"idealni" pravidla

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

Re: vy zmätenci úbohí....

Příspěvekod Anonymní » pát 06. čer, 2003 14:34

Real píše:Jirka „buzna“ z Prahy: Je lahke niekoho z niecoho obvinit.Ake konkretne argumenty mas na podlozenie svojho pochybneho dohadu o tom,ze nicomu nerozumiem???Co takeho hlupeho som napisal?To kde si ma citoval nie je ziadna hlupost.Ty asi poznas iba A, no ja som tam napisal aj B,viem toho viac,no ty si myslis,ze su to hluposti,ale si na omyle ty zmrd.Nemas proste tak hlboke vedomosti ako ja.

Thaiboxer: Takže Ta zaujima kto som ja a kto je moj ucitel?No to Ti teda neprezradim,
pretoze to nie je dolezite a nechcem aby tu niekto nieco o mne vedel.Thaiboxer, Ty chytrák jeden, keby si sa nahodou uracil pricestovat ku mne a okusit to,tak nebudem robit to co cakas,ale urobim nieco uplne ineho,a potom ked to prestanes ocakavat,tak to vtedy spustim,a pojdes k zemi(ak to este vobec bude potrebne).Wingčun je totiž to umením okamihu a bleskových pohybov.

Roza1: Sorry, no takych co ma chcu prechytracit ja nepotrebujem.Ty si uz spracovany mozocek,Teba uz neprerobi nikto.Ostan pri tom co robis...dobre pre mna,dobre pre Teba...

Hungga + Ukropcany: teoria s praxou uzko suvisia.Tu sa prejavujem ako teoretik no venujem sa aj praktickej stranke.Lenze to sa tuto neda,na to je forum,aby si tu ludia vymienali svoje nazory a pohlady na vec.Mam si snad zdigitalizovat video so svojim trenigom a poskytnut to vam?Prepacte páni,ale na to sa mozem vysrat,presne tak isto ako na vás a vaše pojebané názory...
:lol:


REALE, Ty jsi ale chudacek vid... je dobre , ze prevazna vetsina takovych ubohych typu jako jsi Ty je izolovana daleko na vychode a az na male vyjimky (kdy zrovna neotravuji slusne lidi prostrednictvim internetu) od nich mame pokoj.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 

Příspěvekod Anonymní » pon 09. čer, 2003 12:33

Cau Real,
mna to celkom zaujalo co si napisal o retazovych uderoch a prisposobeni sa situacii v boji,ale to chce dlhe roky praxe.Bol si uz v sparingu s niekym kto robi thai box alebo ine bu?Ked ano,tak ako to dopadlo?

Ja osobne si myslim ze porovnavat rozne styly v priatelskom zapase sa neda.Suhlasim s tym ze ak ist do springu,tak s chranicmi,ale povolene by malo byt vsetko,v opacnom pripade to nema zmysel.A preto nechapem preco sa navazate do Reala.To ci je tak dobry v tom co robi,to sa asi nedozvieme,ale jeho myslenie svedci o tom ze nie je len teoretik a asi dobre vie preco by do takeho zapasu nesiel.A z toho dovodu svojmu ucitelovi urcite nerobi hanbu ale prave naopak.
Zamyslite sa nad tym trosku ake je tazke udrzat sparing ked idete tym istym stylom.A co sa stane ked idu dva styly proti sebe?kazdy z vas by chcel predsa ukazat ze ten jeho je lepsi.A da sa vtedy verit druhemu,ze aj ked vy si uvedomite ze by po urcitom udere skoncil ci ten druhy vam nezasadi ranu pod pas?
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pon 09. čer, 2003 16:44

Anonymní píše:Cau Real,
mna to celkom zaujalo co si napisal o retazovych uderoch a prisposobeni sa situacii v boji,ale to chce dlhe roky praxe.Bol si uz v sparingu s niekym kto robi thai box alebo ine bu?Ked ano,tak ako to dopadlo?

Ja osobne si myslim ze porovnavat rozne styly v priatelskom zapase sa neda.Suhlasim s tym ze ak ist do springu,tak s chranicmi,ale povolene by malo byt vsetko,v opacnom pripade to nema zmysel.A preto nechapem preco sa navazate do Reala.To ci je tak dobry v tom co robi,to sa asi nedozvieme,ale jeho myslenie svedci o tom ze nie je len teoretik a asi dobre vie preco by do takeho zapasu nesiel.A z toho dovodu svojmu ucitelovi urcite nerobi hanbu ale prave naopak.
Zamyslite sa nad tym trosku ake je tazke udrzat sparing ked idete tym istym stylom.A co sa stane ked idu dva styly proti sebe?kazdy z vas by chcel predsa ukazat ze ten jeho je lepsi.A da sa vtedy verit druhemu,ze aj ked vy si uvedomite ze by po urcitom udere skoncil ci ten druhy vam nezasadi ranu pod pas?


Preco sa do neho vsetci navazaju? Lebo sa chova ako pako (sorry real, ale chovas sa tak). Okrem neho sa na "nase pojebane nazory" este nikto verejne "nevysral"...takze asi preto. A jeho ucitel by na neho asi velmi hrdy nebol, keby si precital co tu popisal. Aj ked ako "killer" je mozno dobry...ale to sa z diskusie asi nedozvieme, ze ano...
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

lovak

Příspěvekod Anonymní » pon 09. čer, 2003 17:13

neviem,ale pisal slusne,ostatny (nebudem menovat,precitaj si prispevky )zacali byt agresivnejsi,on odpovedal tak ako vy jemu.To je uz aj tak jedno,ja myslim ze problem je v niecom inom,asi v tom ze nie je z ciech? :) Miesto toho aby mu dotycny napisal argumenty preco retazove udery by nemali fungovat,alebo odkial to ma ze sa pouzivaju len v treningu ho nazval idiotom,no a potom to uz islo,jedna urazka za druhou.A to je dokaz toho ze sa neviete ovladat ani pri pocitaci a nieto este v sparingu.V tom mas pravdu ze na slovnik akym sa vyjadruje by jeho ucitel asi nebol hrdy,ale vasi by sa tiez cudovali nad vasim.Je to len na vasu skodu ze si tu neviete rozumne vymienat nazory a hned do seba skacete urazkami,hlavne vtedy ak je tu niekto zo slovenska :(
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » pon 09. čer, 2003 20:34

JA jsem ten ,co s realem debatoval o retezacich ,a z me strany o idiotovi nepadlo ani slovo.Nehlede na to ,ze si myslim ze si tu real pise anonymne podporu jako nekdo jiny ,a vubec si myslim ,ze Reala pise nekdo z nas a skvele se u toho bavi.Jako recese dobry ,ale jinak navrhuji ignorovat.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod roza » pon 09. čer, 2003 20:36

To jsem psal ja ,Roza.
roza
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 723
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Komárov u Hořovic

Příspěvekod Real » pon 09. čer, 2003 22:01

Anonymní píše:Cau Real,
mna to celkom zaujalo co si napisal o retazovych uderoch a prisposobeni sa situacii v boji,ale to chce dlhe roky praxe.Bol si uz v sparingu s niekym kto robi thai box alebo ine bu?Ked ano,tak ako to dopadlo?

Ja osobne si myslim ze porovnavat rozne styly v priatelskom zapase sa neda.Suhlasim s tym ze ak ist do springu,tak s chranicmi,ale povolene by malo byt vsetko,v opacnom pripade to nema zmysel.A preto nechapem preco sa navazate do Reala.To ci je tak dobry v tom co robi,to sa asi nedozvieme,ale jeho myslenie svedci o tom ze nie je len teoretik a asi dobre vie preco by do takeho zapasu nesiel.A z toho dovodu svojmu ucitelovi urcite nerobi hanbu ale prave naopak.
Zamyslite sa nad tym trosku ake je tazke udrzat sparing ked idete tym istym stylom.A co sa stane ked idu dva styly proti sebe?kazdy z vas by chcel predsa ukazat ze ten jeho je lepsi.A da sa vtedy verit druhemu,ze aj ked vy si uvedomite ze by po urcitom udere skoncil ci ten druhy vam nezasadi ranu pod pas?


Ahoj Anonym!
V prvom rade sa Ti musím poďakovať za to, že si sa ma tu zastal a, že si schopný sa na celú vec pozrieť aj z inej strany (čo o druhých tuto nemožem povedať,sú ako svorka vlkov,ktorí chcú roztrhať každého votrelca).Pôvodne som mal v pláne, že si tu na úrovni pokecám s ostatnými,no čoskoro som zistil, že oni sa nad mojimi príspevkami vôbec nezamýšajú a po akejkoľvek analýze ho hneď odsúdia, že som idiot a, že ničomu nerozumiem.Proste, že som hlapák zo Slovenska.Pre mňa bolo veľmi ťažké zhltnúť takéto subjektívne a mylné príspevky a preto som reagoval tak ako som reagoval.Videl som, že moje argumenty tu nie sú nič platné.S tým čo si napísal súhlasím.Sparing nie je o tom, aby sa porovnávala účinnosť dvoch štýlov medzi sebou, pretože je to hlúposť.Sparing je cvičenie, pri ktorom sa rozvíja timing,foot work,odhad vzdialenosti a skúšanie aplikácie naučených techník pri nedohodnutom útoku, čiže free.Tam sa uvidí kto má akú zručnosť.Mnoho akcií je pri sparingu kontrolovaných a preto ani nemajú požadovaný efekt.Je to proste „iba“cvičenie.Pýtaš sa ma či som už bol v sparingu s niekým kto robí thai-box.Musím povedať, že áno a nie raz.Moj vlastný brat je totiž thai-boxerom a neprehral ešte žiadny zápas.Pri ňom som sa naučil pár dôležitých zásad,ktroré sa snažim dodržiavať.Bolo to veľmi poučné.Aby som to zhrunul tak dopadlo to tak, že ak som mal ešte energiu (do 2 minút) tak som bol v pohode a ubránil som sa mu s prehladom,proste som s ním rdžal krok a nedal mi žiadny vážny zásah.No veľký zlom nastal,ak mi začala dochádzať energia (to bolo asi tak po 3. minúte).Ruky a nohy ma akosi prestali poslúchať.Moje reakcie sa spomalili a ja som sa už nezmohol skoro na žiadnu akciu.Už som si pripadal ako boxovací mech :-)) Z toho som došiel k záveru, že wingčun nie je určený na zápasenie, kde človek musí vydržať 3 (5) kôl, ale čisto na sebaobranu na „ulici“,kde také konfliktíky končia veľmi rýchlo.Nie je tam potrebná žiadna extrémna kondícia.Ja nie som zápasník.Ja nepotrebujem ustáť tie kolá.Cvičím z iného dôvodu.Na thaiboxerov platí to ak sa Ti podarí im zachytiť ruky,prípadne im chytíš hlavu do nejakého zámku a nejakým spôsobom ich zložíš na zem.Oni to necvičia,a ani nevedia čo majú robiť.Wingčun je všestranný systém a vďaka nemu viem fungovať aj na zemy.Inak samozrejme, že mám zdravý rešpekt pred akýmkoľvek človekom, ktorý robí nejaký iný systém (thaibox,judo,karate,....)Vždy záleží na tom,kto s akým nasadením trénuje a čo do neho vloží.Aj wingčun môže niekto cvičiť len tak zo zábavy,no výsledok tak bude aj vypadať.Preto ani nemám rád, ak niekto chce porovnávať svoj štýl s nejakým iným štýlom.Je to hlúposť a robia to ľudia, čo sa nerozumejú problematike.Ešte raz Ti ďakujem za podporu.
Real
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: sob 26. dub, 2003 23:00

Příspěvekod Anonymní » úte 10. čer, 2003 9:22

roza,anonymni:za toho idiota sa ospravedlnujem,naozaj si to nebol ty :?
dokazat to ci si tu Real pise anonymne na podporu svojich prispevkov alebo nie,to nemozem,to je fakt...hmmm...ale to ze Reala pise niekto z vas,tak nad tym sa musim usmiat :lol: ,alebo mas pocit ze by si niekto z vas dal tak zalezat na slovenskom jazyku?Ale napad to je dobry,ak ma tu niekto zotre za nieco, tak si hned nieco napisem na svoju podporu :DTak majte sa tu krasne,a ak vam to nebude vadit tak ja by som si tu s Realom este niekedy popisal,dufam ze vas to nebude vytacat :wink:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Real

Příspěvekod Anonymní » úte 10. čer, 2003 13:30

mozno to tak vyzera ze som sa ta zastal,ale reagoval som na tvoje prispevky a zdali sa mi celkom rozumne.Do vingcunu sa az tak nevyznam,ale viem ze pouzitie rukavic by dost obmedzilo vingcun-bojovnika.A viem ze retazaky sa pouzivaju ako bojova aplikacia,mozno si to dotycny co tvrdil ze je to iba drilove cvicenie(tusim to bol F4ust)pomylil s niecim inym(ze by Lat sao?).
Takze v zapase s thai boxerom musis byt dost rychly,lebo dostat mu hlavu do zamku alebo zachytit jeho ruky sa mi zda byt velky problem :)
Videl som video thai box vs. kung fu a moc sanci tam kung fu-bojovnik nemal :) [/b]
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: Real

Příspěvekod Real » úte 10. čer, 2003 15:54

anonym píše:mozno to tak vyzera ze som sa ta zastal,ale reagoval som na tvoje prispevky a zdali sa mi celkom rozumne.Do vingcunu sa az tak nevyznam,ale viem ze pouzitie rukavic by dost obmedzilo vingcun-bojovnika.A viem ze retazaky sa pouzivaju ako bojova aplikacia,mozno si to dotycny co tvrdil ze je to iba drilove cvicenie(tusim to bol F4ust)pomylil s niecim inym(ze by Lat sao?).
Takze v zapase s thai boxerom musis byt dost rychly,lebo dostat mu hlavu do zamku alebo zachytit jeho ruky sa mi zda byt velky problem :)
Videl som video thai box vs. kung fu a moc sanci tam kung fu-bojovnik nemal :) [/b]

Mne to zachytenie rúk(hlavy) fungovalo spolahlivo.Treba však vedieť,ako na to.Bude to troška technická záležitosť.Spustil som reťazáky na hlavu a jeho reakcia bola, že sa zabalil (t.j.kryl si hlavu rukami), to som využil a ihneď som mu chytil jeho pravú ruku a následne s druhou rukou aj jeho hlavu okolo krku.Dostal som sa pri tom na jeho „slepú stranu“.Tým som zamedzil tomu,aby na mňa spustil svoje údery.Keď som mu už držal krk v mojom ľavom predlaktí, tak som ho ešte silnejšie chytil aj s pravou rukou,pre zmenu nie okolo krku,ale cez jeho oči (už som sa samozrejme nachádzal za jeho chrbtom).Tým stratil aj zrakovú kontrolu.Potom nasledovalo strhnutie dolu na zem,a tam ešte jeho zaistenie s mojim predkolením a samozrejme všetko dokončené ešte tými reťazákmi.
Čiže ako vidno,nepovedal som si, že teraz mu chytím jeho hlavu a nič ma nezaujíma,pretože by som s veľkou pravdepodobnosťou inkasoval a by sa mi to ani nepodarilo.Využil som však reťazáky ako techniku pre navolnenie súpera.Vlastne som si ho predpripravil na moju ďalšiu techniku.Každá technika totiž funguje len v danej situácii.Ak sa niekto bude snažiť použiť techniku mimo kontextu,tak mu to nikdy nebude fungovať a pravdepodobne ten dotyčný bude sklamaný a všetko len kvôli nesprávnemu chápaniu.Keď je pre mňa výhodnejšie kopnúť tak kopnem,ak je pre mňa výhodnejšie udrieť, tak udriem.Robím vždy to čo mi daná situácia umožňuje a snažím sa z nej vyťažiť maximum.Techniky pri tom vznikajú celkom spontánne (automaticky).Techník je totiž to nekonečno.Technika ako ju ja ponímam je vlastne spojenie 2 alebo viacerých pohybov.Vzájomnými kombináciami pohybov medzi sebou sa preto dajú vytvárať vždy iné a iné.Pohyby pri tom čerpám z foriem.Formy sú totiž to zbierkami jednotlivých pohybov.Nikdy neviem čo dopredu urobím,som ako voda.Presnejšie sa o tom snažím, a darí sa mi to viac či menej.Isté je to,že sa postupne krok po kroku zlepšujem.Moja bojová zručnosť sa po každom tréningu o maličký kúsoček (niekedy nepostrehnuteľný) posunie smerom k imaginárnej dokonalosti.
Real
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: sob 26. dub, 2003 23:00

Real

Příspěvekod Anonymní » úte 10. čer, 2003 21:51

Rozepsal ses tu pekne - me ale nezajimaji Tvoje kecy o tom jak jsme Te vyprovokovali ke sprostarnam apod... Chci vedet kde na slovensku Te najdu a v jakem klubu. Chci abys mi Tvoje uzasny teorie ukazal v praxi !
Postav se k tomu jako chlap a ne jako baba co ma kramy !
Thaiboxer
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: Real

Příspěvekod Real » úte 10. čer, 2003 22:57

Thaiboxer píše:Rozepsal ses tu pekne - me ale nezajimaji Tvoje kecy o tom jak jsme Te vyprovokovali ke sprostarnam apod... Chci vedet kde na slovensku Te najdu a v jakem klubu. Chci abys mi Tvoje uzasny teorie ukazal v praxi !
Postav se k tomu jako chlap a ne jako baba co ma kramy !
Thaiboxer

Thaiboxer,Thaiboxer.Čo mám s Tebou robiť?Mám «a brať vážne,alebo sa Ti vysmiať.Si veľmi agresívnou figúrkou na tomto fóre, to je teda fakt.Ak «a nezaujímajú moje keci, tak je to iba Tvoj problém,možno sa mi niekoho rozumného podarilo osloviť a bude na to reagovať tak ako sa na inteligentných ľudí patrí.Od toho forum je, aby si tu ľudia navzájom dopisovali.Si jasný prípad nepozorného a popleteného človeka,pretože inak by si vedel, že svoju totožnosť a ani meno svojho učiteľa nezverejním.Na záver ešte jedno motto špeciálne for you: Ak je v danej situácii najlepšie sa na niekoho vysrať tak to spravím.V súlade s týmto teda na Teba z vysoka seriem Ty úbohý slíž. :lol: :lol: :lol:
Real
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: sob 26. dub, 2003 23:00

Příspěvekod SianLang » stř 11. čer, 2003 7:29

Tady to žije!

Real: Neplač Reale, já Tě mám rád, fakt! A to i přesto, že jsem skoro čistokrevnej Čech... :-) Díky Tobě je tohle fórum zdaleka nejzábavnější! :D To WCh bych ale moc nepřecenoval. Souboj s bratrem je trochu o něčem jiném než s neznámým "Thajem" na ulici Klementa Gottwalda v Kotěhůlkách..., to je dobrý si uvědomit! Mimochodem, souhlasím s Tebou, že nevítězí styly ale lidé, i když to už trochu zní jako fráze. Viděl jsem souboj instruktora Tai-či ("jógy v pohybu" jak u nás spousta lidí soudí...hahaha) a jednoho instruktora Wing-Chun. Asi Tě bude zajímat, že to bylo časově neomezené a bez chráničů a bez pravidel. - Ano bez pravidel! Oči, rozkrok, krk... Vše dovoleno. No, a jak už asi tušíte milé děti, tak Wing-Chunák šel do prdelky i s jeho řetězákama a Bůhví čím vším. Tím nechci tvrdit, že Tai-či je lepší než WCh. Tím chci říct, abys tady pořád někoho neprovokoval a zaslepeně se neopíral o své "universální WCH"! Jinak ale v poho... Mimochodem, já cvičím TKD, Iai-do, Kung-fu a Tai-či, a věř mi, že je mi úplně jedno, jestli to funguje na ulici nebo ne. Mám svůj krásný koníček, kterému se věnuju proto, že mě baví a šlus. Za těch 14 let co cvičím, tak jsem nic nemusel řešit fyzicky, i když jsem s dlouholetou praxí vyhazovače měl spoustu možností dokázat, že já jsem king a ten "rapl" co se chce rvát je niemand. Bojová umění jsou o něčem jiném! Ježíši Kriste, to je dlouhý! Sorry, asi jsem se zapomněl...! :-) Jděte a bděte!
SianLang
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 83
Registrován: stř 04. čer, 2003 23:00

Příspěvekod Anonymní » stř 11. čer, 2003 9:43

SianLang píše:Tady to žije!

Viděl jsem souboj instruktora Tai-či ("jógy v pohybu" jak u nás spousta lidí soudí...hahaha) a jednoho instruktora Wing-Chun. Asi Tě bude zajímat, že to bylo časově neomezené a bez chráničů a bez pravidel. - Ano bez pravidel! Oči, rozkrok, krk... Vše dovoleno. No, a jak už asi tušíte milé děti, tak Wing-Chunák šel do prdelky i s jeho řetězákama a Bůhví čím vším. Tím nechci tvrdit, že Tai-či je lepší než WCh.


:-))) nějaké další podrobnosti :-)) ??? Kde, kdo, od koho, kdy...:-)
diky
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: Real

Příspěvekod F4ust » stř 11. čer, 2003 14:41

Real píše:Thaiboxer,Thaiboxer.Čo mám s Tebou robiť?Mám «a brať vážne,alebo sa Ti vysmiať.Si veľmi agresívnou figúrkou na tomto fóre, to je teda fakt.Ak «a nezaujímajú moje keci, tak je to iba Tvoj problém,možno sa mi niekoho rozumného podarilo osloviť a bude na to reagovať tak ako sa na inteligentných ľudí patrí.Od toho forum je, aby si tu ľudia navzájom dopisovali.Si jasný prípad nepozorného a popleteného človeka,pretože inak by si vedel, že svoju totožnosť a ani meno svojho učiteľa nezverejním.Na záver ešte jedno motto špeciálne for you: Ak je v danej situácii najlepšie sa na niekoho vysrať tak to spravím.V súlade s týmto teda na Teba z vysoka seriem Ty úbohý slíž. :lol: :lol: :lol:

To ty jsi se tu prezentoval jako seběvědomí samo, tvoje reakce ale svědčí o tom, že když došlo na činy (a sparring má podle mě hodně daleko k agresi, o které tu mluvíš), hned sis pustil strachy do kalhot, ty anonymní ranaři:wink:
F4ust
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha/Hongkong :-)

Příspěvekod Anonymní » stř 11. čer, 2003 14:45

F4USt - hrebik na hlavicku:-)

jinak - hosi, nechcete si zalozit vlastni diskuzi "vytahovani, hadani se, nadavani a pomlouvani"?!? rad bych, aby se tahle diskuze drzela tematu, please! (prosim uz podruhe nebo potreti)
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod F4ust » stř 11. čer, 2003 15:12

PM: jj, taky už na ty pravidla netrpělivě čekám... :D
F4ust
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 120
Registrován: čtv 20. bře, 2003 0:00
Bydliště: Praha/Hongkong :-)

Re: Real

Příspěvekod Anonymní » stř 11. čer, 2003 15:33

all:
vidim ze tu sa neda diskutovat s niekym koho nazory ma zaujimaju,aj ked ste tu sami navrhli ze prispevky od Reala budete ignorovat.No asi bude mat v niecom pravdu ked vam neda pokoj :D
Uz by ste sa mali prestat vytahovat a nadavat si(a to plati aj na teba Real),lebo forum nie je o tom.Takze este raz si vsetci uvedomte ze Real pisal len o svojich skusenostiach,a sam napisal ze ma respekt pred kazdym kto robi nejake bojove umenie.Vingcun je jeho prioritou,ale nestavia ho nad ostatne styly ako nejaky super styl,tak uz sa laskavo skludnite,hlavne Thaiboxer. :wink:

Real:
tu sa asi mi dvaja velmi tazko porozpravame,takze by som skor navrhol ze ak si z BA alebo okolia mozeme sa niekedy stretnut,ak mas ovsem zaujem.

SianLang:
to si pekne napisal,aj ja cvicim wt preto, lebo ma bavi a nie aby som sa mlatil kade tade :wink: Inac to ma ani neprekvapuje ten zapas taici vs.vingcun,zatial co som videl videa vacsinou to tak dopadlo ze vingcunak isiel k zemi.Ale aj tak ,tento styl sa mi velmi paci,a pre mna bude vzdy ten najlepsi :D
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod SianLang » čtv 12. čer, 2003 5:34

Anonymní VT: Ty mě točíš chlape! :-) Bylo to jednoho krásného podzimního dne, v jednom okresním městě, v tělocvičně 4. Z©, kde se utkal vyzyvatel EWTO (trochu se to už stává zvykem, že...) se starším učněm Tai-či S.V. (žákem mistra Rjabova). Omlouvám se, ale nějaké podstatnější detaily se uvést bojím, nerad bych svého kámoše a jednoho z osobních trenérů vystavoval nebezpečí dalších jalových výzev, které by se dost možná objevily... (to Ty neber osobně!)

Bojovým uměním třikrát zdar, WCh nevyjímaje...!
SianLang
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 83
Registrován: stř 04. čer, 2003 23:00

Příspěvekod Anonymní » čtv 12. čer, 2003 10:14

SianLang píše:Anonymní VT: Ty mě točíš chlape! :-) Bylo to jednoho krásného podzimního dne, v jednom okresním městě, v tělocvičně 4. Z©, kde se utkal vyzyvatel EWTO (trochu se to už stává zvykem, že...) se starším učněm Tai-či S.V. (žákem mistra Rjabova). Omlouvám se, ale nějaké podstatnější detaily se uvést bojím, nerad bych svého kámoše a jednoho z osobních trenérů vystavoval nebezpečí dalších jalových výzev, které by se dost možná objevily... (to Ty neber osobně!)

Bojovým uměním třikrát zdar, WCh nevyjímaje...!


Ahoj SianLang,
v tom pripade ale napis "bojovník WT Leung Ting System", ne wing chun :lol:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

PředchozíDalší

Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron