Aikidó funguje!

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod cudles » pát 17. dub, 2009 14:32

ukropcany píše:Ty trénuješ u ®áka? Môj dobrý kamarát Erik KOsztanko je z neho nešťastný... :wink: ®e nevie ako to robí, ale že mu to po prdeli funguje... :lol:

P.S. A nech si updatne stránku... :twisted:

ano, trenuju u nej..dneska zapasi v Plzni na Souboji Titánů..Kosztanko, nemluvis nahodou o fightu co mel v Bratislave? Prej to byl suprovej fight, akorat jsem nikde nenasel video, takze jsem akorat sledoval forum fightnews.sk :x Stranky uz nejsou dlouho aktualizovany, dost dlouho :lol: JInak k trenerovi nevim co dodat, myslim ze komentar tvyho kamarada mluvi za sve :x :lol: :lol:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

 

Příspěvekod cudles » pát 17. dub, 2009 17:04

ukropcany píše:On s ním mal teraz 2 zápasy - jeden na jeseň a druhý pred niečo vyše mesiacom... oba prehral... tak uvidíme ako si povedie ®ilina v Plzni... :twisted:

On taky zapasi v Plzni? Tak jak se potkaj v ty pyramide, tak to bude do tretice vseho dobreho :P
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod fakt » pát 17. dub, 2009 18:12

cudles píše:
fakt píše:
cudles píše:Jasne, v podstate to co jsem si myslel, akorat nechapu proc do toho pletes vnitrni energii, principy a naky rodokmeny :D


Ale taky jsem chtěl využívat energie útočníka, používat nejlepší techniky z nejlepších bojových umění atd.,atd.

Jsou však kratší cesty a ve finále míň bolej.

Hele, asi si nerozumime, nepochopil jsi to...nikde jsem nepsal ze chci vyuzivat energie utocnika a pouzivat nejlepsi techniky z nejlepsich bojovych umeni, a ani to tak neni. Delam Thai, zacal jsem s nim minulej rok v rijnu v UK - Bulldog gym - www.bulldoggym.co.uk, a od ledna kdy jsem se vratil pokracuju u nas v Elgu pod Jirkou Zakem - www.elgo.tk :wink:


V tom případě to uvedu na pravou míru:
1- nevztahuj všechno na sebe
2- taky boxuju, ale dřív jsem zkoušel něco jinýho, takže rozumím sebevědomí aikidisty, které trvá tak dlouho, dokud to co cvičí s někým neporovná
3- takže jsem věřill různým filosofům do doby, než jsem to své porovnal s tím, proti čemu mělo být to mé účinnější a komplexnější

Rozumíme si?
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod Toman » pát 17. dub, 2009 18:43

ukropcany píše:Inak toto bol ten zápas - http://video.joj.sk/videa/kosztanko-ink ... -zaka.html škoda, že Erik do neho viacej nešiel... poznám ho inak... :x :wink:


Jaj to bylo škaredý KTFO.

®ák by mněl jít tenhle rok MMA zápas na Hell Cage stejně jako ©uda. Jestli to dopadne tak by mohli dostat nějaký dobrý grapplery jinak to budou One Man Shows.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod cudles » pát 17. dub, 2009 19:01

fakt: aháá, smeroval jsi to jakoby na jinou osobu, ted uz si rozumime :D No nenazyval bych to u nich sebevedomym, ale slovo ktery by perfektne sedlo, momentalne nenachazim...

Ukropcany: Dik za videjko. Mně to bohužel do Plzně nevyšlo, takže jsem s ním viděl zatím jeden zápas, a to ješě na DVD, bylo to o Mistra ČR tušim, tenkrat prohrál, jmeno jeho soupere uz jsem slysel milionkrat, ale pokazdy si za boha nemuzu vzpomenout:D:D K tomu ze do nej vic nesel, nevim co rict, ale slysel jsem i dost pozitivni ohlasy na toho Erika..

Toman: Coze, MMA? Tak o tom jsem vubec nic neslysel, ale to nic neznamena...docela cumim 8O
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Jendis » čtv 30. dub, 2009 13:18

Takže evidentně nic.......přiznávám,že jsem si vážně myslel,že dojde aspoň na ten přátelský ťukec...no nic....spletl jsem se.... :oops:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod mirsv » čtv 30. dub, 2009 18:24

Jendis píše:Takže evidentně nic.......přiznávám,že jsem si vážně myslel,že dojde aspoň na ten přátelský ťukec...no nic....spletl jsem se.... :oops:


double
Naposledy upravil mirsv dne čtv 30. dub, 2009 18:31, celkově upraveno 1
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

Příspěvekod mirsv » čtv 30. dub, 2009 18:26

Jendis píše:Takže evidentně nic.......přiznávám,že jsem si vážně myslel,že dojde aspoň na ten přátelský ťukec...no nic....spletl jsem se.... :oops:


S bokutem jsem se domlouval pres icq,psal,ze je nemocnej a az se uzdravi tak dame ten fight,ale ted je tak 14 dni ofline,vypada to,ze jedinej,kdo tady ma "velkohuby keci" je on,nejspis dalsi netfighter :)
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

Příspěvekod ghekon » čtv 30. dub, 2009 18:52

Mohli by si se slizounem podat ruce... Mimochodem, vi uz nekdo kdy se pude poradat dalsi setkani?
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod cudles » čtv 30. dub, 2009 19:07

Kluci nechci nic rikat, ale ja vam to rikal ze je takovej a ze to tak nakonec dopadne :roll: Ale treba jeste prekvapi :lol:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Jendis » pát 01. kvě, 2009 5:43

jo,měl jsi pravdu....
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod RastOne » ned 06. pro, 2009 22:00

Veškerý hodnocení účinosti stylů Bu jsou bláboly..souboje nevyhrávaj styly,ale lidi.. Je buřt jakej styl děláš,nemusíš dělat žádnej a seřezat kohokoli,ale o tom přece BU nejni,ne?
RastOne
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 70
Registrován: ned 06. pro, 2009 0:00

Příspěvekod luen » ned 06. pro, 2009 22:14

ghekon píše:Mohli by si se slizounem podat ruce... Mimochodem, vi uz nekdo kdy se pude poradat dalsi setkani?


Nejak mezi svatkama nebo kolem nich v Kosicich, ale asi nebude verejne, nicmene o to mozna zabavnejsi :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Re: Aikidó funguje!

Příspěvekod kumori » pon 07. pro, 2009 19:48

Bokuto píše:Božííínku to nééé! :o
Chlapi měli byste zhubnout.. Ne, teď už vážně.. Co mají znamenat ty vaše velkohubé kecy o tom, že aikidó nefunguje když s ním nemáte zkušenost a nebo jen minimální na nějaké stáži ČAA, případně že jste to nějakému cičenci aikidó nandali? :D Příjde mi směšné podle tohoto odsuzovat celé BU, sám už nějakou dobu Aikidó necvičím, i když se k němu plánuju vrátit, pravda že jsou mnohem účinnější BU a BS, ale aikidó taky funguje. Zajeďte si někdy na stáž Nishio-ryu (Nishio-sensei byl žák Moriheie Ueshiby (zakladatele aikidó) a sám cvičil i jiná bojová umění jako třeba Judo, Karate, Iaido, Jodo...) nebo můžete navštívit i stáže Yoshinkanu, který u mě není moc oblíbený, ale až pak tady melte ta svá moudra... Jinak se vám nabízím i já sám, jsem sice mladý a nezkušený, v aikidó jsem žádných významných výsledků nedosáhl, ale myslím že mé zkušenosti z ostatních BU/BS a cvičení v posilovně mi dovolí udělat chybu a třeba pár úderů příjmout bez toho abych se sesypal jako mnoho aikidóků. Zvláště pak, pokud se vysmíváte tomu, že aikidisté nejedou naplno a že techniky jsou neúčinné, že nedokáží člověku ublížit.. Rád vám ty techniky ukážu, podělím se s vámi o zkušenosti a vědomosti, které mám.. Dokonce vám rád předvedu veškerá bolestivá osae, u kterých budete mlátit do země jako šílení a řvát že aikidó funguje. Toť můj názor.. Kontaktovat mě můžete přímo zde v tomto tématu, ať už budete chtít zjistit zda se ve vašem okolí nepořádá nějaká stáž, na kterou byste se mohli podívat a nebo pokud se se mnou budete chtít setkat.. :wink:


a já Ti ukážu ago cuki ( česky "čelíčko" ) a pak Ti dám prostor pro ty osae...
kámo, problém vás aikidoků je, že se snažíte vypadat jako Seagal...ale holky na aikido chodí pěkný :wink:
kumori
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 476
Registrován: stř 04. dub, 2007 23:00

Příspěvekod kumori » pon 07. pro, 2009 19:56

Bokuto píše:Hoši, začínáte tady z toho dělat utkání, který rozhodne o účinnosti aikidó..

Přitom já jsem jen obyčejný buran odkaďsi z Moravy a aikidó už půl roku ani necvičím.. V tomhle zápase/sparringu dostanu asi nakopaný, ale co to změní? Jsem připraven bojovat i s dalšími lidmi a IMO mám ještě spoustu let života před sebou abych se naučil novým věcem, technikám, poznal nové lidi apd. :wink:


http://profil.lide.cz/Bokuto/fotogaleri ... =2#galerie
bude to trochu offtopic, ale pokud se budeš chtít nechat fotit s nějakou pistolkou, tak se jukni aspoň na net, jak to má vypadat, držíš to jak vrtačku
kumori
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 476
Registrován: stř 04. dub, 2007 23:00

Příspěvekod cudles » úte 08. pro, 2009 0:29

Myslim si že to nemá cenu, je to jako na fóru aikidó na lidé.cz...stejný argumenty, stejně slizkej přístup, prostě hnus :!: :evil:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod graver » úte 08. pro, 2009 8:31

kumori píše:http://profil.lide.cz/Bokuto/fotogalerie/?album=2#galerie

Jejda, metroušek. Ty já žeru - bez chleba :roll:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Higen » úte 08. pro, 2009 12:14

cudles píše:Myslim si že to nemá cenu, je to jako na fóru aikidó na lidé.cz...stejný argumenty, stejně slizkej přístup, prostě hnus :!: :evil:


Cudlesi (Aik-ist) ty jsi rozhodne "jiny" - chovas se vlastne v principu stejne jako Bokuto, sam jsem ti sparring i setkani z oci do oci nekolikrat nabizel stejne jako ty Bokutovi, ale porad se jen hloupe vymlouvas, v cem se od nej pak lisis? Dokonce ti jsme s klukama ochotni zaplatit cestu do ostravy, zaridit ubytovani a vecer ozrat na stodolni, ale ani tohle te do nasi naruce neprivabi.

Kazdy z vas rejete nekde jinde, oba mate silacke kecy, oba skutek utek ...
Nicemu se nevenujete poradne, jen kecate kraviny a vytvarite uplne zbytecne spory

PS: Bokuto alepson vi, ze ma zacit drzet hubu, kdyz uz mu jde do tuheho :-D
Člověk si uvědomi svou moudrost, až když se setká s hlouposti jiných.

NISHIO BUDÓ
www.aikido.over.cz
Higen
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: úte 13. lis, 2007 0:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Higen » úte 08. pro, 2009 12:27

ukropcany píše:4higen - prečo mne niekto niečo také neponúkne? :oops: :lol: :wink:


Jak to mam vedet? 8) Nemas asi tak provokativni zvasty jako jini. Stodolni se ti zachtelo jo? :-D
Člověk si uvědomi svou moudrost, až když se setká s hlouposti jiných.

NISHIO BUDÓ
www.aikido.over.cz
Higen
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: úte 13. lis, 2007 0:00
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod cudles » úte 08. pro, 2009 13:40

Higen píše:
cudles píše:Myslim si že to nemá cenu, je to jako na fóru aikidó na lidé.cz...stejný argumenty, stejně slizkej přístup, prostě hnus :!: :evil:


Cudlesi (Aik-ist) ty jsi rozhodne "jiny" - chovas se vlastne v principu stejne jako Bokuto, sam jsem ti sparring i setkani z oci do oci nekolikrat nabizel stejne jako ty Bokutovi, ale porad se jen hloupe vymlouvas, v cem se od nej pak lisis? Dokonce ti jsme s klukama ochotni zaplatit cestu do ostravy, zaridit ubytovani a vecer ozrat na stodolni, ale ani tohle te do nasi naruce neprivabi.

Kazdy z vas rejete nekde jinde, oba mate silacke kecy, oba skutek utek ...
Nicemu se nevenujete poradne, jen kecate kraviny a vytvarite uplne zbytecne spory

PS: Bokuto alepson vi, ze ma zacit drzet hubu, kdyz uz mu jde do tuheho :-D

překrucování ti jde opravdu dobře, ovšem to je vidt už i na fóru lide.cz kde nejste absolutně schopni konstruktivní debaty, ani odpovídat ná otázky. ,,Sparring" jsi nabidl jen tak neprimo az vcera, jinak si mě zval hlavně na ty vaše semináře a podobně, což je pro mě nic neříkající, co se týče obyčejnýho semináře, můžu si pučit DVD, nekterý jsem už ostatně měl, a názor jsem ti napsal. Opět tvoje nic neříkající soudy...Na otázky neodpovídaáš, když já odpovim na tvoje, dál nereaguješ, a slizky se vykrucuješ, a útočíš..čím se teda lišíte od většiny aikida jak je známo? Mě přijde že minimálně v tomhle ohledu ničím :idea:
krom toho, naznačovat že mi jde do tuhého není na místě, a to vůbec..vzhledem k tomu k tomu cos psal aspo·v tom minimu odpovědí na otázky ohledně vašeho tréninku, jako např. že útočit se není třeba učit, útk je útok, že odolnost, umět ránu přijmout a stresovej faktor rozvíjí jiná BU než to vaše...ať si každej udělá obrázek sám.. :idea:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

PředchozíDalší

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků