vyzna sa niekto :D

bojová umění a válka, vycvik bodyguardů, speciální jednotky, combat shooting...

vyzna sa niekto :D

Příspěvekod Koso » ned 07. bře, 2010 3:28

zdravim ...je tu vobec niekto kto vie nieco o systeme? lebo vacsina len pisete aka je to blbost ake je to pomale a tak..jasne tie bezkontaktne videa to sa ani mne nepaci dako tomu tiez neverim... ale systema je otom ako co najjednoduchsie a najrychlejsie sa zbavit nepriatela takze nemoze byt pomala a tie paky sa daju robit len treba vediet vsetko je to o treningu..niektori by si mali naozaj vyskusat aspon jeden dobry trening systemy, hned by na to zmenili nazor :D
Koso
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: ned 07. bře, 2010 0:00

 

Re: vyzna sa niekto :D

Příspěvekod luen » ned 07. bře, 2010 4:01

Koso píše:zdravim ...je tu vobec niekto kto vie nieco o systeme? lebo vacsina len pisete aka je to blbost ake je to pomale a tak..jasne tie bezkontaktne videa to sa ani mne nepaci dako tomu tiez neverim... ale systema je otom ako co najjednoduchsie a najrychlejsie sa zbavit nepriatela takze nemoze byt pomala a tie paky sa daju robit len treba vediet vsetko je to o treningu..niektori by si mali naozaj vyskusat aspon jeden dobry trening systemy, hned by na to zmenili nazor :D


V Rusku jsem jich par zkusil ... des/bes, jedinej kdo za neco stal, byl bud bejvalej boxer a nebo zapasnik, ale jinak ruku v ruce se spatnym aikido.
Mimochodem ono existuje bu, kde maji napad, to delat co nejsloziteji a nejpomaleji? Tak to musi byt husty sadomasochisti a nebo totalni "strelci" :wink:
Jak moc se potrebuji vyznat v autech, abych vedel, ze srazka dvou aut v 250km/h bude ta posledni??? Ja myslim, ze ani nemusim vedet, jak vypada motor :wink: Cece ne kazdej, kdo sem pise, hraje sachy :wink:

Nekdy se stav na setkani bu.cz :arrow: tam nam muzes ukazat, jak jsme mimo misu a nepozname fake utoky, fake obranu a fake buuu ...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Re: vyzna sa niekto :D

Příspěvekod Koso » ned 07. bře, 2010 20:54

luen píše:
Koso píše:zdravim ...je tu vobec niekto kto vie nieco o systeme? lebo vacsina len pisete aka je to blbost ake je to pomale a tak..jasne tie bezkontaktne videa to sa ani mne nepaci dako tomu tiez neverim... ale systema je otom ako co najjednoduchsie a najrychlejsie sa zbavit nepriatela takze nemoze byt pomala a tie paky sa daju robit len treba vediet vsetko je to o treningu..niektori by si mali naozaj vyskusat aspon jeden dobry trening systemy, hned by na to zmenili nazor :D


V Rusku jsem jich par zkusil ... des/bes, jedinej kdo za neco stal, byl bud bejvalej boxer a nebo zapasnik, ale jinak ruku v ruce se spatnym aikido.
Mimochodem ono existuje bu, kde maji napad, to delat co nejsloziteji a nejpomaleji? Tak to musi byt husty sadomasochisti a nebo totalni "strelci" :wink:
Jak moc se potrebuji vyznat v autech, abych vedel, ze srazka dvou aut v 250km/h bude ta posledni??? Ja myslim, ze ani nemusim vedet, jak vypada motor :wink: Cece ne kazdej, kdo sem pise, hraje sachy :wink:

Nekdy se stav na setkani bu.cz :arrow: tam nam muzes ukazat, jak jsme mimo misu a nepozname fake utoky, fake obranu a fake buuu ...




neviem ako je to v rusku :D ja poznam jedneho co to trenuje na slovensku a on to trenoval v anglicku heh a teraz je dobry trener a podla toho ako to trenuje mi to pripada ako zmiesanica viacerych sportov alebo umeni on heh je tam nieco z thaiskeho boxu nieco zo zapasenia a tak podla mna sa to oplati :D a sachy to je haluz vec :D
Koso
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: ned 07. bře, 2010 0:00

Re: vyzna sa niekto :D

Příspěvekod luen » ned 07. bře, 2010 20:57

Koso píše:neviem ako je to v rusku :D ja poznam jedneho co to trenuje na slovensku a on to trenoval v anglicku heh a teraz je dobry trener a podla toho ako to trenuje mi to pripada ako zmiesanica viacerych sportov alebo umeni on heh je tam nieco z thaiskeho boxu nieco zo zapasenia a tak podla mna sa to oplati :D a sachy to je haluz vec :D


Tak jen dobre, ze mate na Slovensku kvalitniho trenera :!: Konec koncu, vzdy to stoji na lidech a ne na stylech - nastesti :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod luen » pon 08. bře, 2010 0:29

ukropcany píše:A kdeže to trénujete?


:lol: :lol: :lol:

4Koso: ze vo Svidniku, inac ... :lol:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Re: vyzna sa niekto :D

Příspěvekod Koso » pon 08. bře, 2010 0:37

Tak jen dobre, ze mate na Slovensku kvalitniho trenera :!: Konec koncu, vzdy to stoji na lidech a ne na stylech - nastesti :wink:[/quote]


heh veru zalezi na ludoch. heh ma tu len zarazilo ze ako kritizuju tu systemu vsetci heh ale tak keby som to videl len na videu mozno by sa mi to tiez nepacilo ale podla skusenosti s trenerom viem ze je to dobre a ucinne :D a bolestive :D
Koso
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: ned 07. bře, 2010 0:00

Příspěvekod Koso » pon 08. bře, 2010 0:41

ukropcany píše:A kdeže to trénujete?



heh my to trenujeme v takej dedine to je od banskej bystici asi 20 kilometrov heh
Koso
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: ned 07. bře, 2010 0:00

Re: vyzna sa niekto :D

Příspěvekod luen » pon 08. bře, 2010 1:51

Koso píše:heh veru zalezi na ludoch. heh ma tu len zarazilo ze ako kritizuju tu systemu vsetci heh ale tak keby som to videl len na videu mozno by sa mi to tiez nepacilo ale podla skusenosti s trenerom viem ze je to dobre a ucinne :D a bolestive :D


Nooo, vem to takhle. Hovno jsem nikoho na zivo jist nevidel (myslim lidi), ale nebudu mit na jezeni vykalu jinej nazor jen proto, ze je tato situace "pouze" na videu. Rozumime si? Je prece jedno, jestli vidis shit v realu a nebo videu - porad je to shit, ne?
Ty videa jsou vetsinou hroznej shit a oslovuje se tak masa lidi, ktera nema srovnani a zkusenosti. Rozumim te marketingove strategii, ale na druhou stranu by si pak kazdej z teto staje mel uvedomit, ze lidi si tvori nazor na zaklade toho co vidi - A TO I NA VIDEU :wink:
Jde-li nekdo s kuzi na trh, musi byt priparven na to, ze ne kazdemu se to bude zamlouvat a bude z toho co predvadi nadsen :wink:

Ja ti rad verim, ze te trener v pupickove u BB, prohani. Nicmene se nezlob, ale to neni argument, jen tvuj subjektivni pocit, ze je to pan nekdo, protoze prave tebe snadno zdola.

Ja to vidim tak, ze Systema nenabizi nic, co by nebylo jinde, tak proc delat z obycejneho a mnohdy i pochybneho produktu nejake extra zbozicko???

Abys nemel pocit, ze se do tebe navazim, ja delam par desitek let wing cheun. 90% ruznych odnozi tohoto stylu, jsou do nebe volajici zhovadilosti, ale uz jsem se s tim naucil zit a nemam problem to priznat :wink: Nebo i spolecne lamentovat. Cim drive se smiris s tim, ze se za tebe nikde nebude zadnej styl prat, tim drive ti tyhle veci budou ukradene a budes pak moci stavet sve dovednosti na meritelnych hodnotach :wink: Ver, ze si dlouho nevystacis s bachorkama, ze neco trenuji ti nejspecialnejsi specialove atd ... To je jen marketing, kterej nam ma hrat na "klukovskou strunu"!

http://www.novinky.cz/koktejl/193993-be ... prese.html

Jdeme tedy spat, ne :?: :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod marcelo » pon 08. bře, 2010 8:35

...bezna sebaobrana proti beznemu priemernemu opilcovi..teoria zaujimava, uvedenie do praxe horsie... osobna skusenost s cvicenim s ludmi cviciacimi aj sambo aj systemu.. nehovorim ze je to odpad ale nie je to moja salka kavy...

..dalej by som chcel dorazne upozornit vsetkych nadsenych "expertov" ktory drzo a bohapusto maju tu teoreticku odvahu vypustit take jalove shity,ze nieco sa im vidi ako funkcny mix thaiboxu,zapasu,bjj,boxu, jujitsu atd...tento mix riesia intenzivne a neustale vyvijaju uz 20 rokov ludia v MMA a este zdaleka nie su u konca..a oni tym ziju,dychaju,zapasia,sutazia,vymienaju info den za dnom ..a to je sport prosim, mix tychto sportov na ulicu bude zasa nieco ine...


..nemate paru co je,ako sa cvici,aku ma postupnost,uhlovanie,drilovanie napr len obycajny anglicky boxing a to nehovorim o zapase postojovom a zemnom,tam je uhlovanie dotiahnute k dokonalosti,vsetko je tam o uhloch,hlavne brazilian JJ..je to veda sama o sebe...to ze sa "expertom" na vasej urovni zda ,ze ked macham rukami ze je to boxing,ked sa valam po zemi ze je podobne brazilian jiujitsu,to ze s "bozou pomocou" sa vam podari podrazit nohu supera a zhodit ho a hned tam vidite judo alebo zapas je vas uhol pohladu,ktory je ale od reality vzdialeny hodne atd...
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Re: vyzna sa niekto :D

Příspěvekod derbin » pon 08. bře, 2010 9:56

luen píše:Hovno jsem nikoho na zivo jist nevidel (myslim lidi), ale nebudu mit na jezeni vykalu jinej nazor jen proto, ze je tato situace "pouze" na videu.

...asi moc koukas na Fear Factor... :wink:

....mno puvodne jsem se chtel jit podivat na nejaky treninky systemy, ale po tom, co jsem viděl nějaky vyukovy videa, kde se mrskaj retezem a snazej se "pohltit jeho energii", jsem si to radši rozmyslel :oops:
derbin
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 03. led, 2008 0:00
Bydliště: Turnov

 

Re: vyzna sa niekto :D

Příspěvekod Koso » pon 08. bře, 2010 17:23

Nooo, vem to takhle. Hovno jsem nikoho na zivo jist nevidel (myslim lidi), ale nebudu mit na jezeni vykalu jinej nazor jen proto, ze je tato situace "pouze" na videu. Rozumime si? Je prece jedno, jestli vidis shit v realu a nebo videu - porad je to shit, ne?
Ty videa jsou vetsinou hroznej shit a oslovuje se tak masa lidi, ktera nema srovnani a zkusenosti. Rozumim te marketingove strategii, ale na druhou stranu by si pak kazdej z teto staje mel uvedomit, ze lidi si tvori nazor na zaklade toho co vidi - A TO I NA VIDEU :wink:
Jde-li nekdo s kuzi na trh, musi byt priparven na to, ze ne kazdemu se to bude zamlouvat a bude z toho co predvadi nadsen :wink:

Ja ti rad verim, ze te trener v pupickove u BB, prohani. Nicmene se nezlob, ale to neni argument, jen tvuj subjektivni pocit, ze je to pan nekdo, protoze prave tebe snadno zdola.


Ja to vidim tak, ze Systema nenabizi nic, co by nebylo jinde, tak proc delat z obycejneho a mnohdy i pochybneho produktu nejake extra zbozicko???

Abys nemel pocit, ze se do tebe navazim, ja delam par desitek let wing cheun. 90% ruznych odnozi tohoto stylu, jsou do nebe volajici zhovadilosti, ale uz jsem se s tim naucil zit a nemam problem to priznat :wink: Nebo i spolecne lamentovat. Cim drive se smiris s tim, ze se za tebe nikde nebude zadnej styl prat, tim drive ti tyhle veci budou ukradene a budes pak moci stavet sve dovednosti na meritelnych hodnotach :wink: Ver, ze si dlouho nevystacis s bachorkama, ze neco trenuji ti nejspecialnejsi specialove atd ... To je jen marketing, kterej nam ma hrat na "klukovskou strunu"!

http://www.novinky.cz/koktejl/193993-be ... prese.html

Jdeme tedy spat, ne :?: :wink:[/quote]



heh tak nevravim ze systema je najsuper vec :D len ze nieje ani uplne zbytocna aspon podla mna :D je aj pravda ze niektore veci v bitke by som len tazko robil ale zase niektore sa daju celkom dobre vyuzit :D neni to len o mavani rukami :D a k tomu marketingu heh tak ja neviem moze to tak byt heh ze chcu zarobit ved dnes je vsetko o peniazoch :D ale nechcem hovorit ze trenujem nieco co nejaky spiecialny vojaci v rusku v podstate vela o nich neviem :D a na chvalenie to nieje :D ..a este heh ten wing chun hmm sa mi zda ze to spominal trener ze je to dobre nerenoval to bruce lee? alebo teda nevymyslel to on? heh niesom si isty :D
Koso
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: ned 07. bře, 2010 0:00

Příspěvekod Koso » pon 08. bře, 2010 17:35

[quote="marcelo"]...bezna sebaobrana proti beznemu priemernemu opilcovi..teoria zaujimava, uvedenie do praxe horsie... osobna skusenost s cvicenim s ludmi cviciacimi aj sambo aj systemu.. nehovorim ze je to odpad ale nie je to moja salka kavy...


tak sorry ze som spomenul thaisky box a tak :Dd niesom ziadny expert :D mma zapasenie a dalsie veci poznam vacsinou len z videi a rozpravania jedine na thaisky box som chodil ....keby som bol expert tak by som pisal expertne :Dd som rad ze mi to tu aspon kus objasnujete heh len mne sa zda ze systema je riesena prave na bitku na ulici je tam kopanie udieranie škrtenie zbrane a tak no heh
Koso
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: ned 07. bře, 2010 0:00

Příspěvekod marcelo » pon 08. bře, 2010 20:10

Koso píše:
marcelo píše:...bezna sebaobrana proti beznemu priemernemu opilcovi..teoria zaujimava, uvedenie do praxe horsie... osobna skusenost s cvicenim s ludmi cviciacimi aj sambo aj systemu.. nehovorim ze je to odpad ale nie je to moja salka kavy...


tak sorry ze som spomenul thaisky box a tak :Dd niesom ziadny expert :D mma zapasenie a dalsie veci poznam vacsinou len z videi a rozpravania jedine na thaisky box som chodil ....keby som bol expert tak by som pisal expertne :Dd som rad ze mi to tu aspon kus objasnujete heh len mne sa zda ze systema je riesena prave na bitku na ulici je tam kopanie udieranie škrtenie zbrane a tak no heh



..pozri budem hovorit zrozumitelnejsim jazykom...vela stylov obsahuje kopanie,udieranie rukami,kolenami,laktami,hadzanie,nieco na zemi atd..


,,to je v poriadku,ale mna vzdy zaujima akym sposobom vedia a ake drily pouzivaju ludia z daneho BU napr. na rozvoj petardy v ruke a nohe,na com ju rozvijaju, ako rozvijaju presnost uderu ci kopu,ako hadzu a kontroju hod atd... chapes,na bezneho mumaka v krcme ktory je na tom chabo fyzicky to nejak riesit nemusis,ale obcas sa stane ze natrafis na vyrobeneho Gadza so silou a parou ako orangutan a zacina problem...to je akoby si boxoval sice s menej technickym boxerom,ale silnym jak opica,s vydrzou, agresivnym tlakom...velmi neprijemny super


..stretol som sa s nazorom ,ze na ulici vacsina ludi nic nevie,ze staci kopnut medz nohy atd...ono je to sice obcas pravda,ale obcas nie...obcas potrebujes mat presne petardy na bradu v rukach,vydrzat tlak,marovat zlava zprava alebo to ukecat a odist bez konfrontacie domov,ale to sa velakrat neda,hlavne v 3 cenovej skupine :wink:

Cize kolko nabuchate a nakopete na Systeme do mechu,na lapy na presnu kontru,kolko naposilujete s vlastnym telom,kolko nasparujete,ake drily zo zameranim na ulicu cvicite za jednu casovu jednotku a kolko tychto casovych jednotiek absovujes za jeden tyzden :?:

Dalej nastava kardinalna otazka proti comu sa chcem branit...chcem sa branit proti beznym opilcom v zalostnom fyzickom stave,alebo som casty navstevnik testosteronovych dier aka vyhlasene diskoteky a zopar "predatorov" v s dobrou fyzickou,psychikou a poulicnym backroundom tam lovi kazdy piatok nove maso,alebo sa rad povlakujes po ciganskych stvrtiach a potrebujes sa branit utoku mnohonasobnej "ferovky" alebo proti britvam,alebo chces narukovat do Afganistanu a budes sa branit proti strelnym zbraniam,alebo aspirujes na vyhadzovaca v bare a potebujes vediet poviazat a spacifikovat opilcov?

To je kopec premennych,ktore determinuju tvoj buduci vyber BU/BS... uz chapes co ti chcem povedat :wink:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod hellas » pon 08. bře, 2010 20:29

SUPER 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod Pec » pon 08. bře, 2010 22:28

Pokud by vás zajímalo, jak to vypadá na Systemě v Brně, tak něco málo bych věděl.
časové jednotky za týden - nyní možnost až 5x týdně a 90min.
Tedy - středy jsou vyhrazeny pro pokročilé, a o tom nevím nic.
posilování s vlastním tělem - přesně nevím, hodinu od hodiny je to jiné,
ale nebude to míň něž 1/3 a přes 1/2 taky myslím ne.
bouchání a kopání do mechu,na lapy na presnu kontru - v "zeleném
týmu" (tj. nováčci) jsem nezažil, kope a bouchá se do kolegů,
otužování proti úderům se rozhodně nezanedbává. Jak na jiných
hodinách nevím (chodím na začátečníky 1x týdně, nemám velké
ambice... )
kolko nasparujete - spárování s ochranými pomůckymi na plnou rychlost
jsem nezažil, padl na to jednou dotaz, počítá se s tím
ake drily zo zameranim na ulicu cvicite - nevím, co je dril na ulici. V
Systemě (pokud vím) nic sportovního není, tak kam patří drily, které děláme?
Od začátku se učíme nanášet úder, zkoušíme, jak působí na
partnerovi, přijímat a zpracovat úder, vyhnout se úderu tak, abych
si udělal prostor pro protiakci.
V podstatě se procvičuje princip pohybu, odhad vzdálenosti, sledování partnera a časování, ať už jde o obranu před úderem rukou, nožem nebo holí.
Snad jen kromě klikování, stání na pěstích, kotoulů a stání v "postoji železného jezdce" se vše (posilování, drily a otužování) dělá minimálně ve dvojicích.
Pec
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 353
Registrován: čtv 10. pro, 2009 0:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Koso » stř 10. bře, 2010 7:33

..pozri budem hovorit zrozumitelnejsim jazykom...vela stylov obsahuje kopanie,udieranie rukami,kolenami,laktami,hadzanie,nieco na zemi atd..


heh tak teda treningy mavam 4 krat do tyzdna kazdy trva hodinu a pol heh cviky mame skor tak riesene ze rozne druhy klikov a hrazdu ja v netreningove dni posilujem a mam doma vrece tak sa snazim tu presnost a rychlost este vylepsovat teda doma na vreci .......heh a tak chchem sa asi branit skor proti takym problemovym typom na diskotekach :wink: alebo len tak aj protui opilcom vsak na dedine su bitky normalna vec teda je to normalne uza si vsade :D .... a tak ked sa nikomu nepaci ta systema heh tak co by bolo lepsie? akemu sportu alebo bu by som sa mal venovat aby som sa ubranil na ulici? hmm teda na disko a tak
Koso
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: ned 07. bře, 2010 0:00

Příspěvekod Koso » stř 10. bře, 2010 7:48

ukropcany píše:Už pár rokov mám odboxovaných a teraz si konečne trúfam na to, aby som sa občas pokúsil (!!!) vyhnúť úderu tak, že som schopný nejakej "elegantnejšej" reakcie. Trúfnem si to ale len na trubku. Ak si nejaký začiatočník myslí, že sa úderu uhne tak, že dokonca z takto získanej pozície dokáže zmysluplne a funkčne zakontrovať, tak je veľmi, ale ozaj veľmi zle informovaný naivista... :?

Systema je megaojeb a tie videá "fullspeed" my vyvolávajú len veľmi trpký výraz na tvári... :?


heh box je nieco uplne ine su tam nejake pravidla no nie :D v systeme niesu ci? :D a ci uz sa da vyhnut ci neda treba sa aspon pokusit :D heh a trenujes box? lebo cisty box sa mi nepaci podla mna je lepsie aj dake kopy vediet predsa noha je dlhsia a dost tvrda


a tak 100 ludi 100 chuti :wink:
Koso
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 14
Registrován: ned 07. bře, 2010 0:00

Příspěvekod marcelo » stř 10. bře, 2010 8:54

Koso píše:..pozri budem hovorit zrozumitelnejsim jazykom...vela stylov obsahuje kopanie,udieranie rukami,kolenami,laktami,hadzanie,nieco na zemi atd..


heh tak teda treningy mavam 4 krat do tyzdna kazdy trva hodinu a pol heh cviky mame skor tak riesene ze rozne druhy klikov a hrazdu ja v netreningove dni posilujem a mam doma vrece tak sa snazim tu presnost a rychlost este vylepsovat teda doma na vreci .......heh a tak chchem sa asi branit skor proti takym problemovym typom na diskotekach :wink: alebo len tak aj protui opilcom vsak na dedine su bitky normalna vec teda je to normalne uza si vsade :D .... a tak ked sa nikomu nepaci ta systema heh tak co by bolo lepsie? akemu sportu alebo bu by som sa mal venovat aby som sa ubranil na ulici? hmm teda na disko a tak



...aha.. cize klasika.. klasicke testosteronove bitky.. neviem aky zdroj mas najblizsie a z coho mozes cerpat ,ale ako zaklad by som dal anglicky boxing ktory je omnoho praktickejsi na ulicu ako Thaibox,pretoze ulica je hlavne o rukacha a nie o lowkickoch a dlhych klincoch a mixol by som to poulicnou spinou s Kravmaga..to ti musi na 95% dedinskych vidlakov a mestskych povalacov stacit :wink:

Ulica je sprint,zabudni na nejake odvadzanie sily,energii,kyvadlove pohyby,odvadzacie bloky a kontry z nich atd

Ked mi neveris,zozen si atletickeho a agresivneho sparinga, pokial mas moznost a vies sa dostat ku freefight prilbam to by bolo super.. a nechaj ho na teba zautocit, agresivny vybuch uderov, z kludovej pozicie, z bojoveho postoja,z tvojho slepeho uhlu atd..nech je to sprska zretazenych direktov a hakov a nechaj to natocit na kameru aby si to rozanalyzoval...ti garantujem kamarade,ze budes mat problem to ustat vobec v CM dvojaku,ze ledva sa nejak chytis v klinci a mozno sa ti podari sparinga zhodit na zem,co tipujem ze dostanes K.O. a skoncis ubombovany v kute ako male maca...cvicime boxerske zretazene udery ala Vitor Belfort,pouzivame ich aj v sparingu s graplingovkami a poviem ti ze obcas je problem to vobec vykryt v dvojkryte s gunting blokmi ala CM alebo vletiet do klinca a zhodit,nie to este riesit cary mary odvadzacky,aikido pakovacky a podobne rozpravky :wink:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod luen » stř 10. bře, 2010 10:46

Marku ty nelido, beres lidem jejich hracky :lol: Cau chlape, jak se mame?
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod will » stř 10. bře, 2010 12:22

[quote="marcelo

...aha.. cize klasika.. klasicke testosteronove bitky.. neviem aky zdroj mas najblizsie a z coho mozes cerpat ,ale ako zaklad by som dal anglicky boxing ktory je omnoho praktickejsi na ulicu ako Thaibox,pretoze ulica je hlavne o rukacha a nie o lowkickoch a dlhych klincoch a mixol by som to poulicnou spinou s Kravmaga..to ti musi na 95% dedinskych vidlakov a mestskych povalacov stacit :wink:

No, tak s tím tvrzením, že ulice je hlavně o rukách bych byl opatrnější, jsou borci, kteří v životě žádné bu nědělali, ale jsou to od přírody rváči a dokážou člověka skopat do kostky. Já takového člověka znám, když se rval, tak každýho koho kopnul, tak šel k zemi. Osobně jsem se v reálu ubránil napadení, a to pouze nohama, a to byl ten člověk o hlavu větší v té době jsem také bu nedělal, ale hrál jsem fotbal :D . Dokonce jsem viděl v reálu úspěšně na ulici použít uširogeri. Nohy, když to umíš dokážou být na ulici velice účinná zbraň. Tím samozřejmě nechci snižovat anglický box to je masakr, ale právě proti boxerovi bych si kopy dokázal představit o hodně víc než třeba proti MT. Jinak, když mluvíš o Kravmaga, tak ta je taky hodně o lowkickoch.

www.youtube.com/watch?v=GZwhfu0_Eoc&feature=related

Použití kopů máš hlavně v druhé části videa.

[/quote]
will
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 611
Registrován: sob 10. čer, 2006 23:00

Další

Zpět na armádní a combat systémy...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků