Wing Chun Kuen Phai

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod hellas » čtv 04. čer, 2009 10:13

BizonCZ píše:
tonglong píše:Nechapu jak jeste nekdo nepochopil, ze dnes jiz zijem ve svobodnem svete. Tak jako kazdy z nas ma naprosto svobodnou volbu jestli se chce venovat Karate, Aikido, Kung fu nebo na priklad Sumo atd, tak ma naprosto svobodnou volbu v jake skole chce byt a kolik casu, usili a financi tomu chce venovat. V nekterych skolach vyzaduji uniformy, jinde certifikaty nebo ucast na soutezich, nebo velke castky penez a nebo pouze slusne a cestne chovani.
Konecne rozhodovani je pouze a pouze na studentovi v jake skole chce byt. Nikdo nikde byt nemusi! Kazdemu z nas vyhovuje neco jineho a proto je tolik moznosti jak svuj cas vyplnit. Nakonec je jen dobre, ze je vyber. Tak se aspon najde skola pro kazdeho. To, ze JA to vidim jinak, mi jeste nedava pravo ostatni posuzovat a odsuzovat.
Pokud nekdo uctuje moc penez, neni dostatecne kvalifikovany, vyzaduje nesmysly a ma studenty, tak je to rozhodnuti tech studentu byt v takove skole, at se nam to zda sebevic nepochopitelne.
George


Amen. Zase po dlouhé době rozumný post. :)


Přesně a Dmitry sem může zase v klidu psát o WCHKP 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

 

Příspěvekod hellas » čtv 04. čer, 2009 10:13

zweimal :oops:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod khooca » čtv 04. čer, 2009 10:14

BizonCZ píše:
khooca píše:
BizonCZ píše:No, vzhledem k tomu, jak se tu Luen prezentuje, že žádný zkoušky nedělá, za nic se neplatí, Luen učí z lásky, tak docela zajímá. A pokud datum 25.7.2009 - 1.8.2009 je pro Tebe historie, tak to nevím, co je pro Tebe budoucnost. Je to při nejmenším podivné a po všech těch Luenových postech to budí docela rozpačitý dojem. Řekl bych to asi tak, že tu Luen káže vodu a pije víno. A i kdyby to tu Luen napsal 10000000000000000000x tak bych řekl, že stránky jsou důležitější, protože ty Vás prezentují a měli by na nich být aktuální informace a to nemluvím znovu o tom datumu. I když je možný, že sifu Ivan Rzounek, ten seminář naplánoval už před 10ti lety a už na těch stránkách tak dlouho tvrdne, to by potom vysvětlovalo tu Tvojí historii. :roll:
Tebe možná reprezentují Tvoje stránky, nás naše kungfu. Víc nemám co dodat.


Né, že bych tuhle odpověď nečekal. :-D Takže na svých stránkách podáváte nepravdivé informace. Hezký. :wink:
:lol: :lol:
Petr Kočandrle
http://www.cfwckt.org/
khooca
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 190
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod luen » čtv 04. čer, 2009 10:32

BizonCZ píše:
Nevím, kdo z nás dvou neumí číst. Já psal někde, že chci pás, certifikát, atd.? Nějak jsem si toho nevšiml. Umíš to moc hezky. Vsouvat lidem, co neřekli. Ale čemu se vůbec divím.


To byla sranda - to je to, po cem se lidi smějí :lol: pokud se smát neumíš a nechápeš, tak sorry - beru to z5 :wink:

BizonCZ píše:Já jen poukazoval na to, že je jsou rozdíly v tom, co prezentujete na svých aktualizovaných stránkách a co zde píšeš. Pokud s tím máš problém, tak je asi něco špatně. Nebo si ty stránky smažte. když tam nejsou relevantní informace.


Není v tom rozdíl už jsem to vysvětlil, je to jinak než sis myslel, ale beru, že některé věci nemusejí být každému hned jasné a zřejmé - nicméně to nic nemění na věci, že zkoušky nemáme a žádné peníze za něco, co není nikdo z nás nic neinkasuje. Pokud ani tohle nechápeš, tak jsi natvrdlej a tuhle debatu bych ukončil :wink: Mimochodem nepochopil jsi ani to, co jsem ve vztahu k Dymovi kritizoval. Znovu připomenu tradice ve vztahu k danum u cinskeho kung fu, preneseneho do vietnamu = blbost, ale beru i to, že se v těchto věcech orientuješ hůře, tak bych to tedy uzavřel :wink:

Nevím jak totiž doložit, že zkoušky nemáme, když to tady potvrzují i naši žáci a pořád se tu někdo ohání tím, že kážeme něco jiného než pijeme ... S někým je hold těžké diskutovat :P
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » čtv 04. čer, 2009 11:17

Pokud si dobře pamatuji, tak jsem nikde nenapsal, že Vy inkasujete za zkoušky a děláte zkoušky!!! Osobně je mi to úplně u prdele.

Pouze jsem poukázal na nesrovnalosti, které prezentujete na svém webu a které prezentuješ Ty tady. Toť vše.

A máš pravdu. Nemá cenu o tom diskutovat. O té natvrdlosti bychom se mohli bavit. Jinak si o Tobě myslím to samé, co Ty o mě.

Strašně se mi líbí, že Vy tady každého chytáte za slovíčka a když chytne někdo za slovíčko Vás, tak je z něj hned největší blb, neuměl a já nevím co. Heh. Co na to říct. Asi nic, protože to vše mluví samo za sebe.
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod luen » čtv 04. čer, 2009 12:17

BizonCZ píše:Pokud si dobře pamatuji, tak jsem nikde nenapsal, že Vy inkasujete za zkoušky a děláte zkoušky!!! Osobně je mi to úplně u prdele.

Pouze jsem poukázal na nesrovnalosti, které prezentujete na svém webu a které prezentuješ Ty tady. Toť vše.


Jak už jsem napsal není v tom žádná nesrovnalost, jen nechceš pochopit, že ty informace sis vyložil po svém ... toť vše!

BizonCZ píše:A máš pravdu. Nemá cenu o tom diskutovat. O té natvrdlosti bychom se mohli bavit. Jinak si o Tobě myslím to samé, co Ty o mě.


Super

BizonCZ píše:Strašně se mi líbí, že Vy tady každého chytáte za slovíčka a když chytne někdo za slovíčko Vás, tak je z něj hned největší blb, neuměl a já nevím co. Heh. Co na to říct. Asi nic, protože to vše mluví samo za sebe.


Nikoho za slovíčka nechytám, jen mě zvedá ze židle, když někdo napíše tradice a podobné slova jimiž se ohání a při tom je to věc made in ukraina.

To bylo vše, dokonce je mi úplně šumák, že někdo zkoušky dělá, že za ně někdo platí atd ... (vše už jsem tu napsal), jen mi přijde hloupý to svádět na tradici, která v tomto neexistuje a o tom je celá diskuze, tedy aspoň z mé strany ...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod tonglong » čtv 04. čer, 2009 12:27

4 Hellas
Doplnim. Je mnoho pricin proc se lide venuji BU. Nekdo pro sebeobranu, jiny pro zdravi nebo duchovni vyvoj, dalsi pro sport nebo jen aby se mohl napojovat na energie z Marzu. Pokud jsou zaci, je i ucitel. Pokud Dmitriovym zakum nevadi, ze jejich ucitel uz to dela cely rok a ze kdyz budou opravdu cvicit tak za dva roky uz jim nebude mit co ukazat (tak jak se to stalo u pana Hladika) tak je Dmitry ucitel. Nikdo nerekl, ze je mistrem. Pokud nekdo zneuziva jmeno nejakeho stylu, je na nas aby jsme se postarali aby to tak nebylo. Proto nekteri ucitele uci na priklad "Tibetske Tai Chi". Je to bezpecne. Nikdo to nikdy nevidel a tak to nikdo nemuze kritizovat a jestli jsou studenti spokojeni tak je to zase jen jejich vec. (i kdyz se to muze zdat nepochopitelne).
George
tonglong
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 57
Registrován: pon 13. srp, 2007 23:00

Příspěvekod PC » čtv 04. čer, 2009 12:36

4 Tonglong: Vyborne jste vystihl podstatu veci. Oba vase posty mi mluvi z duse. :D :wink:
PC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 569
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00

Příspěvekod pavela » čtv 04. čer, 2009 12:48

tonglong píše:4 Hellas
Doplnim. Je mnoho pricin proc se lide venuji BU. Nekdo pro sebeobranu, jiny pro zdravi nebo duchovni vyvoj, dalsi pro sport nebo jen aby se mohl napojovat na energie z Marzu. Pokud jsou zaci, je i ucitel. Pokud Dmitriovym zakum nevadi, ze jejich ucitel uz to dela cely rok a ze kdyz budou opravdu cvicit tak za dva roky uz jim nebude mit co ukazat (tak jak se to stalo u pana Hladika) tak je Dmitry ucitel. Nikdo nerekl, ze je mistrem. Pokud nekdo zneuziva jmeno nejakeho stylu, je na nas aby jsme se postarali aby to tak nebylo. Proto nekteri ucitele uci na priklad "Tibetske Tai Chi". Je to bezpecne. Nikdo to nikdy nevidel a tak to nikdo nemuze kritizovat a jestli jsou studenti spokojeni tak je to zase jen jejich vec. (i kdyz se to muze zdat nepochopitelne).
George
Tibetské Taj Chi, to jsem ještě nepíííl :lol:
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod luen » čtv 04. čer, 2009 13:57

ukropcany píše:Koho je potom ale chyba, keď je učiteľ nekvalifikovaný, podvnodník, NeviemČoEšte a slušný študent to nerozozná? Je chybou na to poukázať? Alebo aspoň položiť otázky? Ja som v živote naletel už neraz a vždy vo mne zápasil pocit, že síce na jednej strane je moja blbosť, že som sa nechal odrbať, ale potom za pár sekúnd si zas hovorím, kurňa, však on ma odrbal... :x A nemal by mať tak trošku každý právo vedieť si niekoho vylustrovať? Jasné, že tieto diskusie nie sú 100%né, ale napovedia dosť... :wink: Už keď je doba taká, že nemôžem rozbiť hubu svojmu vinníkovi... odpustiť mu môžem aj potom... :wink:


Vidím to stejně, byť jsem se smířil s tím, že si každej lolo může otevřít školu a vlastně nenese odpovědnost za to, co páchá. Protože právě proto je naše scéna BU ve stavu v jakém je ... každej totiž může mít školu, vlastně každej má a tomu odpovídají výsledky a úroveň.

Bohužel se zase jako u všeho čeká na první ober průser a pak se udělá opatření na které doplatí zase jen ti, co se snaží a berou věc vážne :evil:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod PC » čtv 04. čer, 2009 14:10

luen píše:Bohužel se zase jako u všeho čeká na první ober průser a pak se udělá opatření na které doplatí zase jen ti, co se snaží a berou věc vážne :evil:


Myslim, ze to bohuzel neni problem pouze toho naseho rybnika, ale celosvetovyho more. :-(
PC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 569
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00

Příspěvekod Kanec » čtv 04. čer, 2009 14:15

luen: tak to přiznej že ta zkouška spočívá v týdenním přežití vedle tvojí maličkosti léčící si nohu kořálkou :lol:
Kanec
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 96
Registrován: pát 13. bře, 2009 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod hellas » čtv 04. čer, 2009 14:22

tonglong píše:4 Hellas
Doplnim. Je mnoho pricin proc se lide venuji BU. Nekdo pro sebeobranu, jiny pro zdravi nebo duchovni vyvoj, dalsi pro sport nebo jen aby se mohl napojovat na energie z Marzu. Pokud jsou zaci, je i ucitel. Pokud Dmitriovym zakum nevadi, ze jejich ucitel uz to dela cely rok a ze kdyz budou opravdu cvicit tak za dva roky uz jim nebude mit co ukazat (tak jak se to stalo u pana Hladika) tak je Dmitry ucitel. Nikdo nerekl, ze je mistrem. Pokud nekdo zneuziva jmeno nejakeho stylu, je na nas aby jsme se postarali aby to tak nebylo. Proto nekteri ucitele uci na priklad "Tibetske Tai Chi". Je to bezpecne. Nikdo to nikdy nevidel a tak to nikdo nemuze kritizovat a jestli jsou studenti spokojeni tak je to zase jen jejich vec. (i kdyz se to muze zdat nepochopitelne).
George


Jasně, ale proč to píšeš mě? :wink:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod jox » čtv 04. čer, 2009 14:28

luen:
No ale sorry, tohle se vážně nedá chápat jinak, než že se tam barevně páskujete jako někde na karate nebo WT. Každý začátečník co hledá školu to tak zákonitě pochopí a je úplně jedno jak to vysvětlíš v nějaké jakési diskusi tady. Prostě můj názor je ten, že by sis to měl opravit nebo přidat vysvětlení, když to přímo vede k omylu, a dokonce posiluje způsoby, které jak říkáš nemáš rád. :wink:

®e zkoušky přinejmenším nemáte placené je z ceníku (kde nejsou) vcelku jasné. A přímo do programu napsat "zkoušky, kdy budu zkoušen, jestli jsem vás to dobře naučil", to by byl dobrý počin! :lol:
Naposledy upravil jox dne čtv 04. čer, 2009 14:32, celkově upraveno 1
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod luen » čtv 04. čer, 2009 14:31

PC píše:
luen píše:Bohužel se zase jako u všeho čeká na první ober průser a pak se udělá opatření na které doplatí zase jen ti, co se snaží a berou věc vážne :evil:


Myslim, ze to bohuzel neni problem pouze toho naseho rybnika, ale celosvetovyho more. :-(


Vemte jenom, kolik škod napáchal třeba Hladík, ještě mnoho generací tenhle omyl bude muset řešit :evil:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » čtv 04. čer, 2009 14:34

jox píše:luen:
No ale sorry, tohle se vážně nedá chápat jinak, než že se tam barevně páskujete jako někde na karate nebo WT. Každý začátečník co hledá školu to tak zákonitě pochopí a je úplně jedno jak to vysvětlíš v nějaké jakési diskusi tady. Prostě můj názor je ten, že by sis to měl opravit nebo přidat vysvětlení, když to přímo vede k omylu, a dokonce posiluje způsoby, které jak říkáš nemáš rád. :wink:

®e zkoušky přinejmenším nemáte placené je z ceníku (kde nejsou) vcelku jasné.


Jox : Ty jsi tu snad 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000x nečetl, že v jeho škole se nepáskuje a neplatí za zkoušky. A že web je vlastně k ničemu a nikoho o ničem zásadním neinformuje. A není to jejich chyba a nehodlají na tom nic měnit. Tak už ho nech nebo budeš taky ten špatnej. :roll:
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod martinYT » čtv 04. čer, 2009 14:41

Zdravím ve spolek :D

pro Luena:

Nevím jakou máš představu o zkouškách, ale např. u nás žádná komise, která tě přeskušuje a pak ji zaplatíš těžký prachy není. Naše zkouška spočívá v tom, že prostě na semináři cvičím co mám v programu a učitel řekne, že je to dobré nebo ne. No a to, že za to dám 150,-Kč za rok, popř. dvakrát za rok podle toho jak jdu na zkoušky nevidím jako rejžování peněz. Teda plus tedy 250,-Kč za seminář v délce tříhodin.

Osobně spíše vidím přínos v těchto seminářích, že si člověk zacvičí s jinými lidmi a taky pod jiným učitelem.

Jinak ohledně osoby učitele dávám za pravdu, že člověk trénující jeden rok nezaručuje kvalitu výuky, ale zase pokud to nějak netají a ti o k němu chodí o tomto ví s tím jdou k němu se učit. Je to problém jich samotných. No a pokud je možnost trénovat i jinde ne jenom u toho jedno ročního učitele tak proč ne??
martinYT
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 10. úno, 2006 0:00
Bydliště: Pňovice

Příspěvekod luen » čtv 04. čer, 2009 14:45

jox píše:luen:
No ale sorry, tohle se vážně nedá chápat jinak, než že se tam barevně páskujete jako někde na karate nebo WT. Každý začátečník co hledá školu to tak zákonitě pochopí a je úplně jedno jak to vysvětlíš v nějaké jakési diskusi tady. Prostě můj názor je ten, že by sis to měl opravit nebo přidat vysvětlení, když to přímo vede k omylu, a dokonce posiluje způsoby, které jak říkáš nemáš rád. :wink:

®e zkoušky přinejmenším nemáte placené je z ceníku (kde nejsou) vcelku jasné. A přímo do programu napsat "zkoušky, kdy budu zkoušen, jestli jsem vás to dobře naučil", to by byl dobrý počin! :lol:


Já už to sem napsal, dal jsem to tam v době, kdy jsem stránky stavěl, abych je mohl sifu ukázat s nějakým obsahem. Už tenkrát mi říkal, že to tam nemám dávat neboť je to přežitek atd ... jenže při mém vytížení jsem se na to pak vyfláknul a zůstalo to tam. Nicméně pásky vlastně máme ... ale v diskuzi nešlo o to zda je mít, ale o to, zda jim říkat dany :roll: když necvičíme JBU :!: :!: :!: (netýká se MGW, ale Dymovo školy) Zda za něco takového platit :!: :!: :!: Zda provádět zkoušky u žáků, které znám a vím co umí nebo neumí :!: :!: :!: A hlavně o něčem takovém netvrdit, že je to tradice, protože to není pravda ... snad už to píši naposled :lol: :wink: :wink:

martinYT píše:Nevím jakou máš představu o zkouškách, ale např. u nás žádná komise, která tě přeskušuje a pak ji zaplatíš těžký prachy není. Naše zkouška spočívá v tom, že prostě na semináři cvičím co mám v programu a učitel řekne, že je to dobré nebo ne. No a to, že za to dám 150,-Kč za rok, popř. dvakrát za rok podle toho jak jdu na zkoušky nevidím jako rejžování peněz. Teda plus tedy 250,-Kč za seminář v délce tříhodin.

Osobně spíše vidím přínos v těchto seminářích, že si člověk zacvičí s jinými lidmi a taky pod jiným učitelem.

Jinak ohledně osoby učitele dávám za pravdu, že člověk trénující jeden rok nezaručuje kvalitu výuky, ale zase pokud to nějak netají a ti o k němu chodí o tomto ví s tím jdou k němu se učit. Je to problém jich samotných. No a pokud je možnost trénovat i jinde ne jenom u toho jedno ročního učitele tak proč ne??


Nevím kde cvičíš, ale o zkouškách vím své např. z juda, karate, wt atd ... Navíc ta diskuze se rozvířila po tom, co senin napsal lživé info ... mimochodem volal jsem mu a řekl, že to napraví, tak jsem zvědav z jakého zaručeného zdroje bude citovat tentokrát ... :lol:

4Bizon: být paranoidní myslel bych si, že máš MU (multi účet) a schováváš se v této diskuzi ještě za jiného nicka :lol: Vážně mi tohle přijde uhozený a zbytečný :wink:
Naposledy upravil luen dne čtv 04. čer, 2009 14:57, celkově upraveno 1
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod luen » čtv 04. čer, 2009 15:01

ukropcany píše:4luen - šak si to tam zmaž, potvora lenivá... :twisted: :wink:


:lol: až se to tady uklidní tak to smáznu, ale mazat to teď mi přišlo jako uklízení předmětu doličného ... To by mi pak zase někdo podsouval, že určitě děláme placené zkoušky a jen jsem to rychle smáznul ... teď to tam mám už z principu :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod littleass » čtv 04. čer, 2009 15:07

tonglong píše:4 Hellas
Doplnim. Je mnoho pricin proc se lide venuji BU. Nekdo pro sebeobranu, jiny pro zdravi nebo duchovni vyvoj, dalsi pro sport nebo jen aby se mohl napojovat na energie z Marzu. Pokud jsou zaci, je i ucitel. Pokud Dmitriovym zakum nevadi, ze jejich ucitel uz to dela cely rok a ze kdyz budou opravdu cvicit tak za dva roky uz jim nebude mit co ukazat (tak jak se to stalo u pana Hladika) tak je Dmitry ucitel. Nikdo nerekl, ze je mistrem. Pokud nekdo zneuziva jmeno nejakeho stylu, je na nas aby jsme se postarali aby to tak nebylo. Proto nekteri ucitele uci na priklad "Tibetske Tai Chi". Je to bezpecne. Nikdo to nikdy nevidel a tak to nikdo nemuze kritizovat a jestli jsou studenti spokojeni tak je to zase jen jejich vec. (i kdyz se to muze zdat nepochopitelne).
George


Pane Hušek ale to je omyl-myslí si to tu hodně lidí že to vede Dmitry ale vede to tam Instruktor(ten co mi dal tečku když sem ho poprosil aby mi ukázal nějakou zvířecí formu :lol: )který cvičí tušim že mi říkali 12 let :wink:
To ale neznamená že se tam pohrnu... :lol: :lol: :roll:
Jen abych tu lidi vyvedl z omylu,Dmitry je spíš takový "mluvčí" :lol:
littleass
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 268
Registrován: pát 03. dub, 2009 23:00

PředchozíDalší

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků