Blokace

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Blokace

Příspěvekod Asanoth » stř 08. dub, 2009 21:33

Zdravím,
mám takovej zásadní problém:
Nejsem moc schopnej kopnout/praštit do člověka. Techniku a rychlost mám docela obstojnou, ale jakmile mám někoho trefit, tak buď vůbec nezaútočím, nebo, při kopu, zvednu nohu, v půlce si nějak podvědomě uvědomím "aha, teď by mě moh trefit" a nohu stáhnu zpět. Přitom vím, že kdybych tam tu nohu dotáh, tak ho trefím a on mi to vrátit nestihne. Jediný, kdy jsem schopnej ho trefit je, když je cílem do něj našít co nejvíc a on v klidu stojí a nechá se praštit. A ani v tom případě to není ideální. Ale při "modelovkách" nebo sparringu - nic.
Občas je to lepší, většinou horší, každopádně bych s tím rád něco udělal. Takže pokud máte někdo nějakej návrh, díky za něj :)
Asanoth
Asanoth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 133
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00

 

...

Příspěvekod fighter99 » čtv 09. dub, 2009 0:39

Nějak jsem to nepochopil.. Při sparingu a modelovkách zvládneš nebo nezvládneš člověka praštit?
"Strenght does not come from physical capacity, it comes from indomitable will."
(Síla nepřichází z fyzické kapacity, přichází z nezkrotné vůle)
Mahatma Gandhi
fighter99
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 178
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00
Bydliště: Semily

Příspěvekod Toman » čtv 09. dub, 2009 7:31

^
Dobrej post. Myslím si úplně to samý. Bij nebo budeš bit. Nic mezitím není. Měl jsem kdysi úplně to samý, docela rychle mne to pár lidí odnaučilo :lol:
Ukrop má pokerovaných cigaňov ty si najdi někoho jinýho (nebo ať ti je Ukrop půjčí). Samo to neodejde :wink:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod littleass » čtv 09. dub, 2009 15:15

ukropcany píše:4asanoth - neber to osobne, ale na to existuje v x-boxe terminus technicus - byť posratý. 95% začiatočníkov je "posratých" (= nie sú schopní ísť do súpera a šlahať; na niečo vyčkávajú... viem na čo... na popravu... :wink: ). Mne osobne (keďže som si tým tiež prešiel) sa to vyplatili sparingy s "pokérovanými cígáňmi". Holt potrebuješ niekoho, kto sa nebude pozerať na to ako Ti je a tak «a rozbije, že sa Ti to v hlave precvakne a povieš si "tak dosť, tu máš kúúrvo"... o žiadnej inej metóde neviem...

P.S. Tých 5% čo s týmto problém nemá toto isté absolvovali už skôr (škola, doma foter, ulica, ...)


Hmm a kdyby byl ten Cigán pokérovanej sto kilovej a měl boxera na ruce a odsezeno 15 let to bys do něj taky šel..???Já radši utekl-bylo kam :lol:
littleass
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 268
Registrován: pát 03. dub, 2009 23:00

Příspěvekod ghekon » pát 10. dub, 2009 8:00

littleass: Kurva napsal jsi nekdy smysluplny prispevek k diskuzi? Zamysli se... Jinak to jestli ma odsezeno tolik nebo tolik let v kriminale je asi stejne dulezite jako to, jak ma dlouhe pero :roll:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod littleass » pát 10. dub, 2009 11:04

ghekon píše:littleass: Kurva napsal jsi nekdy smysluplny prispevek k diskuzi? Zamysli se... Jinak to jestli ma odsezeno tolik nebo tolik let v kriminale je asi stejne dulezite jako to, jak ma dlouhe pero :roll:



To víš to bych nebyl já :lol: :lol:

No to s tim pérem to si přehnal sou ženský který sou vyloženě ujetý na Velký :lol:

Tim neříkám že já mam velký,mě se naopak ještě scvrkává z toho jak ho dlouho nepoužívám :lol:

Ne byl to fakt hovaďák,měl to v ksichtu.Vymlácený tupý černý zvíře :lol:
littleass
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 268
Registrován: pát 03. dub, 2009 23:00

Příspěvekod fighter99 » pát 10. dub, 2009 13:32

littleass píše:Hmm a kdyby byl ten Cigán pokérovanej sto kilovej a měl boxera na ruce a odsezeno 15 let to bys do něj taky šel..???Já radši utekl-bylo kam :lol:


Radši bych bral stokilovýho cigána než bojovníka v jakymkoliv stylu :wink:
"Strenght does not come from physical capacity, it comes from indomitable will."
(Síla nepřichází z fyzické kapacity, přichází z nezkrotné vůle)
Mahatma Gandhi
fighter99
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 178
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00
Bydliště: Semily

Příspěvekod ghekon » pát 10. dub, 2009 14:08

Tak to ja bych radeji bral 90% bojovniku ruznych stylu nez 100kg pokerovaneho cigana :wink:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod fighter99 » pát 10. dub, 2009 14:23

ghekon píše:Tak to ja bych radeji bral 90% bojovniku ruznych stylu nez 100kg pokerovaneho cigana :wink:


To už je věc názoru :wink: Já jsem malej, vychrtlej, takže když stojím proti většímu soupeři většinou už mam výhodu toho že mě podcení.. A taky dokážu dobře využít rychlost a obratnost.. Ale pořád radši člověka u kterýho sice dostanu jednu dobrou a lehnu, ale vím že na tom nebude s pohybem, krytím, odolností, taktikou, atd. tak dobře jako trénovanej člověk (samozřejmě že pokérovanej cigán taky může být nějakej extra bouchač, ale to už je takový "a kdyby") :wink:
"Strenght does not come from physical capacity, it comes from indomitable will."
(Síla nepřichází z fyzické kapacity, přichází z nezkrotné vůle)
Mahatma Gandhi
fighter99
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 178
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00
Bydliště: Semily

Příspěvekod fighter99 » pát 10. dub, 2009 14:40

ukropcany píše:No... tí dvaja pokérovaní cigáni - jeden má asi 100 a druhý asi 180 zápasov... a majú okolo 95 kíl... takže sa zaraďte kam uznáte... :D Ja mám na to škaredé spomienky... :?


No to už je kategorie trénovanej, pokérovanej cigán :lol: No ani mi neva že je neznám a ani je poznat netoužím :lol:
"Strenght does not come from physical capacity, it comes from indomitable will."
(Síla nepřichází z fyzické kapacity, přichází z nezkrotné vůle)
Mahatma Gandhi
fighter99
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 178
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00
Bydliště: Semily

 

Příspěvekod ghekon » pát 10. dub, 2009 15:37

fighter99 píše:
ghekon píše:Tak to ja bych radeji bral 90% bojovniku ruznych stylu nez 100kg pokerovaneho cigana :wink:


To už je věc názoru :wink: Já jsem malej, vychrtlej, takže když stojím proti většímu soupeři většinou už mam výhodu toho že mě podcení.. A taky dokážu dobře využít rychlost a obratnost.. Ale pořád radši člověka u kterýho sice dostanu jednu dobrou a lehnu, ale vím že na tom nebude s pohybem, krytím, odolností, taktikou, atd. tak dobře jako trénovanej člověk (samozřejmě že pokérovanej cigán taky může být nějakej extra bouchač, ale to už je takový "a kdyby") :wink:


Jo, je to vec nazoru, ja si stojim za tim, ze radeji se budu bit s nekym kdo dela deset klet zivot nejake bojove "umeni", nez s streetfighterem s 90kg svalu z fitka z martanku a tvrdoou hlavou. Pozor na to slovo streetfighter, posledni dobou co chodim do fitka pozoruju tam ty mistni "stamgasty" s bicakem jako ja stehno chapu cim dal min, proc z nich maji lidi takovy respekt. Jedno kafe, nez se naprahne, druhe nez uderi, obehnu, treti kafe, pockam az se otoci, aby to nebylo nefer... :lol: :lol: :lol:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod jeikob » pát 10. dub, 2009 16:43

zaleží v jaké situaci.ale pokud by šlo o vážnej konflikt .tak teda radši netrénovaného i když stokilového rváče. trenovaného myslím skutečně trenovaného:)
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod fighter99 » pát 10. dub, 2009 18:52

ghekon píše:nez s streetfighterem s 90kg svalu z fitka z martanku a tvrdoou hlavou. Pozor na to slovo streetfighter


Ale tady nikdo neříkal "streetfighter" :wink: Bylo řečeno pokérovanej stokilovej cigán, ale to neznamená že to je hned zabijáckej streetfighter, ten možná bude mít blíž k těm tvým "štamgastům" kteří daj ránu po 10 sekundách rozpřahování :lol:
"Strenght does not come from physical capacity, it comes from indomitable will."
(Síla nepřichází z fyzické kapacity, přichází z nezkrotné vůle)
Mahatma Gandhi
fighter99
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 178
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00
Bydliště: Semily

Příspěvekod littleass » sob 11. dub, 2009 15:25

jeikob píše:zaleží v jaké situaci.ale pokud by šlo o vážnej konflikt .tak teda radši netrénovaného i když stokilového rváče. trenovaného myslím skutečně trenovaného:)



No tam de o to že měl toho boxera a tim kdyby trefil tak by to bylo myslim účinnější než rána od trénovanýho černýho zvířete-tam máš ještě pořád možnost to rozchodit ale když tě hovaďák co má ránu trefí s boxerem do hlavy tak ti praskne lebka a když do těla tak ti tam udělá díru... :?
littleass
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 268
Registrován: pát 03. dub, 2009 23:00

Příspěvekod fighter99 » sob 11. dub, 2009 16:52

littleass píše:No tam de o to že měl toho boxera a tim kdyby trefil tak by to bylo myslim účinnější než rána od trénovanýho černýho zvířete-tam máš ještě pořád možnost to rozchodit ale když tě hovaďák co má ránu trefí s boxerem do hlavy tak ti praskne lebka a když do těla tak ti tam udělá díru... :?


Tohle je hodně diskubitabilní.. Jo, když se trefí, tak končíš, ale pořád je větší pravděpodobnost že bude pomalej a ty to vykryješ/vyhneš se.. Stejně tak jako trénovanej člověk nemusí být vždy fair-play fighter a může ti jich nasázet takovejch a ještě tě dokopat na zemi.. Ale to už jsme trochu OT...
"Strenght does not come from physical capacity, it comes from indomitable will."
(Síla nepřichází z fyzické kapacity, přichází z nezkrotné vůle)
Mahatma Gandhi
fighter99
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 178
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00
Bydliště: Semily

Příspěvekod littleass » pon 13. dub, 2009 10:36

ukropcany píše:4fighter - prosím «a, nedisktuj s tým kreténom. Dík.


... :lol: :lol: :lol:
littleass
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 268
Registrován: pát 03. dub, 2009 23:00

Příspěvekod fighter99 » pon 13. dub, 2009 16:16

ukropcany píše:4fighter - prosím «a, nedisktuj s tým kreténom. Dík.


Tvé přání je mi rozkazem :lol:
No sám koukám, že to tak nějak ani nemá smysl :D
"Strenght does not come from physical capacity, it comes from indomitable will."
(Síla nepřichází z fyzické kapacity, přichází z nezkrotné vůle)
Mahatma Gandhi
fighter99
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 178
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00
Bydliště: Semily

Příspěvekod littleass » pon 13. dub, 2009 19:39

fighter99 píše:
ukropcany píše:4fighter - prosím «a, nedisktuj s tým kreténom. Dík.


Tvé přání je mi rozkazem :lol:
No sám koukám, že to tak nějak ani nemá smysl :D



Neposlouchej Tarzana...je to jen hříčka přírody.Za pár let z něj bude invalida z toho jeho zdravotního cvičení... :lol: :lol: :lol: 8)
littleass
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 268
Registrován: pát 03. dub, 2009 23:00


Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků