Problém s fyzičkou

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Příspěvekod fakt » ned 03. led, 2010 19:58

kwaicheng píše:Trénuju v Box Clubu Táty Němce v Českých Budějovicích. Spárujem normálně. Předtím jsem cvičil v Alkasu v Písku, tam jsme nespárovali, spíš jenom zkoušeli jak která technika může fungovat.
Koule mám a neposral jsem se už taky nějakej ten pátek, jestli narážíš na mě. Spíš mám rád humor. Kdo je to dejchač?


Pozdravuj Milana Picku alias Červenýho čů...a pokud ještě chodí.
Naposledy strašně nakoupil. Jel z hospody na kole a zastavil na červenou. Ale dát dolu nohy ho už nenapadlo. Takhle zbitýho jsem ho ještě neviděl.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

 

Příspěvekod Makoto » ned 03. led, 2010 20:02

ukropcany píše:1. a 3. séria je úplne naširoko, idem úplne dole a snažím sa úplne hore prsiami dotknúť tyče (ku koncu už sa nedarí :D ) a 2. a 4 som k tyči vlastne kolmo, jednou rukou chytám zvnútra, druhou zvonka úplne pri sebe (ako hlavu v klinči) a idem úplne dole a hore aby som sa kľučnými kosťami dotkol (hlavou idem raz z jednej strany tyče a raz z druhej). Občas tiež dávam rúčkovanie po schodoch, máme v gyme také točité schody, tak po nich...

jo jo, tohle je dobry. Ja jeste jedu shyby na lane, ktery si prehodim prez hrazdu kvuli zpevneni uchopu. Musim rici, ze tohle je pro me ted asi nejvetsi maso. Pripravuju se vsak na dalsiho Maxwella, ktery pred nejakou dobou vydal Upper body workout a to je teprve neco, co hned tak asi nedam komplet a spravne technicky....ale co, aspon je na co se tesit ;-)
Jarda Kolcun
Bojovky.info

"It's not how much you can hurt a person in an altercation, but how little you can hurt a person and still control him" Wally Jay
Uživatelský avatar
Makoto
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1715
Registrován: ned 02. kvě, 2004 23:00
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod kwaicheng » ned 03. led, 2010 20:36

fakt píše:
kwaicheng píše: Nekde jsem cetl, ze Kajinek dela 1600 kliku denne, jestli je to pravda nevim, nepojedu za nim se ho na to ptat, ale myslim ze je to mozny - koneckoncu, volnyho casu na to ma asi dost.


Říkal tisíc a byl docela našláplej. Nicméně Tyson dělal tisíc denně na hrazdě a byl ještě našláplejší.
Z těch počtů ale vyvalenej nejsem. Před mnoha lety na Allk...su jsem na závěr tréninku dělal 100-200 kliků a 50 přítahů v kuse. A vyvalenej jsem z toho taky nebyl. Jeden gymnasta u nás dělal jako rozcvičku na hrazdě 200.
Potom chvilku kungfu a fýza v pr.... . Pomalu se to vrací, ale už to víc bolí.


Četl jsem 1600..asi na sobě zamakal.. :) Tyson dělal tisíc denně? Myslíš shybů? Odkud to máš? Ach jo...To jsou zase demoralizující počty... 8) Kdybych se držel poměru tlak/tah 2/1, jak tu psal marcelo tuším? tak bych na tom byl s klikama o dost líp než se shybama...Shyby to je pro mě zlo. 50 shybů v kuse je scifi. 200 už věřím, že ten gymnasta jedl srdce svých nepřátel..
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

Příspěvekod will » ned 03. led, 2010 21:00

Co jsem četl, tak Kájínek těch kliků dělal tisíc, taky nebyl pro něj problém spacifikovat dva dospělý chlapy, který ještě, před odchodem zpoutal. Jinak u těch gymnastů je to o něčem jiném, u nich je to denní chleba a mají taky podle toho vymakaný pracky. Tam je to hlavně o síle, bez ní by některé cviky ani nemohli cvičit, ale hrozně trpí kloubní systém.
will
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 611
Registrován: sob 10. čer, 2006 23:00

Příspěvekod kwaicheng » ned 03. led, 2010 21:09

will píše:Co jsem četl, tak Kájínek těch kliků dělal tisíc, taky nebyl pro něj problém spacifikovat dva dospělý chlapy, který ještě, před odchodem zpoutal. Jinak u těch gymnastů je to o něčem jiném, u nich je to denní chleba a mají taky podle toho vymakaný pracky. Tam je to hlavně o síle, bez ní by některé cviky ani nemohli cvičit, ale hrozně trpí kloubní systém.


Četl jsem to kdysi v magazínu MF Dnes. Gymnasti na druhou stranu mají zase nožičky jako kuřata - aby se jim dobře dělaly ty veletoče.
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

Příspěvekod cudles » ned 03. led, 2010 21:12

Už mě to nebaví číst :? Ještě chvíli a dostanu z vás deprese :x :lol:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Vrozkrokkop » ned 03. led, 2010 21:19

Hele, ja těmahle depresema netrpím.
Důležitý je dělat to co dělám a dělat to dobře. Co dělají jiní je to co často dělají oni a jsou v tom dobří.

You can join the club anytime :lol:

Já klikuju a shybuju malokdy. Jsem lehkej a dám jen 25 kliků a 13 shybů, s tím, že to zkouším tak dvakrát do roka. A nedělám série.
Moc mě to netrápí, můžete říct, že jsem vetchá lama, ale když cvičím, nedělám to rád ryze pro sílu, to mě moc nebaví, ale radši si vezmu sekeru a ... - rozumíte.
Jediný co cvičím samoúčelně jsou cviky na rozšíření hybnosti. I když - taky je to síla. I síla. Ale to musim.
...
I když teď to možná zkusím vytáhnout s klikama na 50tku, protože mě zajímá, jak dlouho mi to bude trvat :)
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod kwaicheng » ned 03. led, 2010 22:06

Vrozkrokkop píše:Hele, ja těmahle depresema netrpím.
Důležitý je dělat to co dělám a dělat to dobře. Co dělají jiní je to co často dělají oni a jsou v tom dobří.

You can join the club anytime :lol:

Já klikuju a shybuju malokdy. Jsem lehkej a dám jen 25 kliků a 13 shybů, s tím, že to zkouším tak dvakrát do roka. A nedělám série.
Moc mě to netrápí, můžete říct, že jsem vetchá lama, ale když cvičím, nedělám to rád ryze pro sílu, to mě moc nebaví, ale radši si vezmu sekeru a ... - rozumíte.
Jediný co cvičím samoúčelně jsou cviky na rozšíření hybnosti. I když - taky je to síla. I síla. Ale to musim.
...
I když teď to možná zkusím vytáhnout s klikama na 50tku, protože mě zajímá, jak dlouho mi to bude trvat :)


Mít sílu z kliků a shybů není špatný, tím že si rozšíříš hybnost moc síly navíc nezískáš. Ale jsem pro.
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » ned 03. led, 2010 22:19

kwaicheng:
Já tu protaženost a rozhýbanost potřebuju pro zbraně, jednak mi to hodně pomůže s technikou a pořád je to cvičení s kilovým závažím v ruce, je dobré aby každý pohyb šel přirozeně a správně.
©patným cvičením se zbraní se dá dost zhuntovat.
Pro ostatní aktivity... síla, ať je jakéhokoli druhu, určitě nikdy není na škodu, to bezpochyby.
Ale třeba nechápu, jak je spoustu lidí ochotných se sebe udělat svalovou obludu pomocí "výživy" (Rozuměj - kamuflovaných steroidů)
Já udělat ze sebe dýchavičnou bestii co nemůže pro svaly ani upažit (například Bob Sapp), tak nevím, jak bych se v dalším životě angažoval :)
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod fakt » ned 03. led, 2010 22:24

Vrozy
Síla z práce je pravá síla.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » ned 03. led, 2010 22:44

Fakt:
naprosto souhlasím, někteří lidé vůbec nevypadají na to, co jsou zač.
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod kwaicheng » pon 04. led, 2010 1:13

fakt píše:Vrozy
Síla z práce je pravá síla.


Jestli myslíš třeba delnase, tak ty bejvaji dost osklive sedreny..

Vrozkrokkop: Mas naprostou pravdu s tema ssteroidama..hnus
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

Příspěvekod jeikob » pon 04. led, 2010 1:21

co se týká gymnastů . tak to je takzvaně hard core. skoro rok sem k nim chodil skákat a učit se akrobacii. no nějakej ten klik a shyb sem udělal. ale ty triky na kruzích nebo koni.což na tom koni to vypadá zdánlivě nejjednoduší ,žadný salta a tak. tak ani tuk ,ani zakladní točku ,rovněž tak na kruhách. no a v nohou maj odraz jako svin
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Předchozí

Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků