OKINAWSKÉ KARATE-DÓ

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod jox » čtv 09. črc, 2009 12:00

Koukám, že vás tu wakaki aka Stomik pěkně vyvedl aprílem :lol:
No ale sluší se přiznat, že to byla sranda, jinak by si jeden myslel, že to drobátko přehnal. 8)
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

 

Příspěvekod RUNAR » čtv 09. črc, 2009 12:31

Jox:
No právě, aby to nebylo jako ty císařovi nový šaty.Uvidíme. 8)


Ukrop:
Tentokrát se nebudu nijak extra připravovat ale o to víc do tebe pujdu....:D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod jox » čtv 09. črc, 2009 12:36

RUNAR píše:Jox:
No právě, aby to nebylo jako ty císařovi nový šaty.Uvidíme. 8)

No tak zrovna u Pucmaze se toho tak nějak nebojím. Mě naopak zajímá jak vypadá dobré karate v JPN. Ale přirozeně chápu tě. 8)
Naposledy upravil jox dne čtv 09. črc, 2009 14:01, celkově upraveno 1
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod Jan » čtv 09. črc, 2009 13:05

wakaki píše:Já vím milý pane Čech k těm vašim ubohostem ani nemám co napsat. Spíše je mi vás líto. Nicméně je velmi dobře, že opuštíte tyto hrátky, jste jen negativní prvek obyčejné diskuse..chudák...trpíte snad vy nějakým komplexem?? Tíží vás nějaký problém???


Je to trochu mimo "mísu", ke karate jsem vlastně ani nepřičichl, ale četl jsem pozorně celou diskuzi od začátku a jediný kdo se choval v této debatě uboze, jste byl Vy, máte asi co skrývat, nebo se bojíte odhalení toho, že vlastně nevíto to, co byste vědět měl. Pan Čech se celou dobu choval slušně a osobně na nikoho neútočil. A Vaše poznámky o čecháčkovství si nechejte pro sebe, vždyť sám se ani neumíte chovat slušně a navíc vystupujete jako malé dítě a za každou cenu se snažíte o to míti poslední slovo, když ale nemáte co říci, možná by bylo lepší mlčet. Nevím, možná nejste ani Čech, protože jestliže ano, tak mi je Vás líto, když takto mluvíte o svém národu a to nejsem nijak velký vlastenec, pravda, spousta lidí u nás je takových, ale házet to všechno do jednoho pytle? To snad nemůžete myslet vážně.
Jan
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 60
Registrován: úte 15. bře, 2005 0:00

Příspěvekod jox » čtv 09. črc, 2009 13:16

Jan:
Jo, ale já myslím, že to nemá cenu, odpovídat mu na něco co psal na apríla (a pak už nic, když nepočítám pozvánku+1). :wink: Navíc, vypadá to, že se občas dost rozčiluje i nad něčím-někým co už bylo po zásluze smazáno, což by mohlo přispět k pochopení jeho nadměrného rozrušení. Takže podle mě nemá smysl na to reagovat přinejmenším do doby, než se zas ozve k tématu. Možná to bude už mít i jinak rozmyšleno.
jox
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1021
Registrován: pát 26. lis, 2004 0:00

Příspěvekod RUNAR » čtv 09. črc, 2009 14:23

Ukrop:
No hele ty klinče bysme si měli ujasnit....v K1 regulích pouze jedna technika během klinče.
Né že by mi klinč nešel :D to né.....ale pro diváka je to nezajímavý. :D

No a můj poslední sparring partner je teď v gymu taková malá holčička, asi tak 6-7 let, furt mi dělá parťáka když udírám a kopu do pytle, minule si přinesla pastelky a nakreslila mě, pak mi řekla že její brácha by mě asi přepral no. :D 8)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » pát 10. črc, 2009 8:12

Nó tak to si přehnal Ukrope.....taky můžu tvrdit že máš bobky jít v grapplingovkách podle MMA :)

Navrhuju K1 regule tak jak je psáno nebo MMA v grapplingovkách :D
Dál navrhuju přesunout se do topiku o vol.4
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Předchozí

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků