"Pes" který štěká nekouše (ano?)

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

"Pes" který štěká nekouše (ano?)

Příspěvekod ekonym » pát 17. črc, 2009 16:39

Měl bych dotaz. Podle vašich zkušeností (já jich bohužel mám dost málo). Platí tohle přísloví i na lidi. Musím totiž říct že už x krát mi bylo anoncováno rozbití "tlamy" a stále na to marně čekám (už pár let tomu je :D ). Dotyční ale vytrvale pokračují v anoncování dalších a dalších přesdržek. Bohužel zatím nic.

Jaké tedy máte zkušenosti vy s tím, kdy vám někdo sdělí že dostanete přes hubu (ne bezprostředně, dělí vás třeba plot atd.). Skutečně jste někdy dostali?

Já mám za to (ale možná se brutálně mýlím) že podobní ubožáci to jen neustále a hlasitě vykřikují ale kde nic tu nic.

Jaké máte zkušenosti vy s těmahla hlasitýma buranama?
ekonym
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 08. lis, 2008 0:00

 

Příspěvekod Gino » pát 17. črc, 2009 17:33

Ja mel dostat nozem do bricha. Zatim jsem nedostal a rozhodne si na to nestezuju.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

r

Příspěvekod ekonym » pát 17. črc, 2009 17:45

Gino píše:Ja mel dostat nozem do bricha. Zatim jsem nedostal a rozhodne si na to nestezuju.


Mno ale já mluvím o takových typických debilech, buranech, co jen řvou jak prasata (čím víc řvu, tím víc ze mě dostane strach).

Já ted nemyslím různý individua a paka.
ekonym
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 08. lis, 2008 0:00

Příspěvekod Gino » pát 17. črc, 2009 20:44

Trosku nerozumim o co ti teda jde. nemyslis individue a paka, myslis debily a burany? :lol: Jak to mam kua rozlisit? :)
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod ekonym » sob 18. črc, 2009 7:43

Gino píše:Trosku nerozumim o co ti teda jde. nemyslis individue a paka, myslis debily a burany? :lol: Jak to mam kua rozlisit? :)


:D tak to nijak, to je fuk, prostě pište obecně zkušenosti .
ekonym
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 08. lis, 2008 0:00

Příspěvekod TRiTON » sob 18. črc, 2009 19:26

bud rád,že to vykřikuje,aspon to čekáš :D horší je,když ti jí někdo natankuje v půlce věty :D
hodněkrát jsem viděl,jak někdo něco vykřikoval a nic z toho..ale taky jsem viděl,jak někomu oznámili,že dostane do držky a on záhy do tý držky opravdu dostal :D sám sem se s tím nesetkal,protože mi skoro nikdo nikdy nevyhrožoval,protože mám blbou pověst(ačkoliv něchápu,proč jí mám)
TRiTON
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00
Bydliště: Plzen

Příspěvekod ekonym » sob 18. črc, 2009 22:47

TRiTON píše:bud rád,že to vykřikuje,aspon to čekáš :D horší je,když ti jí někdo natankuje v půlce věty :D
hodněkrát jsem viděl,jak někdo něco vykřikoval a nic z toho..ale taky jsem viděl,jak někomu oznámili,že dostane do držky a on záhy do tý držky opravdu dostal :D sám sem se s tím nesetkal,protože mi skoro nikdo nikdy nevyhrožoval,protože mám blbou pověst(ačkoliv něchápu,proč jí mám)


Zajímavý :-). Někdo další nějaký zkušenosti.
ekonym
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 08. lis, 2008 0:00

Příspěvekod derbin » ned 19. črc, 2009 14:06

....jó to já šel takhle nedávno domů a najednou jí dostanu do krku...

toho týpka jsem viděl poprvý v životě, neřekl ani slovo a vrazil mi pěstí a potom něco začal hlásit..

nevadí, měl ránu jako ženská, a jeho holka si ho začala bránit, tak jsem pokračoval v cestě...
derbin
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00
Bydliště: Turnov

Příspěvekod kubohnat » ned 19. črc, 2009 14:27

TRiTON píše:bud rád,že to vykřikuje,aspon to čekáš :D horší je,když ti jí někdo natankuje v půlce věty :D
hodněkrát jsem viděl,jak někdo něco vykřikoval a nic z toho..ale taky jsem viděl,jak někomu oznámili,že dostane do držky a on záhy do tý držky opravdu dostal :D sám sem se s tím nesetkal,protože mi skoro nikdo nikdy nevyhrožoval,protože mám blbou pověst(ačkoliv něchápu,proč jí mám)


jj..dokud se mluví tak je tam ještě jistý prostor pro mír zbraní a tak zvaný výkec :wink: . Ale zase pokud si nějaký ten čuramedan najít důvod chce aby ti mohl plesknout,tak si ho najde,ale to už jsou pak většinou důvody u kterých se moc nemluví.Ono v podstatě i boj je určitý druh komunikace a záleží na tom,jakou řečí se ten daný čuramedán chce domlouvat.Holt,bolest je jazyk kterému rozumí každy člověk na světe a bohužel někteří lidé jinak něpaněmaju :lol: .
Každopádně když pes stěká víš že kousnout umí.Nevíš sice jak kvalitně :wink: ale umí.Takže na psy bacha :lol: :lol:
kubohnat
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 39
Registrován: stř 13. kvě, 2009 23:00
Bydliště: Frenštát p.Radh.

Příspěvekod ekonym » pon 20. črc, 2009 8:27

derbin píše:....jó to já šel takhle nedávno domů a najednou jí dostanu do krku...

toho týpka jsem viděl poprvý v životě, neřekl ani slovo a vrazil mi pěstí a potom něco začal hlásit..

nevadí, měl ránu jako ženská, a jeho holka si ho začala bránit, tak jsem pokračoval v cestě...


Tys mu to nevrátil?

Já bych potom pleskl i tu holku preventivně. Takový zmrd*.
ekonym
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 08. lis, 2008 0:00

 

Příspěvekod kubohnat » pon 20. črc, 2009 15:24

ukropcany píše:Ja keď mám nejakú výmenu názorov, tak sa usmievam... nikdy to nezašlo ďalej... možno z toho pochopili, že by som mohol kúsať... :lol: :wink:


Tohle je fajn.Nedávno mi taky jistý občan zděloval něco na co se ho nikdo neptal a nešlo se ubránit usmívání.Po nějáké chvíli jeho zřejmě pozornější kamarád podotknul "tím tuplem že se usmívá bych na něj nesahal".Bystrý chlapec.. :lol: :lol: život je přeci mnohem hezčí když je naplněn úsměvem. :wink:
kubohnat
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 39
Registrován: stř 13. kvě, 2009 23:00
Bydliště: Frenštát p.Radh.

Příspěvekod TRiTON » pon 20. črc, 2009 16:20

kubohnat píše:
ukropcany píše:Ja keď mám nejakú výmenu názorov, tak sa usmievam... nikdy to nezašlo ďalej... možno z toho pochopili, že by som mohol kúsať... :lol: :wink:


Tohle je fajn.Nedávno mi taky jistý občan zděloval něco na co se ho nikdo neptal a nešlo se ubránit usmívání.Po nějáké chvíli jeho zřejmě pozornější kamarád podotknul "tím tuplem že se usmívá bych na něj nesahal".Bystrý chlapec.. :lol: :lol: život je přeci mnohem hezčí když je naplněn úsměvem. :wink:

a jak říká reklama na jedno radio: Úsměv sluší každému. :)
TRiTON
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned 26. bře, 2006 0:00
Bydliště: Plzen

Příspěvekod cohen » úte 21. črc, 2009 10:00

nemozem si spomenut, kde som to cital, ale niektori ludia sa pred bojom, resp. ked nejaka situacia smeruje ku konfliktu, naozaj usmievaju, ukazuju zubky. tipujem to na nejaky pozostatok z cias, ked ludstvo este cerilo zuby na nizsie vyvojove stupne zivocisnej rise, ohanajuc sa pazurikom ;)
najnebezpecnejsie su situacie, ked sa dostanes do problemu s clovekom, ktory sa ani nemraci, ani nesmeje, ani nevykrikuje. normalne sa bavite a zrazu praaask! a uz ju mate. a to staci na dovolenke v nemenovanom meste na vychode slovenska o piatej rano pred diskotekou omylom priznat, ze ste z bratislavy. osobna skusenost. ;)
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod luen » úte 21. črc, 2009 11:23

cohen píše:nemozem si spomenut, kde som to cital, ale niektori ludia sa pred bojom, resp. ked nejaka situacia smeruje ku konfliktu, naozaj usmievaju, ukazuju zubky. tipujem to na nejaky pozostatok z cias, ked ludstvo este cerilo zuby na nizsie vyvojove stupne zivocisnej rise, ohanajuc sa pazurikom ;)
najnebezpecnejsie su situacie, ked sa dostanes do problemu s clovekom, ktory sa ani nemraci, ani nesmeje, ani nevykrikuje. normalne sa bavite a zrazu praaask! a uz ju mate. a to staci na dovolenke v nemenovanom meste na vychode slovenska o piatej rano pred diskotekou omylom priznat, ze ste z bratislavy. osobna skusenost. ;)


Pekny, doufam, ze mas vsechny zuby. Jinak ponauceni z toho je, ze je lepsi s vychodnarem chlastat nez stat v chlumu na sucho :wink: :lol:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod RUNAR » úte 21. črc, 2009 11:32

Rozhodně to tak není že ten kdo štěká nekouše a ten kdo se směje tak je děsnej bourák.....každej týpek to má jinak.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod cohen » úte 21. črc, 2009 12:37

4 luen: cakali sme s kamosom na taxik, ztequilovani na mraky (ved uz bolo 5 rano), kvoli natiahnutemu vazivu na kolene pohybove dispozicie znacne obmedzene, no nic prijemne. ale nastastie (klop klop) ziadne nasledky, typ bol tiez pod vplyvom a stacil som sa tomu "facaku" ciastocne vychylit z drahy, ale zachytil brejle, ktore mi odleteli na zem a videl som zrazu nie len dvojmo, ale este aj rozmazane. typek potom fukol jednu kamosovi na ucho (ta sadla) a takticky ustupil/zdrhol, lebo dalsi kamosi akurat tiez vysli na ulicu, spozorovali nase problemy a utekali nam helfnut. typek mal stastie, ze akurat dosiel ten nas taxik, sadol donho a bol prec. a zaroven mal aj smolu, lebo taxik mal SPZ, ktoru sme okamzite nahlasili miestnemu PZ, ktori prejavili necakanu iniciativu a typek (znama miestna firma) bol potom porieseny za vytrznictvo, alebo co. niekedy ten system funguje aj v prospech nevinnych obeti ;-)
teda vlastne jeden nasledok tento incident ma - akonahle prekrocim hranicu bratislavskeho kraja smerom na vychod, na otazku "a odkial si tyyy?" odpovedam podla detailne premysleneho krytia ;) ale je to uz dost stara story, dnes by sa mi to uz v zasade nemalo stat, diskotekove obdobie mam uz par rokov za sebou ;)
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod luen » úte 21. črc, 2009 14:24

cohen píše:4 luen: cakali sme s kamosom na taxik, ztequilovani na mraky (ved uz bolo 5 rano), kvoli natiahnutemu vazivu na kolene pohybove dispozicie znacne obmedzene, no nic prijemne. ale nastastie (klop klop) ziadne nasledky, typ bol tiez pod vplyvom a stacil som sa tomu "facaku" ciastocne vychylit z drahy, ale zachytil brejle, ktore mi odleteli na zem a videl som zrazu nie len dvojmo, ale este aj rozmazane. typek potom fukol jednu kamosovi na ucho (ta sadla) a takticky ustupil/zdrhol, lebo dalsi kamosi akurat tiez vysli na ulicu, spozorovali nase problemy a utekali nam helfnut. typek mal stastie, ze akurat dosiel ten nas taxik, sadol donho a bol prec. a zaroven mal aj smolu, lebo taxik mal SPZ, ktoru sme okamzite nahlasili miestnemu PZ, ktori prejavili necakanu iniciativu a typek (znama miestna firma) bol potom porieseny za vytrznictvo, alebo co. niekedy ten system funguje aj v prospech nevinnych obeti ;-)
teda vlastne jeden nasledok tento incident ma - akonahle prekrocim hranicu bratislavskeho kraja smerom na vychod, na otazku "a odkial si tyyy?" odpovedam podla detailne premysleneho krytia ;) ale je to uz dost stara story, dnes by sa mi to uz v zasade nemalo stat, diskotekove obdobie mam uz par rokov za sebou ;)


8) jsem se na východě něco nařádil, Košice, Prešov, Spišská Nová Ves. Hlavně v Kotolni s morčatama a pokud byla nálada, tak na intrákách s babama :lol: :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod cohen » úte 21. črc, 2009 15:03

luen: tak to si bol na Dalekom vychode, mne sa toto stalo na Blizkom vychode (Poprad) 8) ...ale aby nedoslo k nejakemu nedorozumeniu - buduci tyzden tam idem zas a rad. Turistika v Tatrach v spojeni s popradskym vecernym zivotom je to najlepsie pre telo aj dusu ;)
RUNAR: ty sa chystas tento rok na nejake "sustredenie" do slovenskych velhor v ramci letnej pripravy na vol. 4? cital som tvoje skusenosti z minulych rokov a chcelo by to dalsie historky :D inac mas pravdu, kazdy to ma inak nastavene, niekto dokaze emocie ovladat viac, niekto menej. niekto si krikom dodava odvahu, niekto nim naopak zakryva to, ze sa boji, alebo si len odburava mindraky a provokuje. netreba podcenovat ani jedno, treba vzdy zobrat do uvahy aj tu najhorsiu variantu.
ekonym: cez plot je frajer kazdy, pretoze keby ta vyprovokoval a ty by si ten plot (predpokladam, ze sa jedna o plot rodinneho domu) preskocil, tak v ociach zakona si nezakonne vstupil na jeho pozemok a v niektorych americkych statoch by ta mohol v takom pripade susedko beztrestne odprasknut brokacom. neviem presne, ako je to u nas/u vas, nie som pravnik. ale keby niekto preskocil moj plot s tym, ze ma ide napadnut (odhliadnuc od toho, ci som ho predtym provokoval, alebo nie), tak by som sa s tym tiez neparal a sup mu latou po krizoch


:twisted:
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod RUNAR » úte 21. črc, 2009 15:23

Cohen:
Jo jasan jedu zas do Tater......no uvidíme co se semele....naposled se to kupodivu obešlo bez smrtících příhod.
Pohybuju se a přespávám spíš nahoře po chatách.....tam sou lidi většinou v pohodě.

Minule sem procházel nočním Popradem a byly tam nějaký ožralý partičky.....ale nikdo žádnej problém neměl.
Bych vytrhnul nejbližší dopravní značku a rozprášil je po okolí. :D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod ekonym » pon 10. srp, 2009 15:15

A co tohle:

- co si myslíte o debilovi (jinak to nejde říct), který má báchor jak prase, dělal taxikáře a chodí jak primitivní mladá pi*a. tzn taková ta zbytečně agresivní chůze s rukama od sebe jak gorila a permanentně nasraným pohledem... Podotýkám že to není "mladý borec" z diskotéky ale 30-40 fotr.

- Blbec co se chová podobně, když je v okně bytu a uvidí mého fotra (sere celou rodinu moji) tak rychle uhne a zaleze. když za ním přijedou známý tak fluše po zemi a má okázalá gesta jak debil (30 let).

oba dva jsou vzrůstově malý, bachratí, vesničtí hnusy :-).

tito dva mi leží v žaludku (zbytečné a bezdůvodné navážení se do mé osoby a výhružky rozbitou tlamou, že si na mě počkají atd.), tak zvažuju možnost že těm kuám sám něco "řeknu" jako první, protože už mě to nebaví a je toho moc, ted je ale otázka co všechno můžu čekat (dělám kickbox (půl roku ale jen)) od takových volů...???
ekonym
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 08. lis, 2008 0:00

Další

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron