Návaly....

krev, pot, slzy a adrenalin - na ulici neplatí fair play!

Návaly....

Příspěvekod Jendis » stř 25. srp, 2010 14:45

...ono to až tak nesouvisí přímo s BU,ale na druhou stranu trošku jo.

Chlapi,jak řešíte návaly na zvracení???? Nemyslím z přívalu adrenalinu,ale z někoho???? Někteří zmetci,co je lifrujeme z nádraží,jsou vážně výživní (ach ta vůně a chuť).......vážně brutální humáč (když je někdo pomočenej,pokálenej a poblitej + neumytej delší dobu,jejich puch je takřka fyzicky vidět)...... Takovej drsoň,abych si toho nevšímal,to fakt nejsem. A házet tyčku mezi lidma,to se mi vážně nechce :oops: A chodit s rouškou(nebo maskou) taky ne. Zatím jsem zkoušel třeba tygří mast namazanou pod nosem....ale z toho dost štípou oči. Kór když dojde na fyzickou aktivitu a musím dejchat zhluboka ...... zmrdům je všechno jedno,takže se jim musí pomoct fyzicky...občas.

Konkrétní zážitky se mi sem ani nechce psát, je to velmi nechutná záležitost.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

 

smrad

Příspěvekod mysmys » stř 25. srp, 2010 14:51

Jak rika muj znamej "dejchat pusou a brat si toho malo"

Co treba nasadit kolicek co nosi akvabely nebo rousku
http://www.potapeni-prodej.cz/Produkt.a ... lip-Cressi

No je treba pocitat, ze tvuj hlas s tim kolickem nebude tak zastrasovat :-)
mysmys
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 355
Registrován: čtv 06. zář, 2007 23:00

Příspěvekod Jendis » stř 25. srp, 2010 15:11

nechci vypadat jako debil.......to fakt ne. Vono to vypadá jako sranda,ale až taková to fakt není :?
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod luen » stř 25. srp, 2010 17:50

Jendis píše:nechci vypadat jako debil.......to fakt ne. Vono to vypadá jako sranda,ale až taková to fakt není :?


Kdysi jsem casto chodil na pitevnu badat a maji tam vybornej figl ... mazou si okraje nosnich direk eukaliptovou masti, dnes uz jsou i pruhledne gely. Muzes to mit u sebe v kapse a mas klidek i u hnijicich lidi :wink: :wink:
On takovej bercovej vred u bezdaka je horsi nez posrane mimco :idea:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod Jendis » stř 25. srp, 2010 18:18

Evidentně jsi to,Jendo,zažil.......neptal bych se,kdybych s tím neměl problém. Fakt už jsem málem několikráte vrhnul......hnus fialovej,šedivej,filckyjakpětikoruny.

Todle mi byl čert dlužnej :evil:


Hodně přemejšlím,že se na tu práci vyseru,tohle fakt nedávám.....rozbít držku šupákovi....normálně se bojím,že něco dotáhnu domů,páč to,co na sobě tyhle šmejdi maj....... :evil: :x
Sice teď jede kampaň,že je jednoduché skončit na ulici,ale narovinu......Ti slušní,které to postihlo,tak se snažej najít práci,přespávaj na ubytku. Zmrdi,co chlastaj a tak......to je problém. A těch je výrazná většina. A střílet je je trestné........už jsem nakoupil i plastový včelky (mám revolver,takže je mi to šumák - u pistole je problém,že to nevyhodí hilznu,takže to práskne jen jednou)......žádný sraní s nima. Když člověk sleduje,jak mu tečou exkrementy z nohavice........nebo jak si mačká vředy a snaží se Tě tím hnisem trefit......potom ho vezmeš tonfou přes ksicht.....smrká zuby dvojstupem a je mu to šumák.......ještě se tlemí.Normálně bych povolil odstřel...... :evil:

Policajti s nima taky nic nezmůžou,vyhejbaj se jim čert kříži.........prej :"dělejte si s ním,co chcete"..........pomáhat a chránit......nasrat.


Pardon,jsem fakt krklej,tohle totiž nemá řešení......opravdu jen fatální. Ale to by nás zavřeli.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod graver » stř 25. srp, 2010 18:21

Když jsem dělával saniťáka ve špitále, taky jsem to řešil tygří mastí nebo kafrem, výhoda byla, že jsem si občas mohl nasadit roušku a tu něčím napustit. Ale to je samozřejmě predikovatelná situace - když se k tomu dostaneš, aniž bys to čekal, tak snad jedině plamenomet...
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jendis » stř 25. srp, 2010 18:38

jo...oheň desinfikuje......totálně.......škoda,fakt škoda že to nemůžem použít.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Dalt » stř 25. srp, 2010 18:59

asi to vidim z pohledu soc. brigadnika (rozdavani strikacek, atp) tak nejak jinak - ono je dost jednoduchy do tech sracek spadnout a divili by jste se, cim vsim ti lide kdysi byli - chlast bejva utecha a jak do toho zahucis, tak sam z toho tezko vylezes. Myslim ze premejslet nad bezdakem v kontextu lidskyho odpadu, je trochu dost neeticky a sebestredny - chapu ze obcas to muze bejt fakt humac, ale na druhou stranu mlacenim se u tehlech lidi moc nevyresi (oni jaksi nemaj co ztratit) Jedinym resenim (dle me) je snizovat samotny riziko padu na lidsky dno u tehlech lidi - k tomu by meli (na nekterych mistech takhle bohudiky funguji) dopomahat ruzny neziskovy organizace, pomahajici resit tezky zivotni situace a ucine hledat reseni jak z toho ven...(je zajimavy sledovat, ze napr v romsky problematice tohle reseni necekane uspesne funguje (tereni pracovnici organizaci) , zatimco reseni ruznych restrikci a bububu stylu je zcela kontraproduktivni... :?)

dont worry, be.... :)
Jiří Vávra

"Dosáhl jsem všeho. Mám doma televizi i ženu. A obojí funguje."
Willie Pep
Uživatelský avatar
Dalt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 692
Registrován: stř 25. říj, 2006 23:00
Bydliště: Litomyšl

Příspěvekod Jendis » stř 25. srp, 2010 19:22

Dalte...nedivil bych se. Proto píšu,že ti slušní bojujou...snaží se "odrazit ode dna".
To mlácení není nějak samozřejmé.....osobně vždy začínám velmi slušně,bohužel to vůbec nezabírá a já tak nějak nemám náladu se s někým takovým nějak dlouho dohadovat a patlat. Když na mne začne nalitej smraďoch startovat,prostě nakoupí.....protože v zimě bude hůř a já si "buduju pověst"......abych se s nimi nemusel dohadovat donekonečna.

Rozumím tomu,o čem píšeš....moje sociální cítění je docela vysoké(mám prcka v PP,pomáhám lidem,kde mohu -povodně,znásilněné baby atd).....ale todle fakt ne. Tohle jsou prostě zmrdi,kteří si soucit nezaslouží.......pokud se někdo ocitne v takové situaci a snaží se s tím něco dělat,potom neřeknu půl slova. Ale proč nejdou do azyláku - protože lemcaj a podnapilé,nepřizpůsobivé šmejdy tam prostě nevezmou.......no mercy!!!!!


Lidskejch trosek a odpadu jsem za ty roky už poznal spoustu. Z 99% si za to dotyční mohou sami.......a nehodlaj s tím nic dělat.
STŘÍLEL BYCH JE..........a to jsem opravdu velmi mírnej a soucitnej člověk.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod luen » stř 25. srp, 2010 19:29

Dalt píše:asi to vidim z pohledu soc. brigadnika (rozdavani strikacek, atp) tak nejak jinak - ono je dost jednoduchy do tech sracek spadnout a divili by jste se, cim vsim ti lide kdysi byli - chlast bejva utecha a jak do toho zahucis, tak sam z toho tezko vylezes. Myslim ze premejslet nad bezdakem v kontextu lidskyho odpadu, je trochu dost neeticky a sebestredny - chapu ze obcas to muze bejt fakt humac, ale na druhou stranu mlacenim se u tehlech lidi moc nevyresi (oni jaksi nemaj co ztratit) Jedinym resenim (dle me) je snizovat samotny riziko padu na lidsky dno u tehlech lidi - k tomu by meli (na nekterych mistech takhle bohudiky funguji) dopomahat ruzny neziskovy organizace, pomahajici resit tezky zivotni situace a ucine hledat reseni jak z toho ven...(je zajimavy sledovat, ze napr v romsky problematice tohle reseni necekane uspesne funguje (tereni pracovnici organizaci) , zatimco reseni ruznych restrikci a bububu stylu je zcela kontraproduktivni... :?)

dont worry, be.... :)


Ahoj chlape,

uplne jsem se zdrzel jakekoli moralni hladiny, protoze Jendis tam neni od toho, aby resil jejich zivotni osudy. On jim jen pracovne brani v projekci jejich vnitrniho stavu na venek.
To o cem pises je prace jinych odboru :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

 

Příspěvekod Jendis » stř 25. srp, 2010 19:40

luen píše:
Ahoj chlape,

uplne jsem se zdrzel jakekoli moralni hladiny, protoze Jendis tam neni od toho, aby resil jejich zivotni osudy. On jim jen pracovne brani v projekci jejich vnitrniho stavu na venek.
To o cem pises je prace jinych odboru :wink:


asi tak,mně je ouplně šumák,jaký měli dětství,nebo jejich osud.......slušný lidi odpuzujou,pruděj a my tam jsme od toho,aby se to nedělo.
Kdo chce,ať si adoptuje svého bezďu......já se toho ale účastnit nebudu!!!!
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod marcelo » stř 25. srp, 2010 21:57

..ziadne zlutovanie..ti ludia /bezdaci/by ho s vami taktiez nemali..na tomto svete asi neexistuje ludska bytost ktora nemoze za to cim je,kde je a ako na tom je..ci uz ako troska alebo ako uspesna bytost..kazda bytost aj ked socialne a materialne padla a pokial ma zivotnu silu ist dalej ma prave v tomto storoci plneho humanity a podobnych kecov najlepsiu sancu sa dosta z toho balastu von za pomoci tretieho sektora,azylovych domov atd..v stredoveku by im dupali po hlavach a viseli by casom niekde na sibenici :wink:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » stř 25. srp, 2010 21:59

Spíš by kradli jako každý slušný člověk 8)
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jendis » čtv 26. srp, 2010 5:22

Kvituju s povděkem,že se někdo snaží pomáhat. Na druhou stranu,pokud byste v jejich přítomnosti museli trávit nějakej čas,jednat s nima atd.......myslím si,že by spousta lidí svůj názor přehodnotila. Ono je to opravdu hlavně o tom "kdo z koho",jak tu padlo,nemají co ztratit a podle toho se chovaj. Začnu být velmi nervózní a ostražitý,když třeba nevidím ruce.......s kudlou v pajšlu už skončilo tolik lidí(viz případ toho sekuriťáka v Třebíči - ten to tak posral,že to nerozdejchal. Maníka měl ,dle mého,zařazeného v kategorii neškodných - vídaval ho denně a asi myslel,že se s ním domluví. No,už je bradou vzhůru)......

Násilí,jednání z pozice síly - to je to,co na ně platí. Slušnost si konkrétně tihle vykládají jako slabost a snaží se s vámi vyjebat.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod graver » čtv 26. srp, 2010 7:26

Je to tak - někdo se zabývá měkkým řešením těchto soviálních fenoménů, jiný je prostě placen za eliminaci jejich negativních projevů a v jeho práci není na sociální cítění moc místa.
A je taky pravda, že v té face-to-face situaci je slušnost to poslední, co funguje. Ti lidi žijí v sociální džungli a respektují jen toho, kdo ukáže jasnou převahu - a jen do té doby, dokud věří, že ji ještě má.
Ani nejlepší sokol ničeho neuloví, když se mu nedovolí vzlétnout...
Uživatelský avatar
graver
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1778
Registrován: pon 22. srp, 2005 23:00
Bydliště: Brno

Příspěvekod Pali » čtv 26. srp, 2010 8:17

Lidskejch trosek a odpadu jsem za ty roky už poznal spoustu. Z 99% si za to dotyční mohou sami.......a nehodlaj s tím nic dělat.
STŘÍLEL BYCH JE..........a to jsem opravdu velmi mírnej a soucitnej člověk.

Násilí,jednání z pozice síly - to je to,co na ně platí. Slušnost si konkrétně tihle vykládají jako slabost a snaží se s vámi vyjebat.

Z Tvojich vyjadrení mám pocit, že už máš toho ozaj dosť. Osobne som mal ako pedagóg podobný problém (nie, nechcel som strieľať, len biť :) . Podarilo sa mi zmeniť prácu, dnes tie isté deti na ulici znova vidím ako deti, nie ako hajzlov.
Nemáš možnosť prácu vymeniť za takú, kde s nimi neprídeš do pracovného kontaktu?
Pali
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 152
Registrován: úte 21. bře, 2006 0:00

Příspěvekod marcelo » čtv 26. srp, 2010 8:58

graver píše:Je to tak - někdo se zabývá měkkým řešením těchto soviálních fenoménů, jiný je prostě placen za eliminaci jejich negativních projevů a v jeho práci není na sociální cítění moc místa.
A je taky pravda, že v té face-to-face situaci je slušnost to poslední, co funguje. Ti lidi žijí v sociální džungli a respektují jen toho, kdo ukáže jasnou převahu - a jen do té doby, dokud věří, že ji ještě má.


Graver- mas moj hlboky obdiv za to co si napisal, kedze tam mam zaradeneho na tomto fore medzi " tazkych" intelektualov:) Ano presne tak, makke humanne riesenie je brane len medzi ludmi na urovni ako nieco co ma svoju hlbku; ucinnost a je spravnym riesenim, " Spina z ulice " berie tento postoj ako slabost, priposranost atd... Tito ludia rozumeju velmi dobre a chapu ked ich poslete do pice a kopnete do huby... Vtedy mate respekt okamzite...
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod Jendis » čtv 26. srp, 2010 10:24

Pali píše:Z Tvojich vyjadrení mám pocit, že už máš toho ozaj dosť. Osobne som mal ako pedagóg podobný problém (nie, nechcel som strieľať, len biť :) . Podarilo sa mi zmeniť prácu, dnes tie isté deti na ulici znova vidím ako deti, nie ako hajzlov.
Nemáš možnosť prácu vymeniť za takú, kde s nimi neprídeš do pracovného kontaktu?


Dost...to je těžký...spíš jsem nasranej a tohle konkrétně mi dost vadí. Změnu zaměstnání řeším.
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod Jendis » pát 27. srp, 2010 9:14

Vyřešeno a dnes v noci úspěšně odzkoušeno - tygří mast to jistí. Necítil jsem nic jiného,než tu mast. Sice mi slzela očka (nevím,jestli z humusáka,nebo masti),vypadlo pár chlupů z nosu,ale jinak pohoda.
Akorát ty "šrapnely",které trousil z gatí......uklízečka se pak asi poměla :roll:
Jan Niesyt

".....Flying on wings of steel..... "
Jendis
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5346
Registrován: úte 20. led, 2004 0:00
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod fakt » ned 29. srp, 2010 14:55

Jendis píše:
Pali píše:
Dost...to je těžký...spíš jsem nasranej a tohle konkrétně mi dost vadí. Změnu zaměstnání řeším.


Třeba to za tebe vyřeší John. Nechá si tam jen ty co neblejou, pomáhaj, chráněj a jsou spokojený za desítku měsíčně.
fakt
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1363
Registrován: pon 02. led, 2006 0:00

Další

Zpět na sebeobrana, streetfighting a reálný boj...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

cron