Jak na parchanta

všechno ostatní sem

Příspěvekod fighter99 » pát 13. srp, 2010 1:39

Podívej, nebudu tu rozmazávat morální hlediska, apod. Jen ti k tomu řeknu že když mu jednu sekneš, ze zálohy, nebo prostě nečekaně, tak i když ho pošleš k zemi, nic tím nezískáš. Pro toho člověka to bude šok, to jo, ale toho člověka nejdeš zabít, možná dostane KOčko, ale jakmile se probere, postaví se ti a uvidí v tvejch očích nejistotu (což uvidí podle toho co zde píšeš). tak tě absolutně zruší i s tchýní a ostatníma. Pokud chceš někoho zastrašit, musí vidět absolutní převahu.. A tohle IMHO není situace kdy by si to jen tak zvládl, a i kdyby, to že by to vyřešilo Tvůj problém je hodně nejistý.. :roll:
"Strenght does not come from physical capacity, it comes from indomitable will."
(Síla nepřichází z fyzické kapacity, přichází z nezkrotné vůle)
Mahatma Gandhi
fighter99
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 178
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00
Bydliště: Semily

 

Příspěvekod Jendis » pát 13. srp, 2010 6:19

Tohle téma je opravdu hodně citlivé,je NUTNO postupovat individuálně :!: :!: :idea: Univerzální řešení neexistuje a osobně před řešením "v afektu" hodně varuju. Chce to citlivý přístup a jednat s rozmyslem.

Ale to je,samozřejmě,jen má zkušenost,jiní můžete mít odlišnou zkušenost.
Necitlivým řešením,emotivním,dle mého,často více pokazíte,než napravíte......OPATRNĚ!!!! :!: :idea:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod fakt » pát 13. srp, 2010 7:25

pavela píše:vole, sekneš mu jednu a tchyně tě ještě sejme. Chyba je na straně tchýně(to ostatně vždycky), dokud s nim bude sdílet lože máš smůlu.


Nerad s někým souhlasím, ale tohle je zkušenost - ne jenom názor.

Jinak s násilným řešením nesouhlasímm, protože:
- nemáš trvalou převahu
- nemáš podporu tchýně
- nemáš právní povědomí
- nemáš zkušenost se čtením následků.

Pokud hraješ na cizím hřišti pěšcem proti věži netlač silou. Buď jen trvale přítomnej (asi jako komár) a ukazuj možný potenciál. Ono to úplně nevyřknutý a úplně neukázaný způsobí pochyby a kalkulace.

Co posbírat pár kámošů z posilky, boxu atd. a udělat si mejdan. Na ten vás pozve ta tvoje. Mejdan se vydaří. Každý z kámošů si popovídá s dotyčným o domácím násilí a zakončíte večer vzájemným porozuměním a přáním pořádat tyhle sešlosti pravidelně. Žádný násilí, jen zábava a získávání nových přátel.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Re: Jak na parchanta

Příspěvekod lukwong » pon 16. srp, 2010 7:05

HanisOpa píše:Zdravim vsechny. Nevim vubec o cem tahle stranka je, ale i tak doufam ze mi pomuzete.. Tchyne si nasla noveho pritele o 13 let mladsiho idiota bez mozku, alkoholika a celkove parchanta. Po 2 mesicich chozeni spolu se k ni nastehoval. S tchyni bydli taky pritelkyne. A ted k veci.. Potrebuju mu dat poradnou ranu at se svali na zem, pak uz ho zmlatim treba kostetem to je jedno.. Buzerant mlati tchyni a uz si vyskakuje i na mladou, dal ji dve pesti nastesti byl opily a trefil se jen do cepky. je o 13 let starsi nez ja byvaly fotbalista, celkem dost agresivni to je mi jedno.. urcite existuje naky gryf kterym ho skolim prosim poradte, ukazte treba naky video nebo neco.. nejsem moc silny na to ze je mi dvacet, ale rikam seru na to.. adrenalin snad dorovna to ze jsem slabsi.. diky za rady



No rozhodně v Tvém případě a budeš spokojenej ,doporučuji slzák nebo paralyzér,osobně doporučuji slzák-RedSabre,nebo Stoper a hlavně se nic moc nestane na zdraví)
Lukáš Novák

Ivan Rzounek's WingChunKuen Research
www.wing-chun.cz
lukwong
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 48
Registrován: pon 29. srp, 2005 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod siegfried » úte 17. srp, 2010 17:41

likwong: slzak v mistnosti? To bych se asi bal... dyt to sejme vsechny v byte...?
siegfried
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 114
Registrován: úte 02. bře, 2010 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod lukwong » úte 17. srp, 2010 18:39

siegfried píše:likwong: slzak v mistnosti? To bych se asi bal... dyt to sejme vsechny v byte...?


No tak si pořiď paralizer)) nebo ho vystříkej až před bytem)))
Lukáš Novák

Ivan Rzounek's WingChunKuen Research
www.wing-chun.cz
lukwong
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 48
Registrován: pon 29. srp, 2005 23:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod siegfried » stř 18. srp, 2010 10:08

No kazdopadne, velkej vztek patrnej z prvniho prispevku je zcela pochopitelnej, urcite to musi bejt hrozna situace a ta bezmoc... ale "rozbit mu hubu" je kazdopadne nesmyslny reseni, dlouhodobe to muze situaci podle me klidne zhorsit. Cestu bych videl ve snaze presvedcit tchyni, at s tim neco dela, at nekam jde, do toho Bilyho kruhu bezpeci, k psychologovi, psychiatrovi, idealne na policii atd., pritelkyni bych se snazil taky kazdopadne odtamtud dostat - nemuzes si ji nastehovat k sobe? Tady bych videl cestu k reseni, kazdopadne, asi to nebude jednoduchy. Ale jestli ti na ni (nich) zalezi, pokusil bych se. Drzim palce.
siegfried
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 114
Registrován: úte 02. bře, 2010 0:00
Bydliště: Praha

Re: Jak na parchanta

Příspěvekod fighter99 » pát 20. srp, 2010 1:21

lukwong píše:No rozhodně v Tvém případě a budeš spokojenej ,doporučuji slzák nebo paralyzér,osobně doporučuji slzák-RedSabre,nebo Stoper a hlavně se nic moc nestane na zdraví)


Nic ve zlym, ale myslím že tohle je hoodně špatnej přístup.. Čeho tim docílí? Podívej, dám ti příklad: První situace: Budeš mít s někým problém, někde budete sami dva, vyhrotí se to, začneš do něj řezat, nasázíš mu, ale nakonec tě on sejme. Druhá situace: Budeš mít s někým problém, ráno půjdeš z noční a v parku tě vezme něčím po palici.. V který z těhlech dvou situací si řekneš "Kurva to je borec, s ním si radši už problémy dělat nebudu"?
Tou tvojí radou toho hajzla hezky sundá, ten se pak vzpamatuje, řekni si "Jo tak ze zálohy a s paralizérem, sr*čka jedna, tak teď já.." A udělá mu úplně to samý..
"Strenght does not come from physical capacity, it comes from indomitable will."
(Síla nepřichází z fyzické kapacity, přichází z nezkrotné vůle)
Mahatma Gandhi
fighter99
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 178
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00
Bydliště: Semily

Re: Jak na parchanta

Příspěvekod lukwong » sob 21. srp, 2010 10:10

fighter99 píše:
lukwong píše:No rozhodně v Tvém případě a budeš spokojenej ,doporučuji slzák nebo paralyzér,osobně doporučuji slzák-RedSabre,nebo Stoper a hlavně se nic moc nestane na zdraví)


Nic ve zlym, ale myslím že tohle je hoodně špatnej přístup.. Čeho tim docílí? Podívej, dám ti příklad: První situace: Budeš mít s někým problém, někde budete sami dva, vyhrotí se to, začneš do něj řezat, nasázíš mu, ale nakonec tě on sejme. Druhá situace: Budeš mít s někým problém, ráno půjdeš z noční a v parku tě vezme něčím po palici.. V který z těhlech dvou situací si řekneš "Kurva to je borec, s ním si radši už problémy dělat nebudu"?
Tou tvojí radou toho hajzla hezky sundá, ten se pak vzpamatuje, řekni si "Jo tak ze zálohy a s paralizérem, sr*čka jedna, tak teď já.." A udělá mu úplně to samý..



No mě nejde o to někoho přesvědčovat o to jak dobrý je něko sejmout paralizerem,ale reagoval jsem na dotaz ,od někoho kdo nemá ani páru jak sejmout někoho)))) tady nejde o ferofku)))na takovej todaz mu nebudu doporučovat tisíc uderu a kopů a kliků)))))))
Lukáš Novák

Ivan Rzounek's WingChunKuen Research
www.wing-chun.cz
lukwong
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 48
Registrován: pon 29. srp, 2005 23:00
Bydliště: Praha

Re: Jak na parchanta

Příspěvekod fighter99 » sob 21. srp, 2010 16:30

lukwong píše:nNo mě nejde o to někoho přesvědčovat o to jak dobrý je něko sejmout paralizerem,ale reagoval jsem na dotaz ,od někoho kdo nemá ani páru jak sejmout někoho)))) tady nejde o ferofku)))na takovej todaz mu nebudu doporučovat tisíc uderu a kopů a kliků)))))))


Jo to já chápu, ale pořád nikde nevidím co to vyřeší, sejme ho, sejme ho tak že ten člověk nebude mit šanci cokoliv udělat. Ale je to tak na situaci aby ho vzal tím paralyzérem, sbalil celou rodinu a zdrhli někam, aby už ho nikdy nepotkal :wink: A to mi z úvodního článku nepřijde jako možná možnost.
"Strenght does not come from physical capacity, it comes from indomitable will."
(Síla nepřichází z fyzické kapacity, přichází z nezkrotné vůle)
Mahatma Gandhi
fighter99
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 178
Registrován: pát 30. bře, 2007 23:00
Bydliště: Semily

Příspěvekod Jendis » sob 21. srp, 2010 18:39

Mno...nedá mi to.

Ono hrozně záleží na tom,co je to za člověka. Na někoho podobné řešení může zcela v poho zafungovat. Zvlášť,když bude ležet na zemi a ještě se klepat,mu šlápnete na krk a velmi nevybíravě mu naznačíte,že to bylo pouze malé varování oproti tomu,co ho čeká,pokud nezatáhne ocas a nedá pokoj.
Trošinku odbočím.....jak jsem psal,denně se teď v práci (ve velmi velké míře) potejkáme s bezďákama,opilcema a podobnou svoločí(dnes v noci jsem se málem i poblil.....humusák byl potento-mokrej šrapnel v gatích,pochcanej,poblitej a ještě agresivní - píchnutí tonfou do pupku a jedna přes ledviny to vyřešila) - smrděl úplně neuvěřitelně,ten puch byl i vidět - protože je léto a teplo,tak ta fluktuace ale ještě není taková. Připravujeme se na to,že v zimě bude mnohem hůř. Proto už teď volíme drsnější cestu,aby si mezi sebou řekli,že to není sranda,že je "novej šerif" ve městě(mimochodem,od hochů od PČR jsem dostal přátelské doporučení,ať si seženu ten jejich gumovej obuch,že ten neláme kosti :twisted: ). Samozřejmě si uvědomuju,že hrozí to,že některej z těch mamrdů bude chtít "chcát vejš".....a jim jde o houvno,takže to může bejt ještě veselé.

Vždycky je to o tom,že si musíte dotyčného očíhnout a pak zvolit správný postup. Na někoho stačí bububu,na někoho slušnost a někdo to holt musí pocejtit.

To je případ podobnejch zmetků......někdy opravdu stačí jen to,že se někdo postaví na aktivní odpor,případně přejde do ofenzivy (bože,na mne,boha,někdo sáhnul....jejej...zle je).....

Tož tak.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod pavela » sob 21. srp, 2010 19:11

Ženský problémy se nedají léčit pěstma, to je jako řešit politiku házením vajíček, je to k ničemu. Tak přestaňte blábolit blbosti. jak říkám, dokud s ním bude sdílet lože, neexistuje řešení. Jen jedna příhoda z milionu, jeden muj kamarád měl kamarádku a ta měla ožralýho násilníka za mažela. Policajti u nich byli dvakrát denně kvůli domácímu násilí. Dával jí přes držku denně, Itálie. I já jsem obřas pomáhal, s kamarádství, i když jsem samozřejmě věděl co a jak. Nakonec to skončilo tak, že se ten ožralej chudák zabil v autě, ta holka si vzala kamaráda, obrala ho o prachy a rozvedla se s nim. Tváří v tvář ženský nemá šanci ani nejlepší bojové umění. Pěstma se vyřeší hovno. Ani slzákem. Tak neplácejte blbosti lidi !
pavela
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1707
Registrován: pát 21. bře, 2003 0:00
Bydliště: Peking-Praha

Příspěvekod Jendis » sob 21. srp, 2010 19:36

Cokoliv dáte ženě, ona z toho udělá něco víc a daruje nazpátek
něco většího ...

Dej jí semeno, bude mít dítě, dejte jí dům a udělá vám domov, dejte jí
potraviny a udělá vám jídlo, dejte jí úsměv a ona vám dá svoje srdce.

Ona rozmnožuje a rozšiřuje to, co je dané a vrací muži v mnohem
větší formě.

Takže pánové pozor - pokud dáte ženě h...o, buďte připraveni

přijmout tunu sraček .....
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Předchozí

Zpět na off-topic

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron