Jídlo

tchaj-ťi, čchi-kung, meditace, filosofie, náboženství, kultura...

Moderátor: PC

Příspěvekod ostropestrec » pon 17. kvě, 2010 17:08

Na detox a klouby by ti Jendisi mohla pomoct Ganoderma lucidum aneb Reichi... nejúčinnější mají být výtrusy z té houby, ségra (obtloustlá) potom pěkně ožila... Jestli chceš zkus, ale v tom nejlevnějším co se dá sehnat ... však víš.
ostropestrec
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 04. zář, 2009 23:00

 

Příspěvekod ostropestrec » pon 17. kvě, 2010 17:08

Na detox a klouby by ti Jendisi mohla pomoct Ganoderma lucidum aneb Reichi... nejúčinnější mají být výtrusy z té houby, ségra (obtloustlá) potom pěkně ožila... Jestli chceš zkus, ale v tom nejlevnějším co se dá sehnat ... však víš.
ostropestrec
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 04. zář, 2009 23:00

Příspěvekod Jamamba » pon 17. kvě, 2010 17:09

Ha ha ha s tim mlikem me to bavi, hele nevim, kdy jsi byl naposled v Cine, ale tady jede mliko o 106, je to uplne vsude, ha ha ha. Tak jsem zvedavej, co to s nima udela!

Mej te se a a mesic se uvidime!
Lukas Slavicek
WING CHUN - student Ivana Rzounka Sifu
&
HUNG SING CHOI LEI FAT - student Fatsaan Hung Sing Choi Lei Fat Gwon - Bun Sifu, Leung sifu, Yeung sifu
&
FATSAN BAK MEI - student Lin Hon Kit sifu
Jamamba
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 378
Registrován: pát 28. bře, 2003 0:00
Bydliště: Fatsaan (Foshan), Praha

Příspěvekod Jendis » pon 17. kvě, 2010 18:26

S tou celiakií by to mohlo mít něco do sebe. Enbrel likviduje imunitu a třeba se to projevilo(do doby,než jsem si začal píchat,jsem byl v poho).
Kluk,co ho máme v PP je alergický na lepek(nejen,on toho má mnohem více :( ),takže pokud by to fakt bylo ono,prostě bych se začal stravovat jako on.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod TongPo » pon 17. kvě, 2010 19:53

Tsss, vy toho naděláte... :roll: Řešení je prosté a známé již dávno: Disciplína :lol:

Ale teď vážně - já sám mám v posledních letech taky docela problém s "kynutím", ale prostě vím, že je to tím že stárnu a zpomaluje se mi metabolizmus + mojí nedisciplinovaností => špatný stravovací návyky a častý "motivační přestávky" v pravidelným sportování. :oops:

Jinak ještě mě Jendo napadlo - jeden můj kámoš měl taky trochu problémy s játrama a špatným trávením, taky bral nějaký léky... A nakonec mu hrozně pomohl sport - přesněji 40 - 60 minut dlouhá aerobní aktivita 2 - 3 x týdně (běh, kolo / rotoped, plavání...) nižší intenzity (60 - 70% maximální tepovky).
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod Jendis » úte 18. kvě, 2010 6:16

Na to jsem si koupil koloběžku. Akorát je furt humus a kosa(a když je hezky,tak smrdím v práci). Loni jsem za léto(červenec až září) nakoloběhal přes 300 Km.
Ale chce to ještě něco k tomu.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod fakt » úte 18. kvě, 2010 7:48

Dost spálíš na in-linech. Jsou taky náchylný na počasí, ale poměrně pohodlný - moc se nezadýcháš, poloha vzpřímenější než na kole atd...
Ale záleží na chuti.
Ono švihadlo zpočátku nebaví, ale svý kouzlo má.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod PC » úte 18. kvě, 2010 9:49

Jamamba píše:Ha ha ha s tim mlikem me to bavi, hele nevim, kdy jsi byl naposled v Cine, ale tady jede mliko o 106, je to uplne vsude, ha ha ha. Tak jsem zvedavej, co to s nima udela!

Mej te se a a mesic se uvidime!


:-D asi na me co? V Cine jsem byl v roce 2007 a uz tam mliko jelo. Reklamy, reportaze, jak je to vyzivny atd... Ale psal jsem o Taiwanu a tradici, coz je malinko trochu jinde ;-) Ale este pamatuju z 2004, kdy jsme nemohli skoro sehnat syr a kdyz chtel nekdo k snidani jogurt tak se mu smali, ze to je prece jen pro maly deti a dospeli to uz neji.


Uzivej, ja uz se zacinam tesit az se tam mrknu. :-)
Pavel Codl
Chen Taijiquan - Chen Style Practical method
陈式太极拳
www.taijiclub.cz
pavel@taijiclub.cz
+420 602 213 628
PC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 569
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00

Příspěvekod pm » úte 18. kvě, 2010 10:13

poslednich 10 let nerovna se poslednich tisic let. mleko a mlecne vyrobky jsou moderni a popularni import zapadu, stejne jako Coly, Fanty, hamburgery, bile pecivo etc., stejne tak jako desitky "chorob blahobytu. do Ciny jezdin uz 10 let - obezni dite, dirve temer nevidane. dnes? well, zda se se se Zapad snazi dohnat opravdu ve vsem :-/
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Jendis » úte 18. kvě, 2010 10:14

Chlapi,nic jiného,než kolobrndu už zkoušet nebudu. Chytla mne neuvěřitelně...kam se hrabe kolo,nebo in-lajny........

Divili byste se,jak moc je to záhul a masakr.......snažím se,aby mi neklesl rychlostní průměr(mám tam tacháč) pod 20 Km/h.....to je sakra dřina. Prvních 14-dní jsem pravidelně zvracel........

pár slov o koloběžkách :


http://sites.google.com/site/zlababus/kolobezky

http://www.kkplzen.cz/technika-jizdy/

http://maraton.behej.com/2007032502-kol ... port-.html



A "TRHNĚTE SI NOHOU " ......... :wink: 8)
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod fakt » úte 18. kvě, 2010 11:57

Jendis píše:Divili byste se,jak moc je to záhul a masakr.......snažím se,aby mi neklesl rychlostní průměr(mám tam tacháč) pod 20 Km/h.....to je sakra dřina. Prvních 14-dní jsem pravidelně zvracel........


A "TRHNĚTE SI NOHOU " ......... :wink: 8)


20 Km/h to je pěkný. Dal bys se mnou hodinovku? Já in-line a ty kolobrndu?
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod Jendis » úte 18. kvě, 2010 12:41

Klidně. Na rychlej(kratší) sprint,Tě dám....potom už asi budeš mít navrch,mám kolobrndu s menšíma kolama.....terénní......


Obrázek
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod fakt » úte 18. kvě, 2010 13:23

Máš ten typ, co se na něm jezdí ve Špindlu z Medvědína?
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod PC » úte 18. kvě, 2010 13:24

ostropestrec píše:Na detox a klouby by ti Jendisi mohla pomoct Ganoderma lucidum aneb Reichi... nejúčinnější mají být výtrusy z té houby, ségra (obtloustlá) potom pěkně ožila... Jestli chceš zkus, ale v tom nejlevnějším co se dá sehnat ... však víš.

Lesklokorka.. vyborna vec. Vozim si dycky z ciny (ceny se nedaji porovnat s CR)
V Cine pod jmenem Lin Zhi (aspon tak sem si to vylozil, ze se to pise). Vyrazne posili imunitu a celkove tak nejak rovna organizsmus. Udajne ma mit skoro zazracne schopnosti, ale kdyz jsem to v cine diskutoval s mistnakama, tak mi nakonec rekli, moc necti propagacni materialy. :-) Vypada jako nas choros. V te souvislosti neni bez zajimavosti vyzkum ucinku nasich chorosu na rakovinu. ;-)
Pavel Codl
Chen Taijiquan - Chen Style Practical method
陈式太极拳
www.taijiclub.cz
pavel@taijiclub.cz
+420 602 213 628
PC
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 569
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00

Příspěvekod Jendis » úte 18. kvě, 2010 13:46

fakt píše:Máš ten typ, co se na něm jezdí ve Špindlu z Medvědína?


to netuším....mám tu na fotce,to je můj mazlík....... :wink:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod fakt » úte 18. kvě, 2010 17:49

Jendis píše:to netuším....mám tu na fotce,to je můj mazlík....... :wink:


Sorry fotky jsem si předtím nevšiml. Jo pěknej monster.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Příspěvekod TongPo » úte 18. kvě, 2010 22:09

Jendis píše:Na to jsem si koupil koloběžku. Akorát je furt humus a kosa(a když je hezky,tak smrdím v práci). Loni jsem za léto(červenec až září) nakoloběhal přes 300 Km...

No to seš teda pořádnej vytrvalec... :lol: :lol: :lol: Těch 300 kiláků já naběhám za 3 měsíce taky, a to jsem otylej lenoch... :lol:
Jo a na kole to dám za víkend :wink:

Jendis píše:Chlapi,nic jiného,než kolobrndu už zkoušet nebudu...

Chmm, koloběžka... Já měl pořád pocit, že ten Jendis je takovej divnej... :twisted:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :twisted:
Uživatelský avatar
TongPo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 705
Registrován: pát 18. led, 2008 0:00

Příspěvekod Jendis » stř 19. kvě, 2010 4:16

:oops:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Re: Jídlo

Příspěvekod ANTIKRIST » stř 19. kvě, 2010 14:17

Jendis píše:Od doby,co si píchám injekce na klouby,docela nabírám(i když se nepřejídám-"tučko",jak říká Ucrop,jsem byl vždy- v 19-ti jsem měl 135 kg,dnes mám 97(+- autobus),ale furt nabírám) + problémy se zažíváním. Někdy je mi blbě,ať sním co sním,jindy zase ne.
Něco ohledně stravy jsem již řešil s PM,který se mne "ujal" .... nicméně,víc názorů a rad není na škodu.Nikdy.

Nebo se na to tady mám vysrat a spíše zajít k dietologovi,popsat své potíže a zkušenosti a nechat si sestavit profi jídelníček??? (Jsem typ,co se nadechne při vaření a má 2 kila nahoře).

Nejde mi ani tak o hubnutí,spíše o udržování .... pupíčku se nezbavím(měl jsem i 82 Kg,ale pupíček jsem měl stejně),s tím jsem smířenej :lol:

Dík za každej tip a radu,fakt se snažím dát se nějak do kupy......život se má žít,nestačí jen přežívat :?


Kámoš z jedné BA to řeší už přes rok tak že moc nejí a hodně kouří a šňupe Piko a má prý výborný trávení a jí málo,protože mu to dává hodně energie.No do toho navštěvuje pravidelně různé Box kluby a vypadá velmi dobře-vyrýsovanej a břicho mu zmizelo po tom roce uplně :!:

Takže-dej tak dvakrát do týdne Piko a pořádně trénuj a uvidíš že i to břicho půjde dolu :wink: :lol:A co se týče zažívání tak to se také zlepší,protože moc jíst nebudeš :lol: 8)
ANTIKRIST
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 100
Registrován: stř 17. bře, 2010 0:00

Příspěvekod RBR » stř 19. kvě, 2010 19:41

pm píše:ale jo, jak rikam, i ja beru sem tam nejake potravinove doplnky (B 12, zinek, Omega 3, probiotika... )


Bereš volně dostupné preparáty nebo na lékařský předpis?

RBR
RBR
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1531
Registrován: pon 03. říj, 2005 23:00
Bydliště: ČR

PředchozíDalší

Zpět na posilování, relaxace, zdraví, duchovní rozvoj

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 16 návštevníků