Mistr Xu MingTang

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Mistr Xu MingTang

Příspěvekod Eddie » pon 13. zář, 2004 9:50

Chtel bych se zeptat jestli ma nekdo zkusenosti s qigongem dle Xu Ming Tanga, jsou zde k dostani knihy napr.: "Čung juan čchi kung" apod.
http://www.cchi-kung.sk/index2.html

Diky :)
Eddie
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 31
Registrován: stř 14. kvě, 2003 23:00

 

Příspěvekod Miro » pon 13. zář, 2004 10:11

...
Naposledy upravil Miro dne ned 21. pro, 2008 16:13, celkově upraveno 1
Miro
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 758
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00

Re: Mistr Xu MingTang

Příspěvekod Dong_wu » pon 13. zář, 2004 11:28

Eddie píše:Chtel bych se zeptat jestli ma nekdo zkusenosti s qigongem dle Xu Ming Tanga, jsou zde k dostani knihy napr.: "Čung juan čchi kung" apod.
http://www.cchi-kung.sk/index2.html

Diky :)


Nic mi to nerika, ale cvicit qi gong podle knizky???
Zni to jako blbej vtip.
Dong_wu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 331
Registrován: stř 03. bře, 2004 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Anonymní » pon 13. zář, 2004 11:53

Na pekingskej univerzite vyštudoval počítačovú techniku a ašpirantúru si spravil v Spojených ©tátoch. Potom v deväťdesiatom prvom odišiel do Ruska, kde si založil počítačovú firmu. Onedlho ho prišiel navštíviť jeho majster čchi-kungu a presviedčal ho, aby v Rusku začal vyučovať čchi-kung. “Načo”? Bránil sa, “Pozrite akú mám prosperujúcu firmu!”. Učiteľ mu nič na to neodpovedal, vrátil sa späť do Číny, len firma do mesiaca zostala úplne na dne. Odvtedy vyučuje čung–jüan čchi–kung. V Moskve a Kyjeve. Do Spojených ©tátov chodí čoraz častejšie a všetci máme pocit, že ho odtiaľ nechcú pustiť. Američania ho tam dajú pod tie ich neomylné a najdokonalejšie diagnostické prístroje, aby si potom na digitálnych displajoch mohli prečítať že je mŕtvy. On však po vyšetrení odíde na jeho obľúbené rezance.

:?: To zní trochu jinak než první info. Ne že bych nevěřil, ale podezřelej info je všude dost.

Veršinina Elena Nikolajevna

narodená: 16.9.u dám neuvádzame rok

®ije v Jekaterinburgu. Dlhu dobu ako jediná mohla okrem majstra viesť kurzy 3. stupňa, v okamihu pozná do detailu váš zdravotný stav.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

Re: Mistr Xu MingTang

Příspěvekod Eddie » pon 13. zář, 2004 13:30

Dong_wu píše:
Eddie píše:Chtel bych se zeptat jestli ma nekdo zkusenosti s qigongem dle Xu Ming Tanga, jsou zde k dostani knihy napr.: "Čung juan čchi kung" apod.
http://www.cchi-kung.sk/index2.html

Diky :)


Nic mi to nerika, ale cvicit qi gong podle knizky???
Zni to jako blbej vtip.


To tu nikdo netvrdi, ale ty knihy existuji a jsou celkem tri.
Eddie
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 31
Registrován: stř 14. kvě, 2003 23:00

Příspěvekod pavela » pon 13. zář, 2004 14:07

Jo jasně, a já jsem smějící se Buddha Mi Le Fo. :roll: Co je to zase za ptákovinu, někdo si zas plete kungfupohádku z realitou...
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod Eddie » pon 13. zář, 2004 14:36

pavela píše:Jo jasně, a já jsem smějící se Buddha Mi Le Fo. :roll: Co je to zase za ptákovinu, někdo si zas plete kungfupohádku z realitou...


Takze zase vsechno spatne ?? 8O :D :D :D
Eddie
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 31
Registrován: stř 14. kvě, 2003 23:00

Příspěvekod Ankur » pon 13. zář, 2004 18:56

Mno, napriklad ja mam osobni zkusenost s mistrem Xu i jeho cchi kungem.
Chapu ovsem, ze Pavela uz videl vse v oblasti cchi kungu a cinskych BU a zna dopodrobna zivotopis mistra Xu a vsech jeho predku a proto se tomu muze smat.
Me osobne je vcelku jedno, jestli pra pra stryc nekoho neco v Saolinu hlidal, nebo ne. Ja jen vim, ze to co mistr Xu uci, funguje. Je to pro me velka osobnost v oblasti cchi kungu. Vim, ze neni jediny mistr cchi kungu na svete a ze jsou mozna (urcite :-) ) lepsi tam nekde o dve ulice dal od bydliste Pavely :-).
Kurzy jeho stylu cchi kungu probihaji vcelku pravidelne nejen na Slovensku, ale cim dal casteji i v Cechach, takze se kazdy muze osobne presvedcit o jeho kvalitach (viz avizovane stranky).
Ankur
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: stř 14. kvě, 2003 23:00
Bydliště: Vsetín

Příspěvekod chonglee » pon 13. zář, 2004 20:25

pavela píše:Jo jasně, a já jsem smějící se Buddha Mi Le Fo. :roll: Co je to zase za ptákovinu, někdo si zas plete kungfupohádku z realitou...

vy se znáte osobně?nebo si to četl?nebo co jsi nám to chtěl sdělit?ja to četl,a zdravotně závadný mi nepřipadalo.
chonglee
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 30. kvě, 2004 23:00

Příspěvekod Anonymní » úte 21. zář, 2004 15:37

pana Su neznam, jeho knizky jsem cet a qi (taky) podle nich cvicim. jsou dost srozumitelne napsany.

Nektere veci co se tam pisi, ted nemyslim konkretni techniky, ale casti napsane kurzivou s subtitle "Mistruv pribeh" ve me vzbuzuzuji usmev , ale muze bejt ze jsme jen malo obeznamen s problematikou. A nevzbuzuji u me vetsi usmev nez anegnoticke pribehy davnych mistru GF.

Suma sumarum je povazuji za nejlepsi ceskojazycne knihy k tematice qi kungu. O vazbe na GF tam neni nic.
Anonymní
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 8403
Registrován: čtv 01. led, 1970 1:00

 


Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků