Kdy jujutsu je stale jeste jujutsu?

aikidó, aikidžucu, džúdó,džúdžucu, iaidó, karate, kempó, kendó, kjúdó, kobudó, nindžucu, sumó...

Moderátor: Picard

Příspěvekod will » pát 12. úno, 2010 19:26

Jinak wille neodpovedel jsi mi na otazku jak dlouho a u koho cvicis?


Sorry, že jsem neodpověděl hned, cvičím karate, ale to je snad jasný, jak dlouho, to podle mě není podstatné, ale dlouho a u koho, tak na tom už vůbec nezáleží. Jinak já v karate hokej nemám, pomotané to máš ty, ale já ti to nezazlívám, diť ty cvičíš vingchuen, tak tomu přeci nemůžeš rozumět :lol:
will
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 611
Registrován: sob 10. čer, 2006 23:00

 

Příspěvekod SeaRanger » pát 12. úno, 2010 22:13

will píše:
Jinak wille neodpovedel jsi mi na otazku jak dlouho a u koho cvicis?


Sorry, že jsem neodpověděl hned, cvičím karate, ale to je snad jasný, jak dlouho, to podle mě není podstatné, ale dlouho a u koho, tak na tom už vůbec nezáleží. Jinak já v karate hokej nemám, pomotané to máš ty, ale já ti to nezazlívám, diť ty cvičíš vingchuen, tak tomu přeci nemůžeš rozumět :lol:


Na druhou stranu, je nutne "tajit" sveho mistra? Vetsina lidi je na sve ucitele hrda, takhle to vypada jako by ses za nej stydel.
SeaRanger
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 98
Registrován: sob 06. čer, 2009 23:00

Příspěvekod Gino » sob 13. úno, 2010 10:43

will píše:jak dlouho, to podle mě není podstatné, ale dlouho a u koho, tak na tom už vůbec nezáleží.
Nevím, jak můžeš něco takového myslet vážně...
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod luen » sob 13. úno, 2010 11:00

4gino - ci sa niekto venuje veci 2 tyzdne, alebo 3 tyzdne, na tom ozaj nezalezi... :lol:


U.
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Gino » sob 13. úno, 2010 12:09

:idea: :lol:
Tomáš Pekárek
Gino
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1831
Registrován: stř 07. dub, 2004 23:00
Bydliště: Uz zase CR

Příspěvekod RUNAR » ned 14. úno, 2010 10:52

hellas píše:Ad mawaši s koši :-)
Dokoukal sem na K-1 na eurosportu a mám takové pocit, že Schilt takhle +,- vyřídil Jeroma a Badra 8)


Tak jsem to zkouknul ještě jednou a LeBannera nesundal na mawashi, nejdřív mu dával mawashi ale protože má dlouhý hnáty tak ho netrefil nohou ale kolenem, potom JLB ještě vstal následně ho knocknul via mae-geri.

Badra sundal na mawashi, jak si psal.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod hellas » ned 14. úno, 2010 11:05

8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod will » ned 14. úno, 2010 11:32

for Runar

Tady se mi zdá, že je taky na začátku koshi.

www.youtube.com/watch?v=4p3WrgbSCEM
will
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 611
Registrován: sob 10. čer, 2006 23:00

Příspěvekod RUNAR » ned 14. úno, 2010 11:37

Will: Není to tam vidět dobře ale kyokushin maj vynikající ty ko mawashi na krátkou vzdálenost, jsou na sebe "nalepený" a najednou práááásk mawashi za ushi :D, do řepy, taková jejich specialitka.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Příspěvekod will » ned 14. úno, 2010 16:51

luen píše:4gino - ci sa niekto venuje veci 2 tyzdne, alebo 3 tyzdne, na tom ozaj nezalezi... :lol:


U.


Leuene teď jsi mě dostal a já to chtěl tolik utajit, 4 tyzdne a s Šebejem v ruce :lol:
will
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 611
Registrován: sob 10. čer, 2006 23:00

Příspěvekod will » pon 15. úno, 2010 17:39

for Luen

Zdravim Luene, čekám na tebou slíbené moudra o utužování holeně :D
will
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 611
Registrován: sob 10. čer, 2006 23:00

:-)

Příspěvekod kumori » pon 15. úno, 2010 17:58

4 ukropcany

nevíš prosím Tě jestli ještě cvičí Peter Richter?za mých dob ve vyškově vedl několik velmi zajímavých seminářů...divili jsme se tehdy, že má jen ni-dan ju-jutsu
kumori
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 476
Registrován: stř 04. dub, 2007 23:00

Příspěvekod will » pon 15. úno, 2010 18:12

ukropcany píše:
will píše:
luen píše:4gino - ci sa niekto venuje veci 2 tyzdne, alebo 3 tyzdne, na tom ozaj nezalezi... :lol:


U.


Leuene teď jsi mě dostal a já to chtěl tolik utajit, 4 tyzdne a s Šebejem v ruce :lol:
Ty si úplný maďar... :roll:


Nemtudom :D
will
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 611
Registrován: sob 10. čer, 2006 23:00

Příspěvekod luen » pon 15. úno, 2010 18:12

ukropcany píše:
will píše:
luen píše:4gino - ci sa niekto venuje veci 2 tyzdne, alebo 3 tyzdne, na tom ozaj nezalezi... :lol:


U.


Leuene teď jsi mě dostal a já to chtěl tolik utajit, 4 tyzdne a s Šebejem v ruce :lol:
Ty si úplný maďar... :roll:


4ucrop: :lol: Nechme ho pri tom :wink:

4will: Otuzovani kosti je prave celkem v pohode, resp. rozhodne lepsi nez otuzovani svalove tkane. Kost je porad na svem miste, coz se o svalovejch vlaknech neda rici a prave proto je s tim tak trochu problem. Mimochodem jestli je pravda, ze cvicis GJR, tak bys o tom mel vedet :wink: Staci kopat do pytle a holen je za par mesicu v pohode, staci bouchat do pytle a zapesti je za par mesicu, take v pohode atd ...
Pominu naseho panaka, kruh, ruzne drily v daan a seung chisau ..., ale temer vse, je primarne zamereno na kosti :!:
K tomu otloukani a posilovani uderovek jako takove a neni treba vymyslet veci jako, ze si valeckem jezdim po noze a podobne hlouposti. To vse uz tady ve vztahu ke karate v jednom vlakne bylo ... Neni treba to opakovat :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Re: :-)

Příspěvekod kumori » pon 15. úno, 2010 21:26

ukropcany píše:
kumori píše:nevíš prosím Tě jestli ještě cvičí Peter Richter?za mých dob ve vyškově vedl několik velmi zajímavých seminářů...divili jsme se tehdy, že má jen ni-dan ju-jutsu
Bohužiaľ neviem, poznám ho len z počutia, ja som začínal s jutsu práve v čase keď sa s Môcikovcami rozišiel... ale s Danom som teraz pravidelne, tak ak nezabudnem, tak sa ho môžem spýtať.


moc se mi jeho JJ líbilo, bylo takové syrové, účelné, oproti tomu co prezentoval na těch seminářích Soke Strauss nebo Shihan Schercher.Měl pak prý nějaké zdravotní problémy a snad už necvičí, nevím...
Někdy v druhé polovině 90.let jsem ho potkal naposled a bavili jsme se o tom, co cvičí armáda a policie na Slovensku.
Stárneme...
kumori
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 476
Registrován: stř 04. dub, 2007 23:00

Předchozí

Zpět na japonská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník