České Budějovice- Co a kde cvičit?

nespecializované diskuzní fórum, zabývající se problematikou bojových umění a sportů obecně

Příspěvekod defendu » úte 08. čer, 2010 20:48

zbek píše:Z vlastní zkušenosti ti mohu říct,že tě nic nerozvine víc než,když ti chce někdo kdo stojí přímo před tebou urazit palici
Tak něco je špatné že došlo k teto situaci
Pokud to zvladneš bez boje tak seš dobrej . Hřbitovy jsou plné hrdinů


Že to pochopíš takhle mě nenapadlo...V tomto příspěvku jsem to bral tak,když ti chce někdo urazit palici v rukavicích v ringu (myšleno hodně nadneseně) :lol: :wink: Prostě když tě chce opravdu udeřit a ne umeditovat k smrti :lol:
defendu
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 954
Registrován: úte 15. srp, 2006 23:00
Bydliště: Plzeň

 

Příspěvekod Kusei » čtv 10. čer, 2010 5:44

Díky všem za odpovědi a tipy. Rozjelo se to více než jsem čekal a tak vzdávám tomuto foru hold. Je prospěšné i amatérům jako jsem já. :wink:
Kusei
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 06. čer, 2010 23:00

Příspěvekod ANTIKRIST » čtv 10. čer, 2010 19:36

fakt píše:Kusei

Zeptal jsi se normálně a normální lidi ti taky normálně odpověděli. Ptát se na diskusním fóru je normální, stejně jako odpovídat. Pokud má někdo plnou hlavu xenobiotik, tak mu v ní nezbývá místo na nic jinýho, než na žlutý kolečka.



Omyl!!!3 tablety LEPONEXU denně od Legálního drogového Dealera Psychiatra Žahourka :lol:
ANTIKRIST
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 100
Registrován: stř 17. bře, 2010 0:00

Re: České Budějovice- Co a kde cvičit?

Příspěvekod ANTIKRIST » čtv 10. čer, 2010 19:42

Kusei píše:
ANTIKRIST píše: :lol:


Mno, pokud je tvoje :lol: míněno jako posměšek nad výběrem, tak prosím zkus rozšířit můj obzor. Nejsem nějak vázán a rád bych si vybral cokoliv, když to bude stát za čas do toho vložený. Nehledám jednoduchou cestu, ale jak už jsem psal výše, když něco začnu dělat, chci to dělat trvale nebo alespoň co nejdéle. Proto se tu na foru ptám.


Pokud je tvoje :lol: myšleno tak, že jsem založil zbytečný topic s " hloupoučkou " otázkou a zařadil jsi si mě do kolonky " ňouma " , tak s tím nic dělat nemohu. Snad jen, zase tě poprosit ( třeba formou pm ) o radu jak příště za ňoumu nebýt nebo kde mám hledat a jak se správně ptát.

Díky.



Jestli hledáš něco kvalitního tak hledej Pana Václava Lišku,je to asi Top člověk na BU v ČB nebo spíš v jižních čechách :wink:- Taiji a Karate
:wink: pm nevim kdo je a za ňoumu tě fakt nemam :wink:

Posměšek to nebyl spíš mě pobavilo co všechno za kluby si v ČB vyhrabal :lol:
ANTIKRIST
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 100
Registrován: stř 17. bře, 2010 0:00

Příspěvekod ANTIKRIST » čtv 10. čer, 2010 19:43

Jendis píše:4 Kusei - na toho trotla nereaguj(myslím Antikrista).......je to spammer,neumětel a člověk bez páteře. Byl zde několikráte banován......vůbec nic si z něj nedělej.......jen prudí.

Duševní mrzák a chudáček. Jen má velkou hubu,toť vsjo. Stačí si projet tenhle server,hledej pod nicky littlearts a pod.

4 Vládík - ani mi neodpovídej,nereaguj,konkrétně Ty mne ani nenasereš. Mně je mentálně zaostalejch líto....... :wink: Nějaké výzvy si taky odpusť,sám víš,že už to tu bylo a nikdy jsi se neobjevil. Kdyby přecejen,dám Ti dopředu vědět přes SZ,kdy budu v Praze.........můžeš mi to "růčostrůčo" vysvětlit........slibuju,že se nebudu moc bránit.

:wink: :lol: :lol: :lol:



:roll: KDO SI??? :?:
Jo máma měla když byla těhotná špatnou plodovou vodu,nemůžu za to.Prostě Mentál Ementál Brutál :lol:
ANTIKRIST
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 100
Registrován: stř 17. bře, 2010 0:00

Příspěvekod pm » čtv 10. čer, 2010 21:28

pm nevim kdo je


pm = private message, noumo :lol:
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod Kusei » pát 11. čer, 2010 6:25

pm píše:
pm nevim kdo je


pm = private message, noumo :lol:


Nebo také diskutér na tomto foru, omlouvám se pane Macku. :wink:


Měl jsem raději napsat SZ a bylo by to snad jasné hned. :lol:
Kusei
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 06. čer, 2010 23:00

Příspěvekod pm » pát 11. čer, 2010 6:39

v pohode, to bylo na Antikrista, ne na Tebe :-)
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod ANTIKRIST » sob 12. čer, 2010 20:33

pm píše:v pohode, to bylo na Antikrista, ne na Tebe :-)




Aha...tak to sem měl asi napsat že nevim co je to pm... :lol:
ANTIKRIST
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 100
Registrován: stř 17. bře, 2010 0:00

karate v ČB

Příspěvekod petr999 » stř 28. črc, 2010 16:11

Ahoj,
rád bych začal cvičit karate. Neznáte někoho, kdo cvičí karate v Českých Budějovicích a nevěnuje se sportovnímu karate? V mládí jsem malinko karate cvičil, tak bych rád se mu teď věnoval zase více.

Popřípadě nevíte, jestli je nějaká možnost cvičit ráno?

Děkuji všem za odpovědi k tématu
Petr
petr999
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 27. črc, 2010 23:00

Re: karate v ČB

Příspěvekod fakt » stř 28. črc, 2010 21:22

petr999 píše:Ahoj,
rád bych začal cvičit karate. Neznáte někoho, kdo cvičí karate v Českých Budějovicích a nevěnuje se sportovnímu karate? V mládí jsem malinko karate cvičil, tak bych rád se mu teď věnoval zase více.

Popřípadě nevíte, jestli je nějaká možnost cvičit ráno?

Děkuji všem za odpovědi k tématu
Petr


Faktor ČB spotovní k
Havlík Pt velice úderný šotokan
Kopko Pí gojuryu bijec
Zekul JH gojuryu bijec
Znamenáček nevím teď přesně kde, ale výborný kumite
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Re: karate v ČB

Příspěvekod will » stř 28. črc, 2010 21:34

petr999 píše:Ahoj,
rád bych začal cvičit karate. Neznáte někoho, kdo cvičí karate v Českých Budějovicích a nevěnuje se sportovnímu karate? V mládí jsem malinko karate cvičil, tak bych rád se mu teď věnoval zase více.

Popřípadě nevíte, jestli je nějaká možnost cvičit ráno?

Děkuji všem za odpovědi k tématu
Petr


Václav Liška
will
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 611
Registrován: sob 10. čer, 2006 23:00

Re: karate v ČB

Příspěvekod ANTIKRIST » čtv 29. črc, 2010 20:35

will píše:
petr999 píše:Ahoj,
rád bych začal cvičit karate. Neznáte někoho, kdo cvičí karate v Českých Budějovicích a nevěnuje se sportovnímu karate? V mládí jsem malinko karate cvičil, tak bych rád se mu teď věnoval zase více.

Popřípadě nevíte, jestli je nějaká možnost cvičit ráno?

Děkuji všem za odpovědi k tématu
Petr


Václav Liška



Tak tak :) Má i dobrý Taiji,jeho Taiji cvičíme :wink:
ANTIKRIST
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 100
Registrován: stř 17. bře, 2010 0:00

makiwara v ČB

Příspěvekod petr999 » úte 02. srp, 2011 9:29

Ahoj,
nevíte někdo, kde by se v Budějovicích dalo volně bušit do makiwary (za poplatek samozřejmě)?

Doma si jí nepostavím, zahradu nemám, tak hledám tuhle možnost.

Diky za info
petr999
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 27. črc, 2010 23:00

Re: České Budějovice- Co a kde cvičit?

Příspěvekod Emiel » úte 22. črc, 2014 20:04

Zdravím Vás,

otevírám poměrně staré téma, ale tak, doufám, že někdo zareaguje. V současné době hledám v ČB nějaký klub nebo skupinu nadšenců, kde bych se mohl vrátit k tréninku bojových sportů - ideálně něco nového. Mám za sebou nějaké zkušenosti v aikido, bujinkanu, kickboxu, muay thai a historickém šermu a historickém zápasu. V tomto pořadí. Rád bych po pár letech v hibernaci, a hromadě kil navíc, se opět rozhýbal a našel něco, co by mě bavilo. Nicméně vůbec netuším, co se tu kvalitního pohybuje - rád bych zkusil něco čínského.

PS: http://www.mizuumi.wz.cz/mizuumi-dojo/mizuumi-index.htm <--- Co je tohle? V tomto vlákně jsem na to narazil a z jejich stránek nejde ani pochopit, krom hromady filozofických řečí, co vlastně trenují/vali. Máte s tím někdo zkušenost?
Never get into fights with ugly people because they have nothing to lose.
Emiel
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 321
Registrován: úte 13. lis, 2007 0:00

Re: České Budějovice- Co a kde cvičit?

Příspěvekod petrk » stř 01. dub, 2015 15:12

Emiel píše:PS: http://www.mizuumi.wz.cz/mizuumi-dojo/mizuumi-index.htm <--- Co je tohle? V tomto vlákně jsem na to narazil a z jejich stránek nejde ani pochopit, krom hromady filozofických řečí, co vlastně trenují/vali. Máte s tím někdo zkušenost?


Párkrát jsem kdysi na jejich tréninku byl. Co se týče technik, je to hodně podobné Bujinkanu, leč příístup k tréninku trochu jiný.
petrk
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 19
Registrován: ned 08. črc, 2007 23:00

Předchozí

Zpět na bojová umění a sporty obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

cron