"idealni" pravidla

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod hungga » úte 20. kvě, 2003 14:44

END
Naposledy upravil hungga dne úte 03. čer, 2003 22:08, celkově upraveno 1
hungga
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 62
Registrován: pát 07. bře, 2003 0:00

 

Příspěvekod Anonymní » úte 20. kvě, 2003 15:12

F4ust, hungga, kocka, Real, Roza1 a dalsi - nehadejte se furt kurna a diskutujte k tematu. nestacim se divit, jak minimalne kazdy druhy prispevek v tomhle foru musi srset ironii, urazkou, zesmesnenim, zlehcenim, lecbou komplexu apod.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Real » úte 20. kvě, 2003 15:29

Roza1: Chlapče,Ty si mi ale pekný kolík.Nerozumieš sa wingčunu a poučuješ.To čo si povedal vôbec nie je tak.Tomu ver, že je to aj bojová aplikácia.Môžeš sa s nimi brániť aj útočiť.Je to jednoduché a vôbec nie zlé.Ak by si cvičil wingčun pod mojim vedením, tak by si to vedel aj Ty.
Marvin: To záleží od toho KTO na Teba robí tie reťazové údery.Samozrejme ak ich niekto nemá ešte dostatočne namakané tak je to nič moc,no ak ich niekto vie,tak potom je to smršť!!!Ver mi.Ja by som na Teba spustil reťazáky a ak by si cez ne náhodou prerazil tak by som pokračoval lakťami a na záver by som «a chytil do klinču a ukolenoval do bezvedomia
:-))) Čo hovoríš na môj super recept?A ešte niečo: Ak Ti ide na xicht smršť úderov,prvé čo urobíš je to, že si reflexívne začneš kryť hlavu.V opačnom prípade inkasuješ...
Hungga: Ja som v pohode,ďakujem za opýtanie.Prečo by mi mal niekto drtiť kulky?Ja seriem na také zápasy,bol to iba návrh na to, ak si niekto chce otestovať svoje schopnosti a doterajšie spôsoby zápasenia mu nestačia.Nič viac!
Real
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: sob 26. dub, 2003 23:00

Příspěvekod hungga » úte 20. kvě, 2003 15:49

END
Naposledy upravil hungga dne úte 03. čer, 2003 22:09, celkově upraveno 1
hungga
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 62
Registrován: pát 07. bře, 2003 0:00

Příspěvekod MaJ » úte 20. kvě, 2003 16:30

..
Naposledy upravil MaJ dne pát 10. srp, 2007 17:13, celkově upraveno 1
MaJ
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 69
Registrován: ned 30. bře, 2003 23:00

Příspěvekod F4ust » úte 20. kvě, 2003 19:27

Real: nevykládej si to tak, že nerozumím wing chun (což je pravda), ale prozatím na mě působíš jako solidní idiot, no offence...
PM: omlouvám se. Co se praviděl týká, jak tak koukám na rozvíjející se diskuzi, jsem zřejmě nejmenší bijec z vás všech, každopádně bych se přimlouval za co nejmírnější podmínky - žíněnky, chrániče zubů, suspenzory, případně i semicontacťácká gumová helma na hlavu, pytlovky, whatever....žádné boty. Zákaz útoků na oči, genitálie, trhání uší, nosu, úst... Asi budu za sralbotku, ale přijde mi, že jakékoliv podobné konfrontace (ať už budou oficiálně "sebepřátelštější") vždy pumpují adrenalin a agresivitu na maximum a nikdo by asi nechtěl riskovat (či způsobit) zranění (a tomu může posloužit třeba i ta zmiňovaná tvrdá nepružící podlaha, kop tvrdou gumovou podrážkou do kolenního kloubu, údery na spánky atd). Jsem zvyklý na to, že ("přátelská") bojová konfrontace může mít i podobu velice lehkého sparringu, není snad třeba se mrzačit, v agresivitě není vítězství...
F4ust
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha/Hongkong :-)

Příspěvekod hungga » úte 20. kvě, 2003 20:19

END
Naposledy upravil hungga dne úte 03. čer, 2003 22:09, celkově upraveno 1
hungga
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 62
Registrován: pát 07. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Real » úte 20. kvě, 2003 20:59

F4ust píše:Real: nevykládej si to tak, že nerozumím wing chun (což je pravda), ale prozatím na mě působíš jako solidní idiot, no offence...

F4ust: Tvoj pocit ma neserie a zároveň ani nezaujíma.Mám «a u riti :D Ako vidím, si iba obyčajný vymrdaný dilinko a tak sa ani nedivím tomu, že absolútne nechápeš o čom sa ja tuto rozprávam.Máš na očiach klapky,ktoré Ti bránia pozerať sa aj iným smerom.No čo môžem očakávať od takého, ktorý si ani poriadny nick nevie dať?
:wink:
Real
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: sob 26. dub, 2003 23:00

Příspěvekod Anonymní » úte 20. kvě, 2003 21:29

Real píše:Roza1: Chlapče,Ty si mi ale pekný kolík.Nerozumieš sa wingčunu a poučuješ.To čo si povedal vôbec nie je tak.Tomu ver, že je to aj bojová aplikácia.Môžeš sa s nimi brániť aj útočiť.Je to jednoduché a vôbec nie zlé.Ak by si cvičil wingčun pod mojim vedením, tak by si to vedel aj Ty.
Marvin: To záleží od toho KTO na Teba robí tie reťazové údery.Samozrejme ak ich niekto nemá ešte dostatočne namakané tak je to nič moc,no ak ich niekto vie,tak potom je to smršť!!!Ver mi.Ja by som na Teba spustil reťazáky a ak by si cez ne náhodou prerazil tak by som pokračoval lakťami a na záver by som «a chytil do klinču a ukolenoval do bezvedomia
:-))) Čo hovoríš na môj super recept?A ešte niečo: Ak Ti ide na xicht smršť úderov,prvé čo urobíš je to, že si reflexívne začneš kryť hlavu.V opačnom prípade inkasuješ...
Hungga: Ja som v pohode,ďakujem za opýtanie.Prečo by mi mal niekto drtiť kulky?Ja seriem na také zápasy,bol to iba návrh na to, ak si niekto chce otestovať svoje schopnosti a doterajšie spôsoby zápasenia mu nestačia.Nič viac!


Reale, jsi CHUDAK a delas svemu uciteli ostudu (kdo ze to vlastne je???) a navic i Wing Tsunu (Wing Chunu).Podle Tvych prispevku si ted vsichni musi myslet ze tenhle styl delaji jen idioti...A navic mu evidentne vunec nerozumis, ty aplikacni retezaku :lol: ...
Jirka z Prahy
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » úte 20. kvě, 2003 21:43

BTW, chlapečku, Reale, - kde Tě zájemce o "řetězákovou smršť" může najít? Teď nemyslím tohle forum, nýbrž naživo! Adresa klubu ?
děkuji
ThaiBoxer
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » úte 20. kvě, 2003 21:48

Real-ja se samozrejme rad priucim ,nemusis to rozvadet zde ,abychom nerusili ,klidne zaloz novou diskusi ,rad bych se dozvedel neco vic o moznosti cvicit u tebe.A taky par infos ,jako kde ses ucil a tak.Myslim ,ze by se pridali i ostatni winchunaci.Tomu ver....
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » úte 27. kvě, 2003 9:20

No ,tak uz je to tyden ,a odpovedi jsem se nedockal.Jestli nekdo mate na Reala kontakt ,budu vdecen.Rad bych se od nej dozvedel vice.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod hungga » úte 27. kvě, 2003 14:15

END
Naposledy upravil hungga dne úte 03. čer, 2003 22:10, celkově upraveno 1
hungga
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 62
Registrován: pát 07. bře, 2003 0:00

vy zmätenci úbohí....

Příspěvekod Real » ned 01. čer, 2003 19:42

Jirka „buzna“ z Prahy: Je lahke niekoho z niecoho obvinit.Ake konkretne argumenty mas na podlozenie svojho pochybneho dohadu o tom,ze nicomu nerozumiem???Co takeho hlupeho som napisal?To kde si ma citoval nie je ziadna hlupost.Ty asi poznas iba A, no ja som tam napisal aj B,viem toho viac,no ty si myslis,ze su to hluposti,ale si na omyle ty zmrd.Nemas proste tak hlboke vedomosti ako ja.

Thaiboxer: Takže Ta zaujima kto som ja a kto je moj ucitel?No to Ti teda neprezradim,
pretoze to nie je dolezite a nechcem aby tu niekto nieco o mne vedel.Thaiboxer, Ty chytrák jeden, keby si sa nahodou uracil pricestovat ku mne a okusit to,tak nebudem robit to co cakas,ale urobim nieco uplne ineho,a potom ked to prestanes ocakavat,tak to vtedy spustim,a pojdes k zemi(ak to este vobec bude potrebne).Wingčun je totiž to umením okamihu a bleskových pohybov.

Roza1: Sorry, no takych co ma chcu prechytracit ja nepotrebujem.Ty si uz spracovany mozocek,Teba uz neprerobi nikto.Ostan pri tom co robis...dobre pre mna,dobre pre Teba...

Hungga + Ukropcany: teoria s praxou uzko suvisia.Tu sa prejavujem ako teoretik no venujem sa aj praktickej stranke.Lenze to sa tuto neda,na to je forum,aby si tu ludia vymienali svoje nazory a pohlady na vec.Mam si snad zdigitalizovat video so svojim trenigom a poskytnut to vam?Prepacte páni,ale na to sa mozem vysrat,presne tak isto ako na vás a vaše pojebané názory...
:lol:
Real
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: sob 26. dub, 2003 23:00

Re: vy zmätenci úbohí....

Příspěvekod Anonymní » pon 02. čer, 2003 7:21

Real píše:Jirka „buzna“ z Prahy: Je lahke niekoho z niecoho obvinit.Ake konkretne argumenty mas na podlozenie svojho pochybneho dohadu o tom,ze nicomu nerozumiem???Co takeho hlupeho som napisal?To kde si ma citoval nie je ziadna hlupost.Ty asi poznas iba A, no ja som tam napisal aj B,viem toho viac,no ty si myslis,ze su to hluposti,ale si na omyle ty zmrd.Nemas proste tak hlboke vedomosti ako ja.

Thaiboxer: Takže Ta zaujima kto som ja a kto je moj ucitel?No to Ti teda neprezradim,
pretoze to nie je dolezite a nechcem aby tu niekto nieco o mne vedel.Thaiboxer, Ty chytrák jeden, keby si sa nahodou uracil pricestovat ku mne a okusit to,tak nebudem robit to co cakas,ale urobim nieco uplne ineho,a potom ked to prestanes ocakavat,tak to vtedy spustim,a pojdes k zemi(ak to este vobec bude potrebne).Wingčun je totiž to umením okamihu a bleskových pohybov.

Roza1: Sorry, no takych co ma chcu prechytracit ja nepotrebujem.Ty si uz spracovany mozocek,Teba uz neprerobi nikto.Ostan pri tom co robis...dobre pre mna,dobre pre Teba...

Hungga + Ukropcany: teoria s praxou uzko suvisia.Tu sa prejavujem ako teoretik no venujem sa aj praktickej stranke.Lenze to sa tuto neda,na to je forum,aby si tu ludia vymienali svoje nazory a pohlady na vec.Mam si snad zdigitalizovat video so svojim trenigom a poskytnut to vam?Prepacte páni,ale na to sa mozem vysrat,presne tak isto ako na vás a vaše pojebané názory...
:lol:


Tak tohle, co jsi ted napsal je ovsem tezka perla. To by se melo nechat zaramovat! :-) A zpusob, jakym jsi se zbavil toho thaiboxera je hodny tak sestileteho chlapecka. Doufam, ze dodrzis sve slovo a "...vyseres se na nase pojebane nazory, presne tak isto ako na nas..." a uz se tu neobjevis. U nasich "vychodnich bratru" Te uz asi znaji, tak si se prisel "realizovat" k nam, nebo co?! Jses naprostej primitiv a se mnou by to ani nehlo, ale fakt, ze nekdo takovej si hraje na studenta bojovych umeni je pro me naprosto zdrcujici! :-(
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod PrayingMantis » pon 02. čer, 2003 7:35

Real: A jinak jseš v pohodě, jo?
PrayingMantis
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 111
Registrován: ned 01. čer, 2003 23:00
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvekod PrayingMantis » pon 02. čer, 2003 7:38

Real: A jinak jseš v pohodě, jo?
PrayingMantis
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 111
Registrován: ned 01. čer, 2003 23:00
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvekod hungga » pon 02. čer, 2003 9:43

END
hungga
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 62
Registrován: pát 07. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 05. čer, 2003 7:56

to Real ...
citace: "Ty asi poznas iba A, no ja som tam napisal aj B ............
.........na to je forum,aby si tu ludia vymienali svoje nazory a pohlady na vec. ............ Prepacte páni,ale na to sa mozem vysrat,presne tak isto ako na vás a vaše pojebané názory... "

Jo to máš pravdu, každý má svůj názor a od toho je forum. Samotnému ti ale vadí, že neberou tvoje názory, ale sám vlastně děláš to samé, takže co ti vadí ? Někdo nesouhlasí s tvojím B a ty zase nesouhlasíš z jejich A. Pokud tedy máte rozdílné názory, tak se je pokuste rozumně vyřešit, vysvětlit a ne někoho posílat někam - to většinou dělá člověk zahnaný do kouta, který už neví jak argumentovat (nebo neumí ovládat svoji mysl). 8)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Osswald » čtv 05. čer, 2003 12:56

Reale Reale....máš opravdu IQ mycího prostředku na nádobí.....a co se týče Thaiboxera, tak se k němu přidávám, za prvé proto,že taky dělám thaibox a za druhé proto, že hlášky typu "budu dělat to co nebudeš čekat, mé bojové umění je o rychlosti" mi můžou přes net způsobit natržení břišní stěny z důvodu chronického smíchu
Osswald
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 25. bře, 2003 0:00

PředchozíDalší

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků

cron