Multikulturní setkání BU.cz vol 4-návrh

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod Jendis » pát 16. říj, 2009 9:42

4 Runar - Tome....narovinu.....k Ucropovi.....Michal,kdyby do Tebe vletěl na plno,tak Tě zmasakruje během chvilky. Soudím jen dle toho,co jsem viděl na vlastní oko,ale je to tak......váš sparring jsem točil,Michal se držel hodně zpátky.....a tys nebyl schopen jej jakkoliv trefit(aby to mělo smysl).
Tím se nesnažím Tě shazovat,ale třeba vůči Tong-poovi,nebo klukům,kteří chtěli jít do MT ligy(a Luen chěl,aby na ně Michal zatlačil) jel mnohem,mnohem vostřeji.
Nebyl jsem na setkání vol3,takže nevím,jak to vypadalo tam......ale Ucrop je minimálně o třídu vejš,než všichni okolo(na vyjímky).Samozřejmě je to ale také díky tomu,co a jak se jede......
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

 

Příspěvekod RUNAR » pát 16. říj, 2009 9:49

Jendis píše:Nebyl jsem na setkání vol3,takže nevím,jak to vypadalo tam....

:idea: :idea:
No právě :D ....ale je to tvůj názor,nic Ukropovi nebrání to dokázat jak mě zmasakruje během chvilky :D

Říkám tady naplno, dám s Ukropem fight podle K1 pravidel a jestli mě zmasakruje během chvilky tak si to dám do podpisu.

Nemám s tím sebemenší problém ukázat prakticky že to co píšu je pravda a pokud se ve fightu ukáže že ne.....tak s tebou budu Jendo naprosto souhlasit. :idea:

Na vol.3 nejen mně říkal: To prvé kolo(3 minuty) bolo také zápasové, bol som taký zápasovo kožený....a ROZHODNĚ mě nezmasakroval, asi by to kolo vyhrál ale jen tím že šel dopředu a "lovil" a né lepšíma zásahama.

2.kolo potom naprosto jasně vyhrál.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Dong_wu » pát 16. říj, 2009 11:27

Nechtěl jsem se do toho moc montovat, ale to hašteření už mě trochu rozčiluje.........

Tome, nebylo to taky tím, že Ukrop použil standardní zápasovou taktiku a chystal si to nejlepší nakonec, zatímco ty jsi vypálil to nejlepší na začátku a pak už jsi skomíral?
Ale neviděl jsem to, tak nechci soudit........

Taky mi nepřipadá úplně ideální, že se chceš srovnávat s Thai boxerem, co cvičí 12 let doma. Kolik takových najdeš a proč by to proboha dělali?

Myslím si, že obecně rozebírat na foru co jak bylo při sparingu nemá smysl.
Já to dělám proto abych si z toho něco odnesl a je mi úplně jedno co si o tom co jsem předvedl kdo myslí. Já sám vím nejlíp, co jsem neudělal, protože jsem někoho šetřil, co proto, že se to při sparingu nesmí a co jsem prostě zvoral.
Ale obhajovat to na foru mi přijde fakt zcestný.
Dong_wu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 331
Registrován: stř 03. bře, 2004 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod RUNAR » pát 16. říj, 2009 11:35

Dong wu- To jsi napsal pěkně ale já s tím nezačal....taky mě to hodně nebaví rozebírat co a jak ale když se podíváš do zpátky tak zjistíš že já s tím nezačal......nezačal jsem říkat že kdybych víc kopal a kdybych šel "naplno" a jíný naprostý BLBOSTI jak bych koho zmasakroval, kdybych byl býval udělal něco jinak....... všimni si že tohle není moje argumentace.
Ale když tu píšou podle mě věci co jsou nesmylsy tak napíšu svůj minority report....menšinový názor je často pravdivý.
Pro mě není souhlas většiny žádný potvrzení kvality názoru.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Dalt » pát 16. říj, 2009 13:16

Runar: jenze me se zda, ze Ukropcany tady mluvil (posledni prispevek) o necem jinem nez je tvuj "fight skill" - tady jde spise o neschopnost priznat si nektery "chyby v komunikaci" - zejmena o velky ego a tvrdohlavy odsuzovani kazdyho, kdo na ne (podle tebe) utoci - ja te nechci nijak nasrat (nakonec s neustupnosti z vlastni "pravdy" mam taky obcas velky problemy), ale je proste fakt, ze to tady takhle asi vidi vic lidi nez jen ja - stalo by za to, se nad tim zamyslet a ne hned zbesile psat dalsi elaborat o tom, jak to doopravdy je a jak jsi to puvodne myslel... :?
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod Dalt » pát 16. říj, 2009 13:25

Runar: a jeste specialne k tomu sparringu s Ukropem - nevim jak muzes psat, ze Ukropcany pise blbosti - to chces fakt rict ze si myslis ze by te nerozsrotoval? I ja po trech mesicich boxu, jsem tu jasnou prevahu videl a pak pri sparringu s Ukropem jsem byl jen rad, jak se mnou boxoval (i kdyz bych v duchu tvych prispevku mohl psat cosi o tom, ze jsem s Ukropem mel nejmin jedno kolo vyrovnany a ze to nemohlo bejt tak zly, kdyz jsem mu spustil cervenou :D - omyl! moc dobre jsem vedel, ze ac je to tvrdsi sparring, tak jede mnohem min nez by mohl) - zkratka clovek by mel mit soudnost a odhad soupere - ja taky u nas v klubu bezne (a celkem v pohode) sparuju s extraligovejma borcema, ale nedelam si iluze, ze bych s nima vydrzel jedno kolo v ringu (zatim! :D )
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod RUNAR » pát 16. říj, 2009 13:36

Dalt: Se stylem jakým píšeš ty.....nemám SEBEMEN©Í problém, na mě se musí po dobrým :D

Ale od Ukropa který píše podle mýho názoru často dost nepravdivý a překroucený posty tohle prostě neakceptuju.
Mě takovej člověk nebude kárat to fakt neberu.

A fakt nebudu už řešit BLBOSTI coby kdyby, napsal jsem co si o tom myslím a to platí.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Jian » pát 16. říj, 2009 14:00

Dalt: uprimne receno, jak to tu ctu... me ale prijde take trochu zbytecne resit veci typu "co by bylo, kdyby do toho Ukrop sel naplno". Mam pocit, ze sam Ucrop se tu snad ani nikdy nevyjadroval az tak natvrdo, jakoze by psal prispevky typu "drzel jsem se hodne zpatky a stejne jsi nebyl schopen me jakkoliv trefit" - a mozna i vim proc.

Muj nazor totiz je, ze jak kdo jde do sparringu je ciste jen jeho vec, proste boucha jak on sam chce. A kdyz se jednou sam (svobodne) rozhodnu bouchat tak a tak, potom je to zase jen ciste moje vec a nikdy bych tedy pozdeji nepouzil argument "ale kdybych se tak moc nedrzel zpatky...". To prece nemusi vubec nikoho zajimat. Muzes nakrasne radeji i "prohrat", nez bys tomu druhemu nejak vazne ublizil a je to zase jenom tvoje volba.
Podle me ani takova vymena nazoru nema zadny smysl, protoze i ten druhy pak zacne logicky tvrdit ze prece take nebouchal naplno etc...

To co tu pisete vy ostatni je jina vec, ja to nakonec za a) nevidel, za b) bych tomu stejne moc nerozumel :) (beze zbrane necvicim) a tak vubec... Nicmene mi to pripada zbytecne z toho uhlu pohledu co naznacuji vyse, totiz ze nikdo z vas snad ani Ucropa vyslovene nenutil, aby se zpatky drzel (at uz se opravdu drzel ci nedrzel) a byla to jen jeho volba... tak proc se v tom vubec prehrabovat.
Jian
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 588
Registrován: ned 10. čer, 2007 23:00

Příspěvekod cohen » pát 16. říj, 2009 14:44

diagnoza je jasna. ukrop je sekera, runar ma problem podriadit sa autoritam, konflikt bol neodvratny. dalsi prosim!
dr. frooydz
:D
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1720
Registrován: pon 15. srp, 2005 23:00
Bydliště: bratislava, svk

Příspěvekod Boreas » sob 17. říj, 2009 10:13

<b>Z toho by pan Funakoshi asi neměl moc velkou radost.
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod RUNAR » sob 17. říj, 2009 10:54

Nemám žádný problém s lidmy co něco umí.....naopak znám takový a rád se od nich něco učím, pokud zjistím že někdo umí a má mě co naučit pak nemám problém.Nemám problém jít ve 30 letech do začátečníků na BJJ a jako malinký žáček :D se tam něco přiučit atd.

Jiná věc je když někdo kdo na to morálně rozhodně nemá se snaží mě umravňovat to bych potom zvracel, tím v žádným případě nemyslím tebe Boreasi od tebe to beru :idea:
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod luen » sob 17. říj, 2009 10:59

Ja myslim, ze tohle moralizovani nema smysl a je slaboduche. Proste kdo chce a ma duvod, at jde, kdo nechce a ma duvod, at nechodi :!: :!: :!:

Trochu mi unika, co se tady snazite resit ...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod RUNAR » sob 17. říj, 2009 11:06

Hele je Sobota....mám skvělou náladu :D Luene ty přispěcháš s nějakým postem jehož význam nezapadá do toho co se tu píše, několikrát si pod moje příspěvky napsal post kterej s obsahem vůbec nesouvisel.....tohle je to samý.Vykřičníkama to nespravíš i kdybys jich tam dal tři prdele :D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod luen » sob 17. říj, 2009 11:13

RUNAR píše:Hele je Sobota....mám skvělou náladu :D Luene ty přispěcháš s nějakým postem jehož význam nezapadá do toho co se tu píše, několikrát si pod moje příspěvky napsal post kterej s obsahem vůbec nesouvisel.....tohle je to samý.Vykřičníkama to nespravíš i kdybys jich tam dal tři prdele :D


Runare, prispevek jsem tam zacal psat jeste pred tim, nez se tam objevil ten tvuj ... musel jsem od toho odskocit loupat brambory ... Nicmene jen nadale prokazujes svou ochotu" normalne" komunikovat a "nechovat" se jak urazenej a rozmazlenej fakan :!:

PS: Ted je ten vykricnik na tebe :evil: :!:
Naposledy upravil luen dne sob 17. říj, 2009 11:19, celkově upraveno 1
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod RUNAR » sob 17. říj, 2009 11:19

No tady to máte.....já napíšu vcelku veselej post s hezkými smailíky :D
A oni na mě s moralizováním a vykřičníky.....hele kdo si umí dát dvě a dvě dohromady tak to vidí :idea:

Jak říkám Luene mám dobrou náladu :D tak nevopruzuj.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod luen » sob 17. říj, 2009 11:31

RUNAR píše:No tady to máte.....já napíšu vcelku veselej post s hezkými smailíky :D
A oni na mě s moralizováním a vykřičníky.....hele kdo si umí dát dvě a dvě dohromady tak to vidí :idea:

Jak říkám Luene mám dobrou náladu :D tak nevopruzuj.


Mozna je na case zacit ignorovat dalsiho trolla :P Neotirej se o me, nemam to rad ...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod hellas » sob 17. říj, 2009 11:34

RUNAR píše:Jak říkám Luene mám dobrou náladu :D tak nevopruzuj.


Kemo užívej si dobré nálady dokud to de, páč za týden a něco už budeš mít po ní :twisted: :lol: 8) :wink:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod RUNAR » sob 17. říj, 2009 11:37

Hellas:
Jak to? :D Myslíš že Machida prohraje?To je klidně možný že Drak prohraje.....nikdo neni neporazitelnej a je to sport, takže velkej respekt tomu kdo ho porazí a vůbec velkej respekt tomu kdo s ním leze do octagonu :D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RUNAR » sob 17. říj, 2009 11:52

Něco povzbudivýho co vzkazuje Machida všem svým příznivcům:
If you have a dream in your life, go ahead, it is possible

Běhá mi mráz po zádech když slyším jak to řve s pásem UFC v ruce.

http://www.youtube.com/watch?v=cBlfLxolRIs

No a když někdy prohraje zápas? No tak co no....to je život :D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod Boreas » sob 17. říj, 2009 13:33

RUNAR píše:... tím v žádným případě nemyslím tebe Boreasi od tebe to beru :idea: ...


To jsem rád, já tě taky neberu jako arcizlosyna :D

luen: Jenom jsem doufal, že se doberem nějakého konstruktivního řešení...

Tímto končím s umravňováním a doufám, že na srazu nebudem s RUNARem sami :lol: :wink:
Naposledy upravil Boreas dne sob 17. říj, 2009 14:07, celkově upraveno 1
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

PředchozíDalší

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků