BOX-začátky

boj nožem, box, řecko-římský zápas, historický a sportovní šerm, sambo, le savate...

Moderátor: Makoto

Příspěvekod marcelo » pon 05. říj, 2009 10:35

pm píše:Title maj vubec zajimavy vybaveni, mas nejaky zkusenosti so objednavkama od nich?

Cawelo Pajus,nemam ale ako som ti spominal,objednaval som si kedysi zopar instruktazi z USA a dosli v pohode,tak dufam ze by s helmou nemal byt problem :wink:

Inak pred nedavnom si sa ma pytal na recenziu prilby na Daidojuku, no mam to z prvej ruky kedze som v nej sparoval..strasne sa mlzi a velmi zle sa dycha cez nu,cize za tie prachy nekupovat..omnoho lepsiu sluzbu urobi ta,co som postoval od katsuda s pleximriezkou a vacsimi otvormi na vetranie :wink:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » pon 05. říj, 2009 10:46

Bude v tej helme aj niečo vidieť? Tie lícnice sa mi zdajú dosť hrubé...
Fighters never quit, quitters never fight - Ray Sefo
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod pm » pon 05. říj, 2009 11:19

marcelo píše:
pm píše:Title maj vubec zajimavy vybaveni, mas nejaky zkusenosti so objednavkama od nich?

Cawelo Pajus,nemam ale ako som ti spominal,objednaval som si kedysi zopar instruktazi z USA a dosli v pohode,tak dufam ze by s helmou nemal byt problem :wink:

Inak pred nedavnom si sa ma pytal na recenziu prilby na Daidojuku, no mam to z prvej ruky kedze som v nej sparoval..strasne sa mlzi a velmi zle sa dycha cez nu,cize za tie prachy nekupovat..omnoho lepsiu sluzbu urobi ta,co som postoval od katsuda s pleximriezkou a vacsimi otvormi na vetranie :wink:

dikes, Daidojuku prilbam tusil jsem t. mame podobne helmy od TeamX a zatim slouzi, kryjou i zeshora azezadu, jen je v nich trochu hur videt, licnice jsou dost uzky
pm
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod marcelo » pon 05. říj, 2009 12:11

ukropcany píše:Bude v tej helme aj niečo vidieť? Tie lícnice sa mi zdajú dosť hrubé...

..na box gut..tento typ prilby je v podstate "mexican headger",pouzivaju to aj Tysonovi sparingovia atd.. ci uvidim kopacky az tak neriesim,nie som thajboxer :twisted: :lol:

Ukrope ty keby si mal zabuchat v prilbe s klietkou,tak nou jebnes o zem a poskaces po nej..chce to zvyk a zrak sa musi prisposobit akoby tulovemu videiu a malemu priezoru..radsej s tym ako vobec necvicit a plakat nad rozliatym mliekom :?
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod luen » pon 05. říj, 2009 13:50

marcelo píše:
ukropcany píše:Bude v tej helme aj niečo vidieť? Tie lícnice sa mi zdajú dosť hrubé...

..na box gut..tento typ prilby je v podstate "mexican headger",pouzivaju to aj Tysonovi sparingovia atd.. ci uvidim kopacky az tak neriesim,nie som thajboxer :twisted: :lol:

Ukrope ty keby si mal zabuchat v prilbe s klietkou,tak nou jebnes o zem a poskaces po nej..chce to zvyk a zrak sa musi prisposobit akoby tulovemu videiu a malemu priezoru..radsej s tym ako vobec necvicit a plakat nad rozliatym mliekom :?

Musi helma sednout, musi si clovek zvyknout a naucit se pres mrizku divat. Jinak ja mam take radeji mrizku nez plexak.
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
luen
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » pon 05. říj, 2009 14:19

Ja mám adidas, moc ju teraz nepoužívam, ale bol som s ňou spokojný, lebo vôbec nezakrývala výhľad. Neviem prečo nespravili niečo obdobné aj s lícnicami. Keď som ju kupoval, tak mal týpek aj adidas s lícnicami a to bolo úplne na hovno... lukaskon mal na vol. 2 toptenu, čo by asi bola dobrá, len nešlo to nikde vyskúšať no a naslepo objednávam... :wink:
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod luen » pon 05. říj, 2009 14:21

ukropcany píše:Ja mám adidas, moc ju teraz nepoužívam, ale bol som s ňou spokojný, lebo vôbec nezakrývala výhľad. Neviem prečo nespravili niečo obdobné aj s lícnicami. Keď som ju kupoval, tak mal týpek aj adidas s lícnicami a to bolo úplne na hovno... lukaskon mal na vol. 2 toptenu, čo by asi bola dobrá, len nešlo to nikde vyskúšať no a naslepo objednávam... :wink:

Az budes priste v Praze, tak si ji skoc zkusit do hayashi :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
luen
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » pon 05. říj, 2009 15:19

yo
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod cohen » čtv 15. říj, 2009 14:44

ma niekto referencie na
http://boxklubboxer.sk/
?
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod cohen » čtv 15. říj, 2009 14:47

ma niekto referencie na
http://boxklubboxer.sk/
?
cohen
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » čtv 15. říj, 2009 17:55

Ja nemám, ale dík za info, spravíme návštevu... 8)
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod ukropcany » čtv 22. říj, 2009 11:44

Návšteva prebehla - boli tam (aspoň včera) hlavne začiatočníci a deti. Tréner je v pohode, vie čo robí... S tromi som spároval, tréner mi trošku vytkol, že idem dosť tvrdo :oops: , no ale aspoň viem, že sa na tréningu oproti iným klubom dosť bijeme... 8) Zaraďujem do zoznamu priebežne navštevovaných sparing gymov.
ukropcany
mistr diskutér
mistr diskutér

Příspěvekod kwaicheng » pát 23. říj, 2009 9:33

http://www.mall.cz/chranice-box/benlee-tyson
Máte prosím někdo zkušenost s touhle helmou? Sháním nějakou aby mě nevydloubávali při sparingu čočky...
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér

Předchozí

Zpět na západní bojová umění a sporty...