Psychlogie boje

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Příspěvekod Shylock » úte 22. pro, 2009 17:49

ovšem o tomto http://www.youtube.com/watch?v=Z4D4IO0JSO0
nepíše ani sám velký Vadim.
®ELEZNÝ PENIS ! teprv budete nadludia
Shylock
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 37
Registrován: ned 19. srp, 2007 23:00

 

Příspěvekod jeikob » úte 22. pro, 2009 19:53

no jinak k té agresivitě jen takovej podotek . jsou takový tři období,dětskej svět, puberta a tak nějak dneska lidi jsou infantilní dýl do třiceti , a potom ten střední věk až staří. jinak aby mi někdo nebral za slovo tak určitě zakladní povahový rysy se nemění a někdo se vtěch obdobích chová stejně bez vetších výkyvů. ale jinak asi se nejvíc agrese projevuje v těchg prvních dvouch a hlavně v tý pubertě a hraje v tom spousta ruznejch faktorů a agresivní můžou bejt i jedinci,který by třeba nebyli ,pak snadnější ovlivnitelnost ,dokazování si něčeho , zábava . mimo jiné je zajímavý jak na to co dělat jak se prát ,se tady nejvíc ptaji mladší lidi a převážně kluci. a každej kdo neseděl doma tak nejvíc konfliktů zažil v tomhle věku a velká vetšina z nich i když byli drsný byli o hovně o egu.
no a pak v té třetí fázi se už velká vetšina s formou fyzický agrese ,pokud ji nevyhledává či to není profese nesetká a pokud ano je to blbá náhoda. a také krom psychopatů už i často agrese je používaná jako prostředek vydírání,zastrašení,eliminace .ovšem to neznamená že to v lidech neni ,přijde mi že plno lidí ted je daleko výbušnějších a maji často tendenci k nepříčetnosti a agresivitě no častečně asi daleko vetší náročnost doby a upadek komunikačních schopností a to je na delší rozbor:)
jinak ten boj o místo na slunci když je člověku tolik a tolik je naprpsto přirozenej a patří k životu a člověk se učí zařadit se a přizpůsobit a uvědomit si na co má a případně jak se posunout . prostě jednoduše slavisti se perou se spartanama ,táta jako žižkovák se kdysi rubal z libenákama. průser je když tenhle pubertalní boj ,přesáhne meze ,nebo je zneužívanej a nebo z toho některý nevyrostou
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod luen » úte 22. pro, 2009 21:21

jeikob píše:no jinak k té agresivitě jen takovej podotek . jsou takový tři období,dětskej svět, puberta a tak nějak dneska lidi jsou infantilní dýl do třiceti , a potom ten střední věk až staří. jinak aby mi někdo nebral za slovo tak určitě zakladní povahový rysy se nemění a někdo se vtěch obdobích chová stejně bez vetších výkyvů. ale jinak asi se nejvíc agrese projevuje v těchg prvních dvouch a hlavně v tý pubertě a hraje v tom spousta ruznejch faktorů a agresivní můžou bejt i jedinci,který by třeba nebyli ,pak snadnější ovlivnitelnost ,dokazování si něčeho , zábava . mimo jiné je zajímavý jak na to co dělat jak se prát ,se tady nejvíc ptaji mladší lidi a převážně kluci. a každej kdo neseděl doma tak nejvíc konfliktů zažil v tomhle věku a velká vetšina z nich i když byli drsný byli o hovně o egu.
no a pak v té třetí fázi se už velká vetšina s formou fyzický agrese ,pokud ji nevyhledává či to není profese nesetká a pokud ano je to blbá náhoda. a také krom psychopatů už i často agrese je používaná jako prostředek vydírání,zastrašení,eliminace .ovšem to neznamená že to v lidech neni ,přijde mi že plno lidí ted je daleko výbušnějších a maji často tendenci k nepříčetnosti a agresivitě no častečně asi daleko vetší náročnost doby a upadek komunikačních schopností a to je na delší rozbor:)
jinak ten boj o místo na slunci když je člověku tolik a tolik je naprpsto přirozenej a patří k životu a člověk se učí zařadit se a přizpůsobit a uvědomit si na co má a případně jak se posunout . prostě jednoduše slavisti se perou se spartanama ,táta jako žižkovák se kdysi rubal z libenákama. průser je když tenhle pubertalní boj ,přesáhne meze ,nebo je zneužívanej a nebo z toho některý nevyrostou


Z ceho cerpas, temer vse, co jsi napsal je jinak :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod jeikob » úte 22. pro, 2009 21:25

to asi žiješ na jiné planetě:) aneb na diskotékách na sídláku na lavičkách , na demonstracích jsou neagresivní mladí lidé. :) a jo děti se neperou. za to důchodci vytvářej pouliční gangy a hrajou tekkena:) a chtěj bejt gangstaa

ne vážně dyt je to přirozený že nejvíc agresivity maji mužský do třiceti let. a v pubertalním společenství často různý poučky a studie tak nefungujou , dyt jsem to žil a žila to vetšina. kuli roštence aby se před ní na tebe vystartuje třeba týpek ,kterej by se jinak nerval nebo kuli prestiži u ostatních ,pak ruzný party a partičky a místa maji svojí zvlaštní hierarchii a pak plno lidí v tý době neví co ze sebou. jo a pak jsou to kalby ty z jednoho vytvořej semo tamo jinnýho člověka. tak se třeba jeden diví jak neprudivý tichý hoch vyvolá konflikt a podobně.
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod luen » úte 22. pro, 2009 21:58

jeikob píše: ... ale jinak asi se nejvíc agrese projevuje v těchg prvních dvouch a hlavně v tý pubertě a hraje v tom spousta ruznejch faktorů a agresivní můžou bejt i jedinci,který by třeba nebyli ,pak snadnější ovlivnitelnost ,dokazování si něčeho , zábava .


Takze zajdi za nejblizsi mafianskou grupou a rekni jim, ze je to vse tim, ze jsou jeste v puberte ... Nebavme se ve vztahu k agresivite o detske "agresivite", ale o agresivite dospelejch, jenz maji sve vyskladano a vedi, ceho tim mohou dosahnout. Ja za agresivitu nepovazuji takove to pubertalni hledani sama sebe, v tomto ohledu se asi lisi nas pohled na agresivitu. Ty jsi nejspise zazil detskou agresi, nekdo te treba sikanoval na skole nebo jako ditko, ci teenagera, ale tohle je ta smesnejsi kapitola ve vztahu k agresivite.

jeikob píše:mimo jiné je zajímavý jak na to co dělat jak se prát ,se tady nejvíc ptaji mladší lidi a převážně kluci. a každej kdo neseděl doma tak nejvíc konfliktů zažil v tomhle věku a velká vetšina z nich i když byli drsný byli o hovně o egu.


Ja byl tedy rvac i na zakladce a byl jsem temer v kazdem prusvihu, nicmene bych se hanbou propadl, kdybych mel klukum predavat ve vztahu k realne sebeobrane to, co jsem zazil jako dite ... O tom neni realna sebeobrana o tom neni agrese. To je jen o prosazovani se v detskem kolektivu a ty si ten pojem pletes Kubo! Proc porad resis detske hratky ... chapu, ale uvedom si, ze tohle je problem, ktery resi jen ti, co zamrzli v tomto veku!

jeikob píše:no a pak v té třetí fázi se už velká vetšina s formou fyzický agrese ,pokud ji nevyhledává či to není profese nesetká a pokud ano je to blbá náhoda.


To si take nemyslim, prokonzultuj tento nazor s valecnejma veteranama, lidma z profese. Jen naivka si mysli, ze ted uz je dospelej a nasili je ponejvice v bedne. Pokud to takhle nekdo ma hozene, tak mel do ted neuveritelne stesti a nebo chodi kanalama a nebo sedi jen za compem ...

jeikob píše: a také krom psychopatů už i často agrese je používaná jako prostředek vydírání,zastrašení,eliminace .ovšem to neznamená že to v lidech neni ,přijde mi že plno lidí ted je daleko výbušnějších a maji často tendenci k nepříčetnosti a agresivitě no častečně asi daleko vetší náročnost doby a upadek komunikačních schopností a to je na delší rozbor:)


Vubec to neni pravda. Tobe, "dik" nemoci, nase doba hodne utekla a ty se v ni tezko orientujes, tomu rozumim, ale nedelej z toho obecne zavery!
Za dob komaru byla stejna agrese v lidech jako dnes, mene se o ni mluvilo, bylo mene prostredku skrze niz se mohla ventilovat. Ale lidi nejsou lepsi ani horsi. Fasismus je v lidech, tito lide se pak chopili komunismu a delali zle ostatnim, dnes se tomu rika demokracie, ale porad stejne zlo v lidech. To, ze se bude rezimu jinak rikat, neznamena, ze se zlo z lidi pretransformuje v neco jineho a nebo nekam jinam. Porad stejne svine se stejnejma tendencema. Zmrd za komaru je stejnej zmrd za demokraci - chapes to?

Mimochodem si pletes slovo agrese, vybusnost s tim, ze je nekdo zmrd ... tohle si nejdrive ujasni a pak mudruj!

jeikob píše:jinak ten boj o místo na slunci když je člověku tolik a tolik je naprpsto přirozenej a patří k životu a člověk se učí zařadit se a přizpůsobit a uvědomit si na co má a případně jak se posunout . prostě jednoduše slavisti se perou se spartanama ,táta jako žižkovák se kdysi rubal z libenákama. průser je když tenhle pubertalní boj ,přesáhne meze ,nebo je zneužívanej a nebo z toho některý nevyrostou


Celej zivot se bojuje o misto na slunci, neni to otazka jen nejakeho veku!!!
Co je ta meze? Kde je ona pomyslna hranice? Kdy je to neskodna zabava a kdy je to kriminalni cin? To je zase placani do vody Kubo :lol: :wink:

Mimochodem alkohol z tebe neudela jineho cloveka, alkohol neni esence zla, teda v pohadkach ano, ale v realu idiocie. Nadarmo se nerika, ze chces-li nekoho poznat, tak se s nim ozer. To se jen pak zmrdi vymlouvaji, ze to z nich udelal alkohol, ale je to LEZ :wink: Kubo je evidentni, ze ses o5 pustil do tematu o kterem vis velke kulove. Proc to proboha delas, chces se neco dozvedet, tak se zeptej a odpust si tyto "moudra".
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod mirsv » úte 22. pro, 2009 22:48

luen píše:
Mimochodem alkohol z tebe neudela jineho cloveka, alkohol neni esence zla, teda v pohadkach ano, ale v realu idiocie. Nadarmo se nerika, ze chces-li nekoho poznat, tak se s nim ozer. To se jen pak zmrdi vymlouvaji, ze to z nich udelal alkohol, ale je to LEZ :wink: Kubo je evidentni, ze ses o5 pustil do tematu o kterem vis velke kulove. Proc to proboha delas, chces se neco dozvedet, tak se zeptej a odpust si tyto "moudra".


puvodne jsem chtel napsat,ze to neni pravda,ale potom jsem si uvedomil,ze to pravda je :lol: clovek rychleji ztraci zabrany a dela veci,na ktery by strizlivej nemel odvahu,nebo zaludek,ale je to v tom cloveku,akorat pomoci alkoholu to vyplyva na povrch-tot moje zkusenosti
Jinak,taky jsem se setkal s vetou:"to jsem nebyl ja,to byl alkohol"-jsou to alibisticky keci na facku
mirsv
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 173
Registrován: čtv 25. říj, 2007 23:00
Bydliště: ©umperk

Příspěvekod kwaicheng » stř 23. pro, 2009 0:10

Ty, luene, vždyť alkohol je démon! :D
4Jeikob: Agresivita do třiceti? To je vidět, že si tě v městský ještě nikdá nepodal nějakej rozlícenej penzista. Někdy úplně žasnu a zírám s otevřenou hubou. Teď jsem četl na Novinkách.cz příspěvek nějakýho strejdy o tom jak jsou ty dnešní děcka zlý a drzý a vůbec že staršího nenechaj sednout v tramvaji...kolikrát jsem viděl tzv. důchodcovský amok, kdy se do tebe stařečci pustí hned jak vlezou dovnitř že se nestačíš divit kolik hambatejch výrazů ještě neznáš, sem tam je možnost vidět i francouzský polibek francouzskou holí.. :lol:
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

Příspěvekod luen » stř 23. pro, 2009 0:24

kwaicheng píše:Ty, luene, vždyť alkohol je démon! :D


JJ to my starci vime :lol: :lol: :lol:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod jeikob » stř 23. pro, 2009 0:52

Tvůj problém je ,že jak ty žiješ a jak vnímáš svět tak jen to je pravda. není pochyb že máš spoustu zkušeností a hodně toho umíš a znáš .ale vemi často mi přijde ,sorry že si sněd šalamounovo hovno. a druhá věc je a za to si často můžu sám,že něco neobratně napíšu to pak přetočíš a podáš jinak.
tak že pubertálním prosazováním egga v souvislosti s agresivitou a nasilím mám na mysli. bitky na diskotékách,na fotbale , mezi různejma grupama co si hrajou bud na to nebo na to. a chtěl jsem říct že velká část z nich si jen cosi dokazuje a vyrostou z toho i když se v pubertě chovaj jako zmrdi a že často jsou nevyzpytatelný. a znám to prodstředí velmi dpbře .a jestli máš pocit že kopat do někoho martenskou či po někom házet flašky a dlaždičky a třískat a kopat na plno je dětská hra ? při takovýhle hře byl zabitej syn režisera venclíka byl jsem pak jako svedek na policii teda ono u toho bylo spousta lidí.
a co se týká toho nasilí v pozdějším věku ,no jestli se s tím a lidé v tvém okruhu potkávaj často a je to možný .tak mně to mrzí. tak je teda fakt ,že přítelkyni napadnul uchyl naštestí se ubránila a rovněž spolužačku z umprum jo a spolužáka odtamtad chtěl zmlátit ožrala a jeden známej se porval teda spíš strkal z jedním chlapíkem na parkovišti .
jo a teda už po transplantaci sem zažil jak se na butovicích servali peneři. no a docela pár lidí znám a nehybnej totálně sem až poslední roky. a že by ti lidé sypali storky o přepadení a rvačkách a tak to fakt nevim. a znám nejen umprumáky :) i semo tamo nějaký ten řemeslník a tak.
Jistě agrese v člověku je ale mění se forma. agrese socialní, agrese z pozice moci,manipulace a tak dál.
další tvrdím snad že dřív byli lidi lepší či horší. tvrdím že obecně jsou agresivnější a to proto ,že agresivních projevů je prostě víc. a jestli ji dřív potlačovali ,tak problém je ted!! a ted je důležitá příčina. no a zase přijde mi že to bereš jako ,že chválim starej režim a nadávám na dobu ted . to je typický když někdo kritizuje něco co se mu přijde špatný na určitejch jevech ted nebo na systému,tak se mu podsune minulej režim.
ano lidi jsou stejný a války jsou byli a budou. ale každá doba má specifický klima ,některá je holt agresivnější jinná mirumilovnější.
A nakonec občas mi přijde ,že v zájmu svý pravdy působíš a nejen ty až krapet paranoicky užasnej příklad je krapet to nadsadim kdo neštípe každej den v boxerkách je čajíčkář a naháněč energie a co se jen malinko odklaní od takzvaně realného vidění nutno vymýtit.tak na jednu stranu to chápu v týhle oblasti.ale často už mi to přijde krapet ujetý. no a ono s tím souvisí a tady je to krásně vidět ono militantní vidění světa a vy jste se zžili s rolí bojovníka a valečníka. a vidíte to jen v těch dvouch polohách . vidíž veteráni nevím jaké myslíš ,ale znám tři nevlastní děda svobodovec byl na dukle a na slovensku tam byl pak zraněnej původem volynák a švec a velmi neagresivní člověk. pak pana picka spisovatek a ten zase sloužil na blízkým východě a pak oblehal dunkirk . jo a v německu jsem jednou ležel s dědkem snad stoletým bez nohy co byl falschimjagger u cassina věřící protestant musel narukovat. a ani jednomu z nich nedělalo zabíjení a boj radost.
no určitě mi nemoc vzala kus života. ale zase mně tak uplně neizolovala a nějakou dobu po transplantaci sem chodil do školy,večer do města prostě žil. za další nežiju ve vzduchoprázdnu komunikuju s lidma,koukám na zprávy a čtu noviny .
jo a ještě jedna věc jak je špatný něco podcenovat tak i přecenovat. příjde mi že často s toho bojování děláte příliš sofistikovanou záležitost. opět jasný že lidi co se tomu věnujou intenzivně a zároven je to jejich hobby,vášen,profese tak to viděj jako vrchol všeho:) jinak tím nechci zpochybnovat ničí dovednosti a usilí . jen krapet nadhled.
imho jednou si mi vytýkal že nějakej herec v kung fu filmu cvičí siu lim tao blbě. no nedalo mi to a srovnal jsem si to s tím jak to cvičí váš sigung a at koukám jak koukám rozdíli sem neviděl:) a to mám vizualní a pozorovací talent dobrej . dělám animace a to jak se člověk hýbe a kde má těžiště a podobně tak to poznám. no nic.
nechci se hádat ,ale tohle už ze mně muselo
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod jeikob » stř 23. pro, 2009 1:13

kwaicheng píše:Ty, luene, vždyť alkohol je démon! :D
4Jeikob: Agresivita do třiceti? To je vidět, že si tě v městský ještě nikdá nepodal nějakej rozlícenej penzista. Někdy úplně žasnu a zírám s otevřenou hubou. Teď jsem četl na Novinkách.cz příspěvek nějakýho strejdy o tom jak jsou ty dnešní děcka zlý a drzý a vůbec že staršího nenechaj sednout v tramvaji...kolikrát jsem viděl tzv. důchodcovský amok, kdy se do tebe stařečci pustí hned jak vlezou dovnitř že se nestačíš divit kolik hambatejch výrazů ještě neznáš, sem tam je možnost vidět i francouzský polibek francouzskou holí.. :lol:


když něco zoobecníš vždycky se najde vyjímka. to by se pak mohla zrušit statistika a vůbec plno vědních oborů. jasně že jsou agresivní dědci a báby. :lol: to se mi vybavuje komiks o tom jak řáděj gangy důchodců co žrali anabolika a viagru a přepadávaj mladý holky
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod kwaicheng » stř 23. pro, 2009 2:17

jeikob píše:
kwaicheng píše:Ty, luene, vždyť alkohol je démon! :D
4Jeikob: Agresivita do třiceti? To je vidět, že si tě v městský ještě nikdá nepodal nějakej rozlícenej penzista. Někdy úplně žasnu a zírám s otevřenou hubou. Teď jsem četl na Novinkách.cz příspěvek nějakýho strejdy o tom jak jsou ty dnešní děcka zlý a drzý a vůbec že staršího nenechaj sednout v tramvaji...kolikrát jsem viděl tzv. důchodcovský amok, kdy se do tebe stařečci pustí hned jak vlezou dovnitř že se nestačíš divit kolik hambatejch výrazů ještě neznáš, sem tam je možnost vidět i francouzský polibek francouzskou holí.. :lol:


když něco zoobecníš vždycky se najde vyjímka. to by se pak mohla zrušit statistika a vůbec plno vědních oborů. jasně že jsou agresivní dědci a báby. :lol: to se mi vybavuje komiks o tom jak řáděj gangy důchodců co žrali anabolika a viagru a přepadávaj mladý holky


Muj příspěvek nebyl zrovna vědecky exaktní. Ostatně, tvůj taky ne. Heleď kdo jsou to peneři? Já teda zase budu nejspíš v roli toho kterej se tu absolutně neorientuje, ale co se ti stalo?
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

Příspěvekod luen » stř 23. pro, 2009 3:09

jeikob píše:Tvůj problém je ,že jak ty žiješ a jak vnímáš svět tak jen to je pravda.


Tohle neni pravda, nikdy jsem nic takoveho nerekl, nenapsal a nikdy jsem si nic takoveho ani nemyslel

jeikob píše:není pochyb že máš spoustu zkušeností a hodně toho umíš a znáš .ale vemi často mi přijde ,sorry že si sněd šalamounovo hovno. a druhá věc je a za to si často můžu sám,že něco neobratně napíšu to pak přetočíš a podáš jinak.


Vidis a ja si naopak myslim, ze zkusenosti mam malo a ze toho malo umim - jen poukazuji obcas na to, ze se chteji lidi podelit o sve hovno (rozumej malo) se zbytkem sveta a pak se divi, ze maji malo i pro sebe. Rozumis tomu? Tobe tve zkusenosti nestaci ani na to, aby sis problematiku sam vylozil/vyskladal. Ale nemas problem se delit o sva moudra, nemas pocit, ze je na tom neco divneho? Nikdo neutoci na tvou osobu, ale na tva tvrzeni, ze to beres osobne je jen dalsim dukazem toho, ze nejsi vubec naucenej na konfrontaci ... at uz kontaktni, ci nazorovou. Hned v tom je zbytecne moc osobnich emoci, ktere do toho proste nepatri. Kolikrat a kolika lidma jsi byl upozornen na to, ze absolutne nemas problem pustit se do polemiky neceho o cem vis uplne prd??? Nic sis z toho neodnesl, naopak mas pak tendenci ty nazory druhych predkladat jako sve, ale po svem vylozene ... tim jim nedas punc originality ani punc zkusenosti.

jeikob píše:tak že pubertálním prosazováním egga v souvislosti s agresivitou a nasilím mám na mysli. bitky na diskotékách,na fotbale , mezi různejma grupama co si hrajou bud na to nebo na to.


No vzdyt jsem to napsal, ty mluvis o nekom, kdo si na nasilnika hraje a ja mluvim o tech skutecnych, kteri to maji jako profesi, jako chleba a ne, ze se nasilnicky chovaji pred partickou, aby pak meli u piva o cem mluvit - chapes kudla rozdil??? Ja se nebavim o detech, kteri zkouseji jestli by pro ne ziti nebylo snazsi, kdyby je ostatni meli za bubaky ...

jeikob píše:a chtěl jsem říct že velká část z nich si jen cosi dokazuje a vyrostou z toho i když se v pubertě chovaj jako zmrdi a že často jsou nevyzpytatelný


NEVYZPYTATELNY? Co je to za terminus technikus. Kudla porad mas v puse nacky, vis prd co je to nacek. Zajed si do ruska at vidis, jak nacek vypada a jak se chova ... a to je na mistni pomery nevybourenej mladistvej hejsek ... Garantuju ti, ze se z toho podelas a mistni mafiani to maji jako sranda zalezitost ... zijeme v uplne jinem svete a mam pocit, ze jsme naprosto odlisny zivocisny druhy ...

jeikob píše: a znám to prodstředí velmi dpbře .a jestli máš pocit že kopat do někoho martenskou či po někom házet flašky a dlaždičky a třískat a kopat na plno je dětská hra ? při takovýhle hře byl zabitej syn režisera venclíka byl jsem pak jako svedek na policii teda ono u toho bylo spousta lidí.


Ja chapu, ze tobe to prijde jako vrchol nasili, ale pro me je to detska hra. Hodne blba hra, vyjimecne koncici tragicky, ale jen hra. Srovnej to s tim, kdyz tohle dela dospelej, je to jeho profese a smrti to konci v 99,9% tady je to naopak, jen vyjimecne to nekdo prezije. Ten umysl zabit je to, co z toho dela ryzi nasili. Ne to, ze nekdo chce machrovat pred rostenkou, do nekoho strci a on nestastnou nahodou spatne upadne a umre ... to je ale v konecnem dusledku obrovskej rozdil, hele bud rad, ze to nechapes!!!

jeikob píše:a co se týká toho nasilí v pozdějším věku ,no jestli se s tím a lidé v tvém okruhu potkávaj často a je to možný .tak mně to mrzí.


To neni zadnej muj okruh lidi, ja nevyhledavam lidi jenz se potkali s necim, cemu rikaji nasili a do konce zivota se s tim snazi vyrovnat - s takovejma si o tematu nemam co povedet, stejne jako s tebou. Ja se o tom bavim s lidmi, kteri se s tim davno srovnali a vedi o cem mluvi. Me to nemrzi, ani oni z toho nejsou mrzuti, proste se to bere jako soucast zivota. Och, ach, jeziiisi apod. to patri do spolecnosti dam. Ty lidi si vetsinou ani neuvedomuji, ze maji zazitky, ktere by vetsina spolecnosti ve zdravicku nepobrala ... oni si uvedomi, ze to neni bezne stravitelna zalezitost az z reakce lidi jako jsi ty. A o tom se bavime nejcasteji, jak je spolecnost zhejckana, rozmazlena, oslabena ...

jeikob píše: tak je teda fakt ,že přítelkyni napadnul uchyl naštestí se ubránila a rovněž spolužačku z umprum jo a spolužáka odtamtad chtěl zmlátit ožrala a jeden známej se porval teda spíš strkal z jedním chlapíkem na parkovišti .


Mou pritelku opakovane, pri ceste do prace, napadla particka peti rumunskejch morgosu. Parkrat jsem sel s ni (za ni) az jsme je ptkali, tak popobehla a ja si je podal - vsadim se, ze uz to nikdy neudelaj a doufam, ze jsem tim pomohl i jinym zenskym.

jeikob píše:jo a teda už po transplantaci sem zažil jak se na butovicích servali peneři. no a docela pár lidí znám a nehybnej totálně sem až poslední roky. a že by ti lidé sypali storky o přepadení a rvačkách a tak to fakt nevim. a znám nejen umprumáky :) i semo tamo nějaký ten řemeslník a tak.


A?

jeikob píše:Jistě agrese v člověku je ale mění se forma. agrese socialní, agrese z pozice moci,manipulace a tak dál.


Jak se meni forma? Porad se preci jedna o jeden zdroj stejne zalezitosti. Proc to potrebujes skatulkovat? V cem ti to pomuze? Poseres se nejak dustojneji az te nekdo rozseka na maderu? Vzdyt je to smesny ...

jeikob píše:další tvrdím snad že dřív byli lidi lepší či horší. tvrdím že obecně jsou agresivnější a to proto ,že agresivních projevů je prostě víc. a jestli ji dřív potlačovali ,tak problém je ted!! a ted je důležitá příčina. no a zase přijde mi že to bereš jako ,že chválim starej režim a nadávám na dobu ted . to je typický když někdo kritizuje něco co se mu přijde špatný na určitejch jevech ted nebo na systému,tak se mu podsune minulej režim.


Ale vubec ne, to si zase jen nepochopil co jsem napsal. Rezim s tim prave vubec nesouvisi. Jak uz jsem napsal je to o zlu v lidech a rezim z nich lepsi lidi neudela. Prisnejsi zakony z nas take neudelaji lepsi lidi ... jen se budou svine muset vice snazit, aby je nekdo neodhalil, ale nic se nezmeni. Lide co po takovem nastroji volaji jsou naivkove a snilci. Cloveka zmeni jen 2 veci. Zazrak a utrpeni! Na zazraky dnes nikdo neveri, tak lidi museji trpet :) Neni pravda, ze jsou lide agresivnejsi, naopak v sobe agresi vice potlacuji a pak se divi, kdyz jim para nekontrolovatelne utece ... vychovavaji nas v tom, ze facka neni argument. Je to argument a jak dobrej argument. Zajdi si na exkurzi do kriminalu a res tam konflikty s mistnima domluvou :) Jenze co ma delat koza jineho nez kecat, ze? Tygr je svobodnej, on si muze vybrat, budu slusnej, budu hodnej a nebo mi za to tenhle smejd nestoji a ukazu mu, kde je jeho misto. Znouzectnost neni zadna vyhoda nebo snad prednost. Je to nutnost pro preziti u tech, kteri nejsou niceho jineho schopni.
Zase to neber tak, ze kdo je tygr, je zlej. Jen chodi a dava vsem najevo jakej je maser ... takhle hloupe to nestoji.

jeikob píše:ano lidi jsou stejný a války jsou byli a budou. ale každá doba má specifický klima ,některá je holt agresivnější jinná mirumilovnější.


No ... ja si to nemyslim, protoze min. 1/2 lidi, ktere znam, by chcipla behem prvniho tydne, kdyby se dostali do doby napr. pred 2tis. lety. A to se snazime znat nasi minulost a lecos o ni i vime ...

jeikob píše:A nakonec občas mi přijde ,že v zájmu svý pravdy působíš a nejen ty až krapet paranoicky užasnej příklad je krapet to nadsadim kdo neštípe každej den v boxerkách je čajíčkář a naháněč energie a co se jen malinko odklaní od takzvaně realného vidění nutno vymýtit.


To vubec neni pravda. Ja to verim vsem tem, kteri nikdy neprijdou, maji nacteno a je to na nich poznat :) Zadne boxerky, zadne sparovani, vlastne zadne cviceni ... preci staci si to jen teoreticky vyskladat a uz se muzu pasovat do role, rozdavat moudra, ne? Jakube ty wolatko ja zavrel vlastnikma rukama vice skol nez ty jsi osobne obesel a myslis, ze je to proto, ze ctu klasiky? Co to vubec meles, proc to sem vubec tahas a proc mas potrebu resit veci o kterych vis uplny prd? Neni, snad tohle dukaz toho, ze nechapes tema? Boxerky zrovna tak jako vsechny styly, jsou jen nastroj!!! Zadnej cil na ceste, nastroj, kterej je treba odhodit a vsechno, co musim delat, delam proto, abych to jednou vsechno vzal a odnesl do srotu. Pak jsem ten nastroj spravne pouzil a byl mi k duhu.

jeikob píše:tak na jednu stranu to chápu v týhle oblasti.


V jake oblasti a co na tom prosim chapes?

jeikob píše:ale často už mi to přijde krapet ujetý. no a ono s tím souvisí a tady je to krásně vidět ono militantní vidění světa a vy jste se zžili s rolí bojovníka a valečníka. a vidíte to jen v těch dvouch polohách .


Ale to vubec neni pravda. Ja osobne nesnasim vse mili... Kvuli tomu jsem nebyl na vojne. Boj, zivotni boj nebo boj o zivot s militantnim videnim sveta nema vuvec nic spolecneho a jen truhlik si tyto pojmy plete. Rikam ti to porad jsi vedle, jsi vedle, jsi vedle ... mej koule a priznej si to.


jeikob píše:vidíž veteráni nevím jaké myslíš ,ale znám tři nevlastní děda svobodovec byl na dukle a na slovensku tam byl pak zraněnej původem volynák a švec a velmi neagresivní člověk. pak pana picka spisovatek a ten zase sloužil na blízkým východě a pak oblehal dunkirk . jo a v německu jsem jednou ležel s dědkem snad stoletým bez nohy co byl falschimjagger u cassina věřící protestant musel narukovat. a ani jednomu z nich nedělalo zabíjení a boj radost.


A? Jsi normalni? Komu to dela radost? Pletes si toho kdo umi s tim kdo je uchyl? Delas to schvalne a nebo te k tomu co pises nekdo nuti? Proc musi byt tygr zlej? Ty nechapes, ze to nedela pro zabavu? Zabava je sport. Tam primarne nejde o to nekomu ublizovat. O cem tady kudla mudrujes. Nezapominej, uz jednou jsme se sesli s lukaskonem, pm a tebou. Jakej byl rozdil mezi tim, co jsi tady pred tim psal a mezi naslednym rozhovorem u stolu? Vzpominas si? A vis proc ja rikal porad to same, co jsem psal a ty neco jineho? Ten pocit si prosim pamatuj, protoze jenom tak zabranis tomu, aby ti zase nekdy neskakal nejakej nacek po makovici.
Neodlisuje nas to, ze nekdo jezdi na sk8 a huli jointa a to, ze nekdo ma vyholenou palici a chlasta pivo. To vetsinou neni ani o nazorech, ale o tom, ze nekdo je snadna obet a je jako obet k mani.

jeikob píše:no určitě mi nemoc vzala kus života. ale zase mně tak uplně neizolovala a nějakou dobu po transplantaci sem chodil do školy,večer do města prostě žil. za další nežiju ve vzduchoprázdnu komunikuju s lidma,koukám na zprávy a čtu noviny .


Tak toho se drz! Zkusenosti nejlepe nasbiras z doslechu, bedny a novin ... delej si dal srandu ... Priznani je polehcujici okolnost! ;)

jeikob píše:jo a ještě jedna věc jak je špatný něco podcenovat tak i přecenovat.


S tim souhlasim a doufam, ze kdyz to umis napsat, tak ze tomu i rozumis!

jeikob píše:příjde mi že často s toho bojování děláte příliš sofistikovanou záležitost.



Pokud chapeme oba stejne vyznam slova, tak asi nectes me prispevky. Naopak ja jsem z tech, kteri se otevrene smeji vsem, jenz tohle tvrdi. Tygr neni nicim sofistikovanejsi nez koza. V tom to preci vubec neni. Ale jestli jde o to, ci argument ma vetsi vahu, ci argument je oprenej o vice zkusenosti atd ... tak to asi nechces dokazovat, ne? To, ze ti unikaji uplne trivialni zaklady ve vztahu k prakticke sebeobrane neni duvod si myslet, ze nekdo z toho dela sofistikovanou zalezitost, ale jen otazka toho, ze nekdo je takovej amater a neznalek!

jeikob píše:opět jasný že lidi co se tomu věnujou intenzivně a zároven je to jejich hobby,vášen,profese tak to viděj jako vrchol všeho:)


Pokud neni debilek, tak rozhodne ne. Tohle si vazne podle me mysli jen hnup!

jeikob píše:jinak tím nechci zpochybnovat ničí dovednosti a usilí .


To klidne delej, jen musis mit patrony.

jeikob píše:jen krapet nadhled.


Ano na tom zapracuj, nejsem prvni, kdo ti toto pise.

jeikob píše:imho jednou si mi vytýkal že nějakej herec v kung fu filmu cvičí siu lim tao blbě. no nedalo mi to a srovnal jsem si to s tím jak to cvičí váš sigung a at koukám jak koukám rozdíli sem neviděl:) a to mám vizualní a pozorovací talent dobrej . dělám animace a to jak se člověk hýbe a kde má těžiště a podobně tak to poznám. no nic.
nechci se hádat ,ale tohle už ze mně muselo


Kubo protoze jsi mimo misu, seres si na nohy a delas, ze se to nedeje. Nemas schopnost videt rozdil ve vztahu k bu/bs - to uz si nekolikrat prokazal. Mozna mas schopnost videt cosi ve vztahu ke kresbam, ktere delas, ale o5 si pletes pojmy. Jsi na facku a to nemyslim spatne, ale v dobrem. Potrebujes koukam impuls, kterej by te trochu srovnal. Udelej pro sebe neco a najdi si ho, ale bez nas, ano?

Realna sebeobrana zacina tim, ze vim, kde je me misto v potravnim retezci. Ze poznam selmu a vim kam sahaji me moznosti. Jen takovej clovek je schopen pristupovat k sebeobrane realne. Porad pises o tom, kolik si zazil bitek a ze nezijes ve vakuu. ZIJES, protoze kdyby te aspon jedna bitka, kterou jsi zazil, opravdove zasahla, tak neomejlas porad tyhle sracky, ale chapal bys to. Zase to ukoncis tim, ze to chapes (uz jsi to nekolkrat, nekolika lidem zde na srv napsal, ale pravda je takova, ze to nechapes). Lidi si nejsou rovni, zrovna tak, jako zvirata. Cim si je koza rovna s tygrem? Jak si muze koza sednout ke stejnemu stolu jako tygr? Jak to dopadne, kdyz si o sobe koza mysli, ze je v jedne skupine s tygrama? Zatim co koza se snazi marne strachu zbavit (je ji na obtiz), tygr se s nim uci a nauci pracovat. Vyuzit ho ve svuj prospech a ne nad nim lamentovat. Uz jsem ti to psal. Ty se porad hledas a zapasis s tim jak to ojebat a jak se najit v tom byt v jedne skupine s nekym kdo cvici, boucha ... proste je tygr. Nevycuras s tim. Budes si tak dlouho zahravat az na to dojedes. Zamysli se nasd tim :!:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod luen » stř 23. pro, 2009 9:33

ukropcany píše:Fok, aká ekvilibristika... :D

4luen - nešlapneš 2x... :wink:


njn, jsem ten fanatik :oops: :oops: :oops: :lol: :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod kwaicheng » stř 23. pro, 2009 10:03

Luene, stáváš se mým dětským hrdinou...nebo vlastně dědským, vzhledem k našemu věku..ty preperes najednou pet morgosu? Vsadim ze, ze vitezstvi ti zarucila skvele zmaknuta psychologie boje.........eventualne zduraznena lesenarskou trubkou.....co?
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

Příspěvekod luen » stř 23. pro, 2009 10:14

kwaicheng píše:Luene, stáváš se mým dětským hrdinou...nebo vlastně dědským, vzhledem k našemu věku..ty preperes najednou pet morgosu? Vsadim ze, ze vitezstvi ti zarucila skvele zmaknuta psychologie boje.........eventualne zduraznena lesenarskou trubkou.....co?


:lol: jj teleskop a zbytek udelala privolana PCR :wink: Nemam rad uchylaky :twisted: :evil: Cetnictvo bylo rado, ze jim predavam uz hotovej pripad 8) tak to maji radi :wink: akorat nevim, jak toho jednoho bezzubeho pak nekdo vyslychal ... Ale Riegrovy sady byla vzdy zizkovska lahudka ...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod jeikob » čtv 24. pro, 2009 16:34

tak asi už nastal čas ,abych uvedl určitý věci na pravou míru a a zároven se omluvil a to zejména honzovi,že hlavně musel věnovat čas na reagování slátanin co píšu. ano krapet provokuju ,musel bych bejt opravdu hodně na tom mentálně zle,kdybych některý věci myslel vážně. jojo trochu mi baví provokovat autority a bejt v opozici ,ale hlavní záměr byl ,to aby jste se rozepsali a jak jsem zjistil nejvíc zajímavejch věcí píšete v konfrontačním tonu o kung fu jsem se nejvíc dozvěděl ,když se tady vedl spor o energiích . no a honza ten by mohl napsat knihu byl by to bestseller zřejně s tím co zažil . snad se neurazí krapet a myslím to v dobrém mi připomíná současného barbara conana ,kterýho sem četl někdy 17. co se týká těch boxerek, no asi takhle pokud chce někdo něco umět,musí to praktikovat a asi jde o boj tak nějak musí praktikovat boj a aby se totálně nezrakvil tak se nějak musí chránit při tom. tím chci říct že pokud sem měl nějaké narážky,byla to trochu provokace .bavila mi třeba jak ukropcany reagoval ,že je treba vela štípat.
jinak o boji a sebeobraně vskutku jak píše honza vim tak nanejvejš na urovni lehce adrenalinovější hry a uořímně řečeno o další level netoužím.
ale je to zajímavý téma . tak se holt tigrům tady omlouvám,a přeju jim hlavně zdraví a at nemusej využít zuby a drápy jinde než je ten ring a tělocvična.
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod RastOne » čtv 25. úno, 2010 16:01

Jeikob jsi mě teď zklamal! :? Pořád tady padá to samé dokola.. Ty nemáš zkušenosti,tys to nezažil,neviděl..blablabla. Copak na tom záleží? Viděl pan Májovej někdy indiány,nebo ameriku? Ale vinetů ujde,ne? Co pan Verne? A jeho neexistující,neuskutečnitelné a unreal vynálezy? Zkušení lidé věděli,že člověk nemůže přelstít gravitaci dokuď tomu nezkušený neuvěřil.. Když je něco takhle.vůbec to neznamená,že to nakonec není úplně naopak.. Tím chci říct,že zkušenost je dobrá,ale dle mého na váhu názoru vliv nemá. Kdyby všichni věřily,zkušeným,vše vědoucím,jen tomu skutečnému,jedinému možnému a nebyli tu magoři,kteří to postavěj na hlavu,tak se nikam nepohneme. Forum je věc veřejná,ať si každej plácá třeba nesmysly,věřit tomu nemusíš,ale můžeš. Jeden názor smrdí,viva fora že je jich padesát a můžeme si vybrat. Proč někomu brát názory? Ukaž mu jinej,ale neříkej že jeho je špatnej.. Tao (a pač sem to napsal,tak se podle toho ted holt budu chovat taky.) :roll:
RastOne
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 70
Registrován: ned 06. pro, 2009 0:00

Příspěvekod Genesis » pát 26. úno, 2010 12:57

luen píše:
kwaicheng píše:Luene, stáváš se mým dětským hrdinou...nebo vlastně dědským, vzhledem k našemu věku..ty preperes najednou pet morgosu? Vsadim ze, ze vitezstvi ti zarucila skvele zmaknuta psychologie boje.........eventualne zduraznena lesenarskou trubkou.....co?


:lol: jj teleskop a zbytek udelala privolana PCR :wink: Nemam rad uchylaky :twisted: :evil: Cetnictvo bylo rado, ze jim predavam uz hotovej pripad 8) tak to maji radi :wink: akorat nevim, jak toho jednoho bezzubeho pak nekdo vyslychal ... Ale Riegrovy sady byla vzdy zizkovska lahudka ...


Můžu se zeptat jak zhruba skončili? Jestli si s tim pak neměl akorát problémy v našem právním státě, že to bylo nepřiměřený a tak.
Genesis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 566
Registrován: ned 14. led, 2007 0:00
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod luen » sob 27. úno, 2010 3:38

Genesis píše:
luen píše:
kwaicheng píše:Luene, stáváš se mým dětským hrdinou...nebo vlastně dědským, vzhledem k našemu věku..ty preperes najednou pet morgosu? Vsadim ze, ze vitezstvi ti zarucila skvele zmaknuta psychologie boje.........eventualne zduraznena lesenarskou trubkou.....co?


:lol: jj teleskop a zbytek udelala privolana PCR :wink: Nemam rad uchylaky :twisted: :evil: Cetnictvo bylo rado, ze jim predavam uz hotovej pripad 8) tak to maji radi :wink: akorat nevim, jak toho jednoho bezzubeho pak nekdo vyslychal ... Ale Riegrovy sady byla vzdy zizkovska lahudka ...


Můžu se zeptat jak zhruba skončili? Jestli si s tim pak neměl akorát problémy v našem právním státě, že to bylo nepřiměřený a tak.


Nene jeden vyslech, resp. podani vysvetleni a nazdar...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod graver » sob 27. úno, 2010 8:49

RastOne píše:Viděl pan Májovej někdy indiány,nebo ameriku?

Viděl, ale to už měl většinu knížek napsaných. Ostatně to podle toho taky vypadá - na Vinckovi a šetrným Oldovi jsem vyrůstal, ale s realitou to nic moc nemělo a severoameričtí indiáni rozhodně nebyli hrdí, ušlechtilí a ztepilí Vinnetouové...
RastOne píše:člověk nemůže přelstít gravitaci

On ji taky nikdo nepřelstil, jen zjistil, že se i s ní může hejbat nad zemí...
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron