box v Praze ráno

boj nožem, box, řecko-římský zápas, historický a sportovní šerm, sambo, le savate...

Moderátor: Makoto

box v Praze ráno

Příspěvekod houdak » úte 28. zář, 2010 18:02

Zdravím všechny,
mám dotaz ohledně tréninku boxu.
Přistěhoval jsem se do Prahy a rád bych začal boxovat, nicméně potřebuji tréninky v ranních(dopoledních) hodinách.
Původně jsem se chystal do Hanuman gymu(bydlím na Jižním městě), ale podle jejich stránek byly tréninky ráno zrušeny..
proto by mě zajímalo, zda někdo neví o nějakých jiných klubech.
Jediné co jsem našel, ja BBC s R. Osičkou, což mi připadá ok, ale vzhledem k tomu , že nemám žádné zkušenosti, tak uvítám každou radu:) Původně jsem chtěl chodit do box. klubu, ale protože jsem nenašel nic jiného, beru zavděk i fitness centrem. Z jednoho tréninku moc nepoznám, pokud má tedy někdo zkušenost(skladba tréninku , sparing atd.), budu opravdu velmi vděčný.
Naposledy upravil houdak dne úte 28. zář, 2010 18:39, celkově upraveno 1
houdak
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 27. zář, 2010 23:00

 

Příspěvekod pm » úte 28. zář, 2010 18:05

Lukas Konecny ucil v BBC na Zelivskeho, nevim jestli to jeste jede, zkus se tam poptat!
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod houdak » úte 28. zář, 2010 18:16

Díky za bleskovou odpověď. Lukáš právě učí odpoledne, R. Osička trénuje ráno, ale bavíme se přesně o tom samém místě :P Velmi se mi líbí i Tvé pojetí tréninků a Tvé názory všeobecně, ale vzhledem k tomu, že máš pouze odpolední tréninky, tak je to pro mě kvůli škole a práci pasé.Jsem otevřený v podtatě jakémukoliv kvalitnímu tréninku BS-BU, ale jak jsem již napsal, jediné co jsem našel je box( i když to mi neva, je to můj favorit :P
houdak
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 27. zář, 2010 23:00

Příspěvekod luen » úte 28. zář, 2010 18:22

houdak píše:Díky za bleskovou odpověď. Lukáš právě učí odpoledne, R. Osička trénuje ráno, ale bavíme se přesně o tom samém místě :P Velmi se mi líbí i Tvé pojetí tréninků a Tvé názory všeobecně, ale vzhledem k tomu, že máš pouze odpolední tréninky, tak je to pro mě kvůli škole a práci pasé.Jsem otevřený v podtatě jakémukoliv kvalitnímu tréninku BS-BU, ale jak jsem již napsal, jediné co jsem našel je box( i když to mi neva, je to můj favorit :P


Lukas daval i soukromky. Nevim jak to ma ted, ale mezi hodinama obcas zasel k nam do skoly, cili travil v Praze vice casu, nez mel ofiko hodiny :wink: Zkus se s nim dohodnout. Lukyho rozhodne doporucuji, je to pohodovej typek a neni pochyb o tom, ze umi :!:

Pak bych se jeste byt tebou u boxu podival na Filipa Minovskeho:

http://www.profiboxpraha.cz/
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod houdak » úte 28. zář, 2010 18:29

Jj, na toho jsem už taky koukal, ale má kurzy také večer.
Jde mi spíše o nějaký klasický kurz pro veřejnost, v současné chvíli si myslím, že jsou pro mě jako pro začítečníka soukromky vcelku zbytečný..
Ale jak jsem psal výše, nemám moc zkušeností, proto uvítám opravdu každou radu.

PS Luen, tvý tréninky vypadají taky zajínavě, ale stejnej problém- je to večer..
houdak
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 27. zář, 2010 23:00

Příspěvekod pm » úte 28. zář, 2010 18:50

kepak kdepak, mam i 2x tydne treninky od sedmi rano :-) kazdopadne kdyz je box Tvoje laska, nevahal bych Lukase kontaktovat ohledne soukromek, anebo sup k Rostovi!

zdravi
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod luen » úte 28. zář, 2010 18:50

houdak píše:PS Luen, tvý tréninky vypadají taky zajínavě, ale stejnej problém- je to večer..


NJN ja chodim normalka do haku, takze behem dne jsem vetsinou v praci...

Snad se ti tedy ozve nekdo, kdo trenuje i v jine hodiny. Mimochodem napis, kdy mas cas na trenal a doufej, ze se ti nekdo seriozni ozve :wink:
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod houdak » úte 28. zář, 2010 18:57

To Luen

No, to já taky chodím "normálně" do háku:)

Akorát je to trochu pozdějš, páč mám školu tak mezi 11-15 a pak práci..
Takže čas, kdy bych rád něco našel je +- mezi 7- 11.
Tak pokud někdo vede kvalitní tréninky v tuto nekřesťanskou :twisted: hodinu, budu rád, když se ozvete. Hezký večer všem
houdak
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 27. zář, 2010 23:00

Re: box v Praze ráno

Příspěvekod DON » úte 28. zář, 2010 20:13

houdak píše:Zdravím všechny,
mám dotaz ohledně tréninku boxu.
Přistěhoval jsem se do Prahy a rád bych začal boxovat, nicméně potřebuji tréninky v ranních(dopoledních) hodinách.
Původně jsem se chystal do Hanuman gymu(bydlím na Jižním městě), ale podle jejich stránek byly tréninky ráno zrušeny..
proto by mě zajímalo, zda někdo neví o nějakých jiných klubech.
Jediné co jsem našel, ja BBC s R. Osičkou, což mi připadá ok, ale vzhledem k tomu , že nemám žádné zkušenosti, tak uvítám každou radu:) Původně jsem chtěl chodit do box. klubu, ale protože jsem nenašel nic jiného, beru zavděk i fitness centrem. Z jednoho tréninku moc nepoznám, pokud má tedy někdo zkušenost(skladba tréninku , sparing atd.), budu opravdu velmi vděčný.



Zdarec.Obešel jsem tak 5 kvalitních Box klubů v Praze a dva ještě navštěvuji,ale tam ranní tréninky nejsou.Pár měsíců jsem ale cvičil pod vedením Michala Soukupa a myslim,že je to asi jedna z nejlepších voleb pokud bys chtěl u někoho trénovat kvalitní box.Nalezneš je zde:

www.prazskyrohovnik.cz
DON
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 19. srp, 2010 23:00

Re: box v Praze ráno

Příspěvekod houdak » úte 28. zář, 2010 21:25

Zdarec.Obešel jsem tak 5 kvalitních Box klubů v Praze a dva ještě navštěvuji,ale tam ranní tréninky nejsou.Pár měsíců jsem ale cvičil pod vedením Michala Soukupa a myslim,že je to asi jedna z nejlepších voleb pokud bys chtěl u někoho trénovat kvalitní box.Nalezneš je zde:

www.prazskyrohovnik.cz[/quote]

Zdarec, hele mockrát Ti děkuju. Tohle je přesně to, co jsem měl na mysli, když jsem psal o tom Opatově. Akorát dříve to bylo na stránkách Hanumanu v sekci Treninky a když to zmizelo, myslel jsem, že s těmi tréninky skončili..
Takže otázka vyřešena, všem děkuji za odpovědi.
houdak
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 27. zář, 2010 23:00

 

Re: box v Praze ráno

Příspěvekod houdak » úte 28. zář, 2010 21:25

Zdarec.Obešel jsem tak 5 kvalitních Box klubů v Praze a dva ještě navštěvuji,ale tam ranní tréninky nejsou.Pár měsíců jsem ale cvičil pod vedením Michala Soukupa a myslim,že je to asi jedna z nejlepších voleb pokud bys chtěl u někoho trénovat kvalitní box.Nalezneš je zde:

www.prazskyrohovnik.cz[/quote]

Zdarec, hele mockrát Ti děkuju. Tohle je přesně to, co jsem měl na mysli, když jsem psal o tom Opatově. Akorát dříve to bylo na stránkách Hanumanu v sekci Treninky a když to zmizelo, myslel jsem, že s těmi tréninky skončili..
Takže otázka vyřešena, všem děkuji za odpovědi.
houdak
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 27. zář, 2010 23:00

Re: box v Praze ráno

Příspěvekod DON » čtv 30. zář, 2010 20:51

houdak píše:Zdarec.Obešel jsem tak 5 kvalitních Box klubů v Praze a dva ještě navštěvuji,ale tam ranní tréninky nejsou.Pár měsíců jsem ale cvičil pod vedením Michala Soukupa a myslim,že je to asi jedna z nejlepších voleb pokud bys chtěl u někoho trénovat kvalitní box.Nalezneš je zde:

www.prazskyrohovnik.cz


Zdarec, hele mockrát Ti děkuju. Tohle je přesně to, co jsem měl na mysli, když jsem psal o tom Opatově. Akorát dříve to bylo na stránkách Hanumanu v sekci Treninky a když to zmizelo, myslel jsem, že s těmi tréninky skončili..
Takže otázka vyřešena, všem děkuji za odpovědi.[/quote]

Joo neni zač :wink: Pokud seš mlaďas tak se na to vrhni - Michal připravuje TOP lidi v Kontaktních sportech takže bych ho řadil co se týče trenérské činnosti ke špičce :wink:A i pro amatéry kteří to dělaj jen pro sebe ideální :!:

Já jsem tam chodil když ještě byli v Holešovicích,ale pak jsem se odstěhoval na Žižkov takže to mam pár minut pěšky k Tišerovi a ke Kutilovi :wink:
DON
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 28
Registrován: čtv 19. srp, 2010 23:00

Příspěvekod houdak » pát 01. říj, 2010 8:33

Jj.
na L. Kutila jsem taky koukal, ale tem měl jenom 2 tréninky ráno.

Sem na Opatov to mám kousek,cca 15 minut pěšo, takže je to paráda.
Ještě jednou děkuju, měj se.
houdak
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 27. zář, 2010 23:00

Ranní boxování

Příspěvekod Sephy » čtv 20. led, 2011 16:44

Ahoj, zkus se podívat na http://www.delroys-gym.cz/. Dřív jsem tam chodil na raní cvičení a s tréninky jsem byl dost spokojenej.
Sephy
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 20. led, 2011 0:00

Re: box v Praze ráno

Příspěvekod Inkvita » úte 01. říj, 2013 16:32

Zdravíčko,
chtěl jsem se zeptat, jestli by mi někdo neporadil kde jít v Praze boxovat. Již cca půl roku žiju přes týden v Praze (pracovně), nikoho tady moc neznám, takže mám po práci relativně hodně volného času.
Poslední 4 roky jsem dělal kondiční kulturistiku, ale loni na podzim jsem dostal mononukleózu, která mě na víc jak půl roku vyřadila z provozu. Shodil jsem 15 kg a od té doby jsem se ke cvičení zpátky nedostal :( . Teď už pociťuji potřebu se sebou začít zase něco dělat :D , tak jsem uvažoval, že bych vyzkoušel alespoň kondičně boxovat, jelikož jsem chtěl box vždy vyzkoušet.
Uvítám každou radu, bydlím na Braníku, takže čím blíže, tím lépe :) ... Díky moc
Inkvita
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 01. říj, 2013 16:16


Zpět na západní bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron