Samopal

všechno ostatní sem

Samopal

Příspěvekod littleass » úte 26. led, 2010 16:40

Neměl by někdo zájem o dvě bedny origoš fašounských samopalů???Jsou prý v dřevěných bednách v oleji.Ty klasický s těma rovnýma dlouhýma zásobníkama,ty co jsme měli možnost vidět v seriálu Major Zeman.Víme přibližně kde jsou zakopaný ale chce to někoho s detektorem kovů!!Nehcem ho ale kupovat a o nikom kdo by ho půjčil nevíme :? Jako odměna by bylo pár kousků :wink:
littleass
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 268
Registrován: pát 03. dub, 2009 23:00

 

Příspěvekod Toman » úte 26. led, 2010 19:32

Já mám detektor Garett, slušnej ... a nějaký granáty by nebyly :lol:
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Tribute » stř 27. led, 2010 21:36

vole cena jednoho tohodle samopalu je podle stavu od 1000 eur do 15000 eur jsou to legentární Mp40 je to sen každáho kdo dělá military history, ale u nás se tyhle zbraně shání dost na hovnou je jich málo. Kdyby jsi sehna nějaký Fg42 vysadkářské útočné pušky tak těch se vyrobylo ve válce asi je 9000 první řada v roce 42 v počtu 2000 a druhá v roce 44 s počtu 7000 tahe hračka se prodává od 45 000 eur, ale jo na ty mp40 zkus military club erica nebo borce co dlějí SS my to mám moc rádi tyhle samopaly pořád lepší než ty jugoslávksé kopie se zakřiveným zásobníkem na 25 ran
Tribute
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 67
Registrován: pon 03. zář, 2007 23:00

Re: Samopal

Příspěvekod RBR » čtv 28. led, 2010 12:02

littleass píše:Neměl by někdo zájem o dvě bedny origoš fašounských samopalů???Jsou prý v dřevěných bednách v oleji.Ty klasický s těma rovnýma dlouhýma zásobníkama,ty co jsme měli možnost vidět v seriálu Major Zeman.Víme přibližně kde jsou zakopaný ale chce to někoho s detektorem kovů!!Nehcem ho ale kupovat a o nikom kdo by ho půjčil nevíme :? Jako odměna by bylo pár kousků :wink:


Si děláš srandu, takhle něco takového vytrubovat na fóru, na který je monitorován bezpečnostními složkami. I kdyby se to podařilo najít, jakém budou stavu, co splnění zákonných podmínek ohledně získání a držení střelných zbraní atd.?

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

Re: Samopal

Příspěvekod littleass » čtv 28. led, 2010 13:19

RBR píše:
littleass píše:Neměl by někdo zájem o dvě bedny origoš fašounských samopalů???Jsou prý v dřevěných bednách v oleji.Ty klasický s těma rovnýma dlouhýma zásobníkama,ty co jsme měli možnost vidět v seriálu Major Zeman.Víme přibližně kde jsou zakopaný ale chce to někoho s detektorem kovů!!Nehcem ho ale kupovat a o nikom kdo by ho půjčil nevíme :? Jako odměna by bylo pár kousků :wink:


Si děláš srandu, takhle něco takového vytrubovat na fóru, na který je monitorován bezpečnostními složkami. I kdyby se to podařilo najít, jakém budou stavu, co splnění zákonných podmínek ohledně získání a držení střelných zbraní atd.?

RBR


Joo to už sem si zjišťoval a je to docela problém :roll: Prý by se to mělo v případě nálezu ohlásit a pak by eventuelně šlo si nechat jeden kousek který se musí upravit-zalít hlaveň atd :?
Naposledy upravil littleass dne čtv 28. led, 2010 13:24, celkově upraveno 1
littleass
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 268
Registrován: pát 03. dub, 2009 23:00

Příspěvekod littleass » čtv 28. led, 2010 13:20

Tribute píše:vole cena jednoho tohodle samopalu je podle stavu od 1000 eur do 15000 eur jsou to legentární Mp40 je to sen každáho kdo dělá military history, ale u nás se tyhle zbraně shání dost na hovnou je jich málo. Kdyby jsi sehna nějaký Fg42 vysadkářské útočné pušky tak těch se vyrobylo ve válce asi je 9000 první řada v roce 42 v počtu 2000 a druhá v roce 44 s počtu 7000 tahe hračka se prodává od 45 000 eur, ale jo na ty mp40 zkus military club erica nebo borce co dlějí SS my to mám moc rádi tyhle samopaly pořád lepší než ty jugoslávksé kopie se zakřiveným zásobníkem na 25 ran



No právě!!!Sehnat nějakýho fanatickýho sběratele co je hotovej do náckovských věcí tak by to mohl být slušnej vejvar... :wink: Ale...jak psal RBR,už sem pravděpodobně sledovanej :)
littleass
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 268
Registrován: pát 03. dub, 2009 23:00

Příspěvekod littleass » čtv 28. led, 2010 13:21

Toman píše:Já mám detektor Garett, slušnej ... a nějaký granáty by nebyly :lol:


Nevim možná v té bedně bude i něco jiného.%Ríkal mi samopaly a možná pistole-taky ty z Majora Zemana :wink: :o :lol:
littleass
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 268
Registrován: pát 03. dub, 2009 23:00

Příspěvekod Dalt » čtv 28. led, 2010 14:31

vim kde je zakopanej fuzni raketomet (takovej ten z vetrelce vs predatora) - jen bych potreboval aspo dva stipace, ponevadz v ty jeskyni muze bejt i ten predator...

ps.: mozna tam budou ai vibratory - stejny jak ve filmu playgirls
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod Toman » čtv 28. led, 2010 14:55

littleass píše:
Toman píše:Já mám detektor Garett, slušnej ... a nějaký granáty by nebyly :lol:


Nevim možná v té bedně bude i něco jiného.%Ríkal mi samopaly a možná pistole-taky ty z Majora Zemana :wink: :o :lol:


Člověče tak mám obavy aby tam nebyl i samotnej Zeman :-))
Fotbalisti předstírají, že jsou zranění. Fajteři předstírají, že nejsou :-)
Toman
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1852
Registrován: čtv 10. úno, 2005 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod pm » čtv 28. led, 2010 15:02

littleass píše:už sem pravděpodobně sledovanej :)


:lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

 

Příspěvekod graver » čtv 28. led, 2010 16:00

littleass píše:už sem pravděpodobně sledovanej :)

Asi ne dost :evil:
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Re: Samopal

Příspěvekod scout » čtv 28. led, 2010 16:12

littleass píše:Neměl by někdo zájem o dvě bedny origoš fašounských samopalů???Jsou prý v dřevěných bednách v oleji.Ty klasický s těma rovnýma dlouhýma zásobníkama,ty co jsme měli možnost vidět v seriálu Major Zeman.Víme přibližně kde jsou zakopaný ale chce to někoho s detektorem kovů!!Nehcem ho ale kupovat a o nikom kdo by ho půjčil nevíme :? Jako odměna by bylo pár kousků :wink:
......jezisi.... :lol: 8) .....
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod shoryuken » čtv 28. led, 2010 16:24

Hahahahaaa, já se z toho littleasse poseru jednoho dne... :D
Sportu zdar!
shoryuken
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 54
Registrován: stř 12. srp, 2009 23:00
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod luen » čtv 28. led, 2010 17:47

pm píše:
littleass píše:už sem pravděpodobně sledovanej :)


:lol: :lol: :lol:


Naopak, kez bys pod dozerem byl :wink: :lol:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod littleass » čtv 28. led, 2010 20:39

:lol: :lol: :lol:


No alespoň tu neni nuda chlapci :!: :lol: :D


Musim popravdě říct že když sem nemohl týden na tento chat tak už jsem po třech dnech začal čichat Luen,teda Toluen :lol:
littleass
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 268
Registrován: pát 03. dub, 2009 23:00


Zpět na off-topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků