podkolenni slachy...

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

podkolenni slachy...

Příspěvekod scout » pát 19. úno, 2010 18:44

zdar kluci....tak jsem tak zhruba pred mesicem a pul cvicil..strecing, zakl jogy ,rychle posil a pak stinovani ,kopy do vysky pasu ...pak jsem si dal 2pivka a zase cvicil..a cvicil...a kdyz jsem druhy den rano vztaval z postele tak jsem zjistil ze se mi podlamujou kolena a nemuzu natahnout nohy... :? ...natazene podkolenni slachy jako svi..na.. :? ..mate z tim nejake vetsi skusenosti ?? prvni tyden jsem kulhal jako jezdec ponny expres...a bolesti trvaly pomerne dlouho ..vic nez mesic ...a pretrvaji i ted ,kdyz zacnu vic blbnout....lecil jsem se olfenem...problemem ze delam fyzicky naroc.praci a k tomu rada chronickejch libustek z aktivniho zivota v minulosti ....tooz mate nekdo skusenost jak dlouho priblizne trvaji natazene podkolenni slachy ,nebo jak na ne ?? 8) ...(a pak ze se clovek nemuze zrakvit pri cviceni doma ... :lol: 8) ...
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

 

Příspěvekod luen » pát 19. úno, 2010 22:42

Ahoj strasne zalezi na dispozicich, na tom jestli uz jsi nemel neco obdobneho v minulosti atd ... urcite si ale zajdi k nejakemu sport. lekari a at ti udelaji komplet vysetreni. (RTG, SONO ...). Takhle radit po netu neni nejlepsi :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod scout » pát 19. úno, 2010 23:15

hmm...jestli to bude trvat jeste nejaky tyden tak nekam zajdu... :? ...vsichni to zname ..telo zas po dlouhy dobe fungovalo jak melo ...tak jsem cvicil ..padnul..vstal..cvicil...nekolik hodin za sebou podle hesla ,kdo si hraje nezlobi.... 8) :twisted: ...a jsem zase v .... :oops: :oops: ....
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00

Příspěvekod luen » sob 20. úno, 2010 0:09

scout píše:hmm...jestli to bude trvat jeste nejaky tyden tak nekam zajdu... :? ...vsichni to zname ..telo zas po dlouhy dobe fungovalo jak melo ...tak jsem cvicil ..padnul..vstal..cvicil...nekolik hodin za sebou podle hesla ,kdo si hraje nezlobi.... 8) :twisted: ...a jsem zase v .... :oops: :oops: ....


To je normalka, telo se za ty leta nauci vzeprit. Pokud nedostava cocku od malicka, tak si mysli, ze se mu vyplati stavkovat :lol: :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » sob 20. úno, 2010 11:43

Hele...a nemáš tam spíš nějakej zánět,či zranění???? Aby to bylo natažené takhle dlouho,to se mi moc nezdá......
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod igi » sob 20. úno, 2010 18:46

Zhodou okolností som športový lekár a určite súhlaím s Luenom - radšej vyšetriť. Ono to môže byť čokoľvek a ak to bolí tak dlho je lepšie si to nechať pozrieť.
igi
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 20
Registrován: stř 29. črc, 2009 23:00

Příspěvekod scout » ned 21. úno, 2010 10:53

Jendis píše:Hele...a nemáš tam spíš nějakej zánět,či zranění???? Aby to bylo natažené takhle dlouho,to se mi moc nezdá......
..byla to vicemene zalezitost jednoho vecera a pak rana takze nevim jestli zanet ....a zraneni ...takovy jelito snad nejsem ani ja abych se doprasil na obouch stranach stejne 8) :lol: ...delal jsem to co vzdycky akorat proste v ohromny kvantite ....kamarad kolar a bezec mi rikal za to mel taky a trvalo to pak dlouho....kazdopadne kdyby to trvalo dyl tak nekam zajdu....dik za zajem... :wink: ...
scout
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 464
Registrován: pát 17. srp, 2007 23:00


Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron