©ERM obecně

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod Jendis » stř 15. dub, 2009 11:51

no jasně...venku je to lepší,než v tělocvičně......mail viz. SZ
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

 

Příspěvekod RBR » stř 15. dub, 2009 20:40

hatamoto píše:No co já vím (a zatím toho je moc málo) tak T©K©R se cvičí pomocí kata.
Klidně se přiznám, že jsem ještě se zbraní nespároval. ®e by v katori existovalo něco jako kumite (asi kumitači) o tom nevím. Cvičí se kata ve dvojici.


To hatamoto: Sorry, kata ve dvojici, nebo-li kumitači, vypadl mě správný název. ®ádná divočina, prostě katy jak je známe.

To Jendis: na řízené formě netrvám, už delší dobu bych chtěl zkusit kendo, kali, a tvoji evropskou fechtýřinu. Sice nejspíš dostanu po čumáku, ale ta zkušenost mě láká. Na podzimu taky netrvám, jen jsem vycházel z termínů předchozích setkání.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod Picard » stř 15. dub, 2009 21:42

Setḱaṇi zatim byla vzdy jedno na jare nebo v lete a druhe na podzim, pokud si to dobre pamatuju.
Picard
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1184
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Vrozkrokkop » čtv 23. dub, 2009 9:06

Na to, ze se Hark necha premluvit na leto bych nespolihal, taky jsem mel prekecavaci ambice, ale rikal, ze mu to prijde lepsi zase az na podzim, aby to po roce melo nejakou vetsi vypovedni hodnotu, aby kazdej videl, jak se zlepsil, nebo jak ostatni trenovali :twisted:
Jestli chcete, dam mu vedet o tomhle threadu.
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků