Treninkove pomucky (homemade)

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Příspěvekod Panda » úte 09. zář, 2008 9:51

Toman píše:Moje super oblibene motivacni video aneb trocha rapu od fightera :lol:

0:41 8O Bomba cvik. Já jedu serie max. tak s 3/4 toho co frajer na videu a to si myslim ze nemam slaby krček, ale tohle by mne uvázalo na kolečkový křeslo.

http://uk.youtube.com/watch?v=sHDgmIFFwHk


8O celé video dooost dobré...
Panda
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1159
Registrován: pát 25. bře, 2005 0:00
Bydliště: Praha

 

Příspěvekod RUNAR » úte 09. zář, 2008 9:54

Ukrop:
Ano, i tenkrát se sypalo, ale sype se i teď a na mnohem lepší úrovni, několikrát se to na vrcholové sprinterky provalilo ale Jarmilu nepřekonaly.
To je váha toho rekordu že ani moderně nasypaný atletky to nepřekonaj.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » stř 10. zář, 2008 19:50

Další trénink na káře 8) :

http://www.youtube.com/watch?v=E9Grn9-fJsM
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod TongPo » stř 10. zář, 2008 20:28

RUNAR píše:Ukrop:
Ano, i tenkrát se sypalo, ale sype se i teď a na mnohem lepší úrovni, několikrát se to na vrcholové sprinterky provalilo ale Jarmilu nepřekonaly.
To je váha toho rekordu že ani moderně nasypaný atletky to nepřekonaj.

Kdo ví, možná se tenkrát spletli a dalí jí něco pro koně... :roll: Tím ale nepopírám fakt, že navzdory dopingu stejně musela velmi tvrdě trénovat. Ovšem fyziologické změny byly naprosto nepřehlédnutelné... :? Ano, teď se sice sype na vědečtější úrovni, ale na druhou stranu si v dnešní době vzhledem k masivnější činnosti antidopingových komisařů asi už nikdo nedovolí podávat sportovcům tak brutální dávky, jako například východním Němkám ve stejné době, kdy aktivně závodila i Jarmila...
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod RUNAR » stř 10. zář, 2008 21:25

Co vím tak moderní kvalitní sprinterská a silová sypačka je většinou nezjistitelná, jedou v tom těžký prachy a dopingový testy nestíhaj odhalovat nový a nový sypačky, nejde o množství ale druh, podívejte se na Jonesovou ta se nakonec přiznala sama :roll:
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Moshe » stř 10. zář, 2008 21:55

RUNAR píše:... podívejte se na Jonesovou ta se nakonec přiznala sama :roll:

[offtopic] He, jak tak koukám tak před pár dny ji pustili z krimu, kde si odseděla šest měsíců za to že lhala před US federálním vyšetřovacím komitétem. [/offtopic]
Moshe
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 82
Registrován: pon 13. zář, 2004 23:00
Bydliště: Na strahovskym vršku

Příspěvekod Makoto » sob 03. led, 2009 21:43

Kluci,
nasel jsem jeden obchod, kde se daji sehnat "Inversion boots", o kterych hovoril Toman na zacatku teto diskuse. A nejsou ani nijak extra drahe. Obchod take neni tak daleko...v Polsku.

http://www.maxgym.pl/akces4.html

Objednal jsem si jeden par, vyzkousim a dam vedet.

Jarda
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod Makoto » čtv 15. led, 2009 21:12

Makoto píše:Kluci,
nasel jsem jeden obchod, kde se daji sehnat "Inversion boots", o kterych hovoril Toman na zacatku teto diskuse. A nejsou ani nijak extra drahe. Obchod take neni tak daleko...v Polsku.
http://www.maxgym.pl/akces4.html
Objednal jsem si jeden par, vyzkousim a dam vedet.

Jarda

Tak mi prisel balicek....no...jak bych to jen rekl....asi jsem nejakej divnej, ale ja to nedokazal obepnout poradne kolem nohy (tesne nad kotnikem). Sice tam pisou, ze jde o univerzalni velikost, ale bud jsou Polaci o par cisel mensi nebo ja jsem nejakej divnej :wink:
Uz si s nimi dopisuji, ze ten pasek kolem kotniku musi byt o cca 7-10 cm delsi, aby byla jistota, ze to ve visu nepovoli.
Jinak jsem to s modlitbou na rtech jakztakz upnul, povesil se a sedi to dobre na noze. Nikde to netlaci, takze pokud prodlouzi ten zapinaci pas, pak to bude v pohode. Dam kdyz tak jeste vedet.
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod Makoto » ned 25. led, 2009 11:02

Tak uz prisly dalsi Inversion boots a tentokrat s delsimi upinacimi pasy a doporucuju. Treba po dlouhem behu to krasne prokrupne celou pater, po cviceni jakbysmet, navic se na tom jede dobre aj bricho. Netusil jsem, ze jsem tak slabej :wink:
A cena myslim vcelku konkurenceschopna v porovnani s ostatnimi. Da se to sehnat treba zde: eBay
Tak si to uzijte :)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod NAIA » stř 06. kvě, 2009 7:36

Martin Mikolášek, Olomouc
www.RBSD.cz
NAIA
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 846
Registrován: stř 24. lis, 2004 0:00

Příspěvekod cudles » stř 06. kvě, 2009 9:49

Nevi nekdo nebo by nemohl poradit jak si podomacku vyrobit nejake zavazi nebo cinky na stinovani? Kick a thaiboxeri,ci boxeri snad vedi o cem mluvim...
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Toman » stř 06. kvě, 2009 11:38

Nemusí být ani soustruh stačí uříznout kulatinu.


Hele hoši kdyby někdo okolo Prahy, či někdo kdo je ochotnej si dojet sháněl gumy na mlácení, flipy, dragy atd tak můžu poskytnout, mám i tzv. "mastodonty" :-) z velkejch kloubovejch nakladačů pro strong many (cca 400 kg bez ráfku nebo tak nějak). Nechám zadáčo.

Budu je muset nechat zlikvidovat.

Obrázek
Obrázek
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod cudles » stř 06. kvě, 2009 14:19

Ukropcany: Pochopil jsem dobre rict nejakemu soustruznikovi, a za nejaky mensi "uplatek" si je u nej nechat udelat? Pokud ano, kolik by mely vazit? Sam mam co na stinovani vylepsovat, a aby mi to techniku nejak jeste vic rozhodilo, i kdyz je to mozna blbost..hlavne to shani kamarad, ale taky nad tim uvazuju..

Toman: Tu kulatinu jsem nepobral :)
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Toman » stř 06. kvě, 2009 14:57

cudles píše:Toman: Tu kulatinu jsem nepobral :)


Nu dobrá .. :D

Kulatinou jsem myslel ocelovou tyč (nikoliv dřevo jak by si někdo mohl pod pojmem kulatina myslet). Stačí si uříznout tedy kus ocelové tyče průměru 30 nebo 40 mm a máš činky na stínování ne? V kovošrotech najdeš takového harampádí tuny.

PS: Kdybys fakt už nevěděl jak to sehnat ... (krajní možnost :-)) tak mi napiš rozměry a já ti to uříznu nebo stočím na soustruhu a pošlu poštou. :roll:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Genesis » stř 06. kvě, 2009 15:14

Toman píše:
cudles píše:Toman: Tu kulatinu jsem nepobral :)


Nu dobrá .. :D

Kulatinou jsem myslel ocelovou tyč (nikoliv dřevo jak by si někdo mohl pod pojmem kulatina myslet). Stačí si uříznout tedy kus ocelové tyče průměru 30 nebo 40 mm a máš činky na stínování ne? V kovošrotech najdeš takového harampádí tuny.

PS: Kdybys fakt už nevěděl jak to sehnat ... (krajní možnost :-)) tak mi napiš rozměry a já ti to uříznu nebo stočím na soustruhu a pošlu poštou. :roll:


A ty pneumatiky by poštou nešly? :twisted: škoda že nebydlim blízko, to bych si pro nějakou zajel, ale 150km je docela dost :(
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod cudles » stř 06. kvě, 2009 15:56

Sem to nepobral prave proto ze jsem si predstavil kulatinu jako drevo :lol: :lol:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Toman » stř 06. kvě, 2009 17:23

Genesis píše:
A ty pneumatiky by poštou nešly?


Nevím ... zejtra zkusím nacpat to jedno bago z nakladače pošťákovi do tranzita :lol:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod defendu » úte 19. kvě, 2009 19:50

Myslím,že to tu už jednou bylo....tak jen tak pro inspiraci....

http://www.youtube.com/watch?v=Q8cbGJU7BqI
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod pucmaz » stř 20. kvě, 2009 7:40

.
Naposledy upravil pucmaz dne úte 30. pro, 2014 17:52, celkově upraveno 1
pucmaz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 838
Registrován: pon 12. dub, 2004 23:00

Příspěvekod Makoto » pon 14. zář, 2009 14:35

Zdar,
asi hloupej dotaz, ja vim ;-) - mate nejaky tip, kde by se daly sehnat bedny na skakani? Viz treba tohle - http://www.youtube.com/watch?v=qmzta9oyXhA
Preci jenom to musi vydrzet nejakych 100-120 kilo pri doskoku.....
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

PředchozíDalší

Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron