Súbojová scéna z filmu "Quantum of Solace "

knihy, časopisy, TV, film a internet...

Příspěvekod player » čtv 25. čer, 2009 20:44

Kdyz uz je rec o baletakovi, tak jsem si nemohl odpustit koupi Karate tiger 1, podle me nejlepsi baletakuv film, coz bude mozna tim, ze vse ostatni se tak nejak uz opakovalo pouze s pozmenenym scenarem a ostatnimi herci :D

No a co se Qauntum of Solace tyce, tak jsem to zrovna o vikend zkoukl na blurayi a dojmy vesmes pozitivni(audiovizualni pozitek takovy, ze jsem dve hodky nespustil oci z platna).Nebyla by to Bondovka, kdyby nektere veci(vetsina?) nebyly s nadsazkou, ale zrovna tahle scena mi prijde v pohode.Hlavne ocenuji, ze po boji nezustava fantasmagoricky Bond bez sramu, jako v mnoha a mnoha akcnich "karate" beckach;)
player
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1656
Registrován: stř 11. srp, 2004 23:00

 

Příspěvekod luen » čtv 25. čer, 2009 21:10

RUNAR píše:Luen:
No tak s Vašutem bys to projel na celý čáře.....Van Damme jak málo lidí ví dost trénoval s Benny Urquidezem což je mnohonásobej ©ampion v různých full kontaktech (spoustu kickboxing fightů vyhrál v řadě bez porážky).

Je naprosto od věci tady kecat jak jsou tyhle herci nemožný....některý jsou nebo byli namakaný sportovci, stejně jako Stallone a další který maj hodně odmakáno se špičkovejma trenérama.
®e např. Van Damme neumí bouchnout je babská pověra.
Něco jinýho jsou filmy kde jsou pí... ale hezky udělaný pro diváka.


Hele ne, Vandame je maslo a objajuj ho jak chces, ze se schovava za Bennyho jedalsi z jeho smejdovin. Kdyz nekdo ve svem prvnim rozhovoru s novinarema rekne, ze dava stallonemu a arnoldovi 5 min v boji, tak je idiot a neda se to nijak obhajit!!! Zrovna tak jeho storka o tom, jak prodal za 100 dolacu retezec fitek a dalsi a dalsi veci ... Jen idiot v dospelosti vymysli lzi ditete z druhe tridy na zakladce ... muj nazor. Jinak je mi jako herec ukradenej, ale bude to jako fighter bouchac, kdyz se pod vedenim Bennyho nenaucil kopnout ani lowkick :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod sibir » čtv 25. čer, 2009 22:18

Jedna z veci ktora ma zaujima a ktoru sa snazim aj prostrednictvom tohto threadu zistit je ,ci je bojove umenie ktore rata s vecami ako pouzivanie dostupnych objektov, hody utocnika do prekazok a pod...
sibir
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 58
Registrován: pát 24. dub, 2009 23:00

Příspěvekod sibir » čtv 25. čer, 2009 22:39

dp
sibir
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 58
Registrován: pát 24. dub, 2009 23:00

Příspěvekod RUNAR » pát 26. čer, 2009 8:31

Luen:
Co řekl v rozhovoru je úplně jedno....to je reklama.
Jestli tohle nechápeš tak se nemáme o čem bavit....bavíme se tu o tom jestli umí bouchnout a ty vytahuješ nějaký rozhovory.
To je samý jako boxeři....jak se tváří na plakátech, co kecaj na tiskovkách atd....reklama a promotion.
S Arnoldem jezdí na lyže....

Hlavně to vůbec nesouvisí s tématem

Prostě trénoval se spoustou bouchačů a mezi jinými i s Bennym....... Hele podívej jak se umí hejbat, jaký má silový dispozice, obratnost atd.

Tvrdit že neumí bouchnout je řádná blbost.....že je to u vás zavedenej názor je mi úplně u prdele, je to blbost a babská pověra.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » pát 26. čer, 2009 8:41

ukropcany píše:No... hlavne je, že vieme koho plagátik má ranař nad postelou......


Hned vedle Bruce Leeho....oni jsou moji Senseiové.
Učím se zápasit z jejich filmů.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Gino » pát 26. čer, 2009 9:27

Nemel by nekdo na disku vsechny dily toho Bournea? Myslim, ze jsou snad tri...? Taky me docela zaujal ten Taken, co tu postoval severin.

Kdyby mi to nekdo mohl vypalit na DVD a poslat domu na dobirku...? :o)
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod sibir » pát 26. čer, 2009 10:11

Poprosil by som panov odbornikov ci by si nasli sekundu casu a vyjadrili sa k mojej poslednej otazke,dakujem.
sibir
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 58
Registrován: pát 24. dub, 2009 23:00

Příspěvekod Gino » pát 26. čer, 2009 10:28

sibir :)

To je, rekl bych, naprosto prirozeny instinkt kazdeho cloveka, ne? Na to nepotrebujes BU - proste kazde zvire se snazi vyuzit vsechny dostupne moznosti, pokud jde o zivot!!
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod luen » pát 26. čer, 2009 10:32

RUNAR píše:Luen:
Co řekl v rozhovoru je úplně jedno....to je reklama.
Jestli tohle nechápeš tak se nemáme o čem bavit....bavíme se tu o tom jestli umí bouchnout a ty vytahuješ nějaký rozhovory.
To je samý jako boxeři....jak se tváří na plakátech, co kecaj na tiskovkách atd....reklama a promotion.
S Arnoldem jezdí na lyže....

Hlavně to vůbec nesouvisí s tématem

Prostě trénoval se spoustou bouchačů a mezi jinými i s Bennym....... Hele podívej jak se umí hejbat, jaký má silový dispozice, obratnost atd.

Tvrdit že neumí bouchnout je řádná blbost.....že je to u vás zavedenej názor je mi úplně u prdele, je to blbost a babská pověra.


Je mi ukradenej, zrovna tak jako vše kolem něj ... Nejhezčí bylo jak utákal při předávání cen před Dolphem Lungrenem a hýbe se vážně hrozně, jeho balet otočka a jiné pózování prostě nemusím. Ale jsme OT, takže kašlat na to 8)
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod RUNAR » pát 26. čer, 2009 10:52

Luen:
No ty se mi snad zdáš, si myslíš že je to doopravdy? To snad už chápou i některý školní děti :roll: že je to show:

Tohle o tom řekl Dolph Lundgren:
There was this special moment at the Cannes Film Festival where Jean-Claude and I decided that on th stairs of the Palace theater (the red carpet entrance to the main exhibition theater where the film was previewed), we should do a Mohammed Ali / Joe Fraizer moment. So I bumped in to him, and he kind of pushed me. We squared off, just like in a boxing ring. Of course the paparazzi from France and Italy went nuts.
It worked, the picture appeared in most papers in the world, and hopefully helped the movie, but it was only for show !.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » pát 26. čer, 2009 12:03

Je jedno jestli je to J.C.V.D nebo pan Vilík Kvítek :D , když budu mít informace že umí bouchnout tak to sem napíšu.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod jeikob » pon 29. čer, 2009 16:15

nemůžu si pomoct ale vždycky mi van damme přišel pomalej.
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod RUNAR » úte 30. čer, 2009 9:21

Tento tvůj příspěvek se ovšem nemůže počítat protože máš s JCVD zřejmě osobní problém. :D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Re: Súbojová scéna z filmu "Quantum of Solace "

Příspěvekod luen » úte 30. čer, 2009 21:14

sibir píše:Ahoj,

Chcel som tu prítomných odborníkov aj neodborníkov poprosiť o chvílku pozornosti , a komentár k doleuvedenej bojovej scene.
Nejakym sposobom tento druh boja naplna moje predstavy o bojovej estetike,a keby sa k tomu niekomu chcelo vyjadrit,bol by som velmi vdacny.

Dakujem,suboj je od casu 1:08

http://www.youtube.com/watch?v=3yXV_g4B ... re=related

s.


Tak kaslat na baletaky a z5 k tematu. Ve filmu nejde o realnost, treba ta hlavicka :arrow: jeste se mi nestalo, ze se po hlavicce nekdo zvednul akorat jednou, ale ta sedla na otevrenou tlamu a tahal jsem si nekolik hodin pinzetou z cela ulomky zubu ... :evil: Ale jak uz tady padlo, celkem peknej filmek :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod sibir » úte 30. čer, 2009 22:07

p.Luen, dakujem pekne za navrat k teme a konsktruktivnej poznamke.


Dalo by sa povedat ze v tomto konkretnom suboji ide skor o hrubu silu ako o "techniky" ?
sibir
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 58
Registrován: pát 24. dub, 2009 23:00

Příspěvekod luen » stř 01. črc, 2009 7:38

sibir píše:p.Luen, dakujem pekne za navrat k teme a konsktruktivnej poznamke.


Dalo by sa povedat ze v tomto konkretnom suboji ide skor o hrubu silu ako o "techniky" ?


No, ja myslim ze prace se silou je hooodne o technice :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod skl » stř 01. črc, 2009 11:29

sibir píše:p.Luen, dakujem pekne za navrat k teme a konsktruktivnej poznamke.


Dalo by sa povedat ze v tomto konkretnom suboji ide skor o hrubu silu ako o "techniky" ?


Me se na te ukazce nezda zpusob, jak pouziva tu kudlu...hned na zacatku jak vyrazi z tech dveri a v podstate 2x machne do prazdna, ikdyz Bond skoro nereaguje a pak takove ty rozmachle pohyby. Ale nejsem zadny odbornik ;]
skl
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 25. čer, 2009 23:00

Příspěvekod RUNAR » stř 01. črc, 2009 13:34

Nemůžu si pomoci, je to sice puberťárna ale:
luen v jiném topiku píše:
Úplně nejlepší je koukat na film s J.C.Van Dammem, to mám ještě 2h po filmu zatnuté pěsti :lol: :lol: :lol:


Takže posiluješ předloktí při koukání na filmy s Van Dammem? :D
A pak že ho nemáš rád. :D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod luen » stř 01. črc, 2009 16:53

RUNAR píše:Nemůžu si pomoci, je to sice puberťárna ale:
luen v jiném topiku píše:
Úplně nejlepší je koukat na film s J.C.Van Dammem, to mám ještě 2h po filmu zatnuté pěsti :lol: :lol: :lol:


Takže posiluješ předloktí při koukání na filmy s Van Dammem? :D
A pak že ho nemáš rád. :D


:lol: :lol: :lol: Porad lepsi nez se dohadovat o nicem. Hele pubertaku, tak dam do kupy koleno a na nejakem dalsim setkani zasparujeme. Ty budes Van Damm a ja budu ... - dej navrh :lol: :lol: :lol:

Ale z5 k tematu. Ja myslim, ze ty sceny jsou takhle schvalne ... i bojova scena musi mit dej a musi byt splnovat nejake obecne podminky libivosti/koukatelnosti ... no scenarista s rejzou, hercema, kaskosema se shodli, ze takhle to O.K. je ... vic bych v tom nehledal!!! :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a média...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků