David Carradine - budiz mu zeme lehka

knihy, časopisy, TV, film a internet...

David Carradine - budiz mu zeme lehka

Příspěvekod Riverman » čtv 04. čer, 2009 16:53

"Je lepší každý den udělat pět kliků, než každý den neudělat patnáct."
Riverman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 375
Registrován: stř 22. zář, 2004 23:00
Bydliště: Brno

 

Příspěvekod Boreas » čtv 04. čer, 2009 17:46

Tohle mne trošku mrzí, ten pán byl pro mne v mých dětských letech velký vzor.

Snad se nikomu z nás nestane, že pro něj bude život, v již tak pokročilém věku, nesnesitelným.
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod scout » čtv 04. čer, 2009 18:29

hodne smutny....jako herec mel velky charisma.....vetsi nez klasicky hezounci.....
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod BizonCZ_hele_admin » čtv 04. čer, 2009 20:31

Čest jeho památce. :(
BizonCZ_hele_admin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 29. pro, 2005 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod tonglong » čtv 04. čer, 2009 21:44

Byl to dobry herec. Ne tak dobry jako jeho otec. Proslavil se v serialu Kung Fu. Cely jeho trening se sestaval z toho, ze v 1972 mel od Sifu Kam Yuen (chat sing tong long, Los Angeles) 1 a 1/2 lekce. Uprosred druhe lekce se domluvili, ze pujdou na veceri a sli. Od te doby, po pravde tvrdil, ze s Kung Fu zacal vic jak pred 30ti lety. To mu nezabranilo aby vydal 4 nebo 5 knizek a nevim presne kolik "naukovych" (minimalne 5) DVDs o Kung Fu. Je toho daleko vic ale jak se rika o mrtvych jenom dobre.
To jen tak pro ty co by si mohli myslet, ze nejake Gung Fu umel. Ve filmech i David Carradine muze vypadat dobre.
George
tonglong
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 57
Registrován: pon 13. srp, 2007 23:00

Příspěvekod luen » čtv 04. čer, 2009 22:21

Ja se priznam, ja ten kung fu serial nemusel, uz jsem byl odrostlej a ulice me zbavila toho sladkyho naivismu. Ta legenda mi prisla infantilni, ale na druhou stranu, asi bych mluvil jinak, kdybych na tom vyrustal ...

Je to smutny ... nejhorsi je, kdyz clovek nemuze dustojne zit!!!
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod xiexie » pát 05. čer, 2009 10:55

Vlastním jednu výbornou VHS nahrávku Carradinova Taijiquan workout. Všichni jsou oblečení jak ze startreku :)

Každopádně- čest jeho památce, zasloužil se o jakousi osvětu BU mezi lidmi.
XieXie
Uživatelský avatar
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř 29. zář, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod cohen » pát 05. čer, 2009 11:03

na serial kung fu som pozeral ako na roj meteorov, tiez som to zral ako koza travu :)
clanok, ktory ide trosku viac pod povrch:
http://media.memy.cz/2009/06/04/david-c ... ratil-vru/
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod tonglong » pát 05. čer, 2009 13:18

tonglong
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 57
Registrován: pon 13. srp, 2007 23:00

Příspěvekod jeikob » pát 05. čer, 2009 13:52

tonglong píše:Nevim proc me to ani neprekvapuje.
http://www.novinky.cz/koktejl/170588-he ... tkach.html


právě na mne už v těch 15 co sem viděl prvně myslím kung fu ,ale celovečerák hrál tam s ním syn bruce leeho ,spíš než oduševnělý mnich přišel jako dekadentní zhýralec. ale jelikož mám rád brakovou kulturu,komiks tak carradain prostě do tehle branže patří. a bill v billovi:) to mu sedlo a povedl se
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

 

Příspěvekod raduz » ned 07. čer, 2009 19:54

veru, v Kill bill-ovi mu zaporak sadol :twisted:
Ale bol to herec, nie fighter. ( a tie vyukovky - biznis je biznis)
raduz
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 555
Registrován: čtv 18. lis, 2004 0:00
Bydliště: NMnV

Příspěvekod ghekon » ned 07. čer, 2009 21:17

Vite co mi prijde HODNE zvlastni? Ze kdyz jsem tady ja postnul info o umrti Helia Gracie, skutecneho mistra bojovych umeni, zakladatele bjj a cloveku ktery vyzval a porazil nejlepsi bojovniky sve doby a v podstate zalozil mma a post postnul JEDEN clovek, kdezto tady nekdo napise ze zemrel holywoodsky herec a poserte se z toho vsichni, jenom proto ze se zaslouzil o osvetu kung-fu :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
To je trochu k zamysleni, ne?
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod tomas123 » ned 07. čer, 2009 22:20

Ghekon: Jedine co je k zamysleniu je tvoj pristup. Si myslis ze ked cvicis mma tak to musis prezentovat v kazdom threade a kazdemu hovorit, ze to je najlepsie? Gracie nie je taky znamy mozno to bude tym, ale v threade kde sa hovori o mrtvom clovekovi hanobit jeho meno len preto, lebo tvoj thread nema velku navstevnost je fakt pod uroven :roll: :roll: :roll: .
tomas123
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob 06. čer, 2009 23:00

Příspěvekod ghekon » ned 07. čer, 2009 22:26

WTF?! Me je uplne fuk nastevnost ( lol? ) meho threadu, jen jsem upozornil na to, ze mi prijde divne ze oznameni umrti skutecneho mistra bojovych umeni ( umeni, ne zadneho mma, bjj je stejne bojove umeni jako treba karate ) ktery snesl boj z postoje na zem nikoho nezajima a umrti hollywoodskeho herce ano, nic vic... A rict ze Gracie je mene znamy v bu/bs kruzich nez nejaky herec je trochu moc... A nehanobim nici jmeno a nikdy jsem nic takoveho nedelal. A nevim co mas s tim ze neco prezentuju v kazdem threadu, kdyz tady mas prvni prispevek...
ghekon
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1182
Registrován: stř 30. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod tomas123 » ned 07. čer, 2009 23:03

zemrel holywoodsky herec a poserte se z toho vsichni, jenom proto ze se zaslouzil o osvetu kung-fu Koulející očima Koulející očima Koulející očima Koulející očima Koulející očima Koulející očima Koulející očima Koulející očima Koulející očima
To je trochu k zamysleni, ne?


Tak uz ked toto nie je hanobenie tak neviem co a hovorit o mojom pocte prispevkov ma tiez velku hodnotu :roll: . Chodim sem uz dost dlho aby som si stihol vytvorit obraz o niektorych diskuteroch a to, ze som zacal pisat az teraz s tym vobec nesuvisi.
tomas123
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: sob 06. čer, 2009 23:00

Příspěvekod DaveStone » pon 08. čer, 2009 6:40

luen píše:Ja se priznam, ja ten kung fu serial nemusel, uz jsem byl odrostlej a ulice me zbavila toho sladkyho naivismu. Ta legenda mi prisla infantilni, ale na druhou stranu, asi bych mluvil jinak, kdybych na tom vyrustal ...

Je to smutny ... nejhorsi je, kdyz clovek nemuze dustojne zit!!!


Já ten seriál zase přímo zbožňoval. Poprvé jsem ho sledoval na ORF když mi bylo tak 9-10 let, tedy myslím ty původní díly z let 1972-75. V české televizi tehdy nic podobného nebylo. Takže to pro mě bylo něco mimořádného. Asi před rokem jsem si ty díly stáhl z rapidshare i s českými titulky. Carradine byl můj oblíbený herec. ©koda, že odešel takto a v relativně mladém věku (jeho otec se dožil o 10 let víc). Jen namátkou některé jeho kvalitní filmy: Boxcar Bertha, Lone Wolf McQuade, I Saw What You Did, Martial Law, The Long Riders, Gauguin the Savage...

Nejvíc jsem zvědavý na konečnou verzi celé události.
DaveStone
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 144
Registrován: sob 08. zář, 2007 23:00
Bydliště: Vyškov

Příspěvekod Jamamba » pon 08. čer, 2009 7:26

No bezbohazel, zijeme ve svete, kde media ovladaji masy a diktuji to, co je IN, co jeste O.K. a co uz OUT.
Proto porad bude platit to, ze smrt filmove hvezdy naplni bulvarni platky, ktere cte 95% populace. Umrti cloveka, ktery se profesne zasluzil o neco v jeho oboru budou resit jen lide z toho oboru.
Lukas Slavicek
WING CHUN - student Ivana Rzounka Sifu
&
HUNG SING CHOI LEI FAT - student Fatsaan Hung Sing Choi Lei Fat Gwon - Bun Sifu, Leung sifu, Yeung sifu
&
FATSAN BAK MEI - student Lin Hon Kit sifu
Jamamba
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 378
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00
Bydliště: Fatsaan (Foshan), Praha

Příspěvekod jeikob » pon 08. čer, 2009 13:57

no já nevím že by se zrovna tady příliš celebroval. naopak mi přijde ,že vetšina příspěvků je jaksi na zemi. prostě herec ,kterej se krapet stal kultovní postavou ve filmech o kung fu .ale s realným kung fu moc společného neměl. A stejně jako bruce lee,chuck noriis ,gordon liu a další patří k pubertě a dětství vetšiny lidí tady
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod luen » pon 08. čer, 2009 16:36

A neni to jedno? Denne umre stovky fajn lidi, kteri nekomu schazi ... proc resit jednoho mrtveho herce :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod littleass » pon 08. čer, 2009 19:23

No konečně další dement v rakvi :lol: :lol:

ten se stejně taky určitě nechal klátit od buzíků aby se dostal k filmu,stejně jako Van Damme Stalone atd :lol: 8O :!:
littleass
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 268
Registrován: pát 03. dub, 2009 23:00


Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků