Wing Tsun Mladá Boleslav - p. Kobrle

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod Anubis » pon 20. zář, 2010 21:49

Dost dlouho na to, abych si udělal tenhle názor. Vlastní názor si ale na něj můžeš udělat sám - první trénink je zdarma, tak se tam stav a uvidíš sám jaký je.
Anubis
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 19. zář, 2010 23:00
Bydliště: Hradec Králové

 

Příspěvekod reccol » pon 20. zář, 2010 22:05

Stavil sem se - nekolikrat. Prisel mi v pohode, pristupnej a nebranil se ani sahodlouhy diskuzi o WT. Venuje se vsem stejne, vyuka zacina od zakladu. Nevim, zatim sem nic extra negativniho nevidel. A ano, kdyz clovek dela chytryho, predvede mu, ze nemusi mit pravdu :-) Ale ne tak ze ho zmlati, jen tak, aby vedel, ze to proste funguje. Nejhorsi co sem dostal byl naznakovej uder do bricha :wink:
reccol
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: ned 20. čer, 2010 23:00

Příspěvekod luen » pon 20. zář, 2010 22:14

reccol píše:Stavil sem se - nekolikrat. Prisel mi v pohode, pristupnej a nebranil se ani sahodlouhy diskuzi o WT. Venuje se vsem stejne, vyuka zacina od zakladu. Nevim, zatim sem nic extra negativniho nevidel. A ano, kdyz clovek dela chytryho, predvede mu, ze nemusi mit pravdu :-) Ale ne tak ze ho zmlati, jen tak, aby vedel, ze to proste funguje. Nejhorsi co sem dostal byl naznakovej uder do bricha :wink:


Tak parada, koukam, ze na wt uz pomaloucku zacinaji s kontaktem :wink:
Jen male poskadleni :lol: 8)
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod reccol » pon 20. zář, 2010 22:24

Hele oni prej i sparujou :-) Na 5. stupni tusim zacinaj. Ne vylozene klasickej, ale sparing tam prej je :-D A v escrime mnohem driv. A neboj, opravdu pocejtis, kdyz neco delas blbe :-)
reccol
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: ned 20. čer, 2010 23:00

Příspěvekod luen » pon 20. zář, 2010 22:33

reccol píše:Hele oni prej i sparujou :-) Na 5. stupni tusim zacinaj. Ne vylozene klasickej, ale sparing tam prej je :-D A v escrime mnohem driv. A neboj, opravdu pocejtis, kdyz neco delas blbe :-)


Vubec na me nereaguj, ja si jen delal srandu, po letech jsem si zase zasteskl po tom prosranym mladi u wt :wink: 8)
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod ilukass » úte 12. říj, 2010 13:58

Teda říct o Zdendovi, že je to machírek, to je ta největší kravina na světě. Na to se dá říct, že si ho asi nikdy neviděl. Já u něj cvičím 3 roky a jsem maximálně spokojenej. Nikdy jsem ho nevidě, že by na někoho machroval. Myslím si, že by ho to ani nenapadlo, je to naprosto vyrovnanej člověk kterej nemá potřebu si něco dokazovat. A jestli ti vadí, že se tě občas dotknul tak si myslím, že chyba je jinde a ne u Zdendy. Dále bych chtěl reagovat na to, že necvičíme reálně. Na to jste přišli kde? Neříkám, že si dáváme rány plnou silou, to je samozřejmě kravina, to by jsme přišli na trénink dali by jsem si 3 rány a za týden by se to mohlo opakovat, ale cvičíme v rámci možností.

Ale abych to nějak ukončil. Jsem rád, že se najdou lidi kteří nikoho nesoudí když ho neznají, ale strašně jsem se zarazil když jsem si přečetl "že p.Kobrle je machírek" to je prostě blbost. Pokud někdo chce začít cvičit tak by to měl zkusit rovnou. Po pár větách s p. Kobrlem zjistíte, že machírek to rozhodně není a to že učí páté přes deváté, to je taky kravina.
ilukass
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 11. říj, 2010 23:00

Příspěvekod hellas » úte 12. říj, 2010 14:12

Neříkám, že si dáváme rány plnou silou, to je samozřejmě kravina, to by jsme přišli na trénink dali by jsem si 3 rány a za týden by se to mohlo opakovat,


Možná, gdyby ste nasadili rukavice a třeba helmy, že by těch ran mohlo byt aj víc :wink: 8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod ilukass » úte 12. říj, 2010 14:19

Samozdřejmě rukavice si nasadíme. Neboj se, že se taky nebouchnem.
ilukass
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 11. říj, 2010 23:00

Příspěvekod MC_Sheriff » úte 12. říj, 2010 16:07

ilukass: Ztotožňuji se s vámi, pan Anubis si asi věci bere moc osobně. Jinak můžu se zeptat, kde trénujete?
Naposledy upravil MC_Sheriff dne úte 12. říj, 2010 16:11, celkově upraveno 1
MC_Sheriff
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 58
Registrován: pon 15. čer, 2009 23:00

Příspěvekod MC_Sheriff » úte 12. říj, 2010 16:10

luen píše:
reccol píše:Stavil sem se - nekolikrat. Prisel mi v pohode, pristupnej a nebranil se ani sahodlouhy diskuzi o WT. Venuje se vsem stejne, vyuka zacina od zakladu. Nevim, zatim sem nic extra negativniho nevidel. A ano, kdyz clovek dela chytryho, predvede mu, ze nemusi mit pravdu :-) Ale ne tak ze ho zmlati, jen tak, aby vedel, ze to proste funguje. Nejhorsi co sem dostal byl naznakovej uder do bricha :wink:


Tak parada, koukam, ze na wt uz pomaloucku zacinaji s kontaktem :wink:
Jen male poskadleni :lol: 8)


Kdybychom dělali věci hodně kontaktně, tak by na tréninky chodila úzká skupina, bojem ošlehaných borců ( a minimum něžného pohlaví ) a to by byla dost nuda, že ano :-)
MC_Sheriff
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 58
Registrován: pon 15. čer, 2009 23:00

Příspěvekod reccol » úte 12. říj, 2010 17:08

Jenze BU prece o kontaktu jsou ne ? :) Jak jinak se naucis bouchnout do cloveka, nez tim ze to udelas?
reccol
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: ned 20. čer, 2010 23:00

Příspěvekod luen » úte 12. říj, 2010 17:24

MC_Sheriff píše:
luen píše:
reccol píše:Stavil sem se - nekolikrat. Prisel mi v pohode, pristupnej a nebranil se ani sahodlouhy diskuzi o WT. Venuje se vsem stejne, vyuka zacina od zakladu. Nevim, zatim sem nic extra negativniho nevidel. A ano, kdyz clovek dela chytryho, predvede mu, ze nemusi mit pravdu :-) Ale ne tak ze ho zmlati, jen tak, aby vedel, ze to proste funguje. Nejhorsi co sem dostal byl naznakovej uder do bricha :wink:


Tak parada, koukam, ze na wt uz pomaloucku zacinaji s kontaktem :wink:
Jen male poskadleni :lol: 8)


Kdybychom dělali věci hodně kontaktně, tak by na tréninky chodila úzká skupina, bojem ošlehaných borců ( a minimum něžného pohlaví ) a to by byla dost nuda, že ano :-)


Nuda je spise pak cist tady ty prispevky a videt pak takoveho cloveka "pracovat"/hybat. Ja mam wt-shit odnoze vseho druhu uz proste po krk. Ale pokud to nekdo chce a nebo musi mit, prosim...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod hellas » úte 12. říj, 2010 20:56

ilukass píše:Samozdřejmě rukavice si nasadíme. Neboj se, že se taky nebouchnem.


Tak v tym případě o jakých třech ranách mluvíme :wink:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod ilukass » úte 12. říj, 2010 21:55

Jasný pomlouvat to by vám šlo. Zajímalo jaký jste opravdu vy. A taky jak víte, že zrovna ten váš styl je ten nej?
ilukass
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 11. říj, 2010 23:00

Příspěvekod hellas » úte 12. říj, 2010 22:05

ilukass píše:Jasný pomlouvat to by vám šlo. Zajímalo jaký jste opravdu vy. A taky jak víte, že zrovna ten váš styl je ten nej?


Něgdo by řekl, že su dobré borec, něgdo že blb, to si nevybereš, někemu sedneš a někemu ne.
8)
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod reccol » úte 12. říj, 2010 22:06

Klid, zatim se jen prece ptali na uroven kontaktu a vybavenosti u vas ne? Takze kdybys napsal ze vite co je sparring a ze vsichni mate chranice na zuby, rukavice, suspiky, holene atp, bylo by to v poho :-) Ne se hned urazet...
reccol
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 196
Registrován: ned 20. čer, 2010 23:00

Příspěvekod marcelo » stř 13. říj, 2010 7:01

ilukass píše:Neříkám, že si dáváme rány plnou silou, to je samozřejmě kravina, to by jsme přišli na trénink dali by jsem si 3 rány a za týden by se to mohlo opakovat, ale cvičíme v rámci možností.





Nazdar,

mne je cele WT u prdele,aj ked som ho kedysi robil zopar rokov..

..s tymi bajkami o kontakte a zraneniach co tu prezentujes,som sa stretol aj ja na WT..poviem ti to rovno,su to ojeby pre male deti..

..ked mi neveris,ze je mozny aj vacsi kontakt bez toho aby clovek nedajboze zomrel rovno na treningu,pozri si prosim na youtube nieco co sa vola Kudo-Daido Juku..

..tam uvidis ze netreba ziadne boxerske rukavice a vyhovaracky sa na nich..maju suspik,prilbu s plexi a take tenucke palciaky na ochranu haniek,aby nerozsekli kozu na klboch..

..z tej intenzity kontaktu ti stiahne rit a vacsine z vas na WT...mam osobnu skusenost zo seminara z Polska..ako zapasove atributy taky priemer,ale striking mali velmi neprijemny...si predstav tvrdy Kyokushinkai ale s povolenymi uderami na hlavu a ako dobrotka su povolene hlavicky, rozne udery typu Shuto a Haito na hlavu..sado-maso.. :twisted:
"If you want to learn how to fight, you must practice fighting against someone who is fighting back"
marcelo
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1121
Registrován: úte 26. úno, 2008 0:00

Příspěvekod ilukass » stř 13. říj, 2010 9:32

hellas píše:
ilukass píše:Jasný pomlouvat to by vám šlo. Zajímalo jaký jste opravdu vy. A taky jak víte, že zrovna ten váš styl je ten nej?


Něgdo by řekl, že su dobré borec, něgdo že blb, to si nevybereš, někemu sedneš a někemu ne.
8)


Tebe jsem nemyslel.
ilukass
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 11. říj, 2010 23:00

Příspěvekod Anubis » stř 13. říj, 2010 14:23

ilukass píše:Teda říct o Zdendovi, že je to machírek, to je ta největší kravina na světě. Na to se dá říct, že si ho asi nikdy neviděl. Já u něj cvičím 3 roky a jsem maximálně spokojenej. Nikdy jsem ho nevidě, že by na někoho machroval. Myslím si, že by ho to ani nenapadlo, je to naprosto vyrovnanej člověk kterej nemá potřebu si něco dokazovat. A jestli ti vadí, že se tě občas dotknul tak si myslím, že chyba je jinde a ne u Zdendy. Dále bych chtěl reagovat na to, že necvičíme reálně. Na to jste přišli kde? Neříkám, že si dáváme rány plnou silou, to je samozřejmě kravina, to by jsme přišli na trénink dali by jsem si 3 rány a za týden by se to mohlo opakovat, ale cvičíme v rámci možností.

Ale abych to nějak ukončil. Jsem rád, že se najdou lidi kteří nikoho nesoudí když ho neznají, ale strašně jsem se zarazil když jsem si přečetl "že p.Kobrle je machírek" to je prostě blbost. Pokud někdo chce začít cvičit tak by to měl zkusit rovnou. Po pár větách s p. Kobrlem zjistíte, že machírek to rozhodně není a to že učí páté přes deváté, to je taky kravina.


Kobrle je machírek, za tím si stojím. Namísto aby ukázal účinnost WT nějakým normálním způsobem, tak se jen před skupinkou nováčků předvádí a většina pak chodí z tréninku z červenýma rukama a modřinama. Přitom se probíraná věc dá ukázat i šetrněji... Jeho asistenti (Pavel a tuším že tam byl i nějaký Radek) umí vše normálně předvést a jasně vysvětlit. To Kobrle neuměl. Je to povahou, jsem si jist, že se za tu dobu nijak nezměnil. S kamarádem jsme si říkali, že jako malý musel bejt asi šikanovanej, když se teď takhle předvádí :)

To, že učí páté před deváté je též pravda. Nemá vytvořený žádný systém. Porovnávám jeho školu a školu, kterou jsem měl tu čest studovat v Anglii. Učili mě dva vietnamští mistři a to byla jiná - vše jasně vysvětleno, vytvořený systém výuky, a hlavně žádný machrovinky. Pokud jsem odcházel domů s modřinami, tak leda díky mé neschopnosti se ubránit, když se kolega trochu rozjel :) Od učitele jsem si nikdy nic neodnesl. Navíc jsme měli k dispozici chrániče, boxovací pytle, pány dřeváky atd. U Kobrleho není nic, jen trénink ve smradlavé školní tělocvičně.

Je to čistě můj názor a ten samozřejmě nemusíte sdílet. Někomu takový způsob tréninku vyhovuje. Mně nikoliv.

Mějte se hezky chlapi. Neseďte tolik u počítače a hýbejte se! :)
Anubis
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 19. zář, 2010 23:00
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod MC_Sheriff » stř 13. říj, 2010 16:26

Nenapadá mě možnost, jak si zajistit dobře vybavenou tělocvičnu na BU, když učí ve čtyřech městech zároveň. A jestli je pravda to o těch modřinách a tak dále, tak se pravděpodobně opravdu změnil. Zkrátka mě přijde v pohodě a i když jsem často použit jako "figurant", tak vždycky s rozumem. Howg, domluvil jsem.
MC_Sheriff
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 58
Registrován: pon 15. čer, 2009 23:00

PředchozíDalší

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků