Bojové sporty a vaše drahé polovičky

všechno ostatní sem

Bojové sporty a vaše drahé polovičky

Příspěvekod xavier » stř 15. črc, 2009 9:25

Je to off-topic, ale k tomu část tohoto fóra slouží :wink:

Chci se zeptat, jestli vaše přítelkyně měly třeba někdy pocit, že "je vám BU/BS přednější", i když to tak nebylo... :D :) Nebo jestli vám nedejbože daly ultimátum: buď bu/bs nebo já :D

Chodím totiž 4x týdně na box + nějaký běhání. Přítel mi včera řekl, že na tréninky už chodit nebudu, ať se mu věnuju (přitom nemám pocit, že bych ho zanedbával). Měli jsme rozmluvu, nakonec pochopil, že nejsem kluk, co sedí pořád doma a válí se u televize. Takže chodit budu dál, ani bych si to nenechal zakázat :) Podle mě je to pořád lepší, než kdybych vysedával po hospodách, no ne? :D
xavier
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 210
Registrován: pon 30. led, 2006 0:00

 

Re: Bojové sporty a vaše drahé polovičky

Příspěvekod xiexie » stř 15. črc, 2009 9:36

xavier píše:Je to off-topic, ale k tomu část tohoto fóra slouží :wink:

Chci se zeptat, jestli vaše přítelkyně měly třeba někdy pocit, že "je vám BU/BS přednější", i když to tak nebylo... :D :) Nebo jestli vám nedejbože daly ultimátum: buď bu/bs nebo já :D

Chodím totiž 4x týdně na box + nějaký běhání. Přítel mi včera řekl, že na tréninky už chodit nebudu, ať se mu věnuju (přitom nemám pocit, že bych ho zanedbával). Měli jsme rozmluvu, nakonec pochopil, že nejsem kluk, co sedí pořád doma a válí se u televize. Takže chodit budu dál, ani bych si to nenechal zakázat :) Podle mě je to pořád lepší, než kdybych vysedával po hospodách, no ne? :D


Koukám, že to není jen doména dívek zakazovat svým chlapům jejich koníčky :wink:

BTW mě osobně se to nikdy nestalo, vždycky jsme respektovali jeden druhého. Nikdy nepadlo ultimátum. Rovnováha se dá lehce najít. Navíc je fajn, když má i ten druhý nějaké koníčky všechno pak lépe funguje.

Držím palce :D
XieXie
Uživatelský avatar
xiexie
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř 29. zář, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jan » stř 15. črc, 2009 9:50

No, nějaké ty rozepře jsou. :-) Ale já prostě bez pohybu nemohu být a přítekyně je naštěstí také sportovně založená, takže na tréninky se mnou nechodí, ale vyjedeme si na kole a dáme si nějakou tu tůru, což je hrozně fajn. Minulá přítelkyně mi například řekla, že projít se nejde, že ji to nebaví a že potřebuje jasný cíl. :-) Ale stejně si občas (ta současná) stěžuje, že jsem stále pryč, co mám ale dělat, prostě mě to baví, takže bych stejně neustoupil, kdyby mi dala takový návrh, buď já nebo sport. To je myslím slušná cesta do pekel a nebo pod pantofel. :-) Držím ti palce a zkus třeba přítele taky vytáhnout na box. :-)
Jan
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 60
Registrován: úte 15. bře, 2005 0:00

Příspěvekod Toman » stř 15. črc, 2009 9:56

Nebo ho seřezat ať má motivaci začít taky trénovat :lol:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Re: Bojové sporty a vaše drahé polovičky

Příspěvekod RBR » stř 15. črc, 2009 10:05

xavier píše:Je to off-topic, ale k tomu část tohoto fóra slouží :wink:

Chci se zeptat, jestli vaše přítelkyně měly třeba někdy pocit, že "je vám BU/BS přednější", i když to tak nebylo... :D :) Nebo jestli vám nedejbože daly ultimátum: buď bu/bs nebo já :D

Chodím totiž 4x týdně na box + nějaký běhání. Přítel mi včera řekl, že na tréninky už chodit nebudu, ať se mu věnuju (přitom nemám pocit, že bych ho zanedbával). Měli jsme rozmluvu, nakonec pochopil, že nejsem kluk, co sedí pořád doma a válí se u televize. Takže chodit budu dál, ani bych si to nenechal zakázat :) Podle mě je to pořád lepší, než kdybych vysedával po hospodách, no ne? :D


No s manželkou neustále bojuji. Provádět činnosti v tvém rozsahu, tak jsem dávno rozvedený. Bohužel najít tolerantního partnera je problém. Každý kompromis je těžce vybojovaný.
Bohužel co znám lidi, co většinu svého volného času věnují BU nebo BS, tak jsou rozvedení. Dřív nebo později příjde ultimátum. Je na tobě koho nebo co upřednostníš. Není to jednoduchá volba. Můžu tě ujistit, že najít kompromis je dřina a nikdy to není 100% řešení. Je to takové příměří nikoli trvalý mír, které je kdykoliv porušeno a otázka se otevře znovu. Na druhé straně je to dobrá zkouška vztahu. Pokud se nedokážet shodnout na takové banalitě co pak?

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod xavier » stř 15. črc, 2009 10:40

Najít kompromis je nejhorší. Jsou činnosti, který se nedaj dělat napůl. S každým vynechaným tréninkem jsem podrážděný, že na to kašlu. I když prvotní důvod chodit na box bylo zlepšení postavy a fyzičky, netušil jsem, jak mě chytne. Můžu to brát jako zkoušku vztahu. Přítel teď začne chodit na brigádu, tak bude zaneprázdněnej a nebude pořád zavřenej doma u PC a TV :) Přítel není sportovně založený, takže dělat sport společně není možné. Každopádně teď k narozkám dostane asi kolo nebo brusle, tak budu vedle něj běhat po Praze... no bude to zajímavý a zlepším si fízu :D
xavier
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 210
Registrován: pon 30. led, 2006 0:00

Příspěvekod kubohnat » stř 15. črc, 2009 11:18

jj.tak jak tady bylo receno,nejhorsi asi je kdyz draha polovicka je tak nejak bez zajmu a jen ceka az se vratite z tren.Ono ji tam pak vznika spousta prostoru na priblble myslenky a vsichni dobre vime co je schopen mozek vyplodit ve volne chvili :lol: .Ze zacatku je to asi vzdycky fajn a zenske to muze i pritahovat,jenze kouzlo casu je takove,ze i kdyz trenujete porad stejne,zacina se polovicce jevit,ze je ten trenink cim dal casteji.Ba dokonce ze jste na tren.vic nez s ni,coz muze byt i hola pravda ze. :lol: Trenuju 5-6 x tydne a ultimatum jsem jeste nikdy nedostal pac asi bylo vzdycky jasne co by padlo za rozhodnuti.Ale ne pro to ze by neslo ubrat treba 1 tren.,ale proto,ze jakmile uz je nekde ultimatum, vznika napeti a v podstate boj.A nikdo asi nechce bojovat s clovekem ktereho ma rad. Pak je vzdy naplneno zivotni moudro..moudrejsi ustoupi..a odchazi... :lol: :lol: :lol:
kubohnat
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 39
Registrován: stř 13. kvě, 2009 23:00
Bydliště: Frenštát p.Radh.

Příspěvekod RBR » stř 15. črc, 2009 12:49

ukropcany píše:Dobrá téma... 8) ®ena už sa vzdala toho, že by som sa na to vyprdol, tak aspoň provokuje... 8) Prídem domov, si (trápne, viem :lol: ) povzdychnem, že ma niečo bolí a ona pustí gulomet "nač tam lozíš, keby si doma sedel, celý večer by som Ti nohy masírovala" :twisted: a podobné poddrby... Ja na to, že by doma chcela 150 kilovú knedlu... a ona, že ma miluje aký som... :lol: Tak som začal skúšať do nej tlačiť, že nech aj ona začne niečo cvičiť (potvora, je silná, rýchla, mrštná aj keď hnije doma) no ale práve skrze to svoje prirodzené nadanie na to serie... :x a tak mi pekne priberá namiesto aby bola heisse biene, ehm maschine... :twisted: :twisted: :twisted: Proste riadim sa heslom, najlepší útok je tvrdý útok, ehm, obrana útok... :twisted:


Vidíš to a já si myslel, že to máš doma v pohodě, jenom já jsem si to tak blbě zařídil. Všude je to stejné.
Poradím malou fintu, když tě něco bolí tak je to vždy z práce nikdy tréninku. Občas je potřeba si postěžovat, že fůrt sedíš na pozadí v práci a bolí tě z toho záda a proto to musíš nějak kompenzovat sportem.

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Příspěvekod hellas » stř 15. črc, 2009 13:04

U nás cvičíme oba, takže v klídečku 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod fakt » stř 15. črc, 2009 13:15

Oba máme rukavičky. Já od Piransport a žena z OBI na pletí záhonů. Není nad společné zájmy, pak si nemáte co vyčítat.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

 

Příspěvekod rakoci » stř 15. črc, 2009 13:16

velmi dobra tema ... ja cvicim priblizne 4-5 krat tyzdenne, okrem toho pracujem, takze si viete predstavit kolko casu ostava na priatelku. snazim sa to kombinovat a stravit s nou aspon raz za mesiac spolocny vikend alebo ked uz je to huste tak sa skludnim. beriem to ze to tak ma byt aby sa zabezpecila rovnovaha. zatial to funguje aj ked niekedy...ehm
rakoci
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 08. črc, 2009 23:00

Příspěvekod xavier » stř 15. črc, 2009 13:42

Koukám, že se tu rozpoutala zajímavá diskuze :-)

Ukropcany: :D Já když přišel zničenej z tréninku (měi jsme kruhový trénink), tak se přítel divil, proč jsem tak zničenej, že prý zná lidi, co udělaj na hrazdě několik desítek přitažení. Samozřejmě, že mě jen popichoval. Pak viděl modřiny + nějaký šrámy a už se mu to nelíbilo. Každopádně mi to neříkal naštvaně, ale jako ze srandy, s úsměvem, že takhle ne. Takže dusno jako nebylo.

No my to máme tak, že já pracuju a přítel ještě studuje, takže má času mnohem víc a doma na mě často čeká několik hodin až přijdu.

Jednou řekl (sice kytarista, ale to je fuk, je to podobný) skvělou hlášku: Takhle jednou přišla za mnou moje manželka - ať si prej vyberu, jestli tahle kytara nebo ona. No a můžete hádat dvakrát, která z nich šla :D
xavier
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 210
Registrován: pon 30. led, 2006 0:00

Příspěvekod khooca » stř 15. črc, 2009 14:11

xav: jo to znám, mám něco podobného. Partnerka studuje, "fláká se doma" a když přijdu ztahanej z trrr, tak ci chce hrozně povídat :D
Petr Kočandrle
http://www.cfwckt.org/
khooca
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 190
Registrován: pát 08. zář, 2006 23:00
Bydliště: Praha 4

Příspěvekod kubohnat » stř 15. črc, 2009 14:48

ukropcany píše:Dobrá téma... 8) ®ena už sa vzdala toho, že by som sa na to vyprdol, tak aspoň provokuje... 8) Prídem domov, si (trápne, viem :lol: ) povzdychnem, že ma niečo bolí a ona pustí gulomet "nač tam lozíš, keby si doma sedel, celý večer by som Ti nohy masírovala" :twisted: a podobné poddrby... Ja na to, že by doma chcela 150 kilovú knedlu... a ona, že ma miluje aký som... :lol: Tak som začal skúšať do nej tlačiť, že nech aj ona začne niečo cvičiť (potvora, je silná, rýchla, mrštná aj keď hnije doma) no ale práve skrze to svoje prirodzené nadanie na to serie... :x a tak mi pekne priberá namiesto aby bola heisse biene, ehm maschine... :twisted: :twisted: :twisted: Proste riadim sa heslom, najlepší útok je tvrdý útok, ehm, obrana útok... :twisted:


S temi bolistkami je to taky krasne :) .. I my jsme citlive bytosti vnimajici bolest jak fyzickou tak psychickou s potrebou si postezovat.Vzdyt preci sdelena bolest je bolesti polovicni. :) No a kdo vic potrebuje politovat a obejmout nez my ze? :) A timto se dostavame zpet do vecneho kolobehu zivota s potrebou nam blizke osoby se kterou je nam dobre. :) Holt,je ten zivot propecene vymysleny. :lol:
kubohnat
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 39
Registrován: stř 13. kvě, 2009 23:00
Bydliště: Frenštát p.Radh.

Příspěvekod kubohnat » stř 15. črc, 2009 14:51

ukropcany píše:
xavier píše:Ukropcany: :D Já když přišel zničenej z tréninku (měi jsme kruhový trénink), tak se přítel divil, proč jsem tak zničenej, že prý zná lidi, co udělaj na hrazdě několik desítek přitažení.
Ja mám kolegu basketbalistu, robí už aj rozhodcu a tak no a šli sme behať... :twisted: dole kopcom som bol v pohode (1,5 km), bežím do kopca (1,5 km), dal mi asi 150 m... hovorím si "kurňa, to bude vopruz, 4,5 kiláku (2,2 dole, 2,2 hore) pred nami" a bežíme okolo auta a hneď sa na neho zavesil, že asi skape... kukám naňho, čo robíš, však sme dali len rozcvičku a on že už nemôže... :lol: na tých 4,5 km som mu dal potom vyše kilometra... 8O :twisted: minule že sa chce naučiť niečo buchnpť, tak som ho zobral na akože súkromku a všetko v pohode až došli klinče... po 3x1 m ostal ležať na zemi, že som sprosté hovädo a že má pozajtra zápas... druhý deň SMSka, že som chuj, že nevie ani hlavu dvihnúť... :twisted: :twisted: :twisted: ľudia nepraktizujúci BS nevedia čo je bolesť... :D


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kubohnat
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 39
Registrován: stř 13. kvě, 2009 23:00
Bydliště: Frenštát p.Radh.

Příspěvekod RUNAR » stř 15. črc, 2009 15:31

Nejlepší je trénovat spolu na aparátech=ona drží pytel ne?
No potom nějakej ten grappling, guardy...... na závěr kliky a pak už ale jít spát. :)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod jeikob » stř 15. črc, 2009 16:05

přítelkyně po té co se ubránila přepadení. šla po radě nějakého dobráka na aikido,cvičila pul roku a zkonstatovala,že by se asi neubránila. před tím nikdy bojový sport ani umnění nedělala. chtěl bych jí přesvědčit at jde na wing chun nebo hung kyun. že by pak cvičila se mnou.
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod luen » stř 15. črc, 2009 16:19

jeikob píše:přítelkyně po té co se ubránila přepadení. šla po radě nějakého dobráka na aikido,cvičila pul roku a zkonstatovala,že by se asi neubránila. před tím nikdy bojový sport ani umnění nedělala. chtěl bych jí přesvědčit at jde na wing chun nebo hung kyun. že by pak cvičila se mnou.


filuto :lol:

Nicmene pritelku do toho asi musite nejak zainteresovat, coz je nekdy tezke, ale jde to :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod jeikob » stř 15. črc, 2009 16:31

luen píše:
jeikob píše:přítelkyně po té co se ubránila přepadení. šla po radě nějakého dobráka na aikido,cvičila pul roku a zkonstatovala,že by se asi neubránila. před tím nikdy bojový sport ani umnění nedělala. chtěl bych jí přesvědčit at jde na wing chun nebo hung kyun. že by pak cvičila se mnou.


filuto :lol:

Nicmene pritelku do toho asi musite nejak zainteresovat, coz je nekdy tezke, ale jde to :wink:

tak ona po tom zážitku chce něco dělat. teda on je to hodně dávný zážitek bylo jí 19 ted je jí 30 . šla do lesa za městem se projít kam chodila pořád a ten chlapík tam jezdil na kole. přijel chvíli byl za ní pak přijel a začal dávat návrhy,ona je odmítla tak jí začal chytat,prý se tak ruzně přetahovali to trvalo deset minut .když už cejtila ,že nemá sílu ,tak se jí naštestí podařilo vysmeknout a utekla na silnici a měla kliku,že tam jel soused a ten jí rovnou odvez na policii a doma se pak složila. husté je že se pak dozvěděla že ten utočník pak napadl další tři ženský ty znásilnil a hlavně si vzal nůž a byl to přítel místní primářky z nemocnice.
zaplat pan bůh že neztratila hlavu a ten chlápek nebyl silnější
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod TongPo » stř 15. črc, 2009 18:16

Safra, vy jste ale skuhralové... :roll: To, že věnuju nějakej čas svým koníčkům / zájmům, je přece naprosto samozřejmá věc a ne něco, co si musím u svý partnerky jako nějakej kašpárek vyškemrat a "kupovat" za cenu různých protislužeb a kompromisů :idea: Jasně, ženský to budou zkoušet, ale je třeba to utnout, jinak se vezete... On za tím ženským nátlakem na 99% stojí jejich pohled na věc: "Tak panáček se bude chodit bavit (= boxovat, běhat, do hospody...) a já chudinka nikam nemůžu, protože se starám o domácnost? Tak to teda ne!" No - skoro žádná ženská na tom není časově tak, aby si např. 2x týdně nemohla dojít někam na aerobic a podobně. Tak proč teda nejdou taky? Protože buď jsou hodně orientovaný na domácnost (hospodyňky) a žádný vyžití / koníček vlastně nepotřebují, nebo jsou líný, případně nemají kamarádky, který by s nima do toho šly. A tak dřepí doma a očekavájí, že s nima jejich chlap bude držet basu. Ale to je jejich problém. Howgh. 8)
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Další

Zpět na off-topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron