Kondice

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Kondice

Příspěvekod racer » pát 02. úno, 2007 18:51

Zdravim vsechny, chci se zeptat jak mam zvysit moji kondici,jezdim na ctyrkolce vytrvalostni zavody,zavody jsou hodne na ruky a take na nohy. A jeste bych chtel vedet co mam delat at se mi vytvaruji svaly a co mam jist abych pribral. Mam 17 let. Dikes
racer
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 01. úno, 2007 0:00

 

Příspěvekod SAMO » pát 02. úno, 2007 18:53

Spinning a Taebo!!!A kickboxaerobic!
SAMO
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 44
Registrován: ned 21. led, 2007 0:00

Příspěvekod racer » pát 02. úno, 2007 19:00

A neni tam neco jineho??? A co to vlastne je???
racer
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 01. úno, 2007 0:00

Příspěvekod SAMO » pát 02. úno, 2007 19:02

racer píše:A neni tam neco jineho??? A co to vlastne je???


Nic lepšího neexistuje!!!Trochu to prostuduj... :wink:
SAMO
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 44
Registrován: ned 21. led, 2007 0:00

Příspěvekod racer » pát 02. úno, 2007 19:02

Nechces mi dat malou lekci????
racer
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 01. úno, 2007 0:00

Příspěvekod SAMO » sob 03. úno, 2007 18:29

racer píše:Nechces mi dat malou lekci????


Momentálně se dosti věnuji Spinningu.Ostatní odvětví jen okrajově jelikož je dosti náročné hluboké studium pojmout.Spinning je pro mne cesta na celý život. 8O 8O 8O
SAMO
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 44
Registrován: ned 21. led, 2007 0:00

Kondice

Příspěvekod t_jirka » ned 23. bře, 2008 11:31

Mě by zajímalo, co je měřítkem dobré kondice. Jestli můžu říct mám dobrou kondičku a uběhnut 5km. Nebo dobrá kondice je, když uběhnu 10km. Vím, žee je to takovej zvláštní dotaz, ale zajímal by mě váš názor. Dik
t_jirka
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 23. bře, 2008 0:00

Příspěvekod graver » ned 23. bře, 2008 11:44

Dobrá kondice je když si dokážeš představit, jak někdo uběhne 5 km, aniž by ses zadýchal :lol:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod migli » ned 23. bře, 2008 13:44

No s tou kondici - asi zalezi na cili. Pro maratonce bude dobra kondice znamenat neco jineho, nez pro boxera :idea:

Asi bych to bral podle bezneho treninku - nemel by ti prilis klesat vykon - zadne "jsem vyflusanej" po 20-ti minutach. Proste bys mel zvladat od zacatku az do konce. Pak budes mit vzhledem k narokum sveho cviceni dobrou kondici.

Ovsem v jinem oddilu/jinem BU/BS to muze vypadat naprosto jinak - nekde se nezapotis a jinde padnes na hubu behem pulhodiny...
migli
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 479
Registrován: stř 21. pro, 2005 0:00

Příspěvekod Mizera » ned 23. bře, 2008 16:14

A jeste bych chtel vedet co mam delat at se mi vytvaruji svaly a co mam jist abych pribral. Mam 17 let. Dikes


Čau !!! vidim, že řešime stejnej problém ! Taky nejsem spokojenej se svou svalovou hmotou, ale zase když jsem včera viděl ,,Panic je na nic´´ tak jsem oproti nim busher jak sviňa :D !!! Já jsem si teďka koupil protein,ale to ty nemusíš !!! Poradím ti Tvaroh !!! klidně aji s vajíčkem(jako že ho v něm rozmícháš) a ještě těstoviny ! ale ty už musí být na 100% vaječné. Samozřejmě, že ti někdo poradí Maso! Top je jasny, ale nejsem zrovna milionář, abych si kupoval např 3x denně maso :D ! Takže od minulyho týdne jím Tvaroh,Těstoviny,Maso(na oběd) a piju protein! Kdyžtak ti potom napíšu jak to dopadlo(jestli budeš mít zájem). Na top vypracování bych ti poradil(jestli chodíš do posilky) Menší váhu a vícekrát. To je na vypracování a Těžší váhu a méněkrát na objem. Tak doufám, že jsem ti pomohl
Mizera
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 20. bře, 2008 0:00
Bydliště: Prostějov

 

Příspěvekod mademan » ned 23. bře, 2008 20:57

dobra kondicia je z mojho pohladu, ked clovek spravi 100 anglicakov za 5 minut nieco...
mademan
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 42
Registrován: sob 15. říj, 2005 23:00

Příspěvekod graver » pon 24. bře, 2008 15:24

mademan píše:dobra kondicia je z mojho pohladu, ked clovek spravi 100 anglicakov za 5 minut nieco...

Co je to angličák?
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod wader » pon 24. bře, 2008 16:24

graver píše:Co je to angličák?


myslim že soubor-dřep výskok, klik nebo něco takového
wader
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 82
Registrován: sob 03. lis, 2007 0:00

Příspěvekod graver » pon 24. bře, 2008 18:53

Aha, já mylel, že jsou to sklapovačky.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod fighter99 » pon 24. bře, 2008 22:37

wader píše:
graver píše:Co je to angličák?


myslim že soubor-dřep výskok, klik nebo něco takového


JJ,tak tak,akorat vetsinou se spis uvadi nejdriv vyskok,pak teprve drep,ale tak je to IMHO fuk 8)
"Strenght does not come from physical capacity, it comes from indomitable will."
(Síla nepřichází z fyzické kapacity, přichází z nezkrotné vůle)
Mahatma Gandhi
fighter99
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 178
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00
Bydliště: Semily

Příspěvekod horible » úte 25. bře, 2008 16:08

no neaka rada by sa aj mne zisla.ja mam zas taku kondicku ze ked zabehnem desat metrov uz zhanam kislikovu bombu a behat nemozem lebo som operovany na klb
horible
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 22
Registrován: stř 03. říj, 2007 23:00

Příspěvekod ZanyK » sob 05. zář, 2009 13:57

Co krom behani je jeste tak nejak dobre na vypracovani kondice, pokud chci neco vydrzet dejme tomu pri treninku MT? Behani po rovince me fakt vubec nebavi, mam moznost zase chodit do docela velkeho kopce, jenomze to pres zimu moc mozne nebude, tak me pak jeste napada skakat doma pres svihadlo nebo nekam chodit, nic me ale nenapada, btw taebo mi nedoporucujte, zkusila jsem a pripadala si jak totalni blbka, na me je to moc mekke a dost o nicem, spinning mi prijde divnej, i kdyz asi ucinnej.
Jeste jedna vec, vim, ze pri redukci vahy si ma clovek hlidat tepovou frekvenci, jak je to s trenovanim kondice? Mela bych si ji taky hlidat? V pripade, ze ano, je tam nejaky rozdil v cislech?
ZanyK
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon 08. čer, 2009 23:00

Příspěvekod luen » sob 05. zář, 2009 16:43

Dobra, resp. pro fight postacujici kondice je, kdyz zvladnete odmakat trenal na plno a ne ze zdechne clovek pri rozcvicce. Jinak ty anglicany ... :lol: To je o infarkt :lol: A jeste se pri vyskoku do drepu poradne prohnout jako u naskoceneho loktu :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod ZanyK » sob 05. zář, 2009 17:56

No pro me je nejvetsi problem ta rozcvicka, nemam na to kondicku, takze fakt zdecham, proto si chci svyma silama svoji kondicku vypracovat, porad nejak tapam jak nejucineji :?
ZanyK
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon 08. čer, 2009 23:00

Příspěvekod Fisico » ned 06. zář, 2009 19:25

Záleží co děláš za bojové umění, u boxu, kick-thai boxu je dobrá fyzická kondice nezbytná. Začínám s muay thai a mám dost zvládnout celý 1,5 hodinový trénink. Předtím jsem dělal chvíli sebeobranu a nebyl to takový problém zvládnout. Každopádně je vždycky lepší mít dobrou kondici! Běhání, plavání je super pro získání fyzičky, spinning moc nevím, ale tak jednou týdně bych si ho taky klidně dal (popř. kolo,brusle, výšlap na hory)
Fisico
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob 09. kvě, 2009 23:00
Bydliště: Ostrava

Další

Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron