Aikidó funguje!

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

Příspěvekod ArchEron » stř 09. pro, 2009 21:48

ono vzdy je lachsie utocit ako branit 8)
ArchEron
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 230
Registrován: pát 10. dub, 2009 23:00

 

Příspěvekod Vrozkrokkop » stř 09. pro, 2009 21:55

ArchEron: Vzdycky ne, v sermu je to mnohem, mnohem tezsi
Ted jsem nekolik mesicu piloval techniku, abych neumrel po svym vlastnim utoku 8)
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Boreas » stř 09. pro, 2009 22:00

Vrozkrokkop píše:ArchEron: Vzdycky ne, v sermu je to mnohem, mnohem tezsi...


Taky si myslím...
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod jeikob » stř 09. pro, 2009 22:05

no pokud obránce utok nečeká tak jo. ale jinak jedině s vetší převahou nebo zvolit dobrou taktiku
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod ArchEron » stř 09. pro, 2009 22:59

Vrozkrokkop:no to neviem uplne posudit ale si myslim predsa len ked si pod takem je to horsi, u zbrani preca keby prosla skr...ono samozrejme ze moze aj braniaci udelat kontru ale musi cakat taky utok a preca ked ta zasipe sprsku neni to jednoduche 8) do zbrani se este moc nerozumim :)
ArchEron
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 230
Registrován: pát 10. dub, 2009 23:00

Příspěvekod ArchEron » stř 09. pro, 2009 23:01

ukropcany:no pocase se taky ozvu :D
ArchEron
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 230
Registrován: pát 10. dub, 2009 23:00

Příspěvekod luen » stř 09. pro, 2009 23:24

Hosi v pohode, ve vlakne s kravskym nazvem kecejte o nicem :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod ArchEron » stř 09. pro, 2009 23:25

:D
ArchEron
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 230
Registrován: pát 10. dub, 2009 23:00

Příspěvekod cudles » stř 09. pro, 2009 23:49

luen píše:Hosi v pohode, ve vlakne s kravskym nazvem kecejte o nicem :wink:

:lol: :lol: :idea:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Vrozkrokkop » čtv 10. pro, 2009 11:20

Vsak jo, myslim ze jinak je to od zacatku takovej hnuj, ze se opravdu nestydim, ne, jsem na sebe hrdej, ze pisu o necem jinym :lol:

ArchEron:
Predstav si to takhle: Si s oponentem na vzdalenost na hroty, tj. ze on stihne nejakym zpusobem zareagovat -
Ty se zacnes hejbat a spolu se sekem/bodem zkratis vzdalenost. Jestli si zautocil po primy linii nebo z vnejsi strany, souper te s nejvetsi pravdepodobnosti vykryje/ uhne - a ten pruser je, ze on pak sekne/bodne tebe, zatimco ty uz si zkratil vzdalenost tim zpusobem, ze TY uz pak zareagovat nestihnes a jeho pohyb je reakce na tvuj, kdy ty ten svuj teprve dokoncujes.
Takze kdyz zautocis, musis dotycneho opravdu prinutit se jenom branit, aby on pokud mozno nic jinyho delat nemohl, jinak si koledujes o rychly exitus.
A to je, s vyrovnanym souperem, hodne tezky.


PS: S tim kancem zatim nic
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » čtv 10. pro, 2009 11:23

Vrozkrokkop píše:Vsak jo, myslim ze jinak je to od zacatku takovej hnuj, ze se opravdu nestydim, ne, jsem na sebe hrdej, ze pisu o necem jinym :lol:

ArchEron:
Predstav si to takhle: Si s oponentem na vzdalenost na hroty, tj. ze on stihne nejakym zpusobem zareagovat -
Ty se zacnes hejbat a spolu se sekem/bodem zkratis vzdalenost. Jestli si zautocil po primy linii nebo z vnejsi strany, souper te s nejvetsi pravdepodobnosti vykryje/ uhne - a ten pruser je, ze on pak sekne/bodne tebe, zatimco ty uz si zkratil vzdalenost tim zpusobem, ze TY uz pak zareagovat nestihnes a jeho pohyb je reakce na tvuj, kdy ty ten svuj teprve dokoncujes.
Takze kdyz zautocis, musis dotycneho opravdu prinutit se jenom branit, aby on pokud mozno nic jinyho delat nemohl, jinak si koledujes o rychly exitus.
A to je, s vyrovnanym souperem, hodne tezky.


PS: S tim kancem zatim nic


a proto musíš při útoku co nejdéle udržet vazbu na čepeli a v poslední chvilce ji odstranit....hele.....na to se tady vyser.....na place se to ukáže a vysvětlí mnohem lépe a rychleji.

Jestli se potkáme,pár zajímavých útoků(s odstraněním sokovi čepele) Ti ukážu......s kordem,meče neumím.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Vrozkrokkop » čtv 10. pro, 2009 11:39

Jendis:
Ja ti to vysvetlim :D : Ted to bude tejden, co me jinak absolutne zdravyho chytl zanet pod zubem, takze mam antibiotika, ale mam sileny roupy a jak je mi jinak fajn, taky se silene nudim. Proto tak agilne pisu :)

S tema kordikama by to bylo fajn, ty neumim zase ja, jen jak na ne nejsem zvyklej, upadne mi ruka, ale novym poznatkum se rozhodne nebranim.
A na dalsi sparovani a veci okolo se nemistne tesim, co ted bylo se zbranema, tak to jsem chytl zase nejakou jinou kravinu.
Musim ale rict, ze nekdy je odpocinek od pohybu prima, nez me chytly ty zuby, dostal jsem se vzacne na trenink, vzal jsem si obouruc sekeru a potom od kamose pujcil kratkej scramasax a musim rict, ze jsem si prisel na spoustu novejch veci jak jsem rozpominal na ty stary 8)
Fakt doporucuju nekdy na 2tejdny vysadit
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Vrozkrokkop » čtv 10. pro, 2009 12:11

Tak, tady mam zdroj k tem divokejm prasatum (nemyslim zfetovany pankace)

http://muckley.us/Boar%20Hunting%20Weap ... ssance.pdf
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » čtv 10. pro, 2009 13:02

Vrozkrokkop píše:Jendis:
Ja ti to vysvetlim :D : Ted to bude tejden, co me jinak absolutne zdravyho chytl zanet pod zubem, takze mam antibiotika, ale mam sileny roupy a jak je mi jinak fajn, taky se silene nudim. Proto tak agilne pisu :)

S tema kordikama by to bylo fajn, ty neumim zase ja, jen jak na ne nejsem zvyklej, upadne mi ruka, ale novym poznatkum se rozhodne nebranim.
A na dalsi sparovani a veci okolo se nemistne tesim, co ted bylo se zbranema, tak to jsem chytl zase nejakou jinou kravinu.
Musim ale rict, ze nekdy je odpocinek od pohybu prima, nez me chytly ty zuby, dostal jsem se vzacne na trenink, vzal jsem si obouruc sekeru a potom od kamose pujcil kratkej scramasax a musim rict, ze jsem si prisel na spoustu novejch veci jak jsem rozpominal na ty stary 8)
Fakt doporucuju nekdy na 2tejdny vysadit


ále...neupadne Ti ruka. Já se rád,o nějaký ty vychytávky,podělím......jen se k vám musím dostat.....:)
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Vrozkrokkop » čtv 10. pro, 2009 13:06

Jendis:
Ja doufam, zpestrovani neni nikdy dost :)
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod RUNAR » čtv 10. pro, 2009 13:16

Boreas píše: Stačilo vidět Zbyňka(snad to byl on... ta paměť.. :lol: )na letošním srazu a nemám důvod pochybovat.


Jo jo, to je Zbyněk....na svojí postavu a váhu má děsný řachy, člověk si řekne: takový tintítko a hele najednou přílítnou takový děla že se jeden nestačí divit. :D

No a když někdo vyvádí v báru kde dělá tak se frajírci taky diví co je to za dělostřelce.

A znám takových víc....jeden by si řek hubeňour, chřipkáč vyzáblej, ale maj sílu jak bizoni na prérii když běží z čerstvý pastvy nebo co. :D
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod RastOne » čtv 10. pro, 2009 20:32

Těžko říct jestli aikido. Každopádně když se páka povede tak to stojí za to..Au ta zlomená rka vlokti :? http://www.youtube.com/watch?v=qxm09n5l ... re=related
RastOne
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 70
Registrován: ned 06. pro, 2009 0:00

Příspěvekod marcelo » čtv 10. pro, 2009 21:03

RastOne píše:Těžko říct jestli aikido. Každopádně když se páka povede tak to stojí za to..Au ta zlomená rka vlokti :? http://www.youtube.com/watch?v=qxm09n5l ... re=related


moj oblubeny Shiiinyaaaa Aookiiiiii
:twisted:

Judo a BJJ blackbelt

tato paka je Wakigatame z Judo :wink: ..oblubena u ruskych judistov..na mnohych sutaziach v Judo je zakazana :wink: ..povod v starych jujutsu styloch..nastup do nej je podla mna hybrid Judo a Shootwrestling...moj nazor ..Kedze Shinya Aoki je ziak Yukiho Nakai ktory je byvaly shootwrestler a BJJtsuka tak mi to tak vychadza..
..postnem klip kde ju vysvetluje :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=KwM7fAqN6f0
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod severin » sob 11. zář, 2010 13:54

http://www.youtube.com/user/SlaskaAkademiaAikido

Kromě Aikida cvičí i jiné věci např. FCS KALI. Je to další možná cesta než jen tradiční.
severin
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 818
Registrován: pon 21. čer, 2004 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod maxo » sob 11. zář, 2010 14:35

smiesne ako malo staci na to, aby bezny clovek uveril ze nieco funguje. Dame si tatami do baru a natocime scenku ako na stuzkovu. Fakt su ludia tak debilny ze to nevidia ? Keby to iste predviedol na tatami v telocvicni je to len dalsi z 1000 aikido sracka videii ale takto uz vsetci zeru ze aikido funguje. Sracky, sracky sracky.
maxo
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 145
Registrován: ned 30. pro, 2007 0:00

PředchozíDalší

Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron