Wing Tsun Mladá Boleslav - p. Kobrle

kung-fu, wu-šu, tchaj-ťi, JKD...

Moderátor: pm

Příspěvekod luen » stř 13. říj, 2010 16:38

MC_Sheriff píše:Nenapadá mě možnost, jak si zajistit dobře vybavenou tělocvičnu na BU, když učí ve čtyřech městech zároveň.


Uz nasi predci vedeli, ze kvantita nema byt na ukor kvality...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

 

Příspěvekod MC_Sheriff » stř 13. říj, 2010 16:54

luen píše:
MC_Sheriff píše:Nenapadá mě možnost, jak si zajistit dobře vybavenou tělocvičnu na BU, když učí ve čtyřech městech zároveň.


Uz nasi predci vedeli, ze kvantita nema byt na ukor kvality...


A když to vezmeš z pohledu cvičence v některém z měst, tak tedy - radši ať není co cvičit v v Jičíně, než aby v Hradci měli blbou tělocvičnu. :lol:
MC_Sheriff
diskutér - začátečník
diskutér - začátečník
 
Příspěvky: 58
Registrován: pon 15. čer, 2009 23:00

Příspěvekod hellas » stř 13. říj, 2010 17:09

ukropcany píše:
Anubis píše:...Od učitele jsem si nikdy nic neodnesl...
Áno toto aj ja neznášam, keď niekto pri ukazovaní človeku zle robí... :evil:


Tak zas je otázka, co už je "robit zle" a co je eště v normě.
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod ilukass » stř 13. říj, 2010 20:13

ukropcany píše:
Anubis píše:...Od učitele jsem si nikdy nic neodnesl...
Áno toto aj ja neznášam, keď niekto pri ukazovaní človeku zle robí... :evil:


Hele tohle je ale fakt kravina. Nikomu na těch tréninkách nic nedělá. Jen takovej dotaz kdy si chodil na tréninky.
ilukass
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 11. říj, 2010 23:00

Příspěvekod ilukass » čtv 14. říj, 2010 9:52

ukropcany píše:To bola všeobecná poznámka... :D Takými somarinami, ako je WT sa nezapodievam... :D


A co děláš tak světovýho? To mě teda fakt zajímá.
ilukass
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 11. říj, 2010 23:00

Příspěvekod hellas » čtv 14. říj, 2010 9:59

ilukass píše:
ukropcany píše:To bola všeobecná poznámka... :D Takými somarinami, ako je WT sa nezapodievam... :D


A co děláš tak světovýho? To mě teda fakt zajímá.


dává k smrti rád lidem bodky :lol:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod luen » čtv 14. říj, 2010 16:02

MC_Sheriff píše:
luen píše:
MC_Sheriff píše:Nenapadá mě možnost, jak si zajistit dobře vybavenou tělocvičnu na BU, když učí ve čtyřech městech zároveň.


Uz nasi predci vedeli, ze kvantita nema byt na ukor kvality...


A když to vezmeš z pohledu cvičence v některém z měst, tak tedy - radši ať není co cvičit v v Jičíně, než aby v Hradci měli blbou tělocvičnu. :lol:


Ja jsem skromnej, pro zacatek by uplne stacilo, kdyby existovala v CR jedna jedina kvalitni wt skola, ktera by byla slusne vybavena. Mela poradnyho trenera a ne postizenou opici ... a kdyby dotycnej nechtel po svejch sverencich stejne idiotstiny jako jeho wt "manageros".

8)
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod ilukass » čtv 14. říj, 2010 20:35

luen píše:
MC_Sheriff píše:
luen píše:
MC_Sheriff píše:Nenapadá mě možnost, jak si zajistit dobře vybavenou tělocvičnu na BU, když učí ve čtyřech městech zároveň.


Uz nasi predci vedeli, ze kvantita nema byt na ukor kvality...


A když to vezmeš z pohledu cvičence v některém z měst, tak tedy - radši ať není co cvičit v v Jičíně, než aby v Hradci měli blbou tělocvičnu. :lol:


Ja jsem skromnej, pro zacatek by uplne stacilo, kdyby existovala v CR jedna jedina kvalitni wt skola, ktera by byla slusne vybavena. Mela poradnyho trenera a ne postizenou opici ... a kdyby dotycnej nechtel po svejch sverencich stejne idiotstiny jako jeho wt "manageros".

8)


To chcete jako říct, že je p. Kobrle postižená opice? A taky to vypadá, že si myslíte, že vaše škola je ta nejlepší v republice. S tím ale bude souviset to, že je možná nejdražší. Řekněte mi jak si může student dovolit chodit na tréninky u vás. I s brigádou by to byl problém.
ilukass
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 21
Registrován: pon 11. říj, 2010 23:00

Příspěvekod hellas » čtv 14. říj, 2010 21:27

luen jen tak rýpe, on ví, že aj mezi WTčkářama se nandó borci, co umijó :wink:
Velká Morava
hellas
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 1813
Registrován: čtv 15. črc, 2004 23:00

Příspěvekod Vrozkrokkop » čtv 14. říj, 2010 22:54

Ilukass:
Tak já si to třeba dovolit nemůžu a stejně tam chodím. Shodou okolností jsem student :wink:
Do výměny názorů se plést nebudu, tohle je jen tak bokem, nedávno tu probíhala nějaká diskuze přesně o tomhle.
Že je drahá... v přepočtu na hodiny to vychází velmi slušně. A není to přeci žádná charita - dokonce i trenéři musí z něčeho žít.
Nejprve pokácím strom, zapálím dům a zabiju ženu
Vrozkrokkop
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 536
Registrován: úte 17. úno, 2009 0:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod luen » pát 15. říj, 2010 17:12

ilukass píše:
luen píše:
MC_Sheriff píše:
luen píše:
MC_Sheriff píše:Nenapadá mě možnost, jak si zajistit dobře vybavenou tělocvičnu na BU, když učí ve čtyřech městech zároveň.


Uz nasi predci vedeli, ze kvantita nema byt na ukor kvality...


A když to vezmeš z pohledu cvičence v některém z měst, tak tedy - radši ať není co cvičit v v Jičíně, než aby v Hradci měli blbou tělocvičnu. :lol:


Ja jsem skromnej, pro zacatek by uplne stacilo, kdyby existovala v CR jedna jedina kvalitni wt skola, ktera by byla slusne vybavena. Mela poradnyho trenera a ne postizenou opici ... a kdyby dotycnej nechtel po svejch sverencich stejne idiotstiny jako jeho wt "manageros".

8)


To chcete jako říct, že je p. Kobrle postižená opice? A taky to vypadá, že si myslíte, že vaše škola je ta nejlepší v republice. S tím ale bude souviset to, že je možná nejdražší. Řekněte mi jak si může student dovolit chodit na tréninky u vás. I s brigádou by to byl problém.


1) Omyl, jsme mnohem levnejsi nez wt skoly. Cena za vyuku, je totiz na rozdil od wt, finalni cena. Zadne zkousky, zadne tricka atd... nic dalsiho si nikdo neni nucen kupovat. Cili zadnej multilevel, ala wt.

2) Kdo na to nema, samo cvicit nemuze a to nikde. Hold je treba se smirit s tim, ze ne kazdy ma vse na co si vzpomene :wink:

3) Pripoustim, ze jsou mezi lidma na wt kvalitni kluci (jen je nejak neni videt u organizace, ktera se chlubi pomalu i toaletnim ppirem), ale vetsinou uz dnes s wt nemaji nic spolecneho a nebo jejich sikovnost pochazi z predeslejch bu/bs.

4) Nic jineho jsem tim rici nechtel a neni nutno mi cokoli podsouvat :wink:

Nevim jak cvicis wt dlouho, ale ja uz cvicim ruzne odnoze wing cheun od roku 1990 a pocitam do toho i nejaka ta leta na wt. Jinak hellas ma recht, rypu. Sam totiz vim, do ceho jsem kdysi strcil svuj rypak a jsem rad, ze uz jsem "ho" davno vytahnul :wink: 8)
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

wing tsung

Příspěvekod uni111 » úte 19. říj, 2010 12:15

Nazdar,

zo Zdenkom mam osobnu skusenost, cvicil som u neho 1,5 roka v Mladej Boleslave. Musim pripustit, ze naozaj je tak trosku frajirek, vzdy ked na niekom demonstroval nejaku techniku, tak na jej konci nahodil taky zvlastny sadisfaction usmev. Na strane druhej musim povedat, ze ako clovek je fajn, priatelsky a ako trener OK.

Druha stranka veci je, co uci (WT or WTF??? :)), kolko stoji to co uci a ako velmi ucinne to je. Na vysvetlenie, ked som u neho zacall z WTckom, nemal som v oblasti BU ziadne skusenosti okrem boxu ktory som robil pred davnymi rokmi. A teda som to vnimal dost nekriticky. Obcas nas ucil techniky, o ktorych som mal pochybnosti ze funguju. Tie Zdenek, ked som sa ho na to raz pytal odbil konstatovanim, ze jeho ziaci, ktory boli nuteny WT uzit v realnom boji konstatovali ze to fungovalo (tomu neverim). Najviac mi bol asi divny postoj z pomerom vahy na nohach 20 na 80%.

Ked som skoncil v Mladej Boleslave, odisiel som spat na SK a chcel som pokracovat bud vo wing tsungu alebo wing tsune. Nastastie som nasiel nahodou na ulici letak ktory pozyval ziakov na wing chun. Isiel som a nelutujem (snad okrem 1,5 roku premarneneho s WT. Moj novy trener ma realne skusenosti s WCH pouzitim v boji na ulici a presile (byvali SBS). Ma zvladnuty komplet wing chun. V jeho skole neexistuju ziadne spoplatnene stupne a sportove vybavenie z logom za velke peniaze atd. Uci individualne, uci to co naozaj funguje (moja dovera v wing chun stupla o 1000% a nebal by som sa to pouzit v pripade nutnosti) a ma dobre vybavenu skolu. Atd, ak mas zaujem o viacej info napis.

Co chcem povedat je, ze wing tsung (alebo wing tsun EWTO atd) je asi skvely biznis, na ktory naletia ludia, ktory podobne ako ja kedysi, nemaju vela ponatia o bojovych umeniach. Vacsina ziakov na WT boli ludia, ktory sa potrebovali naucit sami sa branit (napr. preto, ze su mensej postavy a posobia ako lahky terc pre provokaterov). Na WT ich to vsak nenaucia, za to ich naucia kopec nefunkcnych blbosti, ktore ak sa naozaj rozhodnu pouzit v kritickej situaci, tak to ich situaciu len ZHORSI.

Drzte sa...
uni111
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 18. říj, 2010 23:00

Příspěvekod Pali » úte 19. říj, 2010 15:29

Moj novy trener ma realne skusenosti s WCH pouzitim v boji na ulici a presile (byvali SBS). Ma zvladnuty komplet wing chun. V jeho skole neexistuju ziadne spoplatnene stupne a sportove vybavenie z logom za velke peniaze atd. Uci individualne, uci to co naozaj funguje (moja dovera v wing chun stupla o 1000% a nebal by som sa to pouzit v pripade nutnosti) a ma dobre vybavenu skolu. Atd, ak mas zaujem o viacej info napis.

Ok, ak to nie je tajné, napíš kto to je a čo to je za školu. 8)
Pali
pokročilý diskutér
pokročilý diskutér
 
Příspěvky: 152
Registrován: úte 21. bře, 2006 0:00

Příspěvekod uni111 » úte 19. říj, 2010 16:10

uni111
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 18. říj, 2010 23:00

Příspěvekod luen » stř 20. říj, 2010 6:18

uni111 píše:www.wingchunkuen.sk


Tak tenhle samsula mi ukradl logo a to i s grafickou chybou, ktera tam byla.... Toto bude ozaj velky Cavo :wink: :lol: Hadam Svetovo bejvalej zak, ze?
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

Příspěvekod romanon » stř 20. říj, 2010 7:31

hm fotogaleria, hierarchia majstrov, Svetozar Prochodsky hned vedla Williama Cheunga to su mi zaujimavosti...
Naposledy upravil romanon dne stř 20. říj, 2010 18:56, celkově upraveno 1
YIp man -> William Cheung -> Branimir Segvic -> Robert Ludvik -> P.Paulovic + F.Arvay -> F. Arvay -> ja :)
romanon
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 41
Registrován: pon 07. čer, 2010 23:00

Příspěvekod pm » stř 20. říj, 2010 7:38

od koho se Sveto WCH ucil?
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod uni111 » stř 20. říj, 2010 11:15

Udajne sa to naucil za mlada, ked bol makat v nemecku. Inak ano, Svetov ziak...
uni111
diskutér - nováček
diskutér - nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: pon 18. říj, 2010 23:00

Příspěvekod pm » stř 20. říj, 2010 14:02

uni111 píše:Udajne sa to naucil za mlada, ked bol makat v nemecku. Inak ano, Svetov ziak...


"udajne" neni relevantni informace
Uživatelský avatar
pm
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 3604
Registrován: pon 03. bře, 2003 0:00

Příspěvekod luen » stř 20. říj, 2010 17:23



Kuci, tak pozdravujte Janka Skrhu (Skrhnika).

Na otazku kde se Sveto ucil... u kohokoli, kdo mu momentalne padnul pod ruce. Byl na nejakem seminari s B.S., nejake knihy a videa od W.C., pak od meho sifu a dlouho jsem jeho kluky trenoval sam...
Jan Novák
Wing Cheun Kyun Seut / 詠春拳術
http://www.facebook.com/wingcheun
http://www.youtube.com/user/cfwckt
+420608172785

Pro ty, kdo bojují, má život jinou příchuť než pro zbabělce!
Uživatelský avatar
luen
mistr diskutér
mistr diskutér
 
Příspěvky: 5187
Registrován: čtv 03. úno, 2005 0:00

PředchozíDalší

Zpět na čínská bojová umění a sporty...

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků