Prasečí chřipka a trénink BU/BS

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod luen » stř 13. led, 2010 18:09

ukropcany píše:4cudles - no ja neviem, v prípade vládnych opatrení mám 2 pocity - 1. buď jednajú preventívne a vtedy je to ojeb, alebo 2. jednajú po funuse , pretože to je zase ojeb. U nás je to krásne vidieť na mýte, kde chudákom kamionistom ani nedali do tých čakární stoly a stoličky, vypisovali lajstre na krabiciach... :roll: Oni ojebávajú ešte aj vtedy, keď «a idú ojebať, je im zaťažko to spraviť poriadne, tomu sa hovorí fakt drzosť... však ja im to vo voľbách spočítam... pôjdem pekne na výlet niekam do prdelovic... :wink:


Souhlasim, je to jen kseft. Uvedomujete si, ze nam nabizeji vakciny s predstihem? Coz znamena, ze nekdo sedne ke kristalove kouli a rekne si:
"Na toto obdobi namichame takovej a makovej koktejl, protoze predpokladame, ze tento typ tohoto viru by mohl takovym a makovym zpusobem zmutovat" ... kua, co je tohle za vedu :?:
Pritelka je zdr. sestra maji v ordinaci prokazanejch 60 pripadu tzv. prachripky a dalsich min 200, ktere se ani nedali testovat, jen maji shodne priznaky. Peknej je ten dotaznik k tomu ockovani. Po vasich nacionalech se v prvni otazka zabiva ucinkama one vakciny:

- pacient po aplikaci umrel
- pacient ma po aplikaci trvale nasledky


Normalni test na reakci v organizmu a za vase penize. Davno jsou pryc doby, kdy vam za to, ze ze :?: ebe udelate pokusneho kralika nekdo zaplatil ...

Jinak jsi me Ukrope mile prekvapil s tim A.I.D.S. Take jsem o tom cetl vse mozne od vyvoje az po rozsireni mezi lidi a jak ted delaji z vedoucich pracovniku (kteri na tom vyvoji makali) uplne trumpety.
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

 

Příspěvekod krovak » stř 13. led, 2010 19:21

cudles píše:
krovak píše:
cudles píše:Různý konspirační teorie, nevěřícný příspěvky, dokonce s tim že některý píšou že to je blbost a že je to jenom byznys...vsadim se, že přijít ten virus naplno, zmutovanej třeba s normální chřipkou, a kdyby začal kosit lidi po desítkách, stovkách, tak najednou obrátíte a začnete nadávat na vládu, farmaceutiky a podobně že hovno dělali a podobně :roll:

nezabudni na to, ze keby ta chripka zmutovala tak su sucasne vakciny na milu kedves, pretoze uz je to uplne iny virus. Navyse zo skusenosti - ludia, ktori sa davaju ockovat namiesto chripky casto "prechladnu" tak, ze asi tyzden tak ci tak prelezia.
A okrem toho vsetky choroby su najskor v hlave, dolezitejsie je sa nad sebou zamysliet a opravit chybne ;-)

Já o očkování neřekl ani slovo, nevim proč to sem pleteš :arrow:


ked pises o nadavani na vladu a farmaceuticke firmy, tak co ine ako ockovanie by si mohol mat na mysli? farmaceuti vakcinuu vyrobia, vlady nakupia... ak som netrafil, sorry
len tak mimochodom k bravcovej chripke, jeden lekar povedal kolegovi, ze 75% pripadov je ta bravcova a je to dobre, lebo ma miernejsi priebeh.
krovak
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 83
Registrován: ned 22. led, 2006 0:00

Příspěvekod fakt » stř 13. led, 2010 19:54

cudles píše:Hele já jsem neřekl že všechno co je v televizi - na tu koukam fakt vzácně, je pravda. Mě jde hlavně o to, jak to většinou bejvá, když dlouho nic, lidi jsou lhostejný, nám se nemůže nic stát, vláda a ostatní jenom straší, jde jim o prachy, dělaj zbytečnej humbuk - ale jak by to najednou přišlo, tak totálně obrátí a najednou začnou nadávat přesně naopak že vláda firma a blablabla děla uplny hovno, ze na lidi sere apod, o tohle mi šlo :!: :idea: Krom toho jjá si z nějakejch těchhle chripek nedelam hlavu, mě je to v podstatě fuk, ale faktem zůstává, že co ještě neni, může přijít, každá pandemie/epidemie prichazi ve vlnach, a nicive byvaji az ty druhe/dalsi, krom toho ten virus neni zas tak nebezpecnej diky tomu ze jeste nestacil zmutovat, a kdovi co bude...Jinak si myslim ze se okolo toho dela trochu vic humbuku nez by bylo mozna treba, ale furt lepsi nez kdyby se nedelalo nic.


Neděláš práva v Plzni?
S prodejem produktů je to tak - trh se nasytil a člověk toho už nestihne víc prožrat!
Co dál? - vymyslet nový produkt (enviromenimunitněpandemický nejlépe).
S finanční kondicí rodiny je to tak - člověk doživotně splácí, aby mohl bydlet!
Komu prodat? - státu (když nemá, přimázne deficit).
Jak donutit stát? - uzavřít mezinárodní smlouvu a zainteresovat odpovědné osoby.
No a pak čteš, že Holandsko chce prodat 19 mil vakcín. Kolik těch nýdrlendů je?
Ale asi měli více zainteresovaný osoby.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod fakt » stř 13. led, 2010 19:56

Druhé vlny prasochřipky se nebojím.
Čekám na druhou vlnu ptakochřipky.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod fakt » stř 13. led, 2010 20:01

luen píše:Jinak jsi me Ukrope mile prekvapil s tim A.I.D.S. Take jsem o tom cetl vse mozne od vyvoje az po rozsireni mezi lidi a jak ted delaji z vedoucich pracovniku (kteri na tom vyvoji makali) uplne trumpety.


Neznám tvůj zdroj.
Já četl o dvou ložiscích:
1. 1972 Newjork po bezplatném očkování stejnopohlavoálů proti hepatitidě.
2. 1972 Keňa po bezplatném očkování dětí proti záškrtu.
V obou případech dceřinky Baxtra.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod kwaicheng » stř 13. led, 2010 20:34

ptakochřipka už je dávno out.
prasochřipka naočkovala lidi tak že už se nenechaj naočkovat na žádnou chřipku.
=je třeba přijít s něčím jiným. Např. napřesrok hrozí děsivý kočičí kašel. :D
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

Příspěvekod cudles » stř 13. led, 2010 20:39

fakt píše:
cudles píše:Hele já jsem neřekl že všechno co je v televizi - na tu koukam fakt vzácně, je pravda. Mě jde hlavně o to, jak to většinou bejvá, když dlouho nic, lidi jsou lhostejný, nám se nemůže nic stát, vláda a ostatní jenom straší, jde jim o prachy, dělaj zbytečnej humbuk - ale jak by to najednou přišlo, tak totálně obrátí a najednou začnou nadávat přesně naopak že vláda firma a blablabla děla uplny hovno, ze na lidi sere apod, o tohle mi šlo :!: :idea: Krom toho jjá si z nějakejch těchhle chripek nedelam hlavu, mě je to v podstatě fuk, ale faktem zůstává, že co ještě neni, může přijít, každá pandemie/epidemie prichazi ve vlnach, a nicive byvaji az ty druhe/dalsi, krom toho ten virus neni zas tak nebezpecnej diky tomu ze jeste nestacil zmutovat, a kdovi co bude...Jinak si myslim ze se okolo toho dela trochu vic humbuku nez by bylo mozna treba, ale furt lepsi nez kdyby se nedelalo nic.


Neděláš práva v Plzni?
S prodejem produktů je to tak - trh se nasytil a člověk toho už nestihne víc prožrat!
Co dál? - vymyslet nový produkt (enviromenimunitněpandemický nejlépe).
S finanční kondicí rodiny je to tak - člověk doživotně splácí, aby mohl bydlet!
Komu prodat? - státu (když nemá, přimázne deficit).
Jak donutit stát? - uzavřít mezinárodní smlouvu a zainteresovat odpovědné osoby.
No a pak čteš, že Holandsko chce prodat 19 mil vakcín. Kolik těch nýdrlendů je?
Ale asi měli více zainteresovaný osoby.

Děláš si ze mě prdel??? Co to má bejt ta poznámka o právech :?: Krom toho nějak nechápu souvislost tvý reakce s tim co jsem napsal.
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod fakt » stř 13. led, 2010 22:35

cudles píše:Děláš si ze mě prdel??? Co to má bejt ta poznámka o právech :?: Krom toho nějak nechápu souvislost tvý reakce s tim co jsem napsal.


Prdel? Tak to až na prvním místě!
Ale zdálo se mi, že nějak neuměle obhajuješ ofiko linii.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod kwaicheng » stř 13. led, 2010 23:52

fakt píše: Tak to až na prvním místě!


Ehm, ehm...opravdu, ale opravdu až na prvním místě..ehm,ehm..
kwaicheng
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 180
Registrován: pát 18. zář, 2009 23:00

Příspěvekod cudles » čtv 14. led, 2010 1:00

fakt píše:
cudles píše:Děláš si ze mě prdel??? Co to má bejt ta poznámka o právech :?: Krom toho nějak nechápu souvislost tvý reakce s tim co jsem napsal.


Prdel? Tak to až na prvním místě!
Ale zdálo se mi, že nějak neuměle obhajuješ ofiko linii.

A kolik máš tříd, že za všim vidíš bubáky a uvěříš každý konspirační teorii? :D
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod luen » čtv 14. led, 2010 1:15

cudles píše:
fakt píše:
cudles píše:Děláš si ze mě prdel??? Co to má bejt ta poznámka o právech :?: Krom toho nějak nechápu souvislost tvý reakce s tim co jsem napsal.


Prdel? Tak to až na prvním místě!
Ale zdálo se mi, že nějak neuměle obhajuješ ofiko linii.

A kolik máš tříd, že za všim vidíš bubáky a uvěříš každý konspirační teorii? :D


Neber to, jako ze se do tebe navazim, ale kolikrat si videl/slysel v bedne mluvit nase politiky? Co jineho delaji nez ze konspiruji? Jakej mas kvuli jejich nacpanym pupkum dluh? Kolik mas penez na zdravotnim fondu/pojisteni? Kolik mas penez na socialnim fondu/pojisteni? Zkus jako obcan/soukromnik podnikat zpusobem jakym oni "podnikaji" s nama? Za jak dlouho myslis, ze te zavrou? Myslim, ze nemusim pokracovat :wink:
Mimochodem dluzis vice jak 100 tisic kamo ... jak tomuhle rikas? Chyba? Omyl? Prehmat? Nedopatreni? Vsichni politici to vedi, uvedomuji si to a svorne v tom jedou cela ta leta ... neni to snad konspirace, resp. spiknuti, proti blbouckym obcankum, kteri si to nechaji libit?
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod cudles » čtv 14. led, 2010 9:27

ukropcany,luen: Ste oba úplně vedle :roll:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Boreas » čtv 14. led, 2010 11:05

No nevím cudles :? myslím, že to vidíš všechno moc růžově.
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod cudles » čtv 14. led, 2010 11:51

Hele a víte co mě na vás baví? :D Člověk tu napíše nějakej příspěěvek, kde nic nikde neobhajuju, jde mi jenom o určitej PRINCIP, určitej vzorec lidskýho chování, a hned mi tu začnetee cpát jak všechno vidim růžově, jak sem politicky naivní a podobně, nepřijdete si trapně? :P Krom toho- taky to neberte jako útok :D :wink:

luen: Politika je i o zákulisních hrách a podobně. Nelíbí se ti to, nedělej to. Ale má to svý pravidla a procesy jako každý jiný povolání. To ale neznamená že je obhajuju nebo že všemu věřim což se mi tu snažíte cpát :roll: Prachy nemam zadny, brigády momentáně nejsou kor v severnich cechah, momentlane na ne nemam zel bohu ani cas, prachy co dostanu strcim do skoly a do tréninku a uz mi nic nezbejva, takze asi tak. Jinak každá země je zadlužená,když už chceš zobecňovat, ale jinak vvim co myslíš a vidim to podobne. Co chces proti tomu delat? Revoluce? Remcat u piva, na foru apod?..Nezmenis to, muzes se aspon pokusit ze pujdes k volbam, to je asi to jediny..nebo muzes jenom sedet kslat na to a dal remcat, i kdyz kolikrat to ma stejnej vysledek.

ukropcany: co s tim ma co tahle minulost delat? Dzurinda je pirpad sám pro sebe, a mluvíš o Slovensku :lol: od tý doby co jste se odtrhli/rozdělili jsme se to jde s váma z kopce :lol: :lol: :wink: -sranda. Nevíš nic jestli čtu nebo ne, co a kolik, a je vtipný že takhle píšeš už vzhledem k tomu že tady nic z toho neobhajuju, už výše jsem napsal jak to je, jen jsem poukázal na určitej princip lidskýho chování, ne POLITIKU, lidi čtete vy vůbec? 8O K tomu P.S. -ku no comment :roll:

Boreas: No nevím Boreas, ale ty mlč :wink: Taky očividně nečteš, napíšeš hovno, a jenom se přidáš a děláš ze sebe *** :wink:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod duck » čtv 14. led, 2010 13:12

the only failure in life is the failure to fight
duck
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: ned 31. kvě, 2009 23:00

Příspěvekod littleass » čtv 14. led, 2010 13:14

Prasečí chřipku vnímám alespoň já jinak:Prostě Je všude protože 90% obyvatel planety má prasečí karmu-tj:nejde už o lidi ale o podlidi s prasečím vědomím :lol:
littleass
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 268
Registrován: pát 03. dub, 2009 23:00

Příspěvekod luen » čtv 14. led, 2010 13:34

Jeste k te vakcinaci. Pro deti se zavadeji koktejly ve kterych uz ani neni kontrola nad tim, co v nem vse je ... Vakcinace je povinna a rodice jsou tak nuceni platit a platit a vlastne se ani nevi za co :evil:

Zrovna vcera jsem to resil doma a pritelka mi rekla, ze by to nasim detem nenechala dat ... zajimave jak se k tomu stavi clovek od fochu, ze?
Jen cekam az zase prijde s tim, ze chce miminko ... mam aspon dalsi vymluvu :lol: :twisted:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod fakt » čtv 14. led, 2010 14:16

cudles píše:[A kolik máš tříd, že za všim vidíš bubáky a uvěříš každý konspirační teorii? :D



5 let na vysoký konspirační fakultě a několik roků praxe na nejvyšším konsp. úřadu.

A kdybys viděl jaký konspirace se učí moje dcera na základce při dějáku.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod fakt » čtv 14. led, 2010 14:17

cudles píše:Hele a víte co mě na vás baví? :D Člověk tu napíše nějakej příspěěvek, kde nic nikde neobhajuju, jde mi jenom o určitej PRINCIP, určitej vzorec lidskýho chování, a hned mi tu začnetee cpát jak všechno vidim růžově, jak sem politicky naivní a podobně, nepřijdete si trapně? :P Krom toho- taky to neberte jako útok :D :wink:

*** :wink:


Hele v pohodě. Nejde mi o flame proti tobě. Trochu jsem rýpnul, ale to bys měl ustát.
Jde mi jen o pár keců u piva - ale když ty pivo nerad.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod fakt » čtv 14. led, 2010 14:19

luen píše:Zrovna vcera jsem to resil doma a pritelka mi rekla, ze by to nasim detem nenechala dat ... zajimave jak se k tomu stavi clovek od fochu, ze?
Jen cekam az zase prijde s tim, ze chce miminko ... mam aspon dalsi vymluvu :lol: :twisted:


Neboj - oni si poradí i bez nás.
A jestli je to vlastní nebo kukačka - stejně to budeš mít rád.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron