EU a brutalni zapasy v Cechach?????

box, kickbox, thajský box, ultimátní zápasy, shootfighting, pankration, vale tudo...

Moderátor: Toman

EU a brutalni zapasy v Cechach?????

Příspěvekod daudi » čtv 09. zář, 2004 16:01

:?: Kdo rozumi anglictine, zkuste si to precist a dejte mi vedet, co si o tomhle clanku a vubec pravdivosti myslite. Diky. David

http://thescotsman.scotsman.com/interna ... =427732004
vsechny moje prispevky musi byt brany s rezervou, protoze vim prd o tom, co rikam:)
daudi
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob 27. zář, 2003 23:00
Bydliště: Praha 1

 

Příspěvekod Miro » čtv 09. zář, 2004 17:31

Hm, velmi pochybujem. Ilegalne underground turnaje (samozrejme bez gladiatorskeho vystroja) sa robia v statoch byvaleho Ruska, poznam chlapka, ktory sa este pred nedavnom takychto turnajov zucastnoval v Anglicku, na stopro sa robia v USA. Ale u nas? Dost tazko sa mi to veri, myslim si, ze ani Slovaci ani Cesi nemaju na to tu spravnu mentalitu, myslim si, ze sme daleko viac kultivovani ako Anglicania, Iri ci konkretne Skoti, ktori vyplodili ten vyslovene tupy clanok, alebo aj Rusi ci Amici... Predsa len patrime do Europy... Este by som veril, ze nejaki Ukrajinci ci Rusi sa u nas na to daju naverbovat, ale konkretny popis napr. ze duel sa odohrava viac nez hodinu bez prestavky (to je absolutna vtakovina), ze vraj ich drzia pred subojom v klietkach atd., no pan "novinar" ma bujnu fantaziu.
Nehovorim, ze obcas sa ilegalne zapasy nemozu odohrat aj u nas, ale zeby boli pravidelne kazdy vikend oblubenym miestom lokalnych gamblerov ako je popisane v clanku, well, prehana poriadne...
Ale je mozne aj to, ze uz som prilis dlho prec a vsetko sa zmenilo...

Miro
Miro
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 758
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Angus » pát 10. zář, 2004 6:21

Má angličtina je velmi chabá, ale základ jsem i díky Mirovu komentáři pochopil. Takovéto články se objevily i v českém tisku před pár lety a na nějakém fóru se o tom diskutovalo. Většinou to nikdo nepovažoval za moc reálné, zvláště délky zápasů. Myslím, že to bylo v magazínu MF Dnes, ale ruku do ohně za to nedám.
Angus
Angus
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: pon 23. čer, 2003 23:00

:)

Příspěvekod Hark » pát 10. zář, 2004 12:08

joj, to je kravina :)
Uživatelský avatar
Hark
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 612
Registrován: úte 16. pro, 2003 0:00
Bydliště: Praha, Frýdlant nad Ostravicí

Re: EU a brutalni zapasy v Cechach?????

Příspěvekod Anonymní » pát 10. zář, 2004 18:03

daudi píše::?: Kdo rozumi anglictine, zkuste si to precist a dejte mi vedet, co si o tomhle clanku a vubec pravdivosti myslite. Diky. David

http://thescotsman.scotsman.com/interna ... =427732004



TEDA TO JE ALE HROZNÁ HOVADINA... PETR MACHÁČEK :cry:
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Příspěvekod Anonymní » úte 16. lis, 2004 19:46

No natolko po anglicky viem,aby som zistil,ze pisatel mal bujnu fantaziu :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Tak si to asi predstavuje on! :D
Ved ultimaty sa daju uz trenovat aj u nas. A da sa aj zapasit a to legalne. Bud MMA alebo combat sambo, alebo nieco ine.
Ten clanok bol pekna kravina!!!!
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00


Zpět na fullkontaktní sporty a MMA (mixed martial arts)...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků