Aikidó funguje!

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod mirsv » sob 11. dub, 2009 22:23

ghekon píše:a) Grapplingove rukavice nabizeji uplne stejnou moznost skrceni paceni a uchopu jako bandaze.

b) Mrzi mne ze nemuzu zapasit.

c) mirsv: Nevim jestli delas jenom mt nebo i mma, ale aby nahodou nebyl trapas, kdyby ten sasek vyhral, zkus se domluvit s nejakym zapasnikem/grapplerem z okoli at te nauci takedown defence + sprawl :wink:

d) Bokuto: Jedina pouzitelna vec z aikda je wristlock :lol:


a)jenze ja ani on grapplingove rukavice nemame a kupovat si je kvuli tomu nebudu ja ani on

b)jak to myslis?jako ze si taky nemuzes bouchnout s bokutem?

c)delam jenom mt a uprime receno,nepocitam s tim,ze bych na sobe nechal zkouset neco,co se mi nebude libit 8) jinak muj trener,je mimo jine i byvaly zapasnik ve free fightu a asi na dvou tenincich jsme zkousely takedowny a obranu proti nim,ale jak jsem psal,prdpokladam ze souperi vnutim svuj styl boje a pokud by byl hodne blizko,tak koleno,nebo loket to spravi :wink:
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

 

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » sob 11. dub, 2009 23:16

Tak to se vážně musím smát. jeden aikidoka Vás vyzve a Vy už tady kujete pikle, aby náhodou nevyhrál. :lol:

To máte takový strach z toho, že by mohl vyhrát? Nikde jsem nečetl, že by aikido někdo prezentoval jako streetovej styl. Tak vo co go?

Když Vám sem napíše nějaký cvičenec Tai Chi, že Vás sesype na hromadu, tak taky začnete všichni rychle trénovat, aby Vám náhodou nedal nějaký "lucky punch". Heh. :lol:

Kluci neblbněte. Zkuste to ego trochu přidusit. :wink:
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod mirsv » sob 11. dub, 2009 23:27

BizonCZ píše:Tak to se vážně musím smát. jeden aikidoka Vás vyzve a Vy už tady kujete pikle, aby náhodou nevyhrál. :lol:

To máte takový strach z toho, že by mohl vyhrát? Nikde jsem nečetl, že by aikido někdo prezentoval jako streetovej styl. Tak vo co go?

Když Vám sem napíše nějaký cvičenec Tai Chi, že Vás sesype na hromadu, tak taky začnete všichni rychle trénovat, aby Vám náhodou nedal nějaký "lucky punch". Heh. :lol:

Kluci neblbněte. Zkuste to ego trochu přidusit. :wink:


Ja jsem psal,ze nepocitam s tim,ze by me dostal a ani o tom,ze na to budu nejak trenovat,jsem nic nepsal
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » sob 11. dub, 2009 23:40

mirsv píše:
BizonCZ píše:Tak to se vážně musím smát. jeden aikidoka Vás vyzve a Vy už tady kujete pikle, aby náhodou nevyhrál. :lol:

To máte takový strach z toho, že by mohl vyhrát? Nikde jsem nečetl, že by aikido někdo prezentoval jako streetovej styl. Tak vo co go?

Když Vám sem napíše nějaký cvičenec Tai Chi, že Vás sesype na hromadu, tak taky začnete všichni rychle trénovat, aby Vám náhodou nedal nějaký "lucky punch". Heh. :lol:

Kluci neblbněte. Zkuste to ego trochu přidusit. :wink:


Ja jsem psal,ze nepocitam s tim,ze by me dostal a ani o tom,ze na to budu nejak trenovat,jsem nic nepsal


To nebylo na Tebe. :wink:

Spíše na Ghekona, který Tě hned posílal k nějakému grapplerovy, aby se náhodou nestala nějaká nehoda a "killer" Aikidoka Tě nějakým takedownem nebo nevím čím nepřekvapil.

Nasmál bych se, kdyby to byl nějaký vysloužilí Thai boxer, který přešel na aiki pro dobrej pocit z pohybu. :lol:

Omlouvám se. Neberte to špatně. Jen rýpu. Ale tohle je vážně pouze k pousmání.

No nic. Tak se pěkně popasujte a moc si neubližte. 8)
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod NOKT » sob 11. dub, 2009 23:57

mirsv píše:
NOKT píše:Tak jo. Hodně štěstí :wink:

Ale ty pravidla by mě osobně hodně zajímaly. Pravidla a vybavení.


Tak jsme se s bokutem domluvili pres icq,pravidla budou podle MMA a chranice budou:zuby a bokuto si bere "licnicovou helmu",ja si beru klasickou,jo a bouchat se bude v bandazich(aby bylo mozny na plno provyst paky,skrceni atd.)Jinak by nas mel natocit nas spolecnej kamos,od nas z odilu a z bokutovi skoly.


Pravidla MMA??? Tak to je zajímavé...

Takže my ostatní, kteří jsme zkrátka posraní nebo se nám nechce můžem lamentovat nad tím kdo to vyhraje a co bude vítězná technika.
Nějaké tipy? :D
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod fighter99 » ned 12. dub, 2009 2:33

BizonCZ píše:Nasmál bych se, kdyby to byl nějaký vysloužilí Thai boxer, který přešel na aiki pro dobrej pocit z pohybu. :lol:


Bokuta "znám" z jiného serveru a co já vím tak s thaiboxem nemá nic společného.. Nicméně i na zmiňovaném serveru kolikrát vystupuje s dost kontroverzními názory a upřímně jsem zvědavý jak si povede v boji :wink:
"Strenght does not come from physical capacity, it comes from indomitable will."
(Síla nepřichází z fyzické kapacity, přichází z nezkrotné vůle)
Mahatma Gandhi
fighter99
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 178
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00
Bydliště: Semily

Příspěvekod hellas » ned 12. dub, 2009 8:09

ukropcany píše:
Bokuto píše:...Ukropcany stojí oproti ostatním za hovno a bodka. Skoč si do Brna za jakýmkoliv člověkem, alebo do Prahy - tam uvidíš jak jsou ostatní dobří..
Už chápeš co je to za blbost nadávat aikidó?
Nie je to blbosť... :D V Brne som na sparingoch v Jetse bol a dostali všetci :D Teda bol tam jeden ryšavý zarputilý, ale aj on nakoniec išiel na lowkick dole... :twisted: V Prahe som bol na všetkých troch ročníkoch tiež a že by som stál za hovno mi z toho tiež nejako nevyšlo... 8) Do Brna «a posielam preto, lebo to máš zo ©umperka kúsok... po bitku si až do Blavy jazdiť nemusíš... nie som sviňa, je kríza a myslím na Tvoju peňaženku... :wink:


Nono, jen se nedělej, on totiž Vladan není Tvoje váhovka, pokud se nepletu :twisted: :lol: 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Re: Aikidó funguje!

Příspěvekod luen » ned 12. dub, 2009 8:19

Bokuto píše:Božííínku to nééé! :o
Chlapi měli byste zhubnout.. Ne, teď už vážně.. Co mají znamenat ty vaše velkohubé kecy o tom, že aikidó nefunguje ... (zkraceno) :wink:


Bravurne zahajena diskuze, tesim se na dlasi setkani :wink: Jen je tady mensi problem ... vetsina diskutujicich se tesne pred terminem odmlci :lol: Tak doufam, ze to nebude stejny pripad :?: 8)
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Bokuto » ned 12. dub, 2009 8:45

Hoši, začínáte tady z toho dělat utkání, který rozhodne o účinnosti aikidó..

Přitom já jsem jen obyčejný buran odkaďsi z Moravy a aikidó už půl roku ani necvičím.. V tomhle zápase/sparringu dostanu asi nakopaný, ale co to změní? Jsem připraven bojovat i s dalšími lidmi a IMO mám ještě spoustu let života před sebou abych se naučil novým věcem, technikám, poznal nové lidi apd. :wink:
Bokuto
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: pát 26. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

Příspěvekod hellas » ned 12. dub, 2009 8:54

Bokuto píše:Hoši, začínáte tady z toho dělat utkání, který rozhodne o účinnosti aikidó..

Přitom já jsem jen obyčejný buran odkaďsi z Moravy a aikidó už půl roku ani necvičím.. V tomhle zápase/sparringu dostanu asi nakopaný, ale co to změní? Jsem připraven bojovat i s dalšími lidmi a IMO mám ještě spoustu let života před sebou abych se naučil novým věcem, technikám, poznal nové lidi apd. :wink:


burani jsou v Čechách, ne na Moravě, to bys měl vědět... :evil: :twisted: 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod ghekon » ned 12. dub, 2009 9:12

Hellas: :lol: :lol:

Mirsv: Ne ze bych nechtel :twisted: Ale mam po dvou operacich kolena, takze ted MMA/Grappling jenom piskam. A s tou takedown defence jsem to asi fakt prehnal, fakt to nebude nutne, kdyz si ctu bokutovy prispevky.

Muj tip: Time 0:12, Style: KO by left-right combination :lol:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Bokuto » ned 12. dub, 2009 9:17

ghekon píše:Muj tip: Time 0:12, Style: KO by left-right combination :lol:


Má někdo nějaké další tipy? :) :wink:
Bokuto
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: pát 26. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

Příspěvekod NOKT » ned 12. dub, 2009 9:17

ghekon píše:Muj tip: Time 0:12, Style: KO by left-right combination :lol:

s tím časem je to velmi odvážné, ale možná bych se nedivil, když nejsou rukavice :) Podle mě se to zvrhne "šťouchanou" a skončí to na rear naked choke. Ale netroufám si říct od koho :? :)
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod kurt78 » ned 12. dub, 2009 9:35

:D :D :D dost dobre som sa uz davno tak nepobavil, diky kluci.......

najskor som si tiez myslel ze to bude nejaky byvaly judissta ,alebo boxerista cca +120kg ktori robi teraz nejakemu kamosovi od aikido reklamu... ale ked som kukol na lide cz zacal som sa celkom dobre bavit....
tak drzim palce pri tom sparingu hlavne si ozrejmite kedy a cim sa da vzdat zapas, a dobre si obandazujte ruky , aby ste si nepolamali kosticky na rukach.. to myslym vazne je to dost neprijemne.... -vlastna skusenost..

apropo neni nahodou wristlock v mma zakazany???

moj tip na vitazstvo bol by som tiez za tu stuchanu a natahovanu akurat zaver by som videl skor v gnp.. ale aby som niekoho neopakoval dam to cisto na left jab+right low kick :D :D :D

have more fun
kurt78
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 375
Registrován: pon 11. říj, 2004 23:00
Bydliště: SR

Příspěvekod hellas » ned 12. dub, 2009 10:28

ukropcany píše:4hellas - ho poznáš? Fakt nepríjemný chlapec, som bol celkom rád, že sa to podarilo, lebo takého pitbulla človek len tak nestretne...


Byl sem se párkrát protáhnout na vale tudo, tak tam byl.
Ale tuším, žes s ním bouchal už nějakej ten pátek nazad ne? Nezdá se mě, že by mistr ČR padnul na low kick... 8O
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod ghekon » ned 12. dub, 2009 13:06

Viz. lide cz - :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kurt: Jo, wristlock je zakazany, stejne jako kazda manipulace se zapsetim/prsty/dlani , ale treba v grappliingu zakazany neni, a da se docela dobre pouzit i v realu ( no flame )


NOKT:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vazne si myslis ze ve fightu MT vs. Aikido nekdo vyhraje na RNC? :lol: :lol: :lol:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod NOKT » ned 12. dub, 2009 13:25

ghekon píše:NOKT:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vazne si myslis ze ve fightu MT vs. Aikido nekdo vyhraje na RNC? :lol: :lol: :lol:


Proč by ne :D Už jsem to tolikrát viděl nasazený od borců co maj k bojovým uměním tak blízko jako já k účasti na Olympiádě :D
NOKT
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 656
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Dalt » ned 12. dub, 2009 14:23

byl jsem ve dvou aikido klubech (parkrat zacvicit) - u nas v litomysli a v brne - je sice pravda ze do jejich technik nevidim, ale pojeti treninku mi stacilo - na obou mistech banda prima lidi, neagresivnich, chytrych atd, ALE zcela nepouzitelnych pro cokoliv co by se blizilo boji. Musim rict ze jejich treninky bych ted po roce boxovani v Brne u treneru Kubanka, Savova a Konecneho odcvicil s prstem v pr... a vsichni kolem zpoceny jak kone :D - nebojim se jakyhokoliv stretnuti s cvicenci tohoto stylu (mam kamarada co to cvici par let, ale je to smutny, kdyz porovnam moje (rychle nabyte) dovednosti s jeho - hroznej nepomer - pritom je to kluk sikovnej, fyzicky nadprumernej a zkratka je ho pro podvod jmenem Aikido skoda...(nejzajimavejsi ale je, ze casto i treneri Aikida ucinosti tohodle "bu" sami verej - to nepochopim - asi se nikdy nedostali do naky konflikt. situace... :? )
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod ghekon » ned 12. dub, 2009 14:52

NOKT: Takovym chokum typu kravata na zadech bez zacvaknutych haku se nerika RNC :lol:
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Bokuto » ned 12. dub, 2009 16:42

Proč si myslíš že neumím RNC? 8)

Edit: PS: Přijeď a rád tě ji naučím :lol: :lol: :lol:
Bokuto
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: pát 26. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

PředchozíDalší

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků