zensky box....

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

zensky box....

Příspěvekod scout » ned 13. zář, 2009 11:30

zdar kluci....tak jsem se docetl z na olympiade v r. 2012 uz bude zensky box (maji byt kola po dvouch minutach) ....co na to rikate ?? i kdyz boxik miluju priznam se ze treba zenska kulturistika nebo full contact neni muj salek kavy ..respektuji kazdeho at se seberealizuje nejakym zpusobem a vlastne tem holkam i fandim ale divat se na to nebudu....co vy na to ?? a vase subjektivni nazory ?? :wink: ....libeji se mi holky v trad BU kdyz se slykaji ze spocenych kimon(ano jsem lehce pervezni) vim ze nekteri tady to nemusi.....znamena ze ucrop neni pervezni ?? znamena ze je ucrop budhisticky mnichy??... :lol: :lol: :lol: ...jinak na holky se rad divam kdyz si chodeji kondicne zaboxovat (ostatne kdo by se mnel porad divat na ty potetovany ksichty s pochroumanym nosem )..:lol: :lol: .....ale rozbity je fakt rad nevidim ....co vy na to..?? 8) 8) ......
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

 

Příspěvekod toddb » ned 13. zář, 2009 13:16

Zenskej box nema na olympiade co delat. Stejne jako zensky vzpirani. Hruza.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod scout » ned 13. zář, 2009 13:18

to vim ze deti a zensky nebijes vole...jen jsem konstatoval ze si zavrhl krasu propocenych kimon... :roll: :lol: ...ja jeste ne.... :wink: ....
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod scout » ned 13. zář, 2009 13:22

toddb píše:Zenskej box nema na olympiade co delat. Stejne jako zensky vzpirani. Hruza.
...jak rikam respektuju a obdivuju kazdyho kdo na sobe dre at uz jsou to jazyky ,sport aj. ..cokoli...a respektuju i ty holky co jedou na olympiadu...ale divat se na to fakt nebudu.... 8) 8) ....
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod luen » ned 13. zář, 2009 18:26

scout píše:
toddb píše:Zenskej box nema na olympiade co delat. Stejne jako zensky vzpirani. Hruza.
...jak rikam respektuju a obdivuju kazdyho kdo na sobe dre at uz jsou to jazyky ,sport aj. ..cokoli...a respektuju i ty holky co jedou na olympiadu...ale divat se na to fakt nebudu.... 8) 8) ....


uplne mi staci koularky a i to uz je na basu piv :lol: :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod toddb » ned 13. zář, 2009 19:37

luen píše:
scout píše:
toddb píše:Zenskej box nema na olympiade co delat. Stejne jako zensky vzpirani. Hruza.
...jak rikam respektuju a obdivuju kazdyho kdo na sobe dre at uz jsou to jazyky ,sport aj. ..cokoli...a respektuju i ty holky co jedou na olympiadu...ale divat se na to fakt nebudu.... 8) 8) ....


uplne mi staci koularky a i to uz je na basu piv :lol: :wink:


Na ty jsem zapomnel.
Mind controls the easiest way, sponsored by the C.I.A.
Uživatelský avatar
toddb
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 908
Registrován: sob 10. pro, 2005 0:00
Bydliště: Ústí calling

Příspěvekod Genesis » ned 13. zář, 2009 19:40

Není ošklivých žen, je jen málo vodky :lol:
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod luen » ned 13. zář, 2009 20:28

Genesis píše:Není ošklivých žen, je jen málo vodky :lol:

v rusku jsem mel vodky mnogo a nezabira to ..., resp. ty rana jsou pak tezky a clovek si akorat nadava :lol: :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod RUNAR » ned 13. zář, 2009 20:35

Není ošklivých žen.....a není smutnějšího pohledu nad muže před zrcadlem (J.Neruda)....asi neměl rád stínování a nekontrolaval si techniku před zrcadlem....básně a próza mu šly líp. :)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod scout » pon 14. zář, 2009 10:24

ukropcany píše:
scout píše:to vim ze deti a zensky nebijes vole...jen jsem konstatoval ze si zavrhl krasu propocenych kimon... :roll: :lol: ...ja jeste ne.... :wink: ....
Toto nechápem... :roll: Ako sa Ti môže viac zdať kimono oproti trenkám a krátkemu obtiahnutému bezrukávovému tričku... :twisted: Klinč s takto odetou babou je čistá fantázia... :twisted: :wink:
...Fetis je fetis v tom si rozumime... :lol: 8) ...premejslel jsem ze se za cas utrhnu a pudu na nejakej cas cvicit do www.hummer-fitness.cz ..abych zlepsil a obohatil sve pojeti i tradicnich boj. umeni a boj na zemi a v graplingu....pak mi snad nejaky veci zacnou fungovat jinak.....tooz se tam snad s nejakou opalenou ,potetovanou kockou na zemi povaaaliim.... :lol: :lol: ....
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

 

Příspěvekod scout » pon 14. zář, 2009 10:31

No dobre....dobre...a na otazku vsech prudicu z tohodle fora co se ptaji jestli myslim taky na neco jineho nez na sex a na alkohol ....odpovidam.....ANO jsem docela duchovne zalozeny clovek 8) :lol: ...(jen si toho zivota musim trochu uzit........
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod luen » pon 14. zář, 2009 13:02

scout píše:No dobre....dobre...a na otazku vsech prudicu z tohodle fora co se ptaji jestli myslim taky na neco jineho nez na sex a na alkohol ....odpovidam.....ANO jsem docela duchovne zalozeny clovek 8) :lol: ...(jen si toho zivota musim trochu uzit........


JJ sex a alkohol a dalsi stimulanty oteviraji cakry a dvere do jinych dimenzi :lol: :wink: Uzivej dokud to jde ... pak uz clovek jen vzpomina, tak at je na co ... :!:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod RUNAR » pon 14. zář, 2009 13:19

Akurát teda nevim proč je tohle v JPN bojových uměních, ženskej box sem patří asi tak stejně jako Karate....který sem taky nepatří.

A teď k tématu:
Dyť to ty ženský tak nezošklivý né :D .....se podívejte na Ginu Carano a navíc to některý ženský může už jen zkrášlit :)
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00


Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron