Vycvik Policie CR

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod defendu » pon 30. bře, 2009 18:55

A copak ti psali zajímavého?Nepodělíš se? :wink:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

 

Příspěvekod Jendis » pon 30. bře, 2009 18:57

defendu píše:A copak ti psali zajímavého?Nepodělíš se? :wink:


ne,nepodělím.......snad jsem jim své postoje a názory vysvětlil dostatečně,pokud ne.....holt to lépe neumím.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » pon 30. bře, 2009 18:58

Zdravím všechny.

Nu, co dodat. Jen to, že jsem někdo napsal výše uvedený post.

Napsal jsem panu cop1969 SZ, kde jsem ho poprosil o to DVD, které zde nabízel s tím, že mu jím vydané náklady zaplatím. Tak jsem zvědav, zda se ozve.

Jinak se vší úctou k Vám všem se divím, že v podstatě pro mě anonymní zprávu berete jakou bernou minci. Pokud ovšem někdo z Vás cop1969 nezná, že. V jiném topicu byste takovou zprávu nebrali jako směrodatnou, dle mého názoru.

Jinak se mi strašně líbí, jak každý něco ví. To co ví, je tak strašně tajný, že to nemůže říct. A ten, kdo mu to řekl, nesmí být jmenován, protože by to vůči němu nebylo fér nebo by ho to mohlo nějak ohrozit. Nezlobte se, ale připadám si jak v Mission Impossible. Akorát mě mrzí, že takové tajné agenty neznám. Třeba bych sem lépe zapadl. Fakt se na mě nezlobte, ale to smrdí. Pokud něco někam napíši, tak mám buď vlastní zkušenost anebo mám od někoho informace, kdy mohu odkázat. Ale pokud vím něco, co má zůstat mezi "námi dvěma", tak o tom nepíši na ofiko fórum, ale pošlu si to přes SZ. Protože to pak působí trochu nevěrohodně. Nemyslíte?

Věty typu : Já mám své informace, ale nemůžu to zde šířit, protože......bla bla a proto je "nějaký učitel, mistr, instruktor, BU, BS" na zblití.

Dle mě to není korektní. A teď hovořím obecně, protože aféru Bittner versus bojovaumeni.cz nehodlám nijak řešit.

Sílu a čest a bojujte se ctí
Naposledy upravil BizonCZ_hele_admin dne pon 30. bře, 2009 20:32, celkově upraveno 1
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » pon 30. bře, 2009 19:07

BizonCZ píše: Ale pokud vím něco, co má zůstat mezi "námi dvěma", tak o tom nepíši na ofiko fórum, ale pošlu si to přes SZ. Protože to pak působí trochu nevěrohodně. Nemyslíte?


ano...máš pravdu,proto SZ.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod luen » úte 31. bře, 2009 9:51

BizonCZ píše:Zdravím všechny.

Nu, co dodat. Jen to, že jsem někdo napsal výše uvedený post.

Napsal jsem panu cop1969 SZ, kde jsem ho poprosil o to DVD, které zde nabízel s tím, že mu jím vydané náklady zaplatím. Tak jsem zvědav, zda se ozve.

Jinak se vší úctou k Vám všem se divím, že v podstatě pro mě anonymní zprávu berete jakou bernou minci. Pokud ovšem někdo z Vás cop1969 nezná, že. V jiném topicu byste takovou zprávu nebrali jako směrodatnou, dle mého názoru.

Jinak se mi strašně líbí, jak každý něco ví. To co ví, je tak strašně tajný, že to nemůže říct. A ten, kdo mu to řekl, nesmí být jmenován, protože by to vůči němu nebylo fér nebo by ho to mohlo nějak ohrozit. Nezlobte se, ale připadám si jak v Mission Impossible. Akorát mě mrzí, že takové tajné agenty neznám. Třeba bych sem lépe zapadl. Fakt se na mě nezlobte, ale to smrdí. Pokud něco někam napíši, tak mám buď vlastní zkušenost anebo mám od někoho informace, kdy mohu odkázat. Ale pokud vím něco, co má zůstat mezi "námi dvěma", tak o tom nepíši na ofiko fórum, ale pošlu si to přes SZ. Protože to pak působí trochu nevěrohodně. Nemyslíte?

Věty typu : Já mám své informace, ale nemůžu to zde šířit, protože......bla bla a proto je "nějaký učitel, mistr, instruktor, BU, BS" na zblití.

Dle mě to není korektní. A teď hovořím obecně, protože aféru Bittner versus bojovaumeni.cz nehodlám nijak řešit.

Sílu a čest a bojujte se ctí


Bizone ... mimochodem pracuješ u B.I.S. :lol: to nic jen menší vtípek z řad PČR. Nene, není důvod jmenovat a tobě zbývá se buď sám přesvědčit o tom, jak se věci mají a nebo být hold odkázán na to, jestli někdo něco napíše a tobě se to bude zdát jako onen opravdový argument. Nevidím důvod, proč bych někoho jmenoval. Byl to podnět k tomu, aby si každý dohledal, co je v jeho silách a pokud to v jeho silách není ... tak jen fňukat :(
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » úte 31. bře, 2009 10:18

Máš pravdu. Omlouvám se. :( Fňuk.

A já si bláhově myslel, že je toto věcná diskuze. Fňuk. :oops:
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Makoto » úte 31. bře, 2009 10:36

BizonCZ píše:Máš pravdu. Omlouvám se. :( Fňuk.

A já si bláhově myslel, že je toto věcná diskuze. Fňuk. :oops:

Muj mily Bizone. Prectes-li si predchozi prispevky, je tu dost dotazu, ktere nebyly zodpovezeny...opakovat je tu znovu nebudu. A proti tomuto je tvuj prispevek, kde rikas, ze to neni vecne? Dotazy rozhodne nebyly emocionalni. Prispej sam nejakym dotazem...nebo jeste lepe...prispej odpovedi na uvedene dotazy a budes mozna prekvapen jak moc vecne to bude. NAIA mel moznost videt to video, o kterem hovorim. Zeptej se ho (klidne pres SZ), jaky z toho ma ted dojem? Jak asi zjistis z predchozich jeho dotazu, nestavel se a priori proti. Mozna budes prekvapen jeho soucasnou odpovedi....
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod luen » úte 31. bře, 2009 10:59

BizonCZ píše:Máš pravdu. Omlouvám se. :( Fňuk.

A já si bláhově myslel, že je toto věcná diskuze. Fňuk. :oops:


Já to nemyslel nějak ošklivě, ale uvědom si, že se tady někteří diskutéři znají a znají i R. Bittnera atd ... ty argumenty, které žádáš sis mohl sám dohledat :wink: Jen pročíst toto vlákno a případně starší vlákna, kde se řešilo pár skandálů ohledně certifikací R.B. atd ... atd ... prostě kdo chce ... tu práci si dá. Kdo je tady už pár let, tak se tím prokousávat nemusí, neb už je dávno informován :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » úte 31. bře, 2009 11:06

Zdravím Makoto,

Martina znám osobně, jelikož jsem byl u něj několikrát na semináři. Četl jsem jeho příspěvek a pochopil jsem ho.

Jen poukazji na to, že po Bittnerovi všichni chcete, aby Vám napsal co, kde, u koho, jak, s čím a já nevím, co ještě cvičil, naučil se, okopíroval, atd. a sami se zde odkazujte na tajuplné informátory, kteří Vám řekli to či ono.

Asi jsem jediný, ale prostě mi to připadá takové jednostranné.

Já si nedovolím pomlouvat Luena a jeho WCH, Tebe a Tvoje "myslím" JJ, NAIA a jeho RBSD, Ukropcanyho a jeho MT, atd. , protože jsem se s Vámi nikdy nesetkal a nikdy jsem neviděl Vaši interpretaci Vašeho BU nebo BS. Z Vašich www stránek nedokážu posoudit, zda Vaše BU nebo BS je dobrý nebo špatný, i kdyby jste měli za jménem napsáno 20 černých pásků, 400 prošlých seminářu a já nevím co ještě. Každopádně můj dojem bude ještě ovlivněn mojí znalostí/neznalostí dané problematiky, že.

Nevím hlavně, co Vás tak sere. To že se Bittner dostal k Polici a Vy ne? Nebo že má na stránkách napsáno "Povedlo se tak vytvořit systém, který co do šířky nabízených témat, nemá obdoby nejen v Evropě, ale je ojedinělý i ve světovém měřítku."? Nebo že to, co vyučuje uší špatně a Vy to umíte lépe? Nebo to, co učí je nefunkční? Nebo že na stránkách nemá vypsáno u koho cvičil, na jaké video se kde díval, kdo mu co ukázal, řekl, atd?

Dobrá, zde jsou moje otázky, když jsi tak moc chtěl.
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Makoto » úte 31. bře, 2009 12:48

BizonCZ píše:Nevím hlavně, co Vás tak sere. To že se Bittner dostal k Polici a Vy ne?

:D :D :D :D :D :D :D :D Ne, to skutecne, ale skutecne ne :D :D Nikdy jsem k policii neaspiroval uz jen kvuli tomu, ze to, co mi plati soucasna firma, by policie nezaplatila ani na pozici policejniho prezidenta. Ver mi, ze Bittner ani ty se nemusite bat konkurence z me strany :D :D Teda to jsi me pobavil :D :D :D :D :D :D

BizonCZ píše:Nebo že má na stránkách napsáno "Povedlo se tak vytvořit systém, který co do šířky nabízených témat, nemá obdoby nejen v Evropě, ale je ojedinělý i ve světovém měřítku."?

Hmmm...a tobe to prijde v poradku? Opet se budu opakovat...pokolikate uz...ale kde ziskal Bittner zkusenosti tykajici se policejni prace, ze se citi na takova vyjadreni? Kde se naucil vse, co prezentuje jako svuj unikatni system? Zatim jsem nevidel jedinou odpoved na tyto otazky. Sikovne jsi odvedl pozornost a ted se pojdme opet venovat puvodnimu tematu, OK?

BizonCZ píše:Nebo že to, co vyučuje uší špatně a Vy to umíte lépe?

Nevim jestli to "uší špatně", ale neni v tom jasny koncept a je videt, ze nektere veci nepochopil. Jak to vim? Mam video z te prezentace. Od koho? To neni podstatne. Neveris? Zkus me. Zeptej se na cokoliv z te prezentace a schvalne....

BizonCZ píše:Nebo to, co učí je nefunkční?

Viz predchozi odpoved

BizonCZ píše:Nebo že na stránkách nemá vypsáno u koho cvičil, na jaké video se kde díval, kdo mu co ukázal, řekl, atd?

A tobe se to zda jako profesionalni pristup od cloveka, ktery se cpe na tak prestizni pozici? Zaprit sve ucitele a vydavat to za vlastni vytvor? Zaprit, ze pripominky policistu, kteri se ucastnili te frasky, byly pote obratem zapracovany (chvalyhodne), ale pote jiz prezentovane opet jako vlastni vytvor? Covece....profesionalni cest asi neni termin, ktery ti neco rika, ze? Bez urazky, ale sezen ted odpovedi na dotazy, ktere se tu objevily. Jak vidis, ja ti na vse odpovedel.

BizonCZ píše:Dobrá, zde jsou moje otázky, když jsi tak moc chtěl.

A zde jsou odpovedi...A vidis, je to vecne, jen by to propriste chtelo si procist peclive predchozi prispevky at se neopakujeme. Kdyz tedy znas Bittnera osobne, mohu te poprosit o odpovedi na vyse uvedene dotazy? (zvlaste vystizne je shrnul Defendu) Dekuji :D :D
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » úte 31. bře, 2009 13:37

Budu diskutovat slušně, protože mě to doma učili.

Omlouvám se Všem dokonalým za své "uší špatně", že jsem si dovolil překlep. Mrzí mě to. Fňuk.

Dále nevím, proč bych měl shánět odpovědi na otázky, které očividně leží v žaludku Vám a né mě. Já neřešil Vaše žabomyší války, ale celkově Váš přístup k této diskuzi, která přerostla v téma Bittner versus svět. Fňuk.

Nevšiml jsem si, že bych někoho z Vás někde napadl, tak bych byl rád, kdyby jsi Makoto krotil své ego a vzhledem k tomu, že o mě víš, zprominutím "hovno", tak neshazoval mojí profesionální čest. Fňuk.

DVD jsem neviděl, tak že Tě asi těžko můžu zkoušet a po Tvých postech mi to ani za to nestojí a ani bych to nedělal. Evidentně bez osobních urážek to zde nejde, ale co už, že. Fňuk.

No nic. Nezkousnete tu lidi s jinym názorem než máte Vy, který je ten pravý a jediný správný. Budiž. Omlouvám se, že jsem tady napsal pár nesmyslných postů.

Hodně štěstí těm, kteří o to stojí. Fňuk.
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod NAIA » úte 31. bře, 2009 13:51

Zdravím, nechtěl jsem sem psát, ale když to Jarda prozradil tak snad můžu...

Tu nahrávku jsem viděl teď v sobotu. Podle mého názoru celkem slabé a občas jsme se i docela nasmáli. Takže hodnotit to technicky tak to by moc bodů nedostalo. Celkem jsem hleděl, že už je tam zakomponované i KFM - to asi potěší Luena :wink:
A pak třeba nějaké typy kontroly pachatele - třeba když měl policista v ruce spej nebo pistoli byly nepoužitelné. Ale o tom se tady řeč asi nevede.... techniky stranou

V prvé řadě chci říct, že Roman má můj respekt že do toho šel. Ať už tam byla tlačenka nebo ne - já o tom skoro nic nevím tak na to názor nemám. Jen hodnotím to, že se rohzhodl něco pro výcvik policie udělat a to je dobré. Všude se najdou chyby, ale kdo nic nedělá nic nepokazí že?

Jestli se po čase najde někdo lepší a nahradí Romana B. na PP a bude jeho práci dělat lépe - paráda. Já sám bych do toho nešel, protože vymýšlet trénink pro tolik lidí jako je u policie je prakticky nemožné, když si vezmete k úvahu dispozice, věk, trénovanost... jak by měl vypadat bojový styl vhodný pro tisíce typů lidí? Navíc si vezměte jak jsou policisté omezeni zákonem při svých zákrocích atd....

No prostě Roman ať maká a ukáže nám všem že tam má co dělat. Já sám bych do toho nešel, mě stačí plánovat tréninky pro moji skupinu, nedovedu si představit jak bych fungoval na jeho místě. Nejspíš by mě to přestalo bavit a byl by konec s tréninkem BU.
Martin Mikolášek, Olomouc
www.RBSD.cz
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 846
Registrován: stř 24. lis, 2004 0:00

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » úte 31. bře, 2009 13:54

NAIA píše:Zdravím, nechtěl jsem sem psát, ale když to Jarda prozradil tak snad můžu...

Tu nahrávku jsem viděl teď v sobotu. Podle mého názoru celkem slabé a občas jsme se i docela nasmáli. Takže hodnotit to technicky tak to by moc bodů nedostalo. Celkem jsem hleděl, že už je tam zakomponované i KFM - to asi potěší Luena :wink:
A pak třeba nějaké typy kontroly pachatele - třeba když měl policista v ruce spej nebo pistoli byly nepoužitelné. Ale o tom se tady řeč asi nevede.... techniky stranou

V prvé řadě chci říct, že Roman má můj respekt že do toho šel. Ať už tam byla tlačenka nebo ne - já o tom skoro nic nevím tak na to názor nemám. Jen hodnotím to, že se rohzhodl něco pro výcvik policie udělat a to je dobré. Všude se najdou chyby, ale kdo nic nedělá nic nepokazí že?

Jestli se po čase najde někdo lepší a nahradí Romana B. na PP a bude jeho práci dělat lépe - paráda. Já sám bych do toho nešel, protože vymýšlet trénink pro tolik lidí jako je u policie je prakticky nemožné, když si vezmete k úvahu dispozice, věk, trénovanost... jak by měl vypadat bojový styl vhodný pro tisíce typů lidí? Navíc si vezměte jak jsou policisté omezeni zákonem při svých zákrocích atd....

No prostě Roman ať maká a ukáže nám všem že tam má co dělat. Já sám bych do toho nešel, mě stačí plánovat tréninky pro moji skupinu, nedovedu si představit jak bych fungoval na jeho místě. Nejspíš by mě to přestalo bavit a byl by konec s tréninkem BU.



Děkuji. :)
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Makoto » úte 31. bře, 2009 14:10

BizonCZ píše:Budu diskutovat slušně, protože mě to doma učili.
Skvele, tak to se shodneme.

BizonCZ píše:Omlouvám se Všem dokonalým za své "uší špatně", že jsem si dovolil překlep. Mrzí mě to. Fňuk.

Ale no tak.... :roll:

BizonCZ píše:Dále nevím, proč bych měl shánět odpovědi na otázky, které očividně leží v žaludku Vám a né mě. Já neřešil Vaše žabomyší války, ale celkově Váš přístup k této diskuzi, která přerostla v téma Bittner versus svět. Fňuk.
Chtel jsi diskusi a ta je oboustranna...aspon me to tak ucili. Nic hodnotneho jsi nerekl, krome tech ironickych poznamek....A neni to Bittner vs svet, ale Bittner vs jeho ego. Prosim neplest. znovu rikam, me je uplne putna, ze tam je. Jen jsem tu rekl, co si o tom myslim a podporil jsem to argumenty. Co ty? najednou se stahnes? Tak tu nediskutuj, pokud nechces sam dodat informace, ktere by prispely k diskusi.

BizonCZ píše:Nevšiml jsem si, že bych někoho z Vás někde napadl, tak bych byl rád, kdyby jsi Makoto krotil své ego a vzhledem k tomu, že o mě víš, zprominutím "hovno", tak neshazoval mojí profesionální čest. Fňuk.
Kde jsem te urazil? Vsimni si, ze veta znela" Covece....profesionalni cest asi neni termin, ktery ti neco rika, ze? Bez urazky, ale...". Presne prave proto jsem x-krat psal - precti si peclive predchozi prispevky...usetri to cas.

BizonCZ píše:DVD jsem neviděl, tak že Tě asi těžko můžu zkoušet a po Tvých postech mi to ani za to nestojí a ani bych to nedělal. Evidentně bez osobních urážek to zde nejde, ale co už, že. Fňuk.

Nevidel a presto tvrdis, ze o tom vis sve. Odkud? Co? + viz posledni mail od NAIA....

BizonCZ píše:No nic. Nezkousnete tu lidi s jinym názorem než máte Vy, který je ten pravý a jediný správný. Budiž. Omlouvám se, že jsem tady napsal pár nesmyslných postů.
To neni o nezkousnuti nazoru, ale absenci protiargumentu....A mas pravdu, omluva je na miste.

BizonCZ píše:Hodně štěstí těm, kteří o to stojí. Fňuk.

Jinak take hodne stesti. ...a bez Fnuk ;-)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » úte 31. bře, 2009 15:31

Makoto píše:
BizonCZ píše:DVD jsem neviděl, tak že Tě asi těžko můžu zkoušet a po Tvých postech mi to ani za to nestojí a ani bych to nedělal. Evidentně bez osobních urážek to zde nejde, ale co už, že. Fňuk.


Nevidel a presto tvrdis, ze o tom vis sve. Odkud? Co? + viz posledni mail od NAIA....



:lol: Ukaž mi, kde jsem psal, ze o tom vím své. Jsem snad jediný, který tu nepsal o svých tajných informátorech. Mluvil jsem obecně a několikrát jsem to ve svých postech psal. Hezky to umíš, někomu vsouvat to, co neřekl ani to nevyplývá z jeho postů.

Co kroutíš očima ohledně toho překlepu. Ty sám jsi ho zvýraznil. Teď budeš dělat, že já jsem ten špatný. Heh.

Za další nevím, proč by jsi pro mě měl být konkurence? Opět výmysl, který jsi vyplodil. Nikde jsem se na Tebe nepovyšoval ani nekomentoval, co učíš a jak to učíš.

Za prvé tohle byl topic výcvik Policie ČR. Můj první post byl dost k tématu, kdy vy jste z toho udělali honbu za egem. Jinak ať už se u Policie bude učit cokoliv, tak to Ti policisté nemusejí použít v praxi, protože budou chodit tam, kde si myslí, že je to připraví lépe. A Ti, kteří nebudou hledat smysluplnější systém, tak těm je to šumák. Tak že ve finále, je úplně šumák, jestli tam bude vyučovat nic neumějící Bittner nebo profík Makoto.

Tak že asi tak.
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » úte 31. bře, 2009 16:41

BizonCZ píše: Jinak ať už se u Policie bude učit cokoliv, tak to Ti policisté nemusejí použít v praxi, protože budou chodit tam, kde si myslí, že je to připraví lépe. A Ti, kteří nebudou hledat smysluplnější systém, tak těm je to šumák. Tak že ve finále, je úplně šumák, jestli tam bude vyučovat nic neumějící Bittner nebo profík Makoto.

Tak že asi tak.


Na tomhle něco je.........z tohohle pohledu mne nenapadlo na to juknout. :oops:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod martinYT » úte 31. bře, 2009 16:51

Zdravím:

No já osobně jsem taky tady neřešil co Roman učí. Já osobně jak jsem psal, mám v Olomouci dle mého dobrého instruktora, to mě pro moji profesní trénink. Pro mé učení BU chodím trénovat Yong Tjun a Skirmen, a taky jsem začal chodit mezi partu na RBSD.

Co mě tady na této diskuzi štve, že tady na netu každej nadává na to co viděl na videu a jedna paní povídala. Prostě je tu "každej" chytrej jak rádio a sežral všechnu moudrost světa.
martinYT
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 10. úno, 2006 0:00
Bydliště: Pňovice

Příspěvekod defendu » úte 31. bře, 2009 18:00

Máte pravdu hoši,co nám všem vlastně na takovém Bittnerovi může vadit,že?

To,že o policejní práci nemá ánung a přesto ji bude vyučovat?To,že za "to" bude dostávat plat od nás,daňových poplatníků?To,že jeho "systém" byl vybrán bez výběrového řízení?To,že evidentně nemusel projít bezpečnostními prověrkami?To,že má modrou knížku?

Máte recht,budem radši držet hubu a krok,to mi češi přece umíme nejlíp,ne?
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » úte 31. bře, 2009 18:34

Zeptám se.

A to, že tady na sebe budeme spílat a říkat si, jak Bittnerův systém je špatný, tak něco změní?

Přečte si to někdo z povolaných a udělá rozpínaní se Bittnerova vlivu přítrž?

Někdo z Vás půjde na policejní prezidium a ukáže jim něco lepšího a začne vyučovat policisty konečně funkční systém?

Já to nebudu, protože na to nemám ani znalosti ani kuráž. A, dle mě je všechno lepší než to, co se tam vyučovalo za mě a nemyslím si, že se to nějak změnilo.

A jak už jsem se řekl, ať už se tam bude učit cokoliv. Myslíte, že se to řadový policista za 8 hodin měsíčně výcviku naučí? Všichni cvičíme minimálně 3-4x do týdne. Někdo i více a sami víte, jak dlouho trvá se naučit základní návyky. Postoj, pohyb, vzdálenost o modelových situacích nemluvě. Co si ten policista asi odnese? Pokud budou mít policisté výcvik každý týden aspoň 8 hod., potom se o tom můžeme bavit, ale takto? Každý z mých kolegů včetně mě, pokud se chtěl zdokonalit v sebeobraně, boji nebo já nevím, jak bych to lépe nazval, tak hledal mimo policii, kde se mu dostalo a vždy dostane lepšího výcviku. Policie se nezmění a hlavní zbraní policisty, řadového policisty, bude tužka a papír. Pokud tady, jak všichni tvrdíte, vidíte do té policejní práce, tak mi dáte za pravdu. Pokud si myslíte, že to tak není, tak si někde zastavte, kdekoli, nějaké policejní vozidlo, ať už dopraváky nebo pořádkáře a zeptejte se jich.

Vím. Zase bliju hovadiny, ale nemohl jsem si to odpustit.

PS: Makoto, omlouvat se Ti byla ode mě chyba a omluva na místě nebyla.
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod defendu » úte 31. bře, 2009 19:06

Zavřete tohle vlákno.....je zbytečný.....s BU nesouvisí....co budou cvičit poldové je vlastně fuk.....co je to Sec. syst. zač je už asi většině stejně jasný....
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků