Ving Tsun

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Ving Tsun

Příspěvekod katana » stř 16. dub, 2003 13:46

No, pokud myslíš Go Rin no Sho, tak tam se píše spíš o účinných secích a krytech, než o filosofii plynoucí ze zabíjení:-]
katana
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 102
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

 

Ving Tsun

Příspěvekod SuddenImpact » stř 16. dub, 2003 19:13

No mne sa zda dost neuprimne a zavadzajuce ak niekto kto cvici B.U. a este ich aj vyucuje v zivote nebojoval a rozprava o tom ako je nespravne riesit spor bojom a pod. Napriek tomu, ze si tiez myslim, ze lespia cesta je nebojovat - od cloveka, ktory nema skusenost sa to dost zle pocuva ... <BR> <BR>Moja osobna skusenost s jednym "senseiom" u ktoreho som kedysi zacinal cvict b.u. . <BR>-Sme sa len tak klasicky pri pive rozpravali co by sme akoze urobili, ak by si videl napr. ako niekto okrada na ulici nejaku bezbrannu babicku. :) Moj vtedajsi ucitel povedal. No ja by som sa na to vykaslal co ak by bol ten zlodej ozbrojeny, nie som predsa blbec a nedam sa dorezat, alebo zastrelit pre dve stovky co ukradnu nejakej starej babke a na cely zvysok zivota budem invalid a nebudem moct cvict b.u.. <BR>Asi chcel ukazat ako je on nad vecou. V mojich ociach ukazal akurat, ze uz dusevny invalid je - proste normalne ukecany zbabelec. <BR>Jedine co dosiahol bolo, ze ja som u neho v ten den skoncil. <BR>Nasiel som si radsej ineho ucitela. <BR> <BR>Ale je fakt, ze ty ostatny co to poculi u neho ostali cvicit - takze niekomu je tento postoj asi prave velmi sympaticky :) a nazve to rozumne a spravne v zmysle a duchu bojovych umeni. <BR> <BR>
SuddenImpact
SuddenImpact
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 19
Registrován: úte 08. dub, 2003 23:00

Ving Tsun

Příspěvekod laada » čtv 17. dub, 2003 9:42

<!-- BBCode Start --><B>ukropcany:</B><!-- BBCode End --> no kdyz si prectu takovej "svitek zeme" nebo "svitek prazdnoty", tak to ke me hovori vicevyznamove, nez jak si to podal ty. <BR> <BR>Ale to je asi dany nasim rozdilnym svetonazorem. :-D
laada
laada
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 70
Registrován: čtv 13. úno, 2003 0:00

Ving Tsun

Příspěvekod Anonymní » pon 21. dub, 2003 16:22

pat kruhov od m.m je jednoznacne o tom ako niekoho zabit ...
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Ving Tsun

Příspěvekod vlllk » pon 21. dub, 2003 19:22

ukropcany: souhlasim s tebou, knizky o BU nejsou spatne, ale BU se z nich nenaucis. Ja to delam tak ze nejprve hooooooooodne cvicim a pak az ctu, no sice toho moc neprectu protoze jsem potom hooooooooodne unavenej a po par odstavcich hodim dvacet. Jedna knizka mi sice trva precist nekolik mesicu, ale taky se to tak da. Jinak vsechny zdravim. :-D <BR><BR>[ Tento příspěvek byl upraven uživatelem: slunko dne 21.04. 2003 20:33 ]
vlllk
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob 22. bře, 2003 0:00

Ving Tsun

Příspěvekod laada » úte 22. dub, 2003 8:54

nikdy jsem netvrdil, ze se da neco naucit z knizky. Ta debata o MM vznikla z jineho duvodu. <BR> <BR>A s filozofiema nebo nabozenstvim to neni, vedet <!-- BBCode Start --><B>o necem</B><!-- BBCode End -->, ale vedet <!-- BBCode Start --><B>neco</B><!-- BBCode End -->.
laada
laada
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 70
Registrován: čtv 13. úno, 2003 0:00

Ving Tsun

Příspěvekod laada » úte 22. dub, 2003 11:40

<!-- BBCode Start --><B>ukropcany: </B><!-- BBCode End -->to by me zajimalo co by si rikal na lidi co jsou opravdu filozofove :-]
laada
laada
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 70
Registrován: čtv 13. úno, 2003 0:00

Ving Tsun

Příspěvekod katana » úte 22. dub, 2003 22:50

mám otázku, říká někomu něco jméno Ivo Zubatý? Slyšel jsem něco o "nejvyšším technickém stupni v republice", nicméně nikde na síti ani zmínka:-D Pokud ho někdo znáte, či jste o něm alespoň slyšeli, dejte prosím vědět, o koho že to jde:) Díky za radu laikovi...:-]
katana
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 102
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

Ving Tsun

Příspěvekod Anonymní » stř 23. dub, 2003 8:01

<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citace:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> <BR> 22.04. 2003 v 23:50, F4ust napsal(a): <BR>mám otázku, říká někomu něco jméno Ivo Zubatý? Slyšel jsem něco o "nejvyšším technickém stupni v republice", nicméně nikde na síti ani zmínka:-D Pokud ho někdo znáte, či jste o něm alespoň slyšeli, dejte prosím vědět, o koho že to jde:) Díky za radu laikovi...:-] <BR></BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End --> <BR> <BR> :-D :-D :-D Jestli nejde o omyl, tak je to bývalý žák I. Rzounka, nyní Kamila Komma (Kladno), "Lok Yiu" Wing Chun . To s tím stupněm je blbost jak mraky...
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Ving Tsun

Příspěvekod tokugawa » stř 23. dub, 2003 12:41

Je to presne tak,jak je vyse uvedeno.Ivo nyni i sam vyucuje a naposledy jsem slysel o tom ,ze v Praze bude otvirat pobocku.Jinak se dlouhou dobu venoval (mozna stale) kickboxu.
TOM
tokugawa
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Chrást u Plzně

Ving Tsun

Příspěvekod Anonymní » stř 23. dub, 2003 13:43

<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citace:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> <BR> Ivo nyni i sam vyucuje a naposledy jsem slysel o tom ,ze v Praze bude otvirat pobocku. <BR></BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End --> <BR> <BR> :-D tak to bude brzo "Ivo Bezzubatý" :-D
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Ving Tsun

Příspěvekod katana » stř 23. dub, 2003 13:56

A o jeho kung-fu kvalitách něco víte?:-] Já jen abych věděl, jestli kamarád dělá dobře...:-D Díky.
katana
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 102
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00

Ving Tsun

Příspěvekod Masta » stř 23. dub, 2003 14:35

F4ust: zbytečná péče :) 8-)
Tao Of Jeet Kune Do...
Masta
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 53
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Ving Tsun

Příspěvekod Masta » stř 23. dub, 2003 14:36

Ad. Ivoš: pokud vím věnuje se i kickboxu a ve své váze patří ke špičce...tak zatím
Tao Of Jeet Kune Do...
Masta
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 53
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha

Ving Tsun

Příspěvekod vlllk » stř 23. dub, 2003 17:50

No, ja nevim. Já bych osobně šel ke K.Kommovi nebo k P.Brunnerovi, a to z prostého důvodu - jsou to přímí žáci W.Blecha a ten jak známo zase přímý žák mistra Lok Yiu, kdeždo I.Zubatý už ne. Samozřejmě, že když má zkoužky na to, aby mohl sám vyučovat, tak to zřejmě bude umět, ale osobně bych šel k co nejtěsnějším zdrojům a to Komm, Brunner nebo Kozár jsou. Jako obvykle všechny zdravím :-D
vlllk
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob 22. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Anonymní » úte 03. čer, 2003 10:04

Ahoj,

jen pro Vaši infromaci Ivo je Kamilův nejlepší soukromý žák ( soukromě trénoval i u Ivana). Jezdí terénovat do Otweilleru k Blechovi. Co se týká nevyššího technického stupně v ČR - blbost. Ma standartni certifikát, že může učit. Certifikáty se dělí dle stupně I - III.
Co se týká kickboxu tak patří Ivo mezi špičku v ČR ( účast na světu, MČR apod. vždy s umístěním na bedně).
Osobně bych ho volil o 100% raději než Brunera - dá se s ním super komunikovat a je fakt pohodovej člověk. V žádném případě studiem u něho neprohloupíte.

Dave
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod slunko » stř 04. čer, 2003 20:28

jj, Po zralé úvazy myslím, že je jedno u koho bude člověk trénovat, pokud bude trénovat v Elywcime - je tam kung-fu na vysoké úrovni. Samozřejmě, že to záleží na každém zvlášť. Se svým sifu si musíte vybudovat nějaký vztah důvěry a musíte nebo byste měli vědět co od sebe navzájem můžete očekávat, ale nejdůležitější je, že si musíte rozumět. Zdravím :D
slunko
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned 23. bře, 2003 0:00

Re: Ving Tsun

Příspěvekod Anonymní » ned 08. čer, 2003 7:50

Yahoma píše:S Ving Tsun je to stejně jako s ostatníma BÚ. Styl funguje podle toho, kdo ho aplikuje. Nemám moc rád věty typu: Tenhle styl nefunguje. Komu nefunguje? Mike Tyson může dělat co chce a bude mu to fungovat. A další věc je: Proti komu to má fungovat. Proti Tysonovi? Já dělám Ving Tsun už opravdu docela dlouho a myslím, že je to naprosto geniální bojové umění, ale musím trénovat protože ono to za mě neudělá samo. A taky si nemyslím, že všechny kvalitní školy v Praze jsou drahé.

:D vážený pane váš článek mě zaujal, prosím v jaké škole studujete wing tsun? Znáte p. Drdlu, nebo Jelínka, jestli ano, jaký máte na ně názor děkuji lojza.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Lojzo

Příspěvekod Anonymní » ned 08. čer, 2003 19:00

Nemluvím o cenách škol v EWTO. Jsou tu i jiní, že. AVSE, Mai Gei Wong, ELY, EBMAS. S EWTO jsem už dávno skončil, ale Pavla Drdlu znám velmi dobře protože jsme byli v podstatě kolegové. Začínali jsme to tu pod Konigem. A Martina znám taky dobře. A názor? Ten si udělej sám. Tuto diskuzi jsem založil omylem a to co jsem napsal byla reakce na jinou diskuzi :)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: Lojzo

Příspěvekod Anonymní » ned 08. čer, 2003 19:36

Yahoma. píše:Nemluvím o cenách škol v EWTO. Jsou tu i jiní, že. AVSE, Mai Gei Wong, ELY, EBMAS. S EWTO jsem už dávno skončil, ale Pavla Drdlu znám velmi dobře protože jsme byli v podstatě kolegové. Začínali jsme to tu pod Konigem. A Martina znám taky dobře. A názor? Ten si udělej sám. Tuto diskuzi jsem založil omylem a to co jsem napsal byla reakce na jinou diskuzi :)


pane YAHOMA,
"kolegové" s Pavlem Drdlou ? Nemýlím se když napíšu, že všechny školy jsou v ČR vpodstatě pod jeho vedením (koordinátor pro ČR)? Může být tedy řeč o "kolegialitě" ? Těžko... Vy jste to tady "začínal" pod Konigem ?
:lol:
jnýLOJZA...
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

PředchozíDalší

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron