co ocekavat od boxu ?

přátelské sparringy, praktická výměna zkušeností, testování dovedností, setkání, výzvy etc.

co ocekavat od boxu ?

Příspěvekod vicious » ned 11. dub, 2010 21:09

dobry den. Dnes jsem se konecne rozhoupal a sehnal jsem si kontakt na treninky boxu. Moje otazka na nekoho skusenejsiho je jednoducha.

Co ocekavat od trenovani boxu?

Odreagovani jednou za tyden nebo kazdodeni treninky ? Trenink fyzicky a psichyky? Mel bych se casem ucastnit soutezi (pokud neco takoveho je vubec mozne). Mam se obavat nejakeho zraneni? Bude mi box prinosem pro aikido ktere delam druhy rok? Atd.. chtely bych se tomu venovat prilezitostne ale nevim co mam ocekavat tak me prosim nejak navnadte abych mel chut zajit na svuj prvni trenink.

Pisu z mobilu protoze nemam pristup k pocitaci takze omluvte preklepy a chyby v textu.

Ted jsem si vsiml ze jsem uplne ve spatne sekci tak ten prispevek kdyztak presunte diky
vicious
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 10. dub, 2010 23:00

 

Re: co ocekavat od boxu ?

Příspěvekod fakt » pon 12. dub, 2010 8:26

vicious píše:Co ocekavat od trenovani boxu?



Probuzení
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod hellas » pon 12. dub, 2010 8:36

ukropcany píše:Vítam Ťa v klube rohovníckom!

len ten box je tak chytlavý, že na tréning iných vecí už akosi neostáva čas... 8)

Boxu zdar!



což bych vztáhl obecně na box,mma, mt atd 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod cudles » pon 12. dub, 2010 9:19

Jednou tejdně je to na prd. A i ukropčány má pravdu s tou frustrací, znam to sám ted co mam na prd rozvrh takze se mi to strida, jednou tejdne jeden trenink, dalsi dva, a tak zatim porad dokola, obcas neco povinnyho odpadne tak muzu i na tri a sem stastnej jak blecha. Z jednoho tréninku tejdne mam taky depky, takze se snazim aspon k tomu jeste jit behat, posilovat, atd.

K tomu aikidu, na to se vybodni, a vlítni pořádně na box. Pokud na to máš, zalíbí se ti to, tak sám pak uvidíš že aikidem ztrácíš čas, a necháš to plavat.
Cudles
cudles
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 691
Registrován: úte 04. zář, 2007 23:00
Bydliště: Chomutov

Re: co ocekavat od boxu ?

Příspěvekod RUNAR » pon 12. dub, 2010 9:47

fakt píše:
vicious píše:Co ocekavat od trenovani boxu?

Probuzení


Až ho zešmelcuje třeba Judo/MMA borec.
O Dragão é campeão.
RUNAR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 2841
Registrován: ned 07. říj, 2007 23:00

Re: co ocekavat od boxu ?

Příspěvekod fakt » pon 12. dub, 2010 11:22

RUNAR píše:Až ho zešmelcuje třeba Judo/MMA borec.


On neřeší judo/mma, ale aikido a box.
Ale toho sis všimnul.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod vicious » pon 12. dub, 2010 14:16

diky za rady. Ohledne toho ze bych skoncil s aikidem je moje odpoved jasna neskoncim a to ze spousty duvodu. S aikidem jsem nezacal kvuli tomu abych se naucil rvat ale abych nesedel porad doma na pr*eli v tom mi aiki vyhovuje. Mezi lidmi panuje pred, na a i po treninku nalada ktera me uspokojuje za dva roky me aikido hodne zmenilo muj pohled na svet se kompletne zmenil a i kdyz nejsem zastance nenasilny myslenky aikida tak me jeho myslenka kroti ve chvilich kdy mam chut se porvat.

S tim ze bych si sel zaboxovat jednou za tejden jsem to prehnal ale ke trem treninkum aiki pridat dalsi prinejmensim tri treninky bude fuska. Pokud za trenink povazujete i individualni boxovani na pytel tak bych si rozhodne cas nasel.

Pri tom me tak napada je mozne jeden trenink nahradit sam v boxovne ? Ptam se protoze u aiki to nelze.
vicious
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 10. dub, 2010 23:00

Re: co ocekavat od boxu ?

Příspěvekod ANTIKRIST » pon 12. dub, 2010 20:15

vicious píše:dobry den. Dnes jsem se konecne rozhoupal a sehnal jsem si kontakt na treninky boxu. Moje otazka na nekoho skusenejsiho je jednoducha.

Co ocekavat od trenovani boxu?

Odreagovani jednou za tyden nebo kazdodeni treninky ? Trenink fyzicky a psichyky? Mel bych se casem ucastnit soutezi (pokud neco takoveho je vubec mozne). Mam se obavat nejakeho zraneni? Bude mi box prinosem pro aikido ktere delam druhy rok? Atd.. chtely bych se tomu venovat prilezitostne ale nevim co mam ocekavat tak me prosim nejak navnadte abych mel chut zajit na svuj prvni trenink.

Pisu z mobilu protoze nemam pristup k pocitaci takze omluvte preklepy a chyby v textu.

Ted jsem si vsiml ze jsem uplne ve spatne sekci tak ten prispevek kdyztak presunte diky


Zdarec,sice nejsem asi zkušenej-cvičim Box teď tak půl roku a víceméně to bylo z hecu protože ho provozuje pár mých příbuzných +kolegové z práce ale musim říct že mě to chytlo a chodim tak dvakrát týdně což si myslim že je optimum pro to aby ti to fungovalo tak do roka i v praxi a pokud nechceš být závodník :wink:
Zlepší se fyzička,budeš mít pecku,zbavíš se strachu,prostě pohoda.Jediný a pro mě nejdůležitější co mi tam dost chybí je duchovní rovina,prostě je to jen sport,proto se drž Aikida.Já sám cvičim Taiji a neměnil bych.Ale nic proti Sportu :lol: 8) Prostě dělat BU a nebo Hokej to je obrovský rozdíl!!!-pokud tedy narazíš na správného učitele :wink: Já měl to štěstí že sem jich několik potkal a tudíž mohu porovnávat :wink:
ANTIKRIST
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 100
Registrován: stř 17. bře, 2010 0:00

Příspěvekod wordsworth » úte 13. dub, 2010 7:08

Box je fajn.Dá ti fyzičku, sílu, sebevědomí,pomůže ti ujasnit si pár věcí,jako třeba kde v potravním řetězci jsi. K tomu šibeniční vtípky v tělocvičně a jestli se rozhodneš závodit, tak si prohlídneš místa, kam by tě ani nenapadlo jet.
K té duchovní rovině-na tréninku duchařské kecy nepotřebuju, tam se maká. Čtu ve svém volném čase.Jo a naučila jsem se používat makeup :-)
Tož hodně zábavy při tréninku přeju.
wordsworth
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 31. kvě, 2007 23:00

Příspěvekod ANTIKRIST » úte 13. dub, 2010 7:10

wordsworth píše:Box je fajn.Dá ti fyzičku, sílu, sebevědomí,pomůže ti ujasnit si pár věcí,jako třeba kde v potravním řetězci jsi. K tomu šibeniční vtípky v tělocvičně a jestli se rozhodneš závodit, tak si prohlídneš místa, kam by tě ani nenapadlo jet.
K té duchovní rovině-na tréninku duchařské kecy nepotřebuju, tam se maká. Čtu ve svém volném čase.Jo a naučila jsem se používat makeup :-)
Tož hodně zábavy při tréninku přeju.



Já Nečtu :lol:
ANTIKRIST
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 100
Registrován: stř 17. bře, 2010 0:00

 


Zpět na přátelé a nepřátelé

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron