cyklická ketogenní dieta

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

cyklická ketogenní dieta

Příspěvekod farmer » sob 04. dub, 2009 19:02

Zdravím, máte někdo zkušenosti s touto dietou? Pro ty, kteří nevědí, více informací tady.
http://kulturistika.ronnie.cz/c-2025-ck ... dieta.html
Pokud máte nějaké zkušenosti, rady, připomínky, budu rád, dík.
farmer
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 132
Registrován: stř 26. zář, 2007 23:00

 

Příspěvekod fireballl » sob 04. dub, 2009 19:05

Zdar.
Za cca 5 mesiacov 30kg dole. Má to svoje + aj -.
Pat
fireballl
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: ned 29. bře, 2009 23:00

Příspěvekod farmer » sob 04. dub, 2009 22:37

Jasně. Abych to upřesnil, mám normální, svalnatou postavu, rozhodně nemám nadváhu. Nedaří se mi ale dlouhodobě shodit "to poslední", o to mi jde.
farmer
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 132
Registrován: stř 26. zář, 2007 23:00

Příspěvekod wand » ned 05. dub, 2009 7:19

CKD je dost brutalita, podla mna su lepsie klasicke sacharidove vlny.
wand
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 106
Registrován: stř 08. srp, 2007 23:00

Příspěvekod fireballl » ned 05. dub, 2009 9:08

farmer píše:Jasně. Abych to upřesnil, mám normální, svalnatou postavu, rozhodně nemám nadváhu. Nedaří se mi ale dlouhodobě shodit "to poslední", o to mi jde.


Čo to je to posledné? Aby to malo dlhodobý efekt tak treba zmeniť stravovanie, teda možno ani nie dieta.

Pat
fireballl
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: ned 29. bře, 2009 23:00

Příspěvekod farmer » ned 05. dub, 2009 16:27

fireballl píše:
farmer píše:Jasně. Abych to upřesnil, mám normální, svalnatou postavu, rozhodně nemám nadváhu. Nedaří se mi ale dlouhodobě shodit "to poslední", o to mi jde.


Čo to je to posledné? Aby to malo dlhodobý efekt tak treba zmeniť stravovanie, teda možno ani nie dieta.

Pat


Tím posledním myslím tu 2 - 3 cm vrstvu tuku v pase, která se nechce pustit. Břišáky jdou vidět, ale není to ještě ono.
Stravuju se řekl bych nadprůměrně dobře, o výživu jsem se vždycky zajímal a už nevím, co bych měl změnit kromě nějakého takového nárazového experimentu. Jsem ve 2. dni, je to tvrdé, ale dá se to.
farmer
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 132
Registrován: stř 26. zář, 2007 23:00

Příspěvekod Broken » ned 05. dub, 2009 20:12

mně osobně se ta dieta moc nepozdává,sice byly vypracované studie,které tvrdí,že je v pořádku a rizika víceméně nehrozí,ale představa,že budu skoro pořád v ketóze (v mírné acidóze,což rozhodně není fyziologické),z huby mi bude cítit aceton,že mozek cíleně pojede na ketolátky místo utilizace glukózy,ve mně moc pozitivních reakcí nevyvolává.Plus do sebe člověk pere buček a podobné libůstky,nesmí ovoce a ani to přehánět se zeleninou.
Být tebou zkusím ty sacharidové vlny,spousta kulturistů se takhle připravuje na soutěže.CKD bych nechal epileptikům:-)
Broken
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: úte 08. dub, 2008 23:00

Příspěvekod farmer » ned 05. dub, 2009 21:01

Hm, zní to rozumně. Taky si říkám, že to není úplně nejpřirozenější, ale nechtěly se mi nikdy počítat sacharidy v sach. vlnách, tak jsem si řekl, že to utnu úplně, když to jde. Hlavně se ale při CKD bojím o svaly při tvrdých trénincích, i když se prý trénovat může. Takže - zkusím ještě nejdřív ty sach. vlny. Dík za impuls
:wink:
farmer
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 132
Registrován: stř 26. zář, 2007 23:00


Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron