Prasečí chřipka a trénink BU/BS

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod duck » čtv 14. led, 2010 14:30

the only failure in life is the failure to fight
duck
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: ned 31. kvě, 2009 23:00

 

Příspěvekod Boreas » čtv 14. led, 2010 15:14

cudles píše:Boreas: No nevím Boreas, ale ty mlč :wink: Taky očividně nečteš, napíšeš hovno, a jenom se přidáš a děláš ze sebe *** :wink:


Takže milej zlatej 8)

Nevím, možná sis toho nevšiml, ale stav naší země je žalostný. Tady nejde jen o prasečí chřipku, která teď vyplavala na povrch.
Náš státní dluh je každým rokem prohlubován a argument, že je tomu tak i u ostatních zemí je vážně legrační(jednou to rupnout musí, daně... inflace... )
Nezaměstnanost se vyšplhala na půl milionu a stát je vlastně rozprodáván po kouskách do zahraničí. Do toho všeho média hlásají jak je to teď super, "odrazili jsme se ode dna" a "průměrný plat je 27 000,-" Kde to jsme? Zahraniční obchod sem klopí kamióny nekontrolovanýho a často škodlivýho zboží. Pak tu vtipkuj cosi o politickym zákulisí a "povoláním jako každym jinym..."
Netuším jak je to s těmi vakcínami, ale jestli byly opravdu ještě ke všemu zdravotně závadné, tak by se ti pánové, co jsou za to odpovědní, měli smažit v pekle. (což jim teda jako křesťan nepřeju)

Ta pravá krize byla zatím jenom v novinách, stačí se podívat do historie na úpadek římské republiky, nebo ,abychom byli méně teatrální, do hospodářské krize na počátku 30. let... ®eby tedy přeci jen čekali delší průběh?(Proč je teď takovej humbuk kolem Dělnické strany :twisted: ...?)

Ano cudles, napsal jsem to kvůli tobě, protože už si se do mě už po několikáté navezl, že se jen "přidávám" a píšu "hovno".

©koda že nejsem jistý nejmenovaný mistr thaiboxu ze Slovenska, případně mistr jisté nejmenované pražské školy gong-fu, jinak bys totiž ke zprávě k mojí osobě připsal "neber to jako útok" :twisted:

A vidíš to jsem celý já, jistý nejmenovaný mrzák, který vždy řekl, co si myslel...
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod RUNAR » čtv 14. led, 2010 15:28

Boreas:
Velmi hezkej podpis :idea: , je to můj oblíbenej výrok.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod hellas » čtv 14. led, 2010 15:33

RUNAR píše:Boreas:
Velmi hezkej podpis :idea: , je to můj oblíbenej výrok.


co znamená?
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod RUNAR » čtv 14. led, 2010 15:40

Hellas:

Tady je Rhodus, tady skákej....doslova, nejsem ale latinář.

Jde ale o přenesenej význam, kterej si určo v poho domyslíš.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod hellas » čtv 14. led, 2010 16:00

RUNAR píše:Hellas:

Tady je Rhodus, tady skákej....doslova, nejsem ale latinář.

Jde ale o přenesenej význam, kterej si určo v poho domyslíš.


dík
dík i Michalovi 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod cudles » čtv 14. led, 2010 16:33

ukrpcany: Ono předtím než by ,,jeden povedal" tak by si to měl nejdřív pořádně přečíst o čem vlastně píšu. Gratulace teda k tomu dnešku, ale tak jako tak seš rádio ty, s jakoukoliv náladou, protože si řešil a hodnotil na základě věcí který sem vůbec nepsal :lol: :lol: :P :wink:

Boreas: Nevím, možná sis nevšiml, ale co ty tady řešíš je mi momentalne uplne jedno, ja jsem tohle neřešil, takže opět mluvíš z cesty :lol: Krom toho, navezl jsem se do tebe poprvé, teda pokud jeikob a boreas neni jedna a tatáž osoba :D

K těm posledním odstavcům, sorry, ale nechápu proč máš potřebu psát o mrzáctví a ponižovat se, ve mně tim litost nevzbudis, proc taky. K tomu mistru slevenska a mistru prazsky skoly kung fu, tak opět, nevím, možná sis toho nevšiml, ostatně nebylo by to porpvý co nečteš, ale to že to nemaj brát jako útok bylo myšleno v podstatě ironicky - viz. smajly za textem, takže milej zlatej, asi tak :wink:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Boreas » čtv 14. led, 2010 16:53

ááááá z pána se stal tvrďák :lol:
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod cudles » čtv 14. led, 2010 16:58

Boreas píše:ááááá z pána se stal tvrďák :lol:

A to je všechno čím jsi schopej regovat na moji odpověď na tvůj příspěvek? Ok, mně to stačí :wink:
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod jeikob » čtv 14. led, 2010 17:00

k té vakcíně. jako clovek po transplantaci podle toho ,jak se to medialně prezentuje bych jí měl dostat. ale moje doktorka hematologická mně řekla,že by to nebylo rozumný. a ona není svatá co se týká vztahů s farmaceutickejma firmama?:) na druhou stranu je zodpovědná . je to průser tahle věc. jinak doktoři si obstarávaj tamiflul co je proti ptačí chřipce tedy pro sichr a je to těžký ho sehnat.
jeikob
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1450
Registrován: úte 26. pro, 2006 0:00

Příspěvekod Boreas » čtv 14. led, 2010 17:02

cudles píše:A to je všechno čím jsi schopej regovat na moji odpověď na tvůj příspěvek? Ok, mně to stačí :wink:


No copak bys ještě chtěl slyšet? :D Klidně SZ :wink:
Klub nereálné sebeobrany
Boreas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 04. led, 2007 0:00

Příspěvekod fakt » stř 27. led, 2010 17:03

A je to tady:
Armáda má očkování nařízením vlády povinné. Z vlády se nechali naočkovat Fišer, Jurásková a to je vše. Co si nechali píchnout nevím, ale co za to mají asi tuším.
Srovnejte nejpopulárnější politiky své doby s tím, jakou trafiku taď zastávají:
Dlouhý - světový bankéř
Gross - významný akcionář
Fišer - jeho hluboká víra a budoucí trafika mě docela zajímají.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod DaveStone » čtv 28. led, 2010 14:58

2 fakt:
Konečně začínám tvým příspěvkům rozumnět. Zpočátku na mě byly moc takové... no prostě v hádankách, ale teď v poslední době už je chápu. Díky.
DaveStone
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 144
Registrován: sob 08. zář, 2007 23:00
Bydliště: Vyškov

Příspěvekod fakt » pát 29. led, 2010 22:19

Objevil jsem nový název chrochroklamu - nepandemie prasečí chřipky.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod fakt » ned 31. led, 2010 20:02

Tak ministr zdravotnictví navrhuje povinné očkování pracovníků kritické infrastruktury.
Uf oni jsou tady.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod pm » úte 02. úno, 2010 16:12

Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod fakt » úte 02. úno, 2010 17:48

pm píše:http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/190974-klaus-vit-nas-vsechny-presvedcoval-tak-nechapu-proc-se-nenechal-ockovat.html

:lol: :!:


Právě jsem dočůral smíchy.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod fakt » úte 02. úno, 2010 22:37

V pandemickém plánu ČR je, že jednotlivé resorty zabezpečí v případě pandemie (bez ohledu na stupeň dle WHO) očkování svých zaměstnanců. Pandemický plán však neukládá povinnost dotčených osob se očkování podrobit. Pandemickému plánu nadřazený krizový zákon (240/2000 Sb.) tuto povinnost rovněž neukládá ani v jednom ze čtyř krizových stavů (nebezpečí, nouze, ohrožení státu a válečný stav). Zákonu nadřazený ústavní zákon o ochraně lidských práv a svobod nemá cenu už rozebírat.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod luen » sob 06. úno, 2010 3:47

Mimochodem nase slavne ministres-tvo zdravotnictvi nam stahuje z obehu sadu vakcin pro deti (spalnicky atd ...) je to nejaka kompletka detska vakcina s ucinnosti proti vice detskym nemocem. Zase se zjistilo, ze vlastne neni v poradku a deti maji z teto vakciny vice starosti nez radosti ... Ale pekne potichoucku, bez vedomi rodicu (verejnosti). Jen byl nenapadne rozeslan dopis detskym lekarum, aby tato latka nebyla nadale pouzivana, protoze neni uplne O.K.

Jenze zkuste jako rodic odmitnout povinne ockovani ...

To je bordel :!: :evil:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod fakt » sob 06. úno, 2010 9:56

Vůbec mi to neříkej - malej jí předevčírem dostal.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

PředchozíDalší

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron