Aikidó funguje!

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod cudles » stř 15. dub, 2009 10:06

ukropcany píše:ad lide.cz - ale však on je normálny chlapec, nevyzerá ako žiadny debo... tak potom tú prednú-zadnú opatrne, yo... keby bol nejaký namachrovaný fešáčik, tak nepoviem, ale takto...? :wink:

4hellas - ho poznáš? Fakt nepríjemný chlapec, som bol celkom rád, že sa to podarilo, lebo takého pitbulla človek len tak nestretne...

Ja se tomu smeju, ja vidim konec driv jak na dvanactou sekundu, a souhlasim s prachobycejnym kombem predni zadni. o ze ses mu mozna mrknul na profil,vůůbec nic neznamena, to by sis musel procist ruzna fora :roll:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

 

Příspěvekod cudles » stř 15. dub, 2009 10:13

ghekon píše:Vam muzu rukavice kline pujcit, ale zas nemysli si ze 4OZ je nejaka extra ochrana... Jinak ja si nemuzu pomoct, ale za ty kecy hlavne v prvni strance topicu by si zaslouzil dostat prez drzku :wink:

Uz mel nabidky,dokonce mel moznost zopakkovat vse osobne tenkrat v Budejkach, a kde nic tu nic..a to co pise tu, kolikrat jeste nedosahuje takovych ,,kvalit" jako to co pise na lide.cz..
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod cudles » stř 15. dub, 2009 11:53

ukropcany píše:No to sa mi fakt nechcelo... :wink:

A to je chyba, hned bys zmenil nazor..ja sem mu kvuli jeho neustalym provokacim a smejdskym napadanim po netu sparring nekolikrat nabizel, a jeho reakce? - proc sparrovat s nekym kdo mi chce jenom rozbit drzku, apod..ovsem to pikantni uz by ses tam nedocetl, protoze to Jendis smazal, a to kdy uz pretekla trpelivost, a to tenkrat mel velky ramena, plnou hubu kecu, a nakonec napsal, ze by ten sparring byl nefer, kvuli moji vysce a vaze, a dal uz mluvil ve smyslu ze pokud tedy sparring, tak ale se zbranemi :roll:

Pokud se ten sparring v Sumperku uskutecni, pak bych rad videl videjko, abych videl, jak si pan chytrolinek a tluchuba vede pohych par sekund...Ono take by stacilo rict, ze tenhle vocas chodi na lide cz na ruzna fora typu ultimaty, karate, boxing, muay thai a podobne, a ty jeho prispevky jsou vetsinou vazne na presdrzku...pokud ovsem nepise na vsechna tato fora jako chytrolin a znalec, ale dovolim si tvrdit, ze vetsinou co pise si precetl prave nekde na tech forech ci jinde, pac kdyby mel vlastni zkusenost, prezentuje se uplne jinak. Toliko muj nazor, na nej.
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod toddb » stř 15. dub, 2009 12:32

Takze pocitam, ze asi zadnej sparring nebude. Zajimalo me, jak si aikido povede - bez ironie.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod severin » stř 15. dub, 2009 12:49

toddb píše:Takze pocitam, ze asi zadnej sparring nebude. Zajimalo me, jak si aikido povede - bez ironie.


Když nezaútočíš,tak zápas skončí pro pasivitu obou účastníků :D .
severin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 818
Registrován: pon 21. čer, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod mirsv » stř 15. dub, 2009 13:49

Tento tyden je pry bokuto nemocnej,takze jestli neco bude,tak ne driv,nez pristi tyden
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

Příspěvekod Boreas » stř 15. dub, 2009 16:58

mirsv: Tramtadadááá a to je konec přátelé.. :?
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod ghekon » stř 15. dub, 2009 18:10

Vidim to stejne, ted si zahadne zmeni icq a je to :twisted:

Jinak zas nevim jestli bych byl schopny "zbit" takoveho jemneho duchovne zalozeneho chlapce, na ktereho z te fotky vypada :lol: :lol: Kromne toho ze to je strata casu... Vsichni vime jak by dopadlo kdyby s nim kdokoliv z nas sparoval, rozdil by byl jenom v tom, kolik by z neho zbylo...
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod Jendis » stř 15. dub, 2009 19:48

kdyby byly v prdeli ryby,nemusely by bejt rybníky.........klídek...........já si myslím,že se kluci potkají,zablbnou si a uvidí se :)

Je to -náctiletej kluk.....mnozí z nás nebyli jiní :wink:

Není to o ničem jiném,než že si někdo vyzkouší své dovednosti v praxi.jestli ho to utvrdí v tom,že je na správné cestě,či naopak ponoukne k tomu,aby se vydal po jiné.......to se uvidí.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod cudles » stř 15. dub, 2009 20:16

Ghekon:No, zdani klame, za sebe muzu rict ze uz jsem mel poznat co to je za slizkyho smejda, a to rikam narovinu, at se to nekomu libi nebo ne.

Jendis:Nic proti, ale nekdy mam ten pocit ze jsi az moc idealista..vím jak jsi to myslel,al mam trochu jinej nazor :wink:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod ghekon » stř 15. dub, 2009 21:30

Cudles: A jake s nim mas teda zkusenosti ty?
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod graver » čtv 16. dub, 2009 6:31

Jendis píše:já si myslím,že se kluci potkají

Já si myslím, že ne.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jendis » čtv 16. dub, 2009 8:26

graver píše:
Jendis píše:já si myslím,že se kluci potkají

Já si myslím, že ne.



uvidíme...chleba proto levnější nebude...... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod cudles » čtv 16. dub, 2009 8:51

Ghekon: V podstate jsem to uz napsal na predchozi strance.
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod graver » čtv 16. dub, 2009 10:59

toddb píše:Zajimalo me, jak si aikido povede

Zjistil bys jenom, jak si vede bokuto, ne aikido. Mě by taky zajímalo, jak si aikido poradí s nějakou lehkou uliční/hospodskou klasikou typu strkání, držení, facky, háky..., ale nahánět kvůli tomu 60kilovýho frustráta někde po ©umperku nebudu :roll:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Bokuto » čtv 16. dub, 2009 12:24

Neberte si to osobně, ale někteří z vás jsou vyloženě hlupáci... :lol:

1. Podle vás Aikidó=Bokuto, pokud dostane přes držku, tak dostalo přes držku aikidó, přitom jsem zde (možná i víckrát) psal, že aikidó už půl roku necvičím a ani předtím jsem v něm nedosáhl žádných velkých úspěchů, nemám ani žádný mistrovský stupeň a vy mě hned berete jako "aikidó" :roll: :roll:

2. Toto téma jsem nezaložil proto abych si dal s někým zápas!
2.1 Už v prvním příspěvku jsem napsal
Jinak se vám nabízím i já sám, jsem sice mladý a nezkušený, v aikidó jsem žádných významných výsledků nedosáhl, ale myslím že mé zkušenosti z ostatních BU/BS a cvičení v posilovně mi dovolí udělat chybu a třeba pár úderů příjmout bez toho abych se sesypal jako mnoho aikidóků. Zvláště pak, pokud se vysmíváte tomu, že aikidisté nejedou naplno a že techniky jsou neúčinné, že nedokáží člověku ublížit.. Rád vám ty techniky ukážu, podělím se s vámi o zkušenosti a vědomosti, které mám.. Dokonce vám rád předvedu veškerá bolestivá osae, u kterých budete mlátit do země jako šílení a řvát že aikidó funguje. Toť můj názor..
Tedy nikde ani slovo o zápase. Chtěl jsem se jen setkat s někým kdo tvrdí že aikidó nefunguje, ukázat mu nějaké techniky, které provedu na jeho údery apd.

3. Čudlíkovo pomlouvání doufám neberete nikdo vážně.
3.1 Čudlík mě viděl jednou v životě a ani se se mnou nebavil a ani se mnou necvičil.
3.2 Zápas s někým kdo je o 30 cm a 25 kg vyšší a těžší mi skutečně nepříjde fér a nestydím se za to.

4. Kvůli bodu 1. a 2. uvažuju o tom, že odvolám i sparring/zápas, který jsem si domluvis s Mírou... Za 1. nechci poškodit aikidó a za 2. na něj ještě nejsem připravený...

Za body 3.2 a 4. možná budu odsouzen jako srab, ale já osobně se cítím pořád líp, než lidé, kteří uráží něco co neznají a mají tu akorát velkohubé a prázdné kecy. Jinak za bodem 2.1 si stojím a jsem připraven kdykoliv a kdekoliv :wink: [/quote]
Bokuto
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: pát 26. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

Příspěvekod toddb » čtv 16. dub, 2009 13:29

Bokuto: Samozrejme, ze te beru jako aikido, chces prece dokazat jeho ucinnost. Jak jinak te mam brat? Vzdyt jsi to sam napsal.

Znova upozornuju, ze pisu bez ironie a nejakyho osocovani a rozhodne ti nepreju nejakou nakladacku, proste me to zajima, tak sem pak postnete to video, jestli nejaky bude.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod graver » čtv 16. dub, 2009 14:02

bokuto:
"někteří z vás jsou vyloženě hlupáci" - jsme rádi, že nám to říká někdo jako ty - to má váhu.
"Podle vás Aikidó=Bokuto" - vs. moje "Zjistil bys jenom, jak si vede bokuto, ne aikido". Nebyl jsi to ty, kdo tu psal "rád předvedu veškerá bolestivá osae, u kterých budete mlátit do země jako šílení a řvát že aikidó funguje"? Tzn. to ty tvrdíš, že když *tvoje* aikido bude fungovat na někoho konkrétního, tak musí uznat, že aikido funguje. Neser si do krku, chlapče.
"Toto téma jsem nezaložil proto abych si dal s někým zápas" X "vám rád předvedu..." - tak to jsem asi pochopil stejně blbě, jako ucrop. Ty nám ty techniky předvedeš i když se proti nim budeme bránit nebo jen jako modelovky :?: Člověče, já ti ukážu karate techniky, po kterých budeš litovat, že tě máma porodila - akorát musíš stát pěkně v klidu, natočit se, jak ti řeknu a event. si kleknout, protože mawashi na jodan už ve svým věku nedám. :wink:
"nechci poškodit aikidó" - proč, vždyť sám říkáš, že aikido není bokuto. Poškodíš max. sám sebe - a to už po tom, co jsi tu předvedl, asi horší nebude (spíš to tím fightem můžeš bez ohledu na výsledek vylepšit).
"připraven kdykoliv a kdekoliv" - hm, já skoro žádný aikiďáky neznám, tak kdybys měl někdy cestu do Brna...
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Bokuto » čtv 16. dub, 2009 14:08

toddb píše:Bokuto: Samozrejme, ze te beru jako aikido, chces prece dokazat jeho ucinnost. Jak jinak te mam brat? Vzdyt jsi to sam napsal.

Znova upozornuju, ze pisu bez ironie a nejakyho osocovani a rozhodne ti nepreju nejakou nakladacku, proste me to zajima, tak sem pak postnete to video, jestli nejaky bude.


Ber mě jako mě... Bokuto=Bokuto... Přirovnávat mě k aikidó a vysmívat se mu, je jako kdybych si já vzal na parádu nějakého hubeného borce co chodí měsíc na thai box a tvrdil bych pak že thai box stojí za hovno, protože jsem toho thai boxera v pohodě rozbouchal..
Bokuto
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: pát 26. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

Příspěvekod Bokuto » čtv 16. dub, 2009 14:12

graver píše:bokuto:
"někteří z vás jsou vyloženě hlupáci" - jsme rádi, že nám to říká někdo jako ty - to má váhu.
"Podle vás Aikidó=Bokuto" - vs. moje "Zjistil bys jenom, jak si vede bokuto, ne aikido". Nebyl jsi to ty, kdo tu psal "rád předvedu veškerá bolestivá osae, u kterých budete mlátit do země jako šílení a řvát že aikidó funguje"? Tzn. to ty tvrdíš, že když *tvoje* aikido bude fungovat na někoho konkrétního, tak musí uznat, že aikido funguje. Neser si do krku, chlapče.
"Toto téma jsem nezaložil proto abych si dal s někým zápas" X "vám rád předvedu..." - tak to jsem asi pochopil stejně blbě, jako ucrop. Ty nám ty techniky předvedeš i když se proti nim budeme bránit nebo jen jako modelovky :?: Člověče, já ti ukážu karate techniky, po kterých budeš litovat, že tě máma porodila - akorát musíš stát pěkně v klidu, natočit se, jak ti řeknu a event. si kleknout, protože mawashi na jodan už ve svým věku nedám. :wink:
"nechci poškodit aikidó" - proč, vždyť sám říkáš, že aikido není bokuto. Poškodíš max. sám sebe - a to už po tom, co jsi tu předvedl, asi horší nebude (spíš to tím fightem můžeš bez ohledu na výsledek vylepšit).
"připraven kdykoliv a kdekoliv" - hm, já skoro žádný aikiďáky neznám, tak kdybys měl někdy cestu do Brna...

Tím volem jsem nemyslel tebe. Jsem rád že chápeš že Bokuto nerovná se Aikidó, ale někteří lidé tady to nedokážou pochopit. Osobně vidím rozdíl v tom říct "Teď ti ukážu třeba kote gaeshi, tak zaútoč." a mezitím "Ready? Ready? Fight!". Díky za nabídku, v létě se v Brně možná stavím tak ti dám vědět přes SZ.
Bokuto
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: pát 26. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

PředchozíDalší

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

cron