytelnou polohovací kontrukci na zeď... :) I ten nejtěžší z box. pytlů, který mám aktuálně pro trénink k dispozici, lítá docela pěkně navzdory tomu, že váží 80 kg a já do něj mlátím jen rukama... :twisted: Nedokážu si představit volně stojícího BOBa s tím, že si do něj případně i kopnu... :lol:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod TongPo » pon 30. bře, 2009 13:13

NAIA píše:...Ocelovou tyč co jsem do něj dal jsem obalil tatami takže trénuju i lowkicky. A když mu obleču i kalhoty tak je to paráda...

A máš ten spodek pro ty lowkicky nějak variabilní? Myslím tím, jestli to má "jako" dvě nohy a jestli případně jde i nasimulovat nějakej střeh (jedna noha vepředu)... :)
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod pm » pon 30. bře, 2009 13:14

Makoto: standartni udery (bez rukavic) - direkty, haky, zvedaky, plus kam cheui (capak druhymi klouby prstu), chaap cheui (direkt druhymi klouby prstu), drapy (s ostrihanymi nehty), clinch a lokty. zadnejm tycema jsme do nej nerezali, a stejne za chvili sel, proto se ptam, co BOB vydrzi.
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod pm » pon 30. bře, 2009 13:15

jeste si rikam, jeslti by sel BOB nasadit na tu konstrukci od Piranu - rozsekanyho Piranpanaka bych vyhodil, BOBa nasadil, to by bylo fajn
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod NAIA » pon 30. bře, 2009 14:09

TongPo píše:
NAIA píše:...Ocelovou tyč co jsem do něj dal jsem obalil tatami takže trénuju i lowkicky. A když mu obleču i kalhoty tak je to paráda...

A máš ten spodek pro ty lowkicky nějak variabilní? Myslím tím, jestli to má "jako" dvě nohy a jestli případně jde i nasimulovat nějakej střeh (jedna noha vepředu)... :)


To jsem zatím neřešil, dodělávám v tělocvičně jiné věci - třeba časem. Jen mám v plánu nějak přidělat vycpané tenisky abych mohl ke klinčování přidat dupání.

Jinak mám BOBika standartně oblečeného do bundy s kapucí.
Martin Mikolášek, Olomouc
www.RBSD.cz
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 846
Registrován: stř 24. lis, 2004 0:00

Příspěvekod Makoto » pon 30. bře, 2009 14:16

pm píše:Makoto: standartni udery (bez rukavic) - direkty, haky, zvedaky, plus kam cheui (capak druhymi klouby prstu), chaap cheui (direkt druhymi klouby prstu), drapy (s ostrihanymi nehty), clinch a lokty. zadnejm tycema jsme do nej nerezali, a stejne za chvili sel, proto se ptam, co BOB vydrzi.

Tak to muzes byt v pohode a kup si ho. Myslim, ze s nim stravis nezapomenutelne chvile :-)
Ja do neho mazu grapplerskyma rukavicema, ale stale casteji jen hole ruce s omotavkami bo plynule prechazim do "plasticke operace xichtu" zvane shredder + clinch, lokty a kolene to dobre absorbuje ;-)
Ocenis ho pri boji na velmi kratkou vzdalenost, bo rvat se s pytlem a s Bobem je opravdy velkej rozdil. Jeste jsem do nej nekousal, ale i to brzo prijde ;-)
Ty low kicky musim jeste vymyslet, jak to ma NAIA, to je dobrej napad :-) Zatim jsem tam namotal silver tapem velke lapy a da se. Na zemi se s tim jedou drily, opet lokty, kladiva, punche .... v guardu ci side position. Parkrat jsem na nej pouzil aj basebalovou palku, ale to jsem nemel svuj den a potreboval jsem se "vypovidat" ;-) Ale ustal to ;-)
Nejde s nim cvicit hody, strhy, techniky, kdy se kolem nej tocis, protoze ten podstavec je sirsi nez on a pripadne techniky, kde pocitas s nejakym strehem. Jinak vse ostatni OK.

Zkusim zmerit prumer te trubky, na ktere je BOB nasazeny a dam ti vedet, jestli by pro nej sel pouzit podstavec z Piranpanaka.
Jinak pres ten fightershop se to da spolehlive sehnat, jak jsem psal vyse. Jinde jsem to zatim nevidel.
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod Toman » pon 30. bře, 2009 14:20

NAIA píše:Jinak mám BOBika standartně oblečeného do bundy s kapucí.


Tak trochu Nazi Bob ne :-))
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Gino » pon 30. bře, 2009 14:29

migli píše:Pocitac vzdycky udela, co mu prikazes

Specialne o tomhle bych si obcas dovolil polemizovat. A obcas i dost casto :lol: :lol: :roll:
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Makoto » pon 30. bře, 2009 14:30

Toman píše:
NAIA píše:Jinak mám BOBika standartně oblečeného do bundy s kapucí.


Tak trochu Nazi Bob ne :-))

Ale funguje to. Moje mala dcera kdyz poprve videla Boba obleceneho do mikiny s kapuci, tak se na miste pocurala strachy...doslova...ted uz jej srdnate otlapkava ;-)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod pm » pon 30. bře, 2009 15:20

Makoto: obvod 61 cm
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Makoto » úte 31. bře, 2009 10:01

pm píše:Makoto: obvod 61 cm

Pavle, tak obvod stojanu je neco malo pres 65 cm.
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod pm » úte 31. bře, 2009 10:14

ha, dikes, sakra
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod siegfried » úte 02. bře, 2010 11:14

Ahoj, chtel jsem se zeptat, nemate nekdo tuseni, jestli se da v Praze nekde v telocvicne/posilovne chodit cvicit s BOBem? Do bytu se mi nevejde (a asi bych se ho v noci pri ceste na zachod i bal :) Jako nekdo jde do posilovny bouchat do pytle, tak proste zaplatit si treba hodinku tejdne bouchani do BOBa... diky
siegfried
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 114
Registrován: úte 02. bře, 2010 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Makoto » úte 02. bře, 2010 11:24

siegfried píše:Ahoj, chtel jsem se zeptat, nemate nekdo tuseni, jestli se da v Praze nekde v telocvicne/posilovne chodit cvicit s BOBem? Do bytu se mi nevejde (a asi bych se ho v noci pri ceste na zachod i bal :) Jako nekdo jde do posilovny bouchat do pytle, tak proste zaplatit si treba hodinku tejdne bouchani do BOBa... diky

Cece, BOB neni spinning nebo cinka :-) A nejde o to, aby si do nej jen tak mlatil. Je to soucast komplexni vyuky nikoliv jeho teziste.
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod siegfried » úte 02. bře, 2010 11:40

Makoto: jasne, rozumim, ale slo mi o to moct si obcas v klidu, soukromi a PLNOU SILOU zkouset napriklad udery otevrenou dlani atd. Spis jako takovej zajimavej doplnek k treningu.
siegfried
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 114
Registrován: úte 02. bře, 2010 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod mortak » pon 24. kvě, 2010 7:37

Ahoj, nemate nekdo zkusenost s touto figurinou?

http://www.onpira.cz/boxovaci-figurina- ... g/d-70297/
mortak
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 23. kvě, 2010 23:00

Příspěvekod hellas » pon 24. kvě, 2010 8:00

Obrázek

:lol:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod Robo-Blava » pon 24. kvě, 2010 12:20

mortak píše:Ahoj, nemate nekdo zkusenost s touto figurinou?

http://www.onpira.cz/boxovaci-figurina- ... g/d-70297/


Čaute. Túto nepoznám, mali sme Bob Mana od Katsuda, ale pomerne rýchle sme ho rozbili (hlava bola slabá a stojan praskol).
Nedávno sme kúpili cez e-shop v Olomouci originál BOB-a.
http://www.fightsport.cz/budoshop/produ ... l--century
Dosiaľ som s ním spokojný, len pre chudobného študenta je to veľmi drahé.

Robo.
Robo-Blava
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 23. kvě, 2010 23:00

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron