Strach pls Pomocte mi!!!!!!!

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Příspěvekod Dalt » pát 09. říj, 2009 14:44

...a nechod o hodinach ceskeho jazyka za skolu! :D
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

 

Příspěvekod jeikob » pát 09. říj, 2009 16:22

RUNAR píše:Hele co furt máte s tím mlácením, mám jinej návod na získání patřičné otrlosti:

Vyhlídni si nějaký menší hřbitůvek někde za vesnicí, ve městě to není ono, furt se tam couraj hrobníci, spalovači mrtvol, ujetý milenci, ožralý báby atd.
Najdi si pěkný malý hřbitůvek na samotě u lesa za vesnicí nebo městečkem, kde jsou jen hroby a jedna menší márnice.
To jsou totiž hřbitovy kde se mohou vyskytnout oni....ti kteří tě naučí řádně otrlé otrlosti.

No a vem si s sebou karimatku a spacák abyses nenachladil, baterka povolena to abys nezakopl a nezabil se o hranu náhrobku, což není cílem tohoto cvičení.
Postav si tam klidně i stan, pro případ že by měl snad bejt slejvák.Ale spi venku pod širákem je to výživnější, do stanu jen když bude lejt.

No porveš se asi s nějakým zombíkem, kterej tě půjde sežrat, doporučuju mlátit spíš holí nechceš li chytit nějakou nemoc.

No a po takhle strávený noci budeš již otrlý princ drsoň.Popřemýšlíš o životě a smrti a získáš takovej jinej pohled na svět:
Potom ti bude stačit jeden zabijáckej pohled tak jak se dívá samotná smrt a každej ti půjde z cesty.


:lol: :lol: :lol: stačí zkouknout spalovače mrtvol film. nebo v nemocnici se sjet podívat do patra ,kde je patalogie je tam takový zvláštní smrádek:)
ale vážně vedle rad od lidí tady. také pomahá nějaký rozumný adrenalinový sport a nejen adrenalinový.mimochodem fotbálek či hokej:) se blíží občas bitce
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Pali » pát 09. říj, 2009 16:28

To s tým Runarovým cintorínom nie je až taká blbosť, za mladíckych čias som si takto v lesoch tiež skúšal odvahu, objavoval som les aj sám seba. A keď som potom v krčme rozprával prifarbené príbehy, všimli si ma holky :wink:
Strach z konfliktu v krčme (bare) odišiel až o dosť neskôr sám. Nebolo to len tým sparringom, vlastne do krčmy už ani veľmi nechodím (no nie kvôli strachu :lol: Teraz to beriem ako jedno zo životných rizík. Asi také ako keď pôjdem z krčmy domov, môže sa mi zdvihnúť chodník a dať mi po papuli. Toto sa mi stalo už neraz a nie len mne. Jedna priekopa minule kamošovi zlomila stavec :(
Pali
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 152
Registrován: úte 21. bře, 2006 0:00

Příspěvekod Trian » pát 09. říj, 2009 19:02

:lol: :lol: :lol: Radšej sa venuj pekným rovesníčkam. A sem tam ich môžeš pozvať na ten cintorín. Desivá chladná noc zbližuje, a budeš za hrdinu 8)
Trian
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: pát 08. čer, 2007 23:00
Bydliště: ©amorín, Slovensko

Příspěvekod cudles » pát 09. říj, 2009 22:18

Dalt píše:...a nechod o hodinach ceskeho jazyka za skolu! :D

Někdy mi to přijde jako paradox na tyhle chyby tady upozorňovat, pač když sem se těď přihlásil, tak v levym hornim rohu obrazovky vidim Výtej zpět cudles :lol: :lol:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Dalt » sob 10. říj, 2009 10:07

cudles: jo jo, to me taky vzdycky pobavi! :D
ps.:nejsem v tomhle ohledu zapskla konzerva, ale kdyz mam potiz pochopit co pisatel svym postem myslel, tak je neco spatneho ve statu Danskem! taki mam obcaz v tegstu nakou tu chibu! :D :lol:
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod Gino » sob 10. říj, 2009 11:22

Dalte... potiz pochopit co pisatel myslel nemas, to zase nerikej. Ja naopak povazuji podobne OT rypani do gramatiky jako znacne nefer.
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod Dalt » sob 10. říj, 2009 18:26

Gino: znacne neferovej je dle me pristup ucitelu cestiny ke svemu predmetu - pac mi prijde, ze takovych mladych lidi jako je Jiri, jsou v dnesni dobe plna internetova fora - je mi z toho smutno (nebo ze by to bylo jen o lenosti si po sobe prispevek precist? :D )

ale mas pravdu - je to OT a uz jsem ticho a soupu nohama :D
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod jirka02 » ned 11. říj, 2009 0:22

jak ste poznaly ze jsem mladej????? :D :D :D :D me je 15:D jako mladej jsem ale jak ste nato prisly
jirka02
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 02. črc, 2009 23:00

Příspěvekod Toman » ned 11. říj, 2009 8:08

No nejsme tady úplní idioti ... na základě počtu a skladby tvých příspěvku jsme stanovili soustavy diferenciálních rovnic, k jejichž rešení jsme použili LaPlaceovy transformace. Já jsem ještě navíc hojně využil Bessemerovy řady a metodou klouzavého průměru statisticky ověřil výsledek a ejhle vidíš a trefili jsme se.

...Jo a taky si v prvnim přízpěvku napsal že ti je 15.
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod hellas » ned 11. říj, 2009 8:24

cudles píše:
Dalt píše:...a nechod o hodinach ceskeho jazyka za skolu! :D

Někdy mi to přijde jako paradox na tyhle chyby tady upozorňovat, pač když sem se těď přihlásil, tak v levym hornim rohu obrazovky vidim Výtej zpět cudles :lol: :lol:


nene, je tam vÝtej zpět hellas :lol:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod Dalt » ned 11. říj, 2009 11:54

Toman: :D one point for you!
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod cudles » ned 11. říj, 2009 11:59

Toman píše:No nejsme tady úplní idioti ... na základě počtu a skladby tvých příspěvku jsme stanovili soustavy diferenciálních rovnic, k jejichž rešení jsme použili LaPlaceovy transformace. Já jsem ještě navíc hojně využil Bessemerovy řady a metodou klouzavého průměru statisticky ověřil výsledek a ejhle vidíš a trefili jsme se.

...Jo a taky si v prvnim přízpěvku napsal že ti je 15.

:lol: :lol: :lol:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod cudles » ned 11. říj, 2009 12:01

hellas píše:
cudles píše:
Dalt píše:...a nechod o hodinach ceskeho jazyka za skolu! :D

Někdy mi to přijde jako paradox na tyhle chyby tady upozorňovat, pač když sem se těď přihlásil, tak v levym hornim rohu obrazovky vidim Výtej zpět cudles :lol: :lol:


nene, je tam vÝtej zpět hellas :lol:

Ty vole :lol: :lol:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod krasty » ned 11. říj, 2009 13:42

Strachu se jen tak nezbavis a neprekonas bez toho aby si si veril. A to ziskas jen cvicenim, cvicenim a rozvojem sama sebe.
Jen me napada proc si nepremyslel nad tim jestli by to neslo vyresit jinak nez se postavit tomu 17 a zmlatit ho.
Je dobre mit strach aby z tebe nebyl jen obycejnej rvac.
Jinak je dobre ze si se tu zeptal ale spis se zeptej u toho u koho cvicis. Prece jen by te mel znat a vedet jak na tebe.

Jinak u toho sparingu je to tezky. Prece jenom je podle urcitych pravidle a mas vnitrni jistotu ze je to jen jako. I kdyz na tebe Sifu rve stejne to neni takove jako v realu. Naucite ale hlavne nemit strach ranu prijmout a dat.


Respekt je dulezity ja dostal pres druzku od 15lete holky behem 5s stacila ji jedna kopacka a to mi bylo 20let a 8 let jsem delal BU to slo sebevedomi pekne dolu.

Jinak zkusenosti par mam ale ze bych se prestal bat tak to ani nahodou. Kdyz muzu tak rychle pryc. Kdyz vidim ze nekoho mlatej rvu policie policie a videli by jste jak to funguje :o). Nekdo muze rict ze jsem srab ja rikam ze nerad pokousim stesti.
krasty
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 34
Registrován: sob 11. srp, 2007 23:00

Příspěvekod jirka02 » ned 11. říj, 2009 20:19

jo dik:D pls tadle otazka bude znit spatne ale nikdy sem taky nechapal jak premejslet v boji ja to nechapu jako jak ocem nebo ja nevim proste jak ja uz jsem se tady nato ptal ale nikdo mi rek at neresim kraviny ale me tohle zajima.ja premeslim tak ze se ucim kombinace utok obraniutok a napr da mi nekdo pesti vykreju dam mu diretk(tohle je protiutok) a pak udelam nad cimsem pred tim premejslel jako utok napr..roundhouse kick a loket...myslite ze je to dobre???chtel bych poradit od skusenych co stimm maji skusenosti:::::predem moc dik za odpoved :D
jirka02
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 02. črc, 2009 23:00

Příspěvekod Dalt » pon 12. říj, 2009 8:38

jirka02:zacni delat nejakej bojovej sport a po roce nebudes resit, co bys presne naplanoval za akce v bitce a jiny podobny chujoviny...
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod marcelo » pon 12. říj, 2009 8:44

jirka- pocuvaj dietatko,ty chces poriesit veci na ktore bez realnej skusenosti niet odpoved..nedochadza ti to este v hlavicke :roll:
Bud tak laskavy,prestan smrdiet na nete a zacni niekam chodit cvicit :wink:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Předchozí

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron